Sveiki, visi, sekojiet šai kodi vpn rokasgrāmatai, lai uzzinātu, kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāja Kodi papildinājumu.

Tā kā tā nosaukums ir pašsaprotams, Playlist Loader Kodi addon palīdz lietotājiem izveidot, pielāgot un pārvaldīt sava satura atskaņošanas sarakstu, piemēram, šos kodi papildinājumus..

Pārliecinieties, ka izmantojat Kodi VPN, kamēr izmantojat šo papildinājumu, lai aizsargātu tiešsaistes klātbūtni no hakeriem un spiegošanas acīm.

Atskaņotāju saraksts Kodi ir lielisks papildinājums iedzeršanas novērotājiem, jo ​​viņiem patīk uzkrāt savu iecienīto saturu. Izpildiet šo rokasgrāmatu soli pa solim, lai instalētu atskaņošanas saraksta ielādētāja Kodi papildinājumu.

Playlist Loader Kodi Download Repository Zip File URL

Playlist Loader Kodi iepriekš bija pieejams caur SuperRepo repozitoriju, bet pēc šī repozitorija slēgšanas tagad ir pieejams Kodil Repository.

Playlist Loader Kodi var lejupielādēt un instalēt tieši savā sistēmā, veicot šādas darbības:

 1. Lejupielādējiet Kodil Repository ZIP failu.
 2. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Pievienotons > Noklikšķiniet uz Kasteformas.
 3. Klikšķis Uzstādīt no plkst Zip Fails > Pārlūkot un Augšupielādēt lejupielādēts Zip Fails > Pagaidiet, kamēr papildinājums ir iespējots.
 4. Klikšķis Instalējiet no krātuves > Kodilu krātuve > Video papildinājumi > izvēlēties Atskaņošanas saraksta ielādētājs > Klikšķis Uzstādīt.

Kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāju Kodi Addon vietnē Leia vai Kriptona versijas

 1. Palaist Kodi > Iet uz Iestatījumi > Klikšķis Fails Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot Avots.kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāju
 2. Klikšķis ‘Nav ” > Ierakstiet šo URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikšķis labi > Piešķiriet vārdu šim avotamKodils Repo‘ > Klikšķis labi.kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāja kodi papildinājumu kriptogrāfijas versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Streiks ‘Atpakaļatkāpe ” taustiņu vairākas reizes, lai atgrieztos Kodi Galvenais Izvēlne > Klikšķis Pievienotons > Klikšķiniet uz Kaste ikona no augšējā kreisā stūra.playlist loader kodi addon
 4. Izvēlieties Uzstādīt no plkst Zip Fails > Izvēlieties Kodils Repo > Klikšķiniet uz zip > Repozitorijs tiks uzstādīts.kā pievienot atskaņošanas saraksta ielādētāju
 5. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Atvērt Kodils Repozitorijs > Klikšķis Video Pievienotons > Izvēlieties Atskaņošanas saraksta ielādētājs > Klikšķis Uzstādīt > Papildinājums tiks iespējots.playlist loader kodi addon setup
 6. Atgriezties Kodi galvenā izvēlne > Atvērt Pievienotons > Klikšķis Video Pievienotons > Klikšķis Atskaņošanas saraksta ielādētājs > Izbaudi!playlist loader kodi
 7. Atverot atskaņošanas saraksta ielādētāju, noklikšķiniet uz Pievienot jaunu sarakstu > Šeit jums jāievieto saraksta nosaukums, t.i., Pasaules IPTV.
 8. Noklikšķiniet uz Attālo URL saraksts > Tagad jums tiks lūgts ievietot saiti, tāpēc nokopējiet un ielīmējiet URL https://pastebin.com/mts3zEq0/
 9. Ja tas prasa izvēlēties saraksta žurnālu, tad failā atlasiet Logotips > Kad esat veicis šīs izmaiņas, atkal atveriet Playlist Loader papildinājumu > Parādīsies jauna iespēja ar nosaukumu World IPTV, noklikšķiniet uz tā un baudiet tiešraidi.

Kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāju Kodi Addon uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

Arī Jarvis var instalēt Playlist Loader Kodi. Vienkārši izpildiet šo procedūru:

 1. Palaist Kodi > iet uz Sistēma > atlasīt Fails Vadītājs > Pievienot Avots > Nav > Ierakstiet šo URL http://www.lvtvv.com/repo/ > labi > Ierakstiet vārdu ‘Kodils Repo ” > Klikšķis labi.
 2. Atgriezties pie Kodi Mājas Ekrāns > Sistēma > Pievienotons > Uzstādīt no plkst Zip Fails.
 3. Atrodiet un noklikšķiniet uz “Kodils Repo ” > Kodils.zip
 4. Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Kodils Repozitorijs > Video Pievienotons > Atskaņošanas saraksta ielādētājs > Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr tiek instalēts atskaņošanas saraksta ielādētāja papildinājums.

Kā instalēt atskaņošanas saraksta ielādētāju Kodi Addon uz Fire Stick

Fire Stick lietotājiem vispirms būs jāinstalē Kodi un Kodil krātuve, lai instalētu Playlist Loader Kodi papildinājumu. Lietotāji var sākt, ievērojot šo ugunstick kodi rokasgrāmatu.

Vienīgās izmaiņas procedūrā ir pēc Solis 5, jums būs jādodas uz Pievienotons > Video Pievienotons > Noklikšķiniet uz Playlist Loader > Klikšķis Uzstādīt.

Playlist Loader Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Nelegālas prakses dēļ lietotāji joprojām saskaras ar kļūdām, izmantojot labākos kodi papildinājumus. Tomēr joprojām ir dažas kļūdas, kas saistītas ar atskaņošanas saraksta Loader Kodi. Mēs esam uzskaitījuši kļūdas ar to labojumiem, apskatiet:

Atskaņošanas saraksta iekrāvēja Kodi pārbaudes žurnāla kļūda

Ja Playlist Loader Kodi papildinājums parāda šo kļūdu, iemesls varētu būt notiekošais papildinājuma atjauninājums vai repozitorija izslēgšana.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, jums būs jāredz, vai Playlist Loader Kodi 2017 avots joprojām darbojas vai ne. Ja avots joprojām ir aktīvs, iespējams, notiek atjaunināšana. Pagaidiet dažas stundas un mēģiniet vēlreiz piekļūt papildinājumam.

Playlist Loader Kodi neizdevās instalēt atkarību

Šī kļūda ir saistīta ar repozitorija avotu, it kā, ja krātuve nebūtu pieejama vai tā būtu novecojusi, šī kļūda parādās.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, mēģiniet izmantot uzticamu vai oficiālu repozitoriju. Lai jums nebūtu jāsaskaras ar šādu kļūdu.

Izņemot šīs kļūdas, jūs varat neļaut atskaņošanas saraksta ielādētāja kodiem atrast kļūdas, pēc tam saglabāt kešatmiņu un regulāri atjaunināt papildinājumus..

Playlist Loader Kodi URL saraksts

Šeit ir daži URL saraksti dažādiem reģioniem:

 1. Vācu saraksts
 2. Indo-Pak satura URL saraksts
 3. ASV saraksts
 4. Lielbritānijas saraksts

Iesaiņojums

Playlist Loader Kodi papildinājums ir kaut kas jauns un rets. Tas nav tāpat kā citi papildinājumi, kurus izmanto filmu sporta veidu skatīšanai utt. Lietotāji izmanto šo papildinājumu multivides atskaņošanas sarakstu pārvaldībai. Lietotāji var lejupielādēt arī URL sarakstus, lai skatītu ģeogrāfiski koncentrētu saturu.

Mēs esam snieguši jums īsu ieskatu un Playlist Loader Kodi pievienošanas lejupielādes procedūru. Tagad jūs varat lejupielādēt un baudīt iecienītā satura atskaņošanas sarakstu sakraušanu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me