Brettus Kodi ir viens no populārākajiem Kodi Build, kurā ir daži lieliski kodi papildinājumi konkrētam saturam, piemēram, Brettus Anime animācijas cienītājiem, Brettus Kids Tube karikatūrām, Brettus dokumentālās filmas labākajām dokumentālajām straumēm un Brettus Retro vecām filmām un TV šoviem..

Pārliecinieties, ka, izmantojot Brettus Addon, izmantojat uzticamu Kodi VPN pakalpojumu, lai aizsargātu tiešsaistes privātumu un droši sērfotu.

Šajā rokasgrāmatā mēs jums parādīsim, kā instalēt Brettus uz Kodi, lai jūs varētu bez ierobežojumiem baudīt savu iecienīto saturu..

Brettus Kodi krātuve

Brettus Kodi Addon ir pieejams caur savu Brettus krātuvi.

Brettus Kodi Download

 1. Lejupielādējiet ZIP fails ierīcē.
 2. Atveriet Kodi > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona.
 3. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Pārlūkot kur atrodas lejupielādētais zip fails > Gaidiet paziņojumu.
 4. Iet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs.
 5. Klikšķis Bretus krātuve > Atvērt Programmu papildinājumi > Izvēlieties Bretuss veido vedni > Klikšķis Uzstādīt.

Kā instalēt Brettus Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā

 1. Palaist Kodi jūsu ierīcē > Noklikšķiniet uz Pārnesums (iestatījumi), lai pārlūkotu iestatījumus.kā instalēt brettus kodi
 2. Izvēlnē atlasiet Fails menedžeris > Tiks atvērts jauns logs > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot Avots.kā instalēt brettus kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Tiks parādīts dialoglodziņš, noklikšķiniet uz adreses joslas <Nav> un ievadiet šo URL: https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Klikšķis labi.kā pievienot brettus kodi
 4. Nosauciet šo multivides avotu “Brettus Repo ” > Klikšķis labi > Vēlreiz pārbaudiet URL un vārdu un noklikšķiniet labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.brettus kodi addon
 5. Atgriezieties sākuma ekrānā, atveriet Pievienotons sadaļa no kreisās puses izvēlnes > Noklikšķiniet uz Kaste (iepakojums uzstādītājs) ikona no augšējā kreisā stūra > Šajā jaunajā logā atlasiet Instalēt no ZIP faila.kā instalēt brettus kodi uz jarvis versiju 16 vai jaunāku
 6. Klikšķiniet uz Bretus Repo > Izvēlieties repository.Brettusrepo-1.0.zip > Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.brettus kodi krātuve
 7. Kad paziņojums parādās, noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Bretus Repo > Atvērt Programmu papildinājumi mape > Klikšķiniet uz Bretus Veido Vednis > Sist Uzstādīt > pagaidiet pievienotieslēgts iespējots paziņojums.

kā uzstādīt brettus kodi uz

Vednis tagad ir instalēts un gatavs lietošanai, izbaudiet visus jums iepriekš instalētos Brettus krātuves papildinājumus!

Kā instalēt Brettus Kodi uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi > Sistēma > Fails Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot Avots > Izvēlieties Nav > Veids URL https://www.midian.appboxes.co/repo2/ > Klikšķis Gatavs > Ierakstiet vārdu ‘Bretus Repo ” > Klikšķis Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 2. Iet uz Kodi Mājas Ekrāns > Klikšķis Sistēma > Iet uz Pievienotons > Klikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Zip Fails.
 3. Pārvietojieties un noklikšķiniet uz “Bretus Repo ” > Klikšķiniet uz repository.Brettusrepo-1.0.zip.
 4. Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Bretus krātuve > Programma Pievienotons > Bretuss veido vedni > Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.

Kā instalēt Brettus uz Kodi Fire Stick

Vispirms jums būs jāinstalē Kodi uz Fire Stick, un tad jūs varēsit instalēt Brettus Kodi 17 un Brettus uz Kodi 18. Noklikšķiniet šeit, lai redzētu, kā instalēt Kodi uz Fire Stick..

Kad esat instalējis Kodi, rīkojieties šādi, lai instalētu Brettus Kodi Fire Stick.

 1. Atvērt Kodi pieteikums Fire Stick
 2. Atvērt Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Tagad izpildiet iepriekš aprakstītās darbības, lai uzstādītu Brettus Kodi kriptonā V17. Procedūrā nebūs atšķirību. Lai atbloķētu visas ģeogrāfiski bloķētās straumes, izmantojiet apmaksātu bezmaksas VPN Firestick Kodi 2020.

Brettus Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Brettus on Kodi neizdevās instalēt ZIP failu

Instalējot Brettus Kodi, jūs varētu saskarties ar šo kļūdu. Tas notiek, ja mēģināt instalēt repozitoriju, izmantojot novecojušu ZIP failu.

Labot

Lai novērstu šo kļūdu, lejupielādējiet repozitorija zip failu no uzticama repozitorija.

Brettus on Kodi neizdevās instalēt atkarību

Mēģinot instalēt papildinājumu no krātuves, šī kļūda var parādīties. Šīs kļūdas iemesls ir tas, ka, iespējams, tiek slēgts jūsu izmantotais repozitorija avots vai tas, iespējams, ir pārvietots uz jaunu URL.

Labot

Ikreiz, kad pievienojat avotu, pārbaudiet, vai tas ir uzticams un darbojas. Otrkārt, vienmēr pārliecinieties, vai esat pareizi ierakstījis URL. Treškārt, ja šī kļūda joprojām rodas, mēģiniet izmantot citu repozitoriju.

Brettus Kodi atsauksmes

Bretuss Kodi Kodi kopienā ir ļoti atzinīgi novērtējis, jo ir pievienots papildinājums. Tās popularitāti var viegli novērtēt, piesakoties Twitter un meklējot Brettus addon. Tas pats attiecas uz gadījumu, ja, meklējot Brettus Kodi, tiek izveidotas Facebook atsauksmes, taču tās ir nedaudz vecākas. Jūs būsiet pārsteigts, redzot Brettus būvētāja Kodi pārskatu, cik daudz cilvēku to patiesībā iesaka. Lūk, paskaties:

Brettus Kodi Pin

Izmantojot Brettus Builds, ir nepieciešama piespraudes menca, lai piekļūtu pieaugušo saturam un papildinājumiem. Jūs varat meklēt šo interneta PIN direktoriju, jo tas turpina mainīties.

Iesaiņojot to

Brettus V4 Kodi ir apbrīnojama lieta, ja vēlaties dažādot savu Kodi bibliotēku. Brettus Builds Kodi atsauksmes ir ļoti labas jau tagad, un lietotāji to daudz slavē.

Brettus Kodi papildinājums tam piešķir priekšrocības salīdzinājumā ar citiem to specifiskā satura dēļ. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām detalizētus norādījumus par Brettus instalēšanu Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me