Pasaules populārākā TV šova 8. sezona; Troņu spēle ir tepat aiz stūra, un hipe ir augstāka nekā jebkad agrāk. Fani kļūst nepacietīgi, jo šī ir šī apbrīnojamā TV šova pēdējā sezona, un Vesterosu un septiņu Karaļvalsts liktenis tajā tiks izšķirts.

Ja esat Troņu spēles ventilators, kuram rodas jautājums, kā skatīties Troņu spēli pa Kodi, tad esat ieradies pareizajā vietā. Šajā rokasgrāmatā ir aprakstīts viss nepieciešamais, lai jūs, mēģinot straumēt šo apbrīnojamo šovu, jūs nesaskartos ar grūtībām.

Pēdējā Game of troņu sezona HBO ēterā notiks 14. aprīlī, un šajā sezonā būs tikai sešas epizodes. Pārliecinieties, ka esat gatavs Game of Thrones 8. sezonas straumēšanai tiešsaistē, jo jūs nevarat atļauties palaist garām šīs sezonas darbību un drāmu.

Troņu spēles 8. sezonas oficiālais treileris no HBO

Avots: Troņu spēles oficiālais

Kā skatīties Troņu spēles 8. sezonu kanālā Kodi Leia 18

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesuma ikona iet uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Failu menedžeris.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Tiks atvērts dialoglodziņš > Klikšķis un ievadiet šo URL: http://legionworldtv.com/zips/ > Klikšķis Labi > Nosauciet šo avotu kā MrFreeworld > Klikšķis labi > Klikšķis labi lai aizvērtu dialoglodziņu.
 3. Atgriezties pie Galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi no plkst kreisās puses izvēlne > Noklikšķiniet uz Kastes ikona no augšējā kreisā stūra.
 4. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet MrFreeworld > Izvēlieties mrfreeworld.zip > Gaidiet paziņojumu.
 5. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt MR BEZMAKSAS > Iet uz Video papildinājumi > Ritiniet sarakstu uz leju un noklikšķiniet uz Placenta > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kad parādās paziņojums, varat atgriezties galvenajā izvēlnē un piekļūt šim papildinājumam sadaļā Video papildinājumi.

kā skatīties troņu spēli uz kodi bez maksas

9 Troņu spēles

Kā skatīties GoT 8 kanālā Kodi Krypton 17.6 versijā

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumi (Zobrata ikona) no kreisās kolonnas.
 2. Atvērt Fails Vadītājs > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu opcija > Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts <Nav> un ierakstiet šo URL ‘Http://www.lvtvv.com/repo/’ > Klikšķis
 3. Nosauciet multivides avotu kā “Kodils Repo ” > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.
 4. Atgriešanās galvenajā izvēlnē > Noklikšķiniet uz Pievienotons cilne > Noklikšķiniet uz Kaste
 5. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Klikšķiniet uz Kodils Repo no saraksta > Izvēlieties kodil-1.3.zip > Gaidiet paziņojumu.
 6. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Klikšķiniet uz Kodilu krātuve > Iet uz Video papildinājumi mape > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet Iebrukums > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā skatīties troņu spēli uz Kodi Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Atveriet Kodi > Atveriet Sistēmas > Noklikšķiniet uz File Manager > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Ierakstiet URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ kur teikts “nav” > Tagad ierakstiet multivides avota nosaukumu Jukebox > Pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi galveno izvēlni > Noklikšķiniet uz Sistēmas > Tad Iestatījumi > Papildinājumi > Instalēt no zip faila.
 4. Noklikšķiniet uz Jesusbox >  Tagad atrodiet un noklikšķiniet uz repository.jesusboxtv.zip > Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.
 5. Instalējiet no krātuves > Noklikšķiniet uz JesusBox Repository > Video papildinājumi > Genesis Atdzimis > Instalējiet papildinājumu.
 6. Tagad apmeklējiet Kodi galveno izvēlni > Papildinājumi > Genesis atdzimis un izbaudi!

Labākie Kodi troņu spēļu papildinājumi

Lai skatītos Game of Thrones 8. sezonu Kodi, ir arī dažādi kodi papildinājumi, izņemot Genesis Reborn. Šeit ir saraksts ar labākajām Troņu spēles spēlēm. Kodi pievieno papildinājumus un straumē 8. sezonas epizodes, ieskaitot epizodes no iepriekšējām sezonām:

Labākā troņu papildinājumu Kodi spēle

 1. Izceļošana
 2. Gurzil
 3. derība
 4. 123Movies
 5. SĀLI
 6. Fēnikss
 7. Specto
 8. HEVC VideoClub
 9. Poseidons
 10. jāņtārpiņš

Kodi Troņu spēles subtitri

Tas varētu būt ļoti nomācoši, ja esat sekojis visam soli pa solim, lai instalētu Kodi Game of Thrones 8 papildinājumu. Bet beigās, kad epizode sāk straumēt, Dothraki valodai nav subtitru.

Mēs esam atraduši veidu, kā Kodi Game of Thrones subtitrus var pievienot diezgan vienkāršākā veidā. Ir aprakstītas divas metodes, t.i., manuāli un automātiski.

Kodi Troņu spēles subtitri

1. metode: manuāli instalējiet Trodi spēles troņu subtitrus

 1. Palaidiet Kodi > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz paketes instalētāja ikonas augšējā kreisajā stūrī> Instalējiet no krātuves > Kodi papildinājumu repozitorijs > Subtitri > Atrodiet un noklikšķiniet uz Subscene.com.kā skatīties troņu spēli uz kodi ar subtitriem
 2. Noklikšķiniet uz Instalēt > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek iespējots > Tagad dodieties uz Kodi galveno izvēlni > Atveriet sadaļu Iestatījumi > Noklikšķiniet uz Player Settings.troņu aizstājēju spēle uz kodi
 3. Noklikšķiniet uz cilnes Valodas, kas vertikāli norādīta ekrāna kreisajā pusē > Subtitru valodu var mainīt, noklikšķinot uz opcijas “Valodas, lai lejupielādētu subtitrus”..kā pievienot subtitrus, lai skatītos troņu spēli uz kodi
 4. Nākamreiz, kad Kodi skatīsit Game of Thrones epizodi, varēsit skatīt subtitrus.

2. metode: Automātiski instalējiet Trodes spēles troņu subtitrus

 1. Palaidiet Kodi > Atveriet sadaļu Papildinājumi > Noklikšķiniet uz ikonas Package Installer > Instalējiet no krātuves > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Pakalpojumi > AutoSubs > Uzstādīt.troņu spēle auto subtitri kodi
 2. Videoklips nodrošinās Kodi Game of Thrones epizodes apakšpasākumu, kad nākamo reizi skatāties videoklipu.

Kā skatīties troņu spēli uz Kodi HD

kā skatīties troņu spēli HD uz Kodi

Ja nevēlaties kompromitēt kvalitāti, joprojām varat skatīties Kodi Game of Thrones HD formātā, instalējot HEVC VideoClub. Tas straumē video HD formātā un 3D formātā, kas var būt pieejams saspiestā formātā.

Cerības no Troņu spēles 8. sezonas

Game of Thrones 8. sezonas treileris patiešām ir izsaucis daudz jautājumu un sazvērestības. Piekabē redzams, kā Jons Snovs un Daenerijs kopā ar savu armiju soļo caur Vinterfeli, un Ārija Stārka un Sansa Stārka pārsteidza, redzot, kā pūķi lido virs cietokšņa. Pūķi, kas lido virs Vinterfellas, ir svarīgi pamanīt, jo neviens pūķis tur nav lidojis vairāk nekā pēdējos 100 gadus.

Sems un Brans uzzināja par Jona Snova patiesību, ka viņš patiesībā nav Bastards, bet gan īstais dzelzs troņa mantinieks. No otras puses, Tyrion Lannister, kurš bija ļoti noraizējies par Jon Snow un Daenerys attiecībām, treilerī parādījās arī satraucoša izteiksme. Mēs nevaram novērtēt, par ko viņš uztraucās, jo viņš piekabē parādījās tikai vienreiz.

Jon Snow un Daenerys var redzēt apmeklējot ievērojamas ievērojamas vietas, un piekabe beidzas ar balto staigulīšu zirgu, kurš ierodas cietoksnī. Viena sajūta, ko dod šī piekabe, ir tāda, ka visi gatavojas kaujai un acīmredzot tā ir pret Baltajiem soļotājiem.

Vietnē Kodi bez maksas varat skatīties Game of Thrones ar iepriekš sniegtajām vadlīnijām. Bet, ja jums jāpaliek ārpus juridiskām nepatikšanām, iespējams, vēlēsities iegūt Kodi VPN, lai spēlētu droši.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me