Papildinājums Beast Kodi ir populārs, piemēram, titāna kodi būvējums. Tas ir tāpēc, ka tā ir vislabākā Kodi būve sporta notikumu straumēšanai Kodi. Lietotāji var instalēt Beast Kodi 18 Leia, 17 Krypton vai Beast Kodi 16.1 Jarvis uz jebkuras platformas, piemēram, Mac, Android vai Windows. The Beast Kodi būvēt 17.4 ir ieguvis dažus lieliskus kodi papildinājumus. Beast Kodi 17 piedāvātās straumes kvalitāte ir nevainojama pat tad, ja esat izveidojis savienojumu ar labāko Kodi VPN.

Beast Kodi reģistrs un Beast Kodi pieteikšanās ir dažas jaunas lietas, kuras jūs nevarat redzēt kopā ar citām labākajām kodi būvēm un papildinājumiem. Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā instalēt Beast Kodi.

Kā instalēt zvēru Kodi Krypton versijā 17 vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi Ikona > Iet uz Fails Vadītājs.kā instalēt zvēru uz kodi
 2. Klikšķis Pievienot Avots > Klikšķiniet uz Nav > Ierakstiet šo URL: https://thebeast2.com/repo/ > Klikšķis labi.kā instalēt zvēru uz kodi kriptona versiju 17 vai jaunāku
 3. Dot vārdu ‘Zvērs Repo ” uz šo avotu > Klikšķiniet uz labi > Iet atpakaļ Mājas Ekrāns izmantojot ESC atslēga.kā pievienot zvēru uz kodi
 4. Klikšķiniet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kaste formas ikona > Klikšķis Uzstādīt no plkst Zip Fails > Klikšķis Zvērs repo> Atvērt repository.beast > Atlasiet “repository.beast-1.14.zip”.zvērs kodi
 5. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Atvērt “Zvēru krātuve ” > Atlasiet “Programmu papildinājumi ” > Klikšķis “ Zvērs Vednis ASV.” > Klikšķiniet uz Uzstādīt > Pagaidiet, līdz parādās paziņojums!zvērs 2 kodi
 6. Atgriezties pie Papildinājumi > Klikšķis “Mani papildinājumi” > Klikšķiniet uz Programma Pievienotons > Klikšķiniet uz Zvērs Vednis ASV > Noklikšķiniet uz Konfigurēt> Ievadiet savu E-pasts ID un Parole priekš parakstīšana augšā.zvērs kodi iestatīšana
 7. Tagad atvērts Zvērs Vednis ASV atkal no plkst Programma Papildinājumi > Klikšķis “[Build Installer] Veido” > Izvēlieties 5. oktobra versija > Tagad jūs varat viegli izmantot un baudīt The Beast!

zvēru kodi iestatījumi

Tagad jūs varat viegli piekļūt Beast Kodi papildinājumam no pievienotons izvēlne un izbaudi savu iecienīto saturu.

Kā instalēt zvēru Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi Jarvis> Klikšķis “Sistēma” > atlasiet “Fails Vadītājs”.
 2. Klikšķis “Pievienot Avots” > Klikšķiniet uz “Nav” > Ievadiet šo URL: “http://thebeast2.com/repo”.
 3. Atgriezties pie Sākuma ekrāns un noklikšķiniet uz “Sistēma” > Klikšķiniet uz “Papildinājumi” > Klikšķis “Uzstādīt no plkst Zip Fails” > Klikšķis “Zvērs Vednis” > Klikšķis “repository.beast-1.14.zip” > Noklikšķiniet uz Labi > Gaidiet paziņojumu.
 4. Atgriezties pie Kodi mājas ekrāns > Klikšķis “Programmas” > Noklikšķiniet uz “Mans Pievienotons” > Atvērt Programma Pievienotons > Atlasiet “ Zvērs Vednis”.
 5. Noklikšķiniet uz Konfigurēt ikona> Ievadiet e-pasts adrese tev ir reģistrēts> Noklikšķiniet uz “The Zvērs Oktobris 5versija.

Kad tas ir instalēts, restartējiet Kodi, lai piekļūtu Beast Kodi papildinājumam.

Kā instalēt Beast Kodi uz Fire Stick

Firestick VPN nodrošinās, ka jums var piekļūt šai iebūvētajai Fire Stick, ja jūsu reģionā saskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem.

 1. Atvērt Kodi Uguns nūja > Noklikšķiniet uz Iestatījumi Ikona > Klikšķis Sistēma > Iet uz Izstrādātājs Iespējas > Tagad Iespējot Lietotnes no plkst Nezināms Avoti un ADB Atkļūdošana.
 2. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi Ikona > Iet uz Fails Vadītājs.
 3. Klikšķis Pievienot Avots > Klikšķiniet uz Nav > Ierakstiet šo URL: https://thebeast2.com/repo/ > Klikšķis labi.
 4. Dot vārdu ‘Zvērs Repo ” uz šo avotu > Klikšķiniet uz labi > Iet atpakaļ Mājas Ekrāns izmantojot ESC atslēga.
 5. Klikšķiniet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kaste formas ikona > Klikšķis Uzstādīt no plkst Zip Fails > Klikšķis Zvērs repo > Atvērt repository.beast > Atlasiet “repository.beast-1.14.zip ”
 6. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Atvērt “Zvēru krātuve ” > Atlasiet “Programmu papildinājumi ” > Klikšķis “ Zvērs Vednis ASV.” > Klikšķiniet uz Uzstādīt > Pagaidiet, līdz parādās paziņojums!
 7. Atgriezties pie Papildinājumi > Klikšķis “Mani papildinājumi” > Klikšķiniet uz Programma Pievienotons > Klikšķiniet uz Zvērs Vednis ASV > Noklikšķiniet uz Konfigurēt> Ievadiet savu E-pasts ID un Parole priekš parakstīšana augšā.
 8. Tagad atvērts Zvērs Vednis ASV atkal no plkst Programma Papildinājumi > Klikšķis “[Build Installer] Veido” > Izvēlieties 5. oktobra versija > Tagad jūs varat viegli izmantot un baudīt The Beast!

Beast Kodi reģistrs

Zvērs Kodi nav tāds kā citi papildinājumi un būvē. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties instalēt Beast uz Kodi 17 vai Jarvis, jums būs jāreģistrējas tiešsaistē. Lai reģistrētos un pēc tam verificētu savu kontu, vienkārši veiciet darbības.

The Beast Kodi pieteikšanās

Kad esat pieteicies, Beast Kodi 17 krātuve būs pieejama. Gan Apvienotajai Karalistei, gan ASV ir dažādi serveri. Lietotājiem ir jāreģistrējas / jāpiesakās domēnos, kas attiecas uz viņu atrašanās vietu.

 1. ASV lietotāji var reģistrēties un reģistrēties vietnē http://thebeast2.com.
 2. Lielbritānijas lietotāji var reģistrēties vietnē http://thebeast1.com.

Beast Kodi pieteikšanās procedūra ir ļoti vienkārša. Jums jāievada savs vārds, jāievada derīga e-pasta adrese un parole. Kad esat ievadījis informāciju, noklikšķiniet uz “reģistrēties”.

Vietne tiks atkārtoti ielādēta un pieprasīs jūsu pieteikšanās akreditācijas datus. Piesakieties, izmantojot informāciju, kuru ievadījāt reģistrācijai. Pārbaudiet savu e-pasta adresi, lai turpinātu instalēšanas procesu.

Pārbaudei ritiniet uz leju, un jūs atradīsit verifikācijas joslu. Noklikšķiniet uz tā un vēlreiz piesakieties. Parādīsies paziņojums, kurā teikts, ka jūs tagad esat verificēts.

Zvērs Kodi nedarbojas / nedarbojas / kļūdas / problēmas

The Beast Kodi Wizard kļūdu pārbaudes žurnālā Fire Stick

Šī kļūda parasti parādās, instalējot Beast uz Kodi Fire Stick. Šīs kļūdas iemesls ir ugunsmūris un satura filtri.

Risinājums

Labot šo kļūdu ir ļoti viegli, pierakstieties savā kontā un izslēdziet visus iespējotos satura filtrus. Tas atrisinās problēmu, un jūs varēsit turpināt instalēšanas procesu vai apmeklēt šo labāko kodi burvju emuāru.

The Beast Kodi UK ISP ir bloķēts

Šī kļūda rodas, kad iedzīvotājs, kas nav Lielbritānijas iedzīvotājs, mēģina piekļūt UK Beast serverim.

Risinājums

Ja esat Lielbritānijas iedzīvotājs, piesakieties Beast, pretējā gadījumā varat izmantot Kodi VPN pakalpojumu. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar Lielbritānijas serveri, kuru piedāvā VPN, un piekļūstiet Beast UK serverim.

The Beast Kodi atsauksmes

Zvērs Kodi Reddit

Lietotāji turpina publicēt savas problēmas ar Beast Kodi vietnē Reddit, un šeit palīdz visa palīdzība! Apskatiet šo:

zvērs reddit pārskats

Un, lūk, mums ir Beast Kodi 17.4 ventilators (V4 no Beast Kodi 17 sērijas):

zvērs reddit atsauksmes

Zvērs Kodi Twitter

Acīmredzot zvērs Kodi atvēra pilnīgi jaunu pasauli:

zvērs twitter pārskats

Zvērs Kodi Vs Zvērs 2 Kodi

Atšķirība starp šiem diviem ir ļoti pamata, viena ir paredzēta ASV lietotājiem, otra – Apvienotās Karalistes lietotājiem. Konkrēti, The Beast Kodi ir paredzēts serveris Lielbritānijas lietotājiem, un The Beast Kodi 2 ir paredzēts ASV lietotājiem. Bet acīmredzot VPN lietotājam šai atšķirībai nav nozīmes. Tāpēc VPN izmantošana sniedz lietotājam priekšrocības.

Lai to iesaiņotu!

Lietotāji, kas meklē pārsteidzošu sporta notikumu straumēšanas pieredzi, var instalēt Beast vietnē Kodi 17. Šis papildinājums, bez šaubām, ir brīnišķīgs! Turklāt Beast Kodi reģistra politika ir kaut kas jauns.

Divu īpašu serveru atrašana dažādām vietām ir arī tāda lieta, ko mēs parasti nevaram redzēt. Pārskati un kļūdas šajā būvē norāda, ka šī uzbūve ir uzticama. Tomēr lietotājiem, kas neatrodas Lielbritānijā vai ASV, ir viegli izrāvienu caur VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me