Kas ir Alluc krātuve?

Ja vēlaties straumēt jaunākās TV pārraides / filmas, izmantojot Kodi, ieteicams apsvērt Alluc izmantošanu. Lai gan jums ir jāreģistrējas kontam, interfeiss ir vienkāršs un ērti pārvietojams. Paplašinājums lepojas ar milzīgu straumēšanai pieejamo satura datu bāzi. Tādā veidā jūs varat būt atjaunināts ar TV seriālu jaunākajām epizodēm, kā arī ar jaunām / klasiskām filmām. Izlasiet šo sistemātisko ceļvedi zemāk, lai iegūtu informāciju par Alluc instalēšanu Kodi.

Kā instalēt Alluc Kodi Krypton versijā 17 vai jaunākā versijā

 1. Palaist lietojumprogramma Kodi V17 Krypton un klikšķis uz ikonas “Gear”.Kā instalēt Alluc vietnē Kodi
 2. Jūs redzēsit iespēju sarakstu. Izvēlieties pēdējais ar norādi “File Manager”.kā instalēt alluc kodi kriptona versijā 17 vai jaunākā versijā
 3. Šeit atradīsit avotus Kodi krātuvēm. Klikšķis uz “Pievienot avotu”, lai ievadītu URL.alluc kodi
 4. Veiciet dubultklikšķi uz “NavUn ievadiet sekojošo URL: http://kdil.co/repo/alluc par kodi iestatīšanu
 5. Vārds mediju avots “Kodils Repo”Un hit labi pogu.alluc par kodi iestatījumiem
 6. Atrodiet un noklikšķiniet uz multivides avota, kuru esat pievienojis un nosaucis iepriekš, t.i.Kodls Repo”.alluc par kodi konfigurāciju
 7. Atlasiet “Kodils.zip”.alluc kodi apmācība
 8. Atlasiet “Video Pievienotons” > Alluc > Klikšķis Instalējiet no krātuves.alluc kodi
 9. Baudiet straumēšanu vietnē Alluc Kodi.

Kā instalēt Alluc Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi V16 Jarvis un noklikšķiniet uz “Sistēma”Opcija.
 2. Pārvietojieties un atlasiet “Fails Vadītājs”.
 3. Izvēlies “Pievienot avotu”, Veicot dubultklikšķi uz tā.
 4. Klikšķiniet uz “Nav”, Lai ievadītu URL.
 5. Kopēt ielīmēt: http://kdil.co/repo/
 6. Piešķiriet avotam vārdu, piemēram, “Kodils Repo”.
 7. Klikšķiniet uz Sistēma > Pievienotons > Uzstādīt no plkst Zip Fails.
 8. Klikšķis “Kodils Repo”.
 9. Atlasiet “Kodils.zip
 10. Pagaidiet paziņojumu par pievienojumprogrammu.
 11. Atgriezieties sākuma ekrānā un atlasiet “Programmas”.
 12. Atlasiet Kodilu krātuve> Video papildinājumi > un tad atrod.
 13. Nospiediet Uzstādīt pogu!

Alluc Kodi lejupielādēt

 1. Lejupielādējiet ZIP failu ierīcē.
 2. Iet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kaste ikona > Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Virziet sistēmu uz mapi, kurā ir lejupielādēts zip fails > Atlasiet “Kodils.zip” > Gaidiet paziņojumu.
 3. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Klikšķiniet uz “Kodils RepozitorijsAtlasiet “Video Pievienotons” >Alluc > Klikšķis Uzstādīt.

Alluc vs Exodus

Exodus pastāv kā viens no labākajiem kodi papildinājumiem, lai straumētu dokumentālās filmas, sportu, multfilmas, anime, TV šovus un filmas. Tomēr alluc papildinājums nepaliks ilgi, ņemot vērā to, ka izstrādātāji oficiāli ieviesa pēdējo atjauninājumu. Saskaņā ar paziņojumu Pakts ir oficiālais papildinājuma aizvietotājs. Tas nozīmē, ka Alluc šobrīd noteikti ir ieguvis Exodus. Pagarinājuma pārtraukšana nedraud un jums tehniski ir līdzīga pieeja milzīgai satura datu bāzei.

Alluc nedarbojas / izdod / labojumus

Alluc pieteikšanās kļūda

Jūs esat instalējis Alluc papildinājumu, redzējis uznirstošo logu, lai jūs sveicinātu, un esat pieņēmis sniegto atrunu. Tomēr, izvēloties palaist Alluc režīmā Pamata vai Papildu, jūs nevarat iziet pieteikšanās ekrānu un saņemt kļūdu.

Risinājums

Tas varētu būt iespējams, jo jūsu konts nav veiksmīgi reģistrēts. Apmeklējiet vietni http://accounts.alluc.com/, lai reģistrētos un noteikti noklikšķiniet uz apstiprināšanas saites, kuru saņemat pa e-pastu. Lielākoties pieteikšanās kļūdas rodas tāpēc, ka neapstiprināt savu adresi.

Alluc neizdevās instalēt atkarību

Šī kļūda ir visizplatītākā Kodi, instalējot dažādus papildinājumus no dažādām kodi krātuvēm. Var būt daudz iemeslu, kāpēc jūs, iespējams, to redzat, taču nav nepieciešams paniku. Veiciet zemāk norādītās darbības, lai labotu kļūdu.

Risinājums

Ja vēlaties atbrīvoties no neveiksmīgas atkarības kļūdas instalēšanas, apsveriet iespēju deaktivizēt repas, kuras vairs nedarbojas. Bieži vien Kodi mēģina sagrābt informāciju no salauztiem repo. Tā rezultātā instalēšana neizdodas. Vēl viens risinājums ir atjaunot Kodi, izmantojot Indigo pagarinājumu.

Alluc Rezultāti nav atrasti

Šī kļūda lielākoties parādās, kad meklējat noteiktu izrādi. Galvenokārt jūs redzēsit rezultātu sarakstu, kas atbilst jūsu vaicājumam. Tomēr dažās dienās var tikt parādīta kļūda “rezultāti nav atrasti”. Tālāk uzziniet, kāpēc redzat šo kļūdu:

Risinājums

Alluc ir milzīga satura datu bāze, kas lietotājiem ļauj maksimāli ērti skatīties savas iecienītās filmas / TV seriālus. Tomēr kļūda nenozīmē, ka ir problēma ar papildinājumu. Dažreiz sniegtajam meklējumam var nebūt rezultātu. Lai vēlreiz pārbaudītu meklēšanas vaicājumu, apmeklējiet vietni http://alluc.ee

Alluc Kodi atsauksmes

Alluc Kodi papildinājumam ir izdevies iegūt milzīgu reputāciju trešo pušu papildinājumu tirgū. Jūs varat atrast daudzus lietotājus, kuri slavē paplašinājumu par tā tiešo saskarni un spēju nodrošināt augstas kvalitātes straumi dažādiem TV šoviem / filmām.

Wat idiots, alluc ir satriecošs utt., Ja viņam ir problēmas, tad, piemēram, dzīvot kaut kādās pūlēs un sakārtot !! Wat bellend! Kodi padomi ?

– Joeniniho (@ joesimons19), 2017. gada 31. oktobris

Tomēr dažreiz lietotājiem rodas problēmas, mēģinot apskatīt iecienīto saturu. Zemāk jūs varat redzēt lietotāju, kurš izrāda neapmierinātību par to, ka nevar atrast straumes Stranger Things no otra papildinājuma.

Es visu nedēļu skatījos Stranger Things Openload un Alluc saites uz Covenent, izņemot šodien tādas nebija pieejamas.

– Džeimijs Koens (@JCKodiRocks), 2017. gada 3. novembris

Alluc Kodi konts

Jūs varat viegli izveidot savu Alluc kontu tiešsaistē, dodoties uz Alluc kontu zona. Kad esat reģistrējies, jūs varat viegli integrēt Alluc ar paktu.

Alluc vs pakts

Alluc nodrošina avotus un straumēšanas saites TV šovu un filmu straumēšanai, un, ja jūs integrējat Alluc uz paktu, jūs saņemsit vairāk straumēšanas avotu, un to ar labāku straumēšanas kvalitāti.

Alluc API

Pēc reģistrācijas varat viegli iegūt API atslēgu no sava konta paneļa. No turienes iegūstiet API atslēgu, nokopējiet to un dodieties uz Kodi.

Iet uz papildinājumi > Video Papildinājumi > Ar labo peles taustiņu derība > Iestatījumi > Klikšķis Konti > Ritiniet uz leju un atlasiet Alluc un ielīmējiet API atslēga ka esat ieguvis no sava Alluc konts > Klikšķis labi. Tagad jūs varēsit straumēt daudz vairāk straumēšanas avotu un labākas kvalitātes saturu.

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata palīdzēs jums saprast, kā instalēt Alluc vietnē Kodi, vienlaikus novēršot arī ar paplašinājumu saistītās izplatītās problēmas. Baudiet, bez problēmām, skatoties filmas / TV pārraides papildinājumā. Tomēr, ja rodas kādas problēmas ar papildinājumu, nekautrējieties pamest komentāru zemāk. Nevilcinieties arī dalīties ar rakstu ar draugiem / ģimenes locekļiem. Jauku dienu! ��

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me