Kā instalēt Elektra Vault uz Kodi mazāk nekā 5 minūtēs

Elektra Vault, visaptverošs papildinājums, kurā vienuviet ir pieejami sporta tiešraides, filmas, TV šovi un dokumentālās filmas. Pat ja jūs atradīsit labākos Kodi papildinājumus, piemēram, Covenant vai Exodus, viņu sarakstā jūs neredzēsit kategoriju Sports. Papildinājums, kas satur visas šīs kategorijas, Kodi pasaulē ir reti sastopams. Tas ir iemesls, kāpēc visiem Kodi lietotājiem ir jābūt Elektra papildinājumam.
Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā instalēt Elektra Vault Kodi. Veicot tālāk norādītās darbības Kodi Kreiptam un Jarvisam, instalējiet šo papildinājumu 5 minūšu laikā.


 1. Kā instalēt Elektra Vault vietnē Kodi 17
 2. Kā instalēt Elektra Vault vietnē Kodi 16
 3. Elektra Vault Kodi Zip Download
 4. Elektra Vault kļūdas / problēmas / nedarbojas

Brīdinājums! Izmantojot Elektra Vault, jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu Elektra Vault.

Kā instalēt Elektra Vault vietnē Kodi Krypton 17 vai jaunākā versijā

 1. Lai instalētu Elektra Vault Kodi, jums tas jādara Atveriet Kodi Kriptonu > Iet uz Iestatījumu ikona ka jūs redzat augšā > Tagad atlasiet opciju, ko sauc Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu uzskaitīti kreisajā pusē.Kā instalēt Elektra Vault vietnē Kodi
 2. Parādīsies lodziņš, kurā jums jānoklikšķina “Nav” un ierakstiet URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikšķis labi > Ierakstiet vārdu “Pārmērība” > un noklikšķiniet uz labi līdz lodziņš saglabā informāciju un pazūd.Kā instalēt Elektra Vault Kodi kriptona versijā 17 vai jaunākā versijā
 3. Tagad dodieties uz Kodi sākuma ekrāns nospiežot ‘Esc’ vairākas reizes uz tastatūras > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne atrodas vertikāli kreisajā pusē > Tagad pieskarieties Paketes instalētāja ikona novietots augšējā kreisajā pusē.Kā pievienot Elektra Vault vietnē Kodi
 4. Šeit jūs redzēsit nelielu iespēju sarakstu, noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Ritiniet uz leju, lai atrastu un noklikšķiniet uz Pārmērība > Tagad noklikšķiniet uz repository.supremacy-1.2 > Pēc tam noklikšķiniet uz repository.supremacy-1.2.zip > Tagad pagaidiet, līdz tas instalēs papildinājumu.Elektra Vault par Kodi setup
 5.  Jūs atradīsit to pašu nelielu iespēju sarakstu, bet tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Pārmērības repozitorijs > Video papildinājumi > Elektra velve > Uzstādīt.Elektra Vault par Kodi konfigurāciju
 6. Kad esat instalējis papildinājumu, atkal dodieties uz vietni Kodi sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > Paskatieties pa labi un ritiniet uz leju, lai atrastu Elektra Vault > Izbaudi!

Elektra Vault kodi iestatījumi

Kā instalēt Elektra Vault Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atveriet Kodi Jarvis > Atlasiet sistēmas izvēlni, kas horizontāli atrodas ekrānā > Tagad noklikšķiniet uz File Manager > Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Noklikšķiniet uz “Nav”, un tas prasīs repozitorija URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ copy ielīmēt šo saiti un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad ierakstiet repozitorija nosaukumu, t.i., “Pārmērība”, un noklikšķiniet uz Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 3. Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Tagad ritiniet uz leju, lai atrastu Supremacy Repository > Dodieties uz videoklipu papildinājumiem > Elektra velve > Uzstādīt > Izbaudi!

Elektra Vault Kodi Zip Download

Elektra Vault var lejupielādēt ar ZIP failu, kuru varat lejupielādēt ŠEIT. Pēc faila lejupielādes varat veikt šādas darbības:

 1. Kad esat atvēris Kodi, dodieties uz Papildinājumiem > Noklikšķiniet uz lodziņa formas ikonas augšējā kreisajā stūrī > un noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila
 2. Parādīsies lodziņš, kur jums jāvirzās failā, kuru lejupielādējāt Supremacy Repository Zip File > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta
 3. Pēc instalēšanas noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Noklikšķiniet uz Supremacy Repository > Video papildinājumi > Elektra velve > Uzstādīt > Baudiet ļaudis!

Elektra Vault kļūdas / problēmas / nedarbojas

Elektra Vault neizdevās instalēt atkarību

Kad krātuve nav piemērota papildinājuma instalēšanai, tajā tiks parādīts paziņojums “Neizdevās instalēt atkarības kļūdu”. Šī kļūda parasti nenorāda uz papildinājuma problēmu, bet galvenokārt ar krātuvi.

Risinājums

Izmaiņas krātuvē var padarīt triks. Pašlaik Elektra Vault ir atrodams dažādās krātuvēs, bet vēlamais krātuve ir Supremacy Repository. Mēs esam pārrunājuši Elektra Vault instalēšanas procesu ar Supremacy Repository, kurā es strādāju perfekti.

Elektra Vault buferizācijas jautājumi

Dažreiz Elektra Vault sniegtās saites videoklipu buferizēšanai prasa daudz laika. Buferēšana ir izplatīta problēma, ko var atrast ar daudziem Kodi papildinājumiem.

Risinājums

Lai labotu buferizācijas problēmu, jums ir jāizdzēš Kodi kešatmiņa. Dažreiz kešatmiņa var pārslogot Kodi, un tas varētu kavēt video buferizēšanu. Lai notīrītu kešatmiņu, mēģiniet instalēt Merlin Auto Cleaner.

Aptiniet

Elektra Vault ir potenciāls sasniegt popularitātes augstumus, ja tas spēj pārliecināt Kodi lietotājus kā visaptverošu papildinājumu. Tā kā tiešsaistē ir pieejams sporta, filmu, TV šovu un dokumentālo filmu klāsts, tas noteikti kļūs par populāru papildinājumu. Šī rokasgrāmata parādīja, kā instalēt Elektra Vault Kodi, lai jūs varētu skatīties jebkādu multivides saturu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map