Kā darbojas GitHub?

GitHub pārlūks patiešām ir revolucionārs jauninājums Kodi pasaulē. Vienots pārlūks ļauj lietotājiem meklēt savus iecienītākos kodi papildinājumus un kodi krātuves. GitHub pārlūka papildinājums nokasē visu GitHub mitināšanas serveri atbilstoši lietotāju meklēšanas vaicājumam un pēc tam nodrošina relatīvus rezultātus lietotājam.

Tas lietotājiem atvieglo visu instalēšanu un palīdz viņiem ietaupīt laiku un sistēmas atmiņu. Izpildiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā instalēt GitHub pārlūku Kodi un izjust pilnīgi jaunu uzlaboto Kodi pieredzi.

GitHub pārlūka ievads

GitHub ir viena pietura geeks un viņu problēmu risinājums. Lietotāji dod priekšroku GitHub jebkura ZIP faila lejupielādēšanai no vietnes, jo tam ir iestatīšanas faili gandrīz visai programmatūrai un lietojumprogrammām. Pat Kodi lietotāji dod priekšroku GitHub izmantošanai, lai lejupielādētu iecienītās papildinājumu krātuves.

Visus jaunākos pievienojumprogrammu krātuves GitHub augšupielādē to attiecīgie izstrādātāji. Tāpēc, pat ja krātuves avota saites tiek slēgtas, lietotāji var lejupielādēt krātuves, izmantojot GitHub.

GitHub pārlūka Kodi funkcijas

PlusiMīnusi
Viegli izmantotNestabils
Viens papildinājums visiem pārējiem papildinājumiemNodrošināti neuzticami ZIP faili
Vienkārši atrodot nepopulārus papildinājumusNotiek izstrādes process
Jaunu izstrādātāju mudināšana

Kā instalēt GitHub pārlūku Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā

 1. Palaist Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumi.kā instalēt github pārlūku
 2. Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotukā instalēt github pārlūku kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Parādīsies dialoglodziņš, noklikšķiniet uz tā, kur teikts “Nav” > Ierakstiet šo URL http://fusion.tvaddons.co/ > Klikšķis labi.github browser kodi lejupielādēt
 4. Nosauciet šo multivides avota vārdu kā “TV papildinājumu repo ” > Klikšķis labi > Vēlreiz pārbaudiet URL un vārds un Noklikšķiniet uz Labi atkal.kā instalēt github pārlūku kodi uz
 5. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Tagad atvērts Papildinājumi izvēlne > Noklikšķiniet uz Box-icon > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila.kā instalēt github pārlūku kodi uz jarvis versiju 16
 6. Atvērt TV papildinājumu repo > Izvēlieties sākas šeit > Atvērt spraudnis.program.indigo-4.0.0.zip.github browser kodi nedarbojas kļūdas un problēmas
 7. Parādīsies paziņojums ar paziņojumu “Indigo papildinājums ir instalēts” > Kad paziņojums parādās, atgriezieties vietnē Kodi sākuma ekrāns > Atvērt Papildinājumu izvēlne> Iet uz Video papildinājumi > Klikšķiniet uz Indigo.github pārlūka kodi iestatīšana
 8. Tagad noklikšķiniet Papildinājumu instalētājs > Klikšķiniet uz GitHub pārlūks.Github pārlūka kodi iestatījumi
 9. Aizveriet parādīto instrukcijas dialoglodziņu.
 10. I.e sarakstā redzēsit trīs iespējas. GitHub lietotājvārdsRepozitorija nosaukums un Papildinājuma nosaukums. Izvēlieties vēlamo meklēšanas metriku.

Kā instalēt GitHub pārlūku Kodi uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi Jarvis V16 > Klikšķis Sistēma.
 2. Atvērt Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 3. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://fusion.tvaddons.co/ > Klikšķis Gatavs.
 4. Nosauciet šo avotu “TV Papildinājumi ” > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties Kodi sākuma ekrāns > Klikšķis Sistēma.
 6. Klikšķis Papildinājumi > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Izvēlieties TV papildinājumi > Izvēlieties sākas šeit > Izvēlieties spraudnis.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Atgriezties Kodi sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Indigo.
 8. Atvērt Papildinājumu instalētājs > Atvērt GitHub pārlūks > Aizveriet uznirstošo dialoglodziņu.
 9. Tagad meklējiet vajadzīgo papildinājumu, izmantojot vai nu izstrādātāja vārdu, papildinājuma vārdu vai repozitorija nosaukumu.

Kā instalēt GitHub pārlūku uz Kodi Fire Stick

Instalējiet Kodi uz Fire Stick pirms GitHub pārlūka instalēšanas. Pēc tam rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi uz Fire Stick
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Tagad skatiet iepriekš aprakstīto procedūru GitHub pārlūka papildinājuma instalēšanai Kodi Krypton V.17. Atlikušā procedūra turpmāk būs vienāda.

GitHub pārlūka Kodi lejupielāde

 1. Lejupielādējiet ZIP failu > Iet uz Kodi sākuma ekrāns > Atvērt Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Box-icon > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila.
 2. Pārlūkojiet sistēmu un atveriet repozitorija lejupielādēto ZIP failu.
 3. Parādīsies paziņojums “Indigo papildinājums instalēts” > Atgriezties Kodi sākuma ekrāns > Atvērt Papildinājumu izvēlne> Atvērt Video papildinājumi > Klikšķiniet uz Indigo.
 4. Klikšķis Papildinājumu instalētājs > Klikšķiniet uz GitHub pārlūks.
 5. Aizveriet instrukcijas dialoglodziņu.
 6. Tagad meklējiet papildinājumu pēc izstrādātāja, repozitorija vai paša papildinājuma nosaukuma.

GitHub pārlūka kļūdas / nedarbojas / problēmas

Nevar atrast vēlamo papildinājumu / krātuvi

Meklējot papildinājumus vai repozitorijus, iespējams, nesaņemsit vēlamos rezultātus, vai arī pārlūks var sniegt dažus neatbilstošus vai nepareizus repozitorijus. GitHub serveros ir atrodami daudzi papildinājumi, tāpēc to meklēšana nav tik vienkārša, kā šķiet. Pārlūks nodrošinās vaicājuma rezultātus pēc tā, ko tas atrod atbilstoši vai attiecībā pret jūsu meklēšanas vaicājumu.

Labot

Pārliecinieties, vai meklēšanas vaicājums ir pareizs un vai pareizi izmantojat izstrādātāja vārdu vai repozitorija nosaukumu. Labākā prakse ir meklēt pēc izstrādātāja vārda. Tas parāda nedaudz precīzus rezultātus, salīdzinot ar citiem vaicājuma metrikām.

Papildinājuma instalēšana neizdevās

Tā kā pats pievienojumprogramma ir izstrādes fāzē, pievienojuma instalēšana varētu neizdoties. Dažos gadījumos pats papildinājums tika instalēts perfekti, bet pārējos papildinājumus, kurus mēģināja instalēt, izmantojot GitHub pārlūku, neizdevās instalēt.

Labot

Kas attiecas uz GitHub pārlūka papildinājumu instalēšanas kļūmēm, tas drīz tiks atrisināts, tiklīdz visas kļūdas būs novērstas. Tā kā citiem papildinājumiem, kurus neizdevās instalēt, izmantojot GitHub pārlūku, iespējams, neizdevās nepareizas Zip faila izvēles dēļ. Pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizos zip failus, kurus parāda šis pārlūks.

Nobeiguma vārdi

GitHub pārlūks ir pārsteidzoša lieta, ko izstrādājuši TV Addons, jo tā ļāva Kodi lietotājiem izbaudīt savu Kodi pieredzi, nemeklējot šeit un tur papildinājumu krātuves. Lietotājiem ir grūti atrast repozitoriju strādājošās avota saites, lai gan tie visi ir pieejami vietnē GitHub. Tas, protams, ir pārsteidzošs notikums, un mēs iesakām to izmēģināt. Izpildiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā instalēt GitHub Browser Kodi, un pārliecinieties, ka Kodi pakalpojumam izmantojat labāko VPN, lai saglabātu aizsardzību.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me