exodus-redux-kodi-addon

Exodus Redux Kodi papildinājums ir slavenā Exodus Kodi papildinājuma dakša, kurai ir gandrīz vienādas iespējas un interfeiss. Lietotāji var baudīt visas jaunākās filmas, TV šovus, dokumentālās filmas utt. HD kvalitātē, izmantojot īpaši ātras straumes.

Lietotājiem ir ļoti ieteicams abonēt uzticamu Kodi VPN, lai aizsargātu viņu privātumu un piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotām straumēm..

Exodus Redux ir vēl viena Exodus Kodi dakša, kas pirms kāda laika ienāca šajā nozarē. Tomēr atšķirībā no citiem Kodi papildinājumiem tas ir pareizi jāiestata ar lambda skrāpjiem, lai tas varētu labi darboties. Šajā rokasgrāmatā ir sniegta pilnīga instalēšanas procedūra; pārliecinieties, ka nepalaižat garām nevienu soli.

Exodus Redux Kodi papildinājumu krātuve

Jūs varat instalēt atjaunināto Exodus Redux papildinājuma versiju no IAC Github, lai jūs varētu izmantot KOdi Leia verison 18 vai jaunākas versijas. Kas attiecas uz Krytpon lietotājiem, Exodus Redux Kodi papildinājumu var instalēt caur Lazy Kodi Repository, kas ir pazīstams kā pilnīgs komplekts, jo tajā ir daudz citu krātuvju.

Tāpat kā Exodus Kodi papildinājums, Exodus Redux ir pieejams arī dažādās krātuvēs. Lieta ir tāda, ka krātuvju izstrādātājiem patīk mitināt papildinājumus, kas ir pieprasīti vai populāri, jo tas tos izceļ.

Kā instalēt Exodus Redux Kodi Leia versijā 18 un augstāk

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz Sistēmas ikona (zobrata ikona) no galvenās izvēlnes  > Noklikšķiniet uz Failu menedžeris opcija
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avota opciju > Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts   un ievadiet šo URL: https://i-a-c.github.io/  kā tas attiecīgajā laukā  > Klikšķis labi > Nosauciet šo URL kā Redux un noklikšķiniet uz labi
 3. Atgriešanās Kodi galvenajā izvēlnē > Noklikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Noklikšķiniet uz Paketes instalētāja ikona no augšējā kreisā stūra
 4. Noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet Redux > Atlasiet repository.exodusredux-x.x.x.zip > Gaidiet paziņojumu
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Iet uz Exodus Redux Repo > Doties uz Video papildinājumi mape > Izvēlieties Exodus Redux > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu

Kā instalēt Exodus Redux uz Kodi Krypton 17.6 vai vecāku versiju

Izpildiet šīs darbības, lai instalētu Exodus Redux Kodi papildinājumu Kodi Leia un Krypton versijās:

 1. Atvērt Kodi.
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona > Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 3. Klikšķis “Nav” un ievadiet URL: http://lazykodi.com/ > Klikšķis Labi. Tagad nosauciet šo avotu kā ‘Slinks’ > Klikšķis Labi > Klikšķis Labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.
 4. Dodieties atpakaļ uz Galvenā izvēlne > Klikšķis Papildinājumi.
 5. Noklikšķiniet uz Kastes ikona (Paketes instalētāja ikona) no augšējā kreisā stūra.
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Ritiniet pieejamo opciju sarakstu un izvēlieties “Slinks”.
 7. Klikšķiniet uz ZIP mape > Klikšķis EXODUSREDUX.zip > Gaidiet paziņojumu.
 8. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Klikšķiniet uz Exodus Redux Repo > Atvērt Video papildinājumi mape.
 9. Klikšķiniet uz Exodus Redux > Sist Uzstādīt.

Tagad jums būs jāiespējo Lambda Scrappers, rīkojieties šādi:

 1. Pēc instalēšanas atveriet izvēlni Papildinājumu veidlapa Papildinājumi..
 2. Noklikšķiniet uz Rīki.
 3. Noklikšķiniet uz Iestatījumi: pakalpojumu sniedzēji.
 4. Virziet kursoru virs pakalpojumu sniedzējiem > Noklikšķiniet uz Izvēlēties moduļa nodrošinātāju avotu.
 5. Pārmaiņas Noklusējums uz Lambda Skrēperi un noklikšķiniet uz

Exodus Redux Kodi lejupielāde

 1. Lejupielādēt Exodus Redux ZIP fails.
 2. Palaist Kodi > Klikšķis Papildinājumi.
 3. Noklikšķiniet uz Kastes ikona > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Pārlūkojiet un atveriet lejupielādēto ZIP failu.
 4. Izvēlieties Instalējiet no krātuves > Klikšķiniet uz Exodus Redux Repo.
 5. Video Papildinājumi > Klikšķis Exodus Redux > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Exodus Redux Down / nedarbojas / kļūdas / labojumi

Šeit ir redzamas divas galvenās kļūdas ar labojumiem, ar kuriem parasti saskaras Exodus Redux Kodi papildinājumu lietotāji.

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Dažreiz, lejupielādējot krātuvi, daži faili netiek lejupielādēti; vēlāk radot problēmas, instalējot papildinājumu. Check Log kļūda ir kļūda, kas tiks parādīta, ja radusies problēma ar repozitorija failiem. Vēl viens Check log kļūdas iemesls ir sistēmas kešatmiņa, ja tā ir pilna.

Labot

Vienkārši notīriet visus fona datus un kešatmiņu un pēc tam mēģiniet vēlreiz. Ja kļūda joprojām pastāv, atkārtoti lejupielādējiet un instalējiet krātuvi.

Nevarēja izveidot savienojumu ar krātuvi

Dažreiz repozitorija avoti tiek izslēgti vai novecojuši, lietotājiem radot problēmas. Kad Kodi nespēj izveidot savienojumu ar repozitorija avotu, tiek parādīta šī kļūda.

Labot

Ja redzat šo kļūdu, pārbaudiet URL un pārliecinieties, vai saite ir aktīva. Ja UR ir aktīvs, pārbaudiet, vai failu pārvaldniekā esat pievienojis URL adresi, iespējams, esat nepareizi uzrakstījis adresi, pārliecinieties, vai tā ir pareiza. Ja kļūda joprojām pastāv, izmēģiniet citu repozitoriju.

Secinājums

Tiešsaistē ir pieejami daudzi dakstiņi Exodus Kodi, un acīmredzot ir grūti pateikt, kurš no tiem ir vislabākais, taču viena lieta, ko es pieredzēju ar Exodus Redux, ir tā, ka tās piedāvātās straumēšanas saites darbojas lieliski. Exodus Redux ir tāds pats interfeiss kā leģendārajam Exodus Kodi papildinājumam, un funkcijas tiek atkārtotas.

Tomēr jāpatur prātā, ka tas ir trešās puses papildinājums, un jums tas jāizmanto kopā ar labāko Kodi VPN, lai pasargātu sevi no privātuma pārkāpumu jautājumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me