kā instalēt BBC-iplayer-on-kodi

Šajā rakstā ir apskatīti vienkārši BBC iPlayer Kodi instalēšanas soļi, bet arī sniegta informācija par to, kā atbloķēt BBC iPlayer papildinājumu ārpus Lielbritānijas, izmantojot Kodi VPN..

Kodi VPN ir nepieciešama visiem Kodi lietotājiem, jo ​​šis ir Kodi papildinājums, uz kuru attiecas ģeogrāfiskais ierobežojums, un tas nedarbosies, ja vien jūs neizmantojat Lielbritānijas serveri.

Ja esat Lielbritānijas televīzijas ventilators, tad BBC iPlayer ir jādodas uz straumēšanas pakalpojumu. Oficiālais BBC iPlayer papildinājums Kodi ļauj jums skatīties, populāras pārraides, tiešraides pasākumus, ziņas, radio pārraides, sportu un daudz ko citu..

BBC iPlayer Kodi krātuve (IPlayer WWW)

“IPlayer WWW” ir repozitorijs, no kura var instalēt BBC IPlayer papildinājumu un baudīt neierobežotas Lielbritānijas izrādes. Jums šī krātuve nav jāpievieno manuāli, jo tā jau ir pieejama Kodi.

Diemžēl papildinājums darbojas tikai Lielbritānijā. Lai gan ir iespējams piekļūt šim papildinājumam, izmantojot Kodi VPN un apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus – mēs pievērsīsimies šai tēmai vēlāk.

Kā instalēt BBC iPlayer Kodi uz Kodi Leia un Krypton

Šeit ir norādītas darbības, lai instalētu BBC iPlayer Kodi Leia versijā 18 un Kriptonā 17.6 vai jaunākā versijā. Ņemiet vērā, ka zemāk minētie attēli ir ņemti no Kodi 17.6 versijas Krypton.

 1. Pēc Kodi versijas 17.6 vai vecākas instalēšanas palaidiet programmatūru savā sistēmā un Izvēlieties pievienošanas opcija no galvenās izvēlnes.kā instalēt bbc iplayer kodi
 2. Klikšķis augšējais iepakojuma formas simbols (Addon Browser).kā instalēt bbc iplayer kodi kriptogrāfijas versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Klikšķis “Instalēt no krātuves” opcija.kā instalēt bbc iplayer kodi uz jarvis versiju 16 vai jaunāku
 4. Tagad Atlasiet “Video papildinājumi” opcija.bbc iplayer kodi lejupielādēt
 5. Atrodi “IPlayer WWW” krātuve un Izvēlieties tā.kā instalēt bbc iplayer kodi uz
 6. Tagad pēc IPlayer krātuves izvēles Klikšķis Uzstādīt opcija.Kā skatīties Kodi BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas
 7. Tagad gaidiet paziņojumu “Papildinājums ir iespējots”.

Kā skatīties Kodi BBC iPlayer ASV

Kā instalēt BBC iPlayer Kodi uz Jarvis 16 versiju vai jaunākām darbībām

Darbības, kas jāveic, lai instalētu BBC IPlayer Kodi, nav ļoti atšķirīgas no iepriekšminētajām darbībām. Šeit ir norādītas darbības, lai instalētu BBC IPlayer uz Kodi Jarvis vai Higher:

 1. Pēc Kodi versijas 16 vai jaunākas instalēšanas atveriet Kodi un Atlasiet Videoklipi opcija.
 2. Klikšķis Papildinājumi opcija.
 3. Dodieties uz Iegūt vairāk opcija, ritinot uz leju.
 4. Meklēt “IPlayer WWW” krātuve un pēc tam Izvēlieties tā.
 5. Klikšķiniet uz uzstādīt opcija.
 6. Gaidiet apstiprinājumu, izmantojot paziņojumu “Addon Enabled”.

Tagad ir instalēts BBC IPlayer papildinājums, un tam var piekļūt, dodoties uz vietni Video>Papildinājumi>IPlayer WWW no galvenās izvēlnes.

BBC iPlayer Kodi lejupielāde (tiešā metode)

No otras puses, jūs varat lejupielādēt papildinājumu tieši no Kodi oficiālās vietnes. Vienkārši veiciet šīs darbības:

 1. Vispirms lejupielādējiet ZIP failu no Kodi oficiālās vietnes.
 2. Atvērt Kodi lietotne jūsu sistēmā, Izvēlieties “Addon” opcija galvenajā izvēlnē.
 3. Tagad Klikšķis uz iepriekš norādītās iepakojuma formas lodziņa (Addon pārlūks).
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP fails, dodieties uz vietu, kur lejupielādējāt ZIP failu, un instalējiet “Plugin.video.iPlayerwww-3.0.22.zip”
 5. Gaidiet paziņojumu “Addon Enabled”.

Kā skatīties Kodi BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas

Viens no veidiem, kā skatīties BBC IPlayer uz Kodi ārzemēs vai ārpus Lielbritānijas, ir caur Kodi VPN. Izmantojot VPN serveri Lielbritānijā, jūs varat mainīt savu IP adresi un piekļūt jebkuram saturam vietnē BBC iPlayer.

Bet atcerieties, ka ne visi VPN spēj nodrošināt piekļuvi Kodi BBC IPlayer. Ir svarīgi izvēlēties pareizo VPN, kas atbloķē BBC iPlayer ārpus Lielbritānijas.

Ja jūs meklējat VPN, lai atbloķētu BBC IPlayer ārpus Apvienotās Karalistes, vienmēr meklējiet VPN, kas piedāvā serveri Lielbritānijā, nodrošina ātru darbību un nodrošina naudas atdošanas garantiju. Šādā veidā jūs varēsit pārbaudīt VPN un, ja neizdosies atbloķēt BBC IPlayer, varat atgūt savu naudu.

Darbības, lai atbloķētu BBC IPlayer jūsu sistēmā

 1. Reģistrējieties savam Kodi VPN pakalpojumu sniedzējam.
 2. Lejupielādējiet iestatījumu un instalējiet VPN savā sistēmā.
 3. ielogojieties savā kontā.
 4. Dodieties uz servera opciju un izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri.
 5. Tagad piekļūstiet BBC iPlayer papildinājumam Kodi un baudiet neierobežotu straumēšanu.

Kā skatīties Kodi BBC iPlayer ASV

Neuztraucieties, ja dzīvojat ASV un vēlaties skatīties Kodi BBC IPlayer. Kodi BBC IPlayer skatīšanās procedūra ASV nemainīsies. Izmantojot VPN pakalpojumu, jūs varat piekļūt Kodi BBC IPlayer papildinājumam ASV vai jebkur citur pasaulē. Lai gan ir arī citas metodes, kā piekļūt saturam no BBC iPlayer, tomēr VPN joprojām ir labākais risinājums, lai atbloķētu Kodi BBC IPlayer ārpus Lielbritānijas.

Vēl viens papildu ieguvums no oficiālā papildinājuma izmantošanas ir tas, ka Lielbritānijas tiešraidē kanāli un šovi tiek tieši iegūti no oficiālās BBC vietnes. Tas padara plūsmu gludu, un jums nav bieži jāsaskaras ar BBC IPlayer Kodi buferizācijas problēmām.

BBC iPlayer Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Visizplatītākā kļūda, ar kuru saskaras lielākā daļa lietotāju “Pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas”. Šī problēma rodas, mēģinot piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam, piemēram, BBC IPlayer ārpus Lielbritānijas.

Risinājums

Visefektīvākais risinājums iepriekšminētajai kļūdai ir VPN izmantošana. Ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ jums ir jābūt Lielbritānijas IP atrašanās vietai, lai piekļūtu papildinājumam. VPN pakalpojums nodrošina iespēju mainīt jūsu atrašanās vietu, izveidojot savienojumu ar Lielbritānijas serveri. Iestatot IP atrašanās vietu uz UK, šī kļūda tiks noņemta dažu minūšu laikā.

Neizdevās izveidot savienojumu ar krātuvi

Otra visbiežāk sastopamā problēma ir neizdevās savienot repozitoriju. Šī problēma attiecas uz krātuvē trūkstošajiem failiem vai nepareizo instalēšanu.

Risinājums

Lai novērstu šo kļūdu, vienmēr pārbaudiet interneta savienojumu. Ja jūsu internets nedarbojas pareizi vai lejupielādes laikā rodas traucējumi, palielinās izlaišanas iespēju trūkstošo failu iespējas. Lai novērstu šo problēmu, izdzēsiet esošo krātuvi un dodieties uz jaunu instalēšanu.

BBC iPlayer Kodi Faqs

Kā es varu nokļūt BBC iPlayer savā Kodi Box

 1. Instalējiet un lejupielādējiet Kodi savās Kodi kastēs.
 2. Atveriet Kodi lietojumprogrammu un izpildiet iepriekšminētās līdzīgās darbības, kā instalēt BBC iPlayer papildinājumu Krypton 17.6 vai vecākai versijai un Jarvis 16 vai jaunākai versijai..
 3. Tagad izbaudiet iecienītos Lielbritānijas tiešraidē kanālus un šovus savā Kodi Box.

Vai jūs varat iegūt BBC iPlayer vietnē Kodi Amazon Firestick

Varat arī iegūt BBC iPlayer papildinājumu arī vietnē Amazon Firestick! BBC iPlayer Kodi papildinājuma instalēšanas darbības ir šādas:

 1. Vispirms lejupielādējiet un instalējiet Kodi vietnē Amazon Firestick.
 2. Atvērt Amazon Firestick un Izvēlieties “Sistēma”.
 3. Tagad atrodiet “Iestatījumi” opcijas no izvēlnes un Izvēlieties tā.
 4. Atlasiet “Izstrādātāju opcijas”.
 5. Iespējot “Lietotnes no nezināmiem avotiem” un “ABD atkļūdošana”.
 6. Tagad dodieties uz mājas izvēlni un rakstiet “Kodi” iekš meklēšanas opcija.
 7. Tagad Atvērt Kodi lietojumprogrammu un izpildiet iepriekšminētās līdzīgās darbības, kā instalēt BBC IPlayer papildinājumu Krypton 17.6 vai vecākai versijai un Jarvis 16 vai jaunākai versijai.

Vai BBC iPlayer ir bezmaksas vietnē Kodi

Jā! BBC iPlayer Kodi ir absolūti bezmaksas, un jūs varat baudīt neierobežotus Lielbritānijas tiešraidē pieejamos kanālus un šovus. Jums nav jāmaksā ikmēneša abonements, lai skatītos iecienīto seansu vai filmu BBC iPlayer Kodi.

Tomēr, ja jūs dzīvojat ārpus Apvienotās Karalistes, VPN ir galvenā prasība, lai piekļūtu BBC iPlayer šoviem un tiešraidēm Kodi kanālā ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.

Secinājums

BBC IPlayer papildinājums Kodi ir viens no labākajiem iptv kodi papildinājumiem lietotājiem, kuriem patīk skatīties Lielbritānijas tiešraidēs kanālus un rādīt. Es ceru, ka šis raksts jums palīdzēs, kā instalēt BBC IPlayer Kodi. Turklāt tas arī sniedz atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, kas saistīti ar jautājumiem, izmantojot BBC iPlayer xbmc.

Tomēr, ja vēlaties uzzināt vairāk par BBC iPlayer, lūdzu, zemāk miniet savus komentārus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me