Kā instalēt Afdah vietnē Kodi – straumējiet bezmaksas filmas tiešsaistē tiešsaistē Atrodi, Kriptonu, Jarvisu un Firestick

Afdah-Kodi-addon


Afdah Kodi papildinājums ļauj lietotājiem straumēt savas iecienītās filmas, saīsinot saites caur Afodih.TV straumi Kodi HD kvalitātē. Pats labākais ir tas, ka jūs varat atbloķēt Afdah pakalpojumā Kodi, izmantojot Kodi VPN un izmantot to tik daudz, cik vēlaties.

Kas ir Afdah.TV ?

Afdah.TV bija globāls tiešsaistes straumēšanas pakalpojums, kuru ļoti iecienīja pārmērīgi vērotāji, jo viņi Afdah varēja skatīties HD filmas..

Bezmaksas filmu lietotne Afdah tika palaista pirms dažiem gadiem, taču saistībā ar pirātismu Afdah filmu vietne; Afdah.TV un bezmaksas filmu lietotne Afdah tika sodītas, tāpēc tika bloķēta lietotne Afdah TV un vietne Afdah Movie..

Tomēr Afdah.TV atgriezās un mainīja savu domēnu uz Afdah.to, un atkal lietotājiem bija pieeja Afdah bezmaksas filmu lietotnei..

Kāpēc un kur tiek bloķēta Afdah TV lietotne?

Afdah.TV tika bloķēts galvenokārt Lielbritānijā, jo daudzi lietotāji saņēma paziņojumus, kad viņi mēģināja piekļūt vietnei. Šeit ir ekrānuzņēmums no oficiālā Afdah sociālo mediju konta, kurā tiek jautāts, vai Afdah Movies vietne ir bloķēta Lielbritānijā vai nē:

Kāpēc un kur tiek bloķēta Afdah TV lietotne?

Kā atbloķēt lietotni Afdah ?

Ja vēlaties, lai Afdah tiktu atbloķēts, jums būs nepieciešams labs VPN pakalpojums, lai apietu tam noteiktos ģeogrāfiskos ierobežojumus. Apvienotās Karalistes interneta pakalpojumu sniedzēji ir bloķējuši piekļuvi Afdah, un tiešsaistē ir pieejami daudzi starpniekserveri, kas palīdzēs piekļūt Afdah TV lietotnei, taču vienmēr pastāv risks, ka šādus tiešsaistes serverus izmantosit, jo viena DNS noplūde var radīt nopietnas nepatikšanas..

Afdah Kodi krātuve

Afdah Kodi iepriekš bija pieejams Mucky Ducks krātuvē, bet Mucky Duck krātuve vairs nav funkcionāla. Tomēr tagad tas ir pieejams Kodi Israel krātuvē. Mēs šajā rokasgrāmatā esam snieguši pilnīgu Afdah Kodi papildinājuma instalēšanas procedūru, un jūs varat atsaukties uz to, lai baudītu HD filmas Afdah Kodi papildinājumā un lai jums būtu tāda pati lieliskā Afdah TV lietotnes pieredze jūsu Kodi.

Kā instalēt Afdah uz Kodi Leia un Krypton versijām

 1. Palaidiet Kodi ierīcē > Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona.kā instalēt afdah uz kodi
 2. Klikšķiniet uz Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu.kā instalēt afdah uz kodi kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Klikšķis “Nav” un ierakstiet http://lazykodi.com/ > Klikšķis labi.kā pievienot afdah uz kodi firestick
 4. Piešķiriet šim URL vārdu: ‘Lazy Kodi’ un noklikšķiniet uz labi > Klikšķis labi atkal un dialoga logs tiks aizvērts.afdah.tv addon uz kodi jarvis
 5. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Box-icon.setup afdah on kodi
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija.afdah addon nedarbojas
 7. Tagad atlasiet Slinks Kodi pieejamās iespējas.lejupielādēt afdah kodi addon
 8. Klikšķiniet uz REPOSITORIES > Klikšķiniet uz ANDROIDABA > Atvērt krātuve > Izvēlieties krātuve.kodil-104.zip.afdah krātuve
 9. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no krātuves.afdah.to bezmaksas filmām tiešsaistē
 10. Atvērt Kodil krātuvi > Atveriet sadaļu Video papildinājumi > Atlasiet Afdah > Noklikšķiniet uz Instalēt

instalējiet afdah slinko krātuvi 2018

Kā instalēt Afdah uz Kodi Jarvis v16 un jaunāku versiju

 1. Lejupielādējiet Kodil repozitorijs ZIP fails.
 2. Atvērt Kodi Jarvis V16.
 3. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Pārlūkot sistēma un atveriet lejupielādēts fails > Gaidiet paziņojumu.
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Kodilu krātuve.
 5. Atvērt Video papildinājumi.
 6. Klikšķiniet uz Afdah > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā iestatīt Afdah uz Fire Stick ?

 1. Atvērt Kodi ieslēgts Uguns nūja. Ja neesat instalējis Kodi Fire Stick, pēc tam instalējiet to vispirms.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Tagad sekojiet instalēšanas metodei, kas iepriekš izstrādāta Kodi Leia un Krypton versijām, jo ​​atšķirības nebūs.

Lai atbloķētu tā saturu, varat izmantot apmaksātu bezmaksas VPN vietnei Firestick Kodi 2020.

Afdah kļūdas / problēmas / labojumi

Afdah Addon nedarbojas

Šī kļūda var parādīties uznirstošajā Kodi, mēģinot piekļūt Afdah Kodi papildinājumam filmu skatīšanai. Šīs kļūdas iemesls varētu būt novecojis papildinājuma avots, vai arī papildinājums varētu būt novecojis.

Labot

Instalējiet Afdah Kodi papildinājumu no Kodil krātuves, kā minēts šajā rokasgrāmatā. Papildinājums iepriekš bija pieejams Mucky Ducks repozitorijā, bet šis repozitorijs vairs nedarbojas, radot problēmas piekļūt šim papildinājumam.

Mucky Duck Repo nedarbojas

Mucky Duck repozitorijs bija viens no populārākajiem Kodi papildinājumu repozitorijiem, un tas uzņēma daudzus populārus Kodi papildinājumus. Tomēr, tā kā tas bija trešās puses papildinājumu repozitorijs, tāpēc to varēja slēgt.

Labot

Mucky Duck krātuve tika slēgta, un visi papildinājumi, ko tā mitināja, tagad ir pieejami citās krātuvēs. Tāpat kā šis Afdah papildinājums bija pieejams Mucky Duck krātuvē, bet tagad tas ir pieejams Kodil krātuvē.

Afdah Kodi atsauksmes

Afdah Kodi papildinājumam un Mucky Ducks repozitorijam bija lieliska reputācija Kodi kopienā, taču kopš tā slēgšanas daudzi lietotāji pacēla uzacis virs tā:

Komentārs no diskusijas burnt_wick komentārs no diskusijas "Vai visi Mucky Ducks pievieno papildinājumus? Man ir grūtības ar jebkuru Mucky Ducks papildinājumu pievienošanu jaunai Kodi 17 instalēšanai. VPN nav palīdzības, sīkāka informācija zemāk.".

Nobeiguma vārdi

Afdah.TV ir pārsteidzoša tiešsaistes straumēšanas vietne, kas tika uzlabota, kad tās papildinājums tika izstrādāts Kodi. Tomēr šī vietne pati bija iesaistīta pirātismā, tāpat kā tās papildinājums. Repozitorijs, kas mitināja papildinājumu, tika slēgts, bet papildinājums tagad ir pieejams Kodil krātuvē. Izmēģiniet šo filmas papildinājumu, jo tam ir daudz ko piedāvāt, taču noteikti izmantojiet VPN, lai aizsargātu savu privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map