Kā instalēt Genodis Atdzimis uz Kodi – iekļauta video apmācība

No Genesis pelniem piedzima jauns papildinājums, kura nosaukums bija Genesis Reborn. Ar uzlabotajām funkcijām un atjauninātajām saitēm Genesis Reborn ir patiesi nopelnījis savu vārdu Kodi pasaulē. Tas drīz kļūs par vienu no Kodi vispopulārākajiem video papildinājumiem un saskaņos tā izvēli ar Exodus vai Covenant.


Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzam detalizētus norādījumus par to, kā instalēt Genesis Reborn uz Kodi. Kad ir instalēts Genesis Reborn, jūs visas dienas garumā varat skatīties filmas un TV šovus. Genesis Reborn ir viens no dažiem papildinājumiem, kas darbojas arī Xbox One Kodi.

Kā Kodi instalēt Genesis Reborn – Video ceļvedis

Kā instalēt Genesis Reborn uz Kodi Krypton 17. vai augstāku versiju

 1. Atvērt Kodi jūsu sistēmā > Klikšķiniet uz Iestatījumu ikona, zobrata veida ikona, kas atrodas augšpusē > Klikšķiniet uz Failu menedžeris opcija > Tagad ritiniet uz leju, lai dubultklikšķi uz Pievienot avotu.kā instalēt ģenēzi atdzimis kodi
 2. Veicot dubultklikšķi uz Pievienot avotu, ekrānā parādīsies lodziņš > Tam būtu nepieciešama krātuve URL tāpēc ierakstiet http://jesusboxrepo.xyz/repo/ > Tagad ierakstiet repozitorija nosaukumu “Jēzus kaste” > Klikšķis labi un noklikšķiniet uz labi atkal tā, ka kaste aizveras.kā instalēt ģenēzi atdzimis kodi kriptona 17. versijā
 3. Kad kaste aizveras, jums jādodas atpakaļ uz Kodi sākuma ekrāns noklikšķinot uz ‘Esc’ pogu uz tastatūras > Tagad noklikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Šeit jums ir jānoklikšķina uz Iepakojuma uzstādītājs lodziņa ikona.ģenēzes atdzimis zip fails
 4. No turienes jums jānoklikšķina uz Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz Jēzus kaste > Tagad jums tiek piedāvātas vairākas iespējas, noklikšķiniet uz Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Repo instalēšana prasīs dažus mirkļus.ģenēze atdzima kodi
 5. Tagad atlasiet opciju Instalējiet no krātuves > Klikšķis Jēzus kastes krātuve > Video papildinājumi > Genesis Atdzimis > Uzstādīt > Pagaidiet, līdz papildinājums ir instalēts.ģenēze atdzimis kodi iestatīšana
 6. Lai skatītos filmas un TV pārraides, izmantojot papildinājumu Genesis Reborn Kodi, dodieties uz Kodi galvenā izvēlne > Noklikšķiniet uz Kodi Papildinājumi > Video papildinājumi > Genesis Atdzimis.

ģenēzes atdzimis kodi iestatījumi

Kā instalēt Genesis Reborn uz Kodi Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Datorā atveriet Kodi Jarvis > Pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Sistēmas, kas atrodas priekšā > Tagad noklikšķiniet uz File Manager > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu, kur tiek parādīts lodziņš > Kopējiet un ielīmējiet vietrādi URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Nosauciet krātuvi “Jēzus kaste” un noklikšķiniet uz Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 2. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu > Noklikšķiniet uz Sistēma > Tad pievienojumprogrammas > Šeit jums jāizvēlas Instalēt no ZIP faila > Atrodiet sarakstā Jesus Box un noklikšķiniet uz tā > Tagad noklikšķiniet uz Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Instalēšana prasīs nedaudz laika.
 3. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Jēzus kastes krātuve > Video papildinājumi > Genesis Atdzimis > Uzstādīt > Tagad baudiet filmu un TV šovu skatīšanos.

Genesis Reborn apskats

Daudziem reddit lietotājiem ir iespaids, ka Zen (Elysium) un Genesis Reborn šobrīd ir labākie Kodi papildinājumi filmu un TV šovu straumēšanai. Tomēr Elysium šobrīd nedarbojas, tāpēc Genesis Reborn ir vientuļais karavīrs.

ģenēzes atdzimis pārskats reddit

Exodus Kodi papildinājums iepriekš tika saukts par Genesis. Kad Genesis atkāpās, to pārņēma. Pēc tam Genesis atdzīvināja savu veco zīmolu, kas tika nosaukts par Genesis Reborn. Abi šie avoti ir piemēroti filmu un TV šovu skatīšanai.

#kodi Labas ziņas, Kodi fani, ir tāda jauna programma kā exodus, ko agrāk sauca par Genesis Reborn, un tā ir patiešām laba filmām / tv 1/2 =

– DJ X-TRA (@ djxtra74a), 2017. gada 15. jūlijs

Genesis atdzimis nedarbojas / problēmas / kļūdas

Var būt daudz iemeslu, kāpēc Genesis Reborn varētu nedarboties. Tālāk ir sniegtas dažas no neveiksmēm, kas saistītas ar to risinājumiem:

Nevarēja izgūt direktorija informācijas kļūdu

Šīs kļūdas iemesls ir kļūda krātuvē vai krātuves avotā. Tas notiek, kad krātuves avota vairs nav vai tas ir izslēgts. Turklāt šī kļūda var rasties arī cilvēku kļūdas dēļ, ierakstot nepareizu repozitorija URL.

Risinājums

Lai izvairītos no cilvēku kļūdām, Kodi lietotājiem ir jāpārbauda, ​​vai repozitorija URL beigās ir slīpsvītra (/). Lai izvairītos no šīs kļūdas, URL beigās ir jāieraksta slīpsvītru (/) taustiņš.

Bet kā zināt, kad šī kļūda rodas krātuves slēgšanas dēļ? Jūs varat pārbaudīt, vai repozitorijs darbojas, vienkārši ierakstiet URL savā tīmekļa pārlūkprogrammā. Ja tas atver saiti, tas nozīmē, ka repozitorijs darbojas.

Pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu papildinformāciju

Šī kļūda var tracināt ikvienu. Šīs kļūdas iemesls ir tas, ka papildinājums ir ilgāk pieejams vai tā saturs ir ģeogrāfiski ierobežots.

Risinājums

Ja papildinājums vairs nav pieejams, tas nozīmē, ka tas ir izslēgts. Ja tā ģeogrāfiski ir ierobežota, problēmu novēršanai varat iegūt Kodi VPN. VPN apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, un jūs varat viegli straumēt videoklipus vietnē Kodi.

Genesis Reborn neizdevās instalēt atkarību

Neizdevās instalēt atkarību kļūda galvenokārt rodas, ja ir bojāta krātuve, no kuras ir instalēts papildinājums. Šī kļūda var parādīties arī tad, ja ir bojāts repozitorija avots, bet repozitorijs vai zip fails paliek neskarts.

Risinājums

Lai novērstu šo problēmu, jums jāapsver Genesis Reborn Kodi papildinājuma instalēšana no uzticama avota, t.i., no Jesus Box repozitorija. Instalēšanas process Genesis Reborn pieminēšanai šajā emuārā ir no Jesus Box repozitorija. Tāpēc jūtieties droši un instalējiet Genesis Reborn.

Genesis Reborn Download

Lai Genesis Reborn Kodi papildinājumu instalētu tieši datorā, jums jāveic dažas darbības. Bet pirms tam datorā jālejupielādē Jesus Box Repository ZIP fails.

 1. Kad lejupielāde ir pabeigta, atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Paketes instalētāja ikona > Instalēt no ZIP faila > Šeit jānovirza no datora lejupielādētais zip fails > Pagaidiet, kamēr notiek instalēšana.
 2. Tagad atlasiet Instalēt no krātuves > Noklikšķiniet uz Jesus Box Repository > Video papildinājumi > Genesis Atdzimis > Uzstādīt > Izbaudi!

Aptiniet

Genesis Reborn ir jauns Kodi papildinājums, kas ātri iegūst atbalstu Kodi kopienā. Tam nepieciešama Kodi lietotāju atzīšana, kas padarītu to nepārspējamu Exodus. Tāpēc mēs sniedzām pilnīgu rokasgrāmatu par to, kā instalēt Genesis Reborn uz Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map