Kā instalēt GAIA Kodi Addon

GAIA Kodi Addon ir slavenā Bubbles Kodi addon dakša, kurai ir gandrīz vienādas iespējas, bet acīmredzami ir uzlabota kvalitāte. GAIA Kodi ir lielisks papildinājums filmu un TV šovu straumēšanai augstā izšķirtspējā.


Papildinājuma saskarne ir diezgan pienācīga un lietotājam draudzīga, un tai ir ātrdarbīgas straumēšanas saites, kas lieliski darbojas atšķirībā no daudziem citiem papildinājumiem..

Tomēr ņemiet vērā, ka tiešsaistes klātbūtnes aizsardzībai vajadzētu būt jūsu galvenajai prioritātei straumēšanas laikā tiešsaistē. Tāpēc es vienmēr iesaku Kodi lietotājiem izmantot VPN kopā ar Kodi, kas piedāvā augstākās klases šifrēšanu. Vēl viens ieguvums, kas jums būs ar VPN, ir tas, ka varēsit straumēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu un apiet ISP ierobežošanu.

Tālāk ir ieteikti VPN nodrošinātāji Kodi lietotājiem:

Ekskluzīvi KodiVPN.co īpašie piedāvājumi 2019. gadam
PureVPN

 10,95 ASV dolāri 1,32 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

surfshark

 USD 11,95 USD 1,99Per mēnesis

Paķer šo darījumu (3 mēneši bez maksas)

Bezdarbība

 9,95 ASV dolāri 2,75 ASV dolāriPermēnesis

Paķer šo darījumu

GAIA Kodi Addon krātuve

GAIA Kodi papildinājums ir pieejams caur savu “GAIA krātuvi”.

Vēl viena lieliska lieta GAIA Kodi papildinājumā ir tā, ka tai ir sava oficiālā vietne: https://gaiakodi.com/. Jūs varat atrast svarīgu informāciju un sīkāku informāciju par šo papildinājumu, kā arī saites uz tā krātuvi.

Kā instalēt GAIA Kodi Addon vietnē Kodi Leia un Krypton

 1. Atvērt Kodi
 2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona > Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts Nav un tiks atvērts dialoglodziņš.
 3. Ievadiet šo URL laukā http://repo.gaiakodi.com > Klikšķis labi
 4. Tagad nosauciet šo avotu kā “GAIA” > Klikšķis labi
 5. Atgriezieties galvenajā izvēlnē un noklikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Tagad noklikšķiniet uz Komplekts Instalētājs ikona (Kaste ikona augšējā kreisajā stūrī)
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Ritiniet sarakstu uz leju un atlasiet GAIA > Klikšķiniet uz repository.gaia.zip > Gaidiet paziņojumu
 7. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Atvērt Gaia krātuve 1 > Iet uz Video papildinājumi mape > Klikšķiniet uz Gaia > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu

Kā instalēt GAIA Kodi Addon vietnē FireStick

 1. Uzstādīt Kodi uz jūsu FireStick.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 3. Tagad skatiet instalēšanas procedūru, kas tika apspriesta iepriekš, jo tā būs tāda pati šī papildinājuma instalēšanai FireStick.

GAIA Kodi Addon lejupielāde

 1. Lejupielādējiet GAIA Kodi ZIP failu
 2. Atveriet Kodi > Klikšķiniet uz Papildinājumi
 3. Noklikšķiniet uz Kaste ikona (papildu pārlūks)
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila opcija > Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēts zip fails > Gaidiet paziņojumu
 5. Izvēlieties Instalējiet no krātuves opcija
 6. Iet uz Gaia krātuve 1 > Atvērt Video papildinājumi mape
 7. Izvēlieties Gaia > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu

GAIA Kodi nedarbojas kļūdas un labojumi

Šīs ir dažas izplatītas Kodi kļūdas, ar kurām jūs varētu saskarties, lietojot GAIA Kodi papildinājumu:

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Pārbaudes žurnāla kļūda parasti parādās, ja papildinājumā ir kaut kas nepareizs. Varbūt problēma ir saistīta ar pievienojumprogrammas kešatmiņu vai trūkst nepieciešamo failu, kas nepieciešami papildinājuma palaišanai.

Labot

Varat labot šo kļūdu, notīrot Kodi kešatmiņu un aizmugures datus. Ja jums nav idejas par to, tad varat iepazīties ar mūsu ceļvedi “Kā notīrīt / noņemt video kešatmiņu Kodi”..

Nav pieejama neviena straume

Dažreiz, mēģinot straumēt noteiktu satura nosaukumu, šī kļūda, iespējams, tiek parādīta uznirstošajā logā. Kļūdas, kas nav pieejama straumēm, iemesls ir tas, ka pievienojumprogrammatūras nespēj piesaistīt straumēšanas saites no pakalpojumu sniedzējiem. Tas notiek, ja jums ir pārslogota kešatmiņa vai jūsu pievienojumprogramma ir novecojusi.

Labot

Notīriet Kodi kešatmiņu un pēc tam mēģiniet vēlreiz straumēt, jo tas parasti atrisina problēmu.

Tomēr, ja problēma joprojām pastāv, mēģiniet atjaunināt papildinājumu. Lai uzzinātu vairāk par šīs kļūdas risinājumiem, skatiet mūsu rokasgrāmatu “Kā salabot Kodi nav pieejama straume”..

Nobeiguma vārdi

GAIA Kodi ir lielisks Kodi papildinājums visiem pārmērīgajiem skatītājiem, jo ​​tas ļauj straumēt iecienītās filmas un TV šovus HD formātā. Ļoti daži Kodi papildinājumi piedāvā augstas kvalitātes straumēšanu ar vienu klikšķi.

Es personīgi esmu izmēģinājis šo papildinājumu un man šķitis, ka tas ir diezgan interesants, jo es nesaskāros ar nevienu novārtā novēroto straumēšanu. Papildinājums darbojas nevainojami, bez kļūdām vai avārijām, un tas nepalēnina jūsu sistēmas darbību.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map