Kā instalēt Cellardoor TV vedni Kodi Krypton 17 un Jarvis 16

Šajā rokasgrāmatā ir apskatīta pilnīga iestatīšana, kā instalēt Cellardoor TV vedni Kodi. Skatieties jaunāko multivides saturu, izmantojot Cellardoor TV vedni.


Pirms sākat šīs krātuves uzstādīšanu, saprotiet, ka, lietojot to, jūs būsit neaizsargāts.

Es iesaku Kodi izmantot VPN, kas var šifrēt jūsu trafiku un nodrošināt jums neierobežotu piekļuvi ierobežotam saturam. Trešās puses Kodi papildinājumi un repozitoriji dažreiz var būt ļaunprātīgi vai nodrošināt pirātisku saturu, tāpēc ir ļoti ieteicams izmantot drošu protokolu..

Cellardoor TV vednis ir vieta, kur atrast jaunākās labākās Kodi būves Kriptonam, kā arī krāsu tēmas izvēli Kodi Skins.

Nesen tas ir padarīts saderīgs ar visām jūsu ierīcēm un ir ātrs un ērts navigācijā. Pēc Cellerdoor TV vedņa instalēšanas varat atrast būves, kurās ir vislabākie Kodi papildinājumi, t.i., pakts, Bobs, Poseidons un vēl daudz vairāk..

Kā uzstādīt Cellardoor TV uz Kodi Leia un Krypton versijām

 1. Palaist Kodi jūsu sistēmā > Izvēlieties Iestatījumi ikona vai zobrata formas ikona augšējā izvēlnē > Klikšķiniet uz Failu menedžeris > Kreisās malas ekrāna apakšā veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.Kā uzinstalēt Cellardoor TV uz Kodi
 2. Kad lodziņš parādās, noklikšķiniet uz “Nav” > Pēc tam ierakstiet Cellardoor TV URL t.i., http://cellardoortv.com/repo/ > Klikšķis labi > Ierakstiet repozitorija nosaukumu, t.i.. Cellardoor TV uz izvēles rūtiņas apakšā > Klikšķis labi.Kā uzstādīt Cellardoor TV uz Kodi Krypton 17. vai augstāku versiju
 3. Atgriezties pie Kodi mājas > Klikšķiniet uz Papildinājumi opcija > Izvēlieties Kastes formas ikona augšējā kreisajā stūrī.Cellardoor TV vednis uz Kodi
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > No lodziņa noklikšķiniet uz Cellardoor TV > Pēc tam atlasiet krātuve.cdrepo-8.8.zip > Pēc tam pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.cellardoor tv wizard kodi setup
 5. Iet uz Kodi galvenā izvēlne atkal > Izvēlieties Papildinājumi > Tad Programmu papildinājumi > Cellardoor TV vednis.Cellardoor TV Wizard Kodi iestatījumi
 6. Izvēlieties Apkopes rīks vai CDTV būvē, vai citas opcijas no saraksta.

Cellardoor TV Wizard kodi konfigurācija

Kā instalēt Cellardoor TV uz Kodi Jarvis versijas 16 vai jaunākas versijas

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Sistēma > Tad Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 2. Ierakstiet URL http://cellardoortv.com/wizard/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu ‘Cellardoor TV’ > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 3. Iet uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Sistēma > Tad Papildinājumi > Pieskarieties Instalēt no ZIP faila > Izvēlieties Cellardoor TV > Pēc tam noklikšķiniet uz spraudnis.programma.CellardoorTVwizard.zip > Pagaidiet instalēšanu.
 4.  Kad esat instalējis Cellardoor TV vedni, apskatiet šo papildinājumu, lai uzturētu Kodi un instalētu Cellardoor TV Builds.

Cellardoor TV vednis nedarbojas / kļūdas / problēmas

Cellardoor TV PIN koda kļūda

Instalējot Cellardoor TV Build caur Ares vedni, tam ir nepieciešams PIN kods, lai turpinātu nākamās darbības. Šajā pašā ailē ir norādīta arī saite, kurā varat atrast PIN kodu. Tomēr, ievadot kodu, tas rada kļūdu.

Risinājums

Lai novērstu šo problēmu, minūtes laikā jāievada PIN kods, lai izvairītos no šīs kļūdas. Parasti šī kļūda rodas, kad servera laiks ir beidzies. Tiklīdz ievadīsit kodu, jo ātrāk varēsit skatīties filmas un TV šovus.

Cellardoor TV nav derīgs pasta indekss

Kad Kodi lietotāji saņem šādu kļūdu, tas notiek tāpēc, ka viņu galā ir servera problēma. Šī kļūda rodas, mēģinot instalēt uzlējumu no Cellardoor TV vedņa. Tomēr, iespējams, ka šīs kļūdas netiks atgrieztas, tiklīdz tās būs novērstas. Infusion Build ir mainījis Infusion Build uz Ares vedni, kas tur darbojas lieliski.

Cellardoor TV Down

Dažos gadījumos jūs atradīsit, ka Cellardoor TV nedarbojas, un sarakstā nebūtu daudz labāko kodi papildinājumu. Tas ir saistīts ar atjauninājumiem, kurus veic Build. Tā rezultātā Kodi lietotājiem var būt grūti straumēt saturu.

Risinājums

Labākais šīs problēmas risinājums ir nogaidīt, līdz šī versija tiks atjaunināta. Kodi Builds satur daudzus papildinājumus, kuri ir jāatjaunina, tāpēc labākais risinājums ir pagaidīt dažas minūtes un mēģināt piekļūt papildinājumam..

Kā atjaunināt Cellardoor TV

Lai atjauninātu Cellardoor TV, jums jāieslēdz automātiskā atjaunināšana, vai arī varat to atjaunināt manuāli. Lai veiktu kādu no šīm opcijām, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Papildinājumi > Klikšķiniet uz Programmu papildinājumi > Ar labo peles taustiņu Cellardoor TV vednis > Klikšķiniet uz Informācija.
 2. Izmantojot apakšā sniegto iespēju, noklikšķiniet uz Atjaunināt manuālai atjaunināšanai.
 3. Ieslēdz Automātiski atjauninājumi automātiskai atjaunināšanai.

Kā atjaunināt Cellardoor TV

Ir alternatīvs veids, kā instalēt Cellardoor TV vedni ar Ares vedni. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai iegūtu alternatīvu pieeju:

 1. Instalējiet Ares vedni Kodi
 2. Atvērt Ares vednis > Klikšķiniet uz Pārlūkot Builds augšējā izvēlnē > Parādītajā veidņu sarakstā noklikšķiniet uz Cellardoor TV > Klikšķis Uzstādīt.

Iesaiņojot to

Cellardoor TV vednis rada ārkārtas priekus Kodi lietotājiem ar daudzveidīgajām papildinājumu kategorijām. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām pilnīgas darbības, kā instalēt Cellardoor TV Wizard uz Kodi, lai jūs skatītos savus iecienītos šovus. Izpildiet šo rokasgrāmatu un izklaidējieties ilgāk. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu jaunākos labāko kodi burvju rokasgrāmatu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map