Kā instalēt Ares vedni Kodi Leia, Kriptona un Jarvisa apmācībai

Ares projekta repo

Atjaunināt: Iepriekš tika teikts, ka Ares vednis ir slēgts. Tomēr Ares vednis atkal ir ieguvis jaunu URL un daudz jaunu versiju.


Ares projekts ir Ares vedņa krātuve, kurā ir daudz multivides satura, ieskaitot trešo pušu kodi papildinājumus un pašu Ares papildinājumus. Vednis ir tā programmu papildinājumos, un, lejupielādējot vedni, jūs iegūstat dažādus Kodi papildinājumus un krātuves. Šajā rokasgrāmatā mēs sniegsim instrukcijas, kā vienkāršos soļos instalēt Ares vedni Kodi. Tātad, lasiet tālāk!

Ņemiet vērā, ka daži no Ares Kodi pieejamajiem papildinājumiem ir ierobežoti ar ģeogrāfisko piekļuvi, un, lai tos atbloķētu, ir nepieciešams VPN Kodi..

Jaunā Ares vedņa repo URL

Šis vednis tika slēgts pagājušajā gadā, un visa Kodi kopiena bija šokēta, dzirdot skumjš jaunumus. Vednis ir bijis galvenais Kodi komponents katram Kodi geekam, un, kad tas izgāja no spēles, lietotāji nebija informēti par tā aizstāšanu..

Tomēr kopš tā laika Kodi kopiena to ir atzinīgi novērtējusi. Vednis ir atgriezies ar jaunu URL, t.i., “http://ares-repo.eu/”. Lietotāji var viegli piekļūt šim URL, lai izmantotu savu iecienīto vedni, kuram ir risinājumi visām Kodi lietotāju vajadzībām.

Kā instalēt Ares vedni Kodi Leia versijā 18.5 vai vecākā versijā

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesuma ikona > Noklikšķiniet uz Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Klikšķis <Nav> > Ierakstiet šo URL http://ares-repo.eu/ > Klikšķis Labi > Nosauciet šo URL kā AresBuild > Klikšķis labi > Vēlreiz pārbaudiet vārdu un URL un pēc tam noklikšķiniet uz labi lai aizvērtu dialoglodziņu.
 3. Atgriezieties savā Kodi sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz lodziņa ikona > Atlasiet Instalēt no ZIP faila opcijas > Klikšķiniet uz AresBuild un gaidiet paziņojumu.
 4. Tagad atgriezieties vietnē Sākuma ekrāns un noklikšķiniet uz Pievienotons cilne > Klikšķiniet uz Programma Pievienotons un atlasiet Ares vednis.

Tas ir tik vienkārši!

Kā Kodi instalēt jauno Ares vedni – Video ceļvedis

Kā instalēt Ares vedni Kodi Krypton versijā 17 vai jaunākā versijā

 1. Atveriet Kodi no savas sistēmas > Noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi > Atlasiet Failu pārvaldnieks > Tagad divreiz noklikšķiniet uz Pievienot avotu.kā instalēt aresi vedni
 2. Šeit redzēsit lodziņu, tāpēc noklikšķiniet uz tā, kur rakstīts “Nav”. > Tagad tas prasīs URL, ierakstiet http://areswizard.uk/ un noklikšķiniet uz Labi > Tagad ierakstiet multivides avota nosaukumu “Ares” un noklikšķiniet uz Labi > Noklikšķiniet vēlreiz uz Labi.kā instalēt ares vedni kodi kriptona 17. versijā
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi galveno izvēlni, nospiežot taustiņu Backspace > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Pēc tam – paketes instalētāja ikona.āri vednis uz kodi
 4. Tagad jums jānoklikšķina uz Instalēt no ZIP faila opcijas > Pēc tam noklikšķiniet uz Ares > krātuve.projekts > repository.aresproject-0.0.8 > Tagad pagaidiet, kamēr tā tiks instalēta.kā pievienot ari vedni kodi
 5. Kad tas ir instalēts, jums tas jādara noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no krātuves > Tad atrodiet un noklikšķiniet uz Ares Project > Atveriet sadaļu Programmu papildinājumi > Ares vednis > Uzstādīt > Instalēšana prasīs dažas minūtes.ares wizard kodi setup
 6. Atkal dodieties atpakaļ uz Kodi galveno izvēlni > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Programmu papildinājumi > Pēc tam noklikšķiniet uz Ares vednis > Tas automātiski instalēs un ielādēs vedni, kas prasīs dažas minūtes.ares vedņa kodi iestatījumi
 7. Kad tas būs izdarīts, tas novirzīs Kodi lietotājus uz savu vedni, kur jūs varat izvēlēties papildinājumus un veidnes. Tāpēc izbaudi!

ares kodi konfigurācijas vednis

Kā instalēt Ares vedni Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Palaidiet Kodi Jarvis > Sistēma > Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Noklikšķiniet uz Nav un ierakstiet vietrādi URL kodivpn.co/repo/ares.zip un noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu “Ares” un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad noklikšķiniet uz Labi.
 2. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā tur, kur jums jādara noklikšķiniet uz Sistēma > Tad pievienojumprogrammas > Instalēt no ZIP faila opcijas > Ares > repository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8.zip > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta.
 3. Tagad atlasiet opciju Instalēt no krātuves > Dodieties uz Ares projektu > Noklikšķiniet uz Programmu papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz Ares vednis > Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr tas tiks pabeigts.
 4. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu > Noklikšķiniet uz Sistēma > Programma > Papildinājumi > Ares vednis > Tas sāks instalēt Ares vedni jūsu Kodi > Pēc instalēšanas varat izmantot Ares vedni.

Kā instalēt Ares vedni vietnē FireStick

 1. Vienkārši instalējiet Kodi uz jūsu Fire Stick ierīce.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Turpmāk izpildiet iepriekš minētās darbības, lai instalētu Ares vedni Kodi Kriptonā. Procedūra paliks tieši tāda pati.

Ares vedņa lejupielāde

Lai tieši lejupielādētu vedni Kodi, jums jānoklikšķina uz šīs saites, kas lūgs jūsu atļauju zip faila lejupielādei jūsu sistēmā. Šī ir tieša zip lejupielādes metode, kurā varat izlaist sākotnējās 3 darbības, kā aprakstīts vedņa sadaļā Kodi Krypton. Pēc zip faila lejupielādes savā sistēmā jums jāveic šādas darbības:

Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Tagad dodieties uz ZIP failu, kuru tikko lejupielādējāt savā sistēmā > Tagad gaidiet instalēšanu.

Tagad rīkojieties tāpat kā 5. solī, kas tika uzsvērts iepriekšējā sadaļā.

Jaunas Ares vedņa iespējas

Jaunākajā Ares vedņa versijā ir dažas pievienotās vērtības funkcijas, kas palīdzēs ikvienam Kodi lietotājam. Tālāk ir norādītas vedņa nesen pievienotās funkcijas:

Rezerves

Tagad lietotāji var viegli izveidot savu Trakt un Real Debrid kontu dublējumus, izmantojot rezerves funkciju. Tas viņiem palīdzēs saglabāt savus datus, ja viņi atkārtoti instalēs papildinājumu vai atjauninās Kodi / papildinājumu.

Iestatījumi

Iestatījumu izvēlne ir kļuvusi pilnīgāka, ļaujot lietotājiem filtrēt saturu, kā arī pārbaudīt, vai nav atjauninājumu un veikt izmaiņas ierīces konfigurācijās..

 Tweaks

Jaunā tweaks funkcija ļauj lietotājiem ātrāk iztīrīt kešatmiņu un ielāgot viņu nodrošinātāja URL. URL labošana un kešatmiņas tīrīšana palīdz uzlabot Kodi straumēšanas kvalitāti un ātrumu.

 Apkope

Tas viss un daudzi citi jauni rīki ir pievienoti apkopes izvēlnei, lai palīdzētu bez traucējumiem straumēt, izmantojot šo vedni, neraizējoties par kvalitātes un uzglabāšanas problēmām. Šai sadaļai ir pievienotas arī tādas iespējas kā sīktēlu notīrīšana, kešatmiņas notīrīšana un konta pārvaldīšana. Ir ieviests arī uznirstošais logs par būves konfigurāciju.

Ares vednis nedarbojas

Izmantojot šo vedni, jūs varat saskarties ar izplatītām problēmām, piemēram, parādīties melnajā ekrānā, kur Ares vednim neizdodas ielādēt būves. Iemesls, kāpēc jūs saskaraties ar šīm problēmām, ir saistīts ar faktu, ka jūs, iespējams, izmantojat vecāku Kodi versiju. Jaunākā Kodi versija ir Kriptona versija 17.3.

Risinājums

Varat atrast jaunu Kodi, ko instalēt savā sistēmā, vai jaunāko versiju. To var atrast dažādās kodi krātuvēs, ieskaitot savu krātuvi. Ieteicams to lejupielādēt no savas krātuves, lai saņemtu jaunāko versiju.

Ares vednis vislabāk būvē

Kodi Builds satur kanālus, kas tiek automātiski lejupielādēti jūsu Kodi, tiklīdz esat lejupielādējis vedni. Dažas no labākajām Ares vedņa būvēm ir sniegtas šajā sarakstā:

 1. Pulss
 2. Apollo
 3. CosmicSaints
 4. Braiens Kodi
 5. CHAPPiE
 6. Durex
 7. Duggz būvēt
 8. Biagio būvēt
 9. Kriptonīts
 10. Titāns

Ares vedņa alternatīvas

 1. SuperRepo krātuve (instalācijas rokasgrāmata)
 2. Nūbi & Nerds Repository (Instalācijas rokasgrāmata)
 3. SportsDevil krātuve (instalācijas rokasgrāmata)
 4. Kodil krātuve (instalēšanas rokasgrāmata ar pakta papildinājumu)

Ares forums

Lai piedalītos vai iegūtu ieskatu vednī, varat apmeklēt forumu. Ares lietotāji un Ares ierēdņi aktīvi piedalās, lai izklaidētu cilvēkus ar jautājumiem vai ieteikumiem. Forumā vienmēr ir jauni pavedieni, kuros lietotāji varētu gūt labumu, iepazīstoties ar dažādām tendencēm un ieteikumiem.

Nobeiguma vārdi

Ares ļauj lejupielādēt dažādus papildinājumus vienuviet un nesadalot sviedru. Ares nav atšķirībā no jebkura cita vedņa, kam ir savi papildinājumi fitnesa, sporta un vēl daudz vairāk. Varat straumēt sporta tiešraidi un svarīgākos notikumus uz jūsu pirksta galiem. Tāpēc mēģiniet instalēt Ares vedni Kodi un izbaudiet katru tā piedāvāto izklaides paketi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map