Kas ir Bobs (neierobežots) atbrīvots?

Bob Unleashed ir viens no labākajiem kodi papildinājumiem, kas HD kvalitātē piedāvā jaunas un vecas filmas un TV šovus. Bob Unleashed, iepriekš pazīstams kā Bob Unrestricted, ir jauninājis uz nākamā līmeņa papildinājumu ar neparastām funkcijām.

Bobs Unleasheds piedāvā jaunu papildinājuma izskatu ar jaunu saskarni un ir labojis visas tās kļūdas, kuras iepriekš atradās vietnē Bobs neierobežots. Lai zinātu, kā Kodi instalēt Bobu (neierobežotu) Unleashed, mēs esam snieguši soli pa solim vadlīnijas.

Piezīme: Bobs Unleashed, iespējams, nedarbosies jūsu reģionā ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Lai instalētu šo papildinājumu, jums būs jāmaina IP. To var izdarīt ar VPN, lai atbloķētu Boba Unleashed Kodi papildinājumu.

CTA

Kā instalēt Bobu (neierobežotu), kas atbrīvots vietnē Kodi Krypton 17 vai augstāka versija

  1. Atver savu Kodi programmatūra > Klikšķiniet uz Iestatījumu ikona, dēvēta arī par “zobrata ikonu” > Izvēlieties Failu menedžeris opcija, kas atrodas beigās > Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu lai pievienotu repozitorija saiti.kā instalēt Bobs neierobežotu unleashed uz Kodi
  2. Ekrāna priekšā parādās lodziņš, noklikšķiniet uz “Nav” opcija > Tagad ierakstiet Noobs un Nerds krātuve URL http://noobsandnerds.com/portal/ un noklikšķiniet uz Labi > Tagad ierakstiet repozitorija nosaukumu ‘Noobs un Nerds’ un noklikšķiniet uz labi tāpēc kaste pazūd.Kā bez ierobežojumiem instalēt bobu Kodi kriptona versijā 17 vai jaunākā versijā
  3. Tagad dodieties uz Kodi galvenā izvēlne nospiežot ‘Esc’ vairākas reizes uz tastatūras > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Šeit jūs redzat augšējā kreisajā stūrī a Paketes instalētāja ikona, lodziņa formas ikonu, noklikšķiniet uz tās.bobs neierobežots atraisīts uz kodi
  4. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Atrodiet un noklikšķiniet uz Noobs un nerds > Tagad noklikšķiniet uz Noobs un Nerds Repo (2.2) .zip un gaidiet instalēšanu.bobunrestricted unleashed uz kodi iestatījumiem
  5. Kad repozitorijs ir uzstādīts, noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Noobs un Nerds krātuve > Video papildinājumi > Atrodi Bobs atraisīts no dažādiem uzskaitītajiem kodi papildinājumiem un noklikšķiniet uz tā > Klikšķis Uzstādīt.bob neierobežots atlaists kodi iestatīšanā
  6. Lai skatītu papildinājumu Bob Unleashed Kodi, dodieties uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > Paskatieties pa labi un ritiniet uz leju, kur atradīsit Bobs atraisīts > Izbaudi!

bob neierobežots unleashed kodi zip fails

Brīdinājums! Jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, kamēr izmantojat Bobu (neierobežotu) Unleashed, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi un straumējiet neierobežotu saturu vietnē Bob (neierobežots) Unleashed.

Kā instalēt Bobu (neierobežotu), kas atbrīvots vietnē Kodi Jarvis 16. vai jaunāka versija

  1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Sistēma cilne, kas atrodas galvenajā izvēlnē > Tagad noklikšķiniet uz Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu > Veids URL http://noobsandnerds.com/portal/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu ‘Noobs un Nerds’ un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad noklikšķiniet labi.
  2. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Sistēma > Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Ritiniet uz leju, lai noklikšķinātu uz Noobs un nerds > Tad Noobs un Nerds Repo (2.2) .zip > un pagaidiet, līdz tas instalē repozitoriju.
  3. Tagad jums ir jānoklikšķina uz Instalējiet no krātuves opcija > Noobs un Nerds krātuve > Video papildinājumi > Bobs atraisīts > Uzstādīt > Izbaudi!

Bobs atraisīja lejupielādi

Bob Unleashed Kodi papildinājumu var lejupielādēt arī tieši Kodi, instalējot, izmantojot datoru vai klēpjdatoru. Noklikšķiniet ŠEIT, lai datorā lejupielādētu Noobs un Nerds repozitorija zip failu, un rīkojieties šādi:

Kad esat lejupielādējis failu Noobs un Nerds Zip, Atveriet Kodi > Iet uz Papildinājumi > Iepakojuma uzstādītājs “Kārbas ikona” > Pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Parādīsies rūtiņa, kurā jums jādara atrodiet un noklikšķiniet uz zip faila kuru lejupielādējāt savā personālajā datorā / klēpjdatorā > Pēc tam repozitorija fails tiks instalēts.

2. darbība: Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Šeit jūs atradīsit Noobs un Nerds krātuve, noklikšķiniet uz tā > Tagad dodieties uz Video papildinājumi > Bobs atraisīts > Pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt > Izbaudi!

Bobs atlaistās kļūdas

Pirms Bobs Unleasheds kļuva par Bobu Neierobežotu, tas tika piepildīts ar daudzām dažādām kļūdām, kas Kodi lietotājus tracināja. Tomēr šīs kļūdas un jautājumi ir atrisināti. Visizplatītākās problēmas, kas saistītas ar Bobu bez ierobežojumiem, bija “Bez straumes nav pieejams”, “Neizdevās instalēt atkarību” un “Saites nav pieejamas”. Šīs problēmas tagad ir atrisinātas, pateicoties tā izstrādātājam “Dev”.

Bobs atlaists nedarbojas Kodi

Bobs Unleashed nesen ir atjaunināts uz jaunu versiju, t.i., v1.0.1. Tāpēc Kodi lietotājiem ir jāinstalē Kodi Krypton 17.3 versija, lai tā darbotos nevainojami. Ja vēl neesat instalējis jauno Kodi, dodieties tālāk.

Boba nespēlējama straume

Ar jauno Bob Unrestricted versiju viss jaunais Bob Unleased Kodi papildinājums ir labojis visas nesenās kļūdas. Kodi lietotāji Bobā neierobežotā veidā atradīs daudz nespēlējamu straumi, kas viņus satracināja.

Lēmumu pārveidot Bob pievienojumprogrammu pieņēma tā izstrādātājs “Dev”, kurš pilnībā pārveidoja zīmolu. Tagad Kodi lietotāji šajā jaunajā papildinājumā var atrast ļoti ierobežotas pārtrauktas saites.

Bobs atlaists Kodi atsauksmes

Daudzi Kodi lietotāji uzskata, ka Bob Unleashed ir viņu pievienojumprogramma, jo viņi to ļoti iecienījuši, salīdzinot ar Elysium vai Genesis Reborn. Šis papildinājums pieņēma jaunus lietotājus savam papildinājumam, jo ​​Bobs Unleāšeds veica jaunināšanu.

Es izmantoju tikai BOB Unleashed. Tikai papildinājums, manuprāt, ir uzticams bankomāts

– Decanus Rex (@DecanusRex), 2017. gada 16. augusts

Bobam Unleashed ir visi resursi filmām un TV šoviem. Kad esat atlaidis Bobu, jums nekur nav jādodas. Tas ir piepildīts ar stundu izklaides paketi jūsu ģimenei un draugiem.

bob atraisīja reddit pārskatu

Aptiniet

Bob Unleashed papildinājums ir kļuvis par jaunu un labāku Boba neierobežotā papildinājuma Noobs and Nerds seju. Izmantojot iepriekš sniegto instalēšanas rokasgrāmatu, tagad Kodi varat instalēt Bobs Unleashed. Tagad izbaudiet neierobežotas stundas bez izklaides ar papildinājumu Bob Unleashed Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me