Būtu tikai daži papildinājumi, kur var skatīties daudz IPTV kanālu, un šī saraksta augšpusē jūs varētu atrast i4atv papildinājumu..

Izmantojot VPN Kodi, ir ļoti ieteicams izmantot straumēšanu ar IPTV Kodi papildinājumiem, jo ​​tām ir ģeogrāfiski ierobežotas straumes un jums jāpārliecinās, ka straumējat droši..

Brīdinājums: Straumējot iecienīto seansu vai filmu, izmantojot trešās puses papildinājumus bez VPN, jūs noteikti nonāksit autortiesību un pārkāpumu problēmās. Tiek apsvērti neoficiāli Kodi papildinājumi NELEGĀLS lielākajā daļā valstu. Šajā vietā a Kodi VPN aizsargā jūsu identitāti & pasargā jūs no autortiesību un DMCA paziņojumiem, vienlaikus atbloķējot ģeogrāfiski ierobežotu saturu.
 CTA

I4atv ir jaunākais IPTV kanāla Kodi papildinājuma papildinājums, kas kaut kā pārvalda straumēt daudzus populārus kanālus no visas pasaules. Skatiet mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstu, lai uzzinātu, kuri papildinājumi ir saraksta augšgalā.

Šajā iestatīšanas rokasgrāmatā mēs apspriežam, kā instalēt i4atv Kodi, lai jūs varētu skatīties sporta aktivitātes tiešsaistē.

 1. Kā instalēt i4atv Kodi Leia / Krypton versijā 18 / 17.6
 2. Kā instalēt i4atv Kodi Jarvis 16. versijā
 3. i4atv Repo Zip lejupielāde
 4. i4atv Apk
 5. i4atv nedarbojas / kļūdas / problēmas

Kā instalēt i4atv vietnē Kodi Leia / Krypton 18 / 17.6 vai jaunākā versijā

 1. Palaidiet Kodi Kriptons jūsu sistēmā > Klikšķiniet uz Zobrata ikona (Iestatījumu ikona) atrodas augšpusē > Atlasiet opciju Failu menedžeris > Kreisajā pusē ritiniet uz leju un veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.Kā instalēt-i4atv-on-Kodi
 2. Drīz ekrānā parādīsies lodziņš, tāpēc pieskarieties “Nav” opcija un ielīmējiet URL http://srp.nu/ > Klikšķis labi > Tagad lodziņa apakšā ierakstiet repozitorija nosaukumu ‘Super repo’ > Klikšķis labi lai aizvērtu kasti.kā instalēt i4atv Kodi kriptona versijā 17 vai jaunākā versijā
 3. Iet uz Kodi mājas lapa pieskaroties ‘Esc’ taustiņu uz tastatūras > Tad dodies uz Papildinājumi izvēlne > Izvēlieties Kastes ikona virsū.i4atv uz Kodi
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Šeit parādīsies lodziņš, tāpēc ritiniet uz leju un atlasiet Superrepo > Tad Kriptona > Klikšķiniet uz Repozitoriji > SuperRepo > Tagad noklikšķiniet uz SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Instalēšana prasīs dažas minūtes.i4atv kodi iestatīšana
 5. Kad repozitorijs ir uzstādīts, ekrāna augšējā labajā stūrī parādīsies uznirstošā loga lodziņš, kas apstiprinās instalēšanu > Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > SuperRepo krātuves [Krypton] [v7].i4atv kodi iestatījumi
 6. Tagad atlasiet Papildinājumu krātuve > Šeit atradīsit daudzo Super Repo krātuvju sarakstu, tāpēc noklikšķiniet uz SuperRepo All [Krypton] [v7] > Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.i4atv kodi konfigurācija
 7. Tagad atkal dodieties atpakaļ uz Instalējiet no krātuves opcija, nospiežot uz ‘Esc’ taustiņu uz tastatūras > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz SuperRepo All [Krypton] [v7] > Izvēlieties Video papildinājumi > Ritiniet uz leju, lai atrastu i4atv > Sist Uzstādīt > Pagaidiet, līdz instalēšana beidzas.Kā instalēt i4atv DX kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 8. Tagad ir instalēts i4atv papildinājums > Lai atvērtu papildinājumu i4atv 2017, dodieties atpakaļ uz vietni Kodi mājas > Izvēlieties Papildinājumi opcija > Klikšķiniet uz Video papildinājums > Ekrāna labajā pusē noklikšķiniet uz i4atv > Izbaudi!

Kā instalēt i4atv Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi Jarvis > Iet uz Sistēma izvēlne > Noklikšķiniet uz apakšizvēlnes ‘Failu menedžeris’ > Dubultklikšķi Pievienot avotu atrodas lejā zemāk.
 2. Klikšķis “Nav” opcija, kad parādās lodziņš > Ierakstiet URL http://srp.nu/ > Klikšķis Gatavs > Apakšā ierakstiet repozitorija nosaukumu ‘Super repo’ > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 3. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne nospiežot “Backspace” taustiņš uz tastatūras > Klikšķiniet uz Sistēma > Tad Papildinājumi > Tagad pieskarieties Instalēt no ZIP faila opcija > No lodziņa atlasiet Superrepo > Klikšķiniet uz Jarvis > Tad Repozitoriji > SuperRepo > Tagad atlasiet superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Kad Super Repo ir instalēts, noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atrodiet un noklikšķiniet uz SuperRepo krātuves [Jarvis] [v6] > Papildinājumu krātuve > Izvēlieties SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Uzstādīt.
 5. Atgriezties pie Instalējiet no krātuves opcija > Klikšķiniet uz SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Video papildinājumi > Izvēlieties i4atv > Sist Uzstādīt.

i4atv Repo Zip lejupielāde

Vēl viens veids, kā instalēt i4atv 2017, ir lejupielādējot Super Repo Repository ZIP failu. Pirms sākat instalēt ZIP failu zemāk:

Kriptonam: Lejupielādējiet Super Repo ZIP failu

Jarvisam: Lejupielādējiet Super Repo ZIP failu

 1. Atvērt Kodi Kreptons > Iet uz Papildinājumi > Kastes ikona virsū > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Virzīties vai Augšupielādēt lejupielādētais Super Repo ZIP fails > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta.
 2. Iet uz Instalējiet no krātuves opcija > Klikšķiniet uz SuperRepo krātuves [Krypton] [v7] > Papildinājumu krātuve > SuperRepo All [Krypton] [v7] > Uzstādīt.
 3. Pēc instalēšanas nospiediet “Backspace” taustiņu divas reizes un pēc tam ritiniet uz leju, lai izvēlētos SuperRepo All [Krypton] [v7] > Iet uz Video papildinājumi > Izvēlieties i4atv > Klikšķis Uzstādīt > Izbaudi!

i4atv Apk

Tagad jūs varat instalēt i4atv Android ierīcē, lejupielādējot i4ATV apk. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai instalētu i4atv apk uz Fire Stick / TV vai jebkuru citu Android ierīci.

 1. Lejupielādējiet i4atv APK
 2. Android ierīcē pārvietojieties lejupielādētajā failā.
 3. Atveriet instalēšanas vedni un sāciet instalēt i4atv. Apskatiet šos labākos kodi burvjus.

i4atv Reddit atsauksmes

Paldies Dievam par šo i4atv.us straumi, jo es nevaru panākt, lai ESPN darbotos manas dzīves labā.

– Sporta vingrošana (@Gymtertainment), 2017. gada 15. aprīlis

Tikai nedaudzi Kodi papildinājumi spēj straumēt ESPN kanālu tiešraidē Kodi. To ir atzinuši daudzi Kodi lietotāji, jo tas ir papildinājuma papildinājums sporta tiešraides skatīšanai. Tas piedāvā jums tiešraidē sporta aktivitātes no visas pasaules.

Vai ir kādas labas saites uz 2. sesiju? I4atv.us buferi ir non stop man

– Daniels (@ Daniel_san2013), 2017. gada 14. aprīlis

Lai gan i4atv Kodi papildinājums piedāvās jums daudz izvēles straumēšanai, taču buferizēšana ir izplatīta problēma, ar kuru saskaras lielākā daļa. Kodi buferizācija var sabojāt visu fondu, skatoties sportu, tāpēc, lai novērstu i4atv buferizācijas problēmas, ievērojiet zemāk esošo sadaļu..

i4atv nedarbojas / kļūdas / problēmas

Buferizācijas jautājumi

Buferēšana ir izplatīta problēma ar papildinājumiem un īpaši ar i4atv. Kodi buferizācija filmu un TV šovu laikā ir tikpat kaitinoša, skatoties sporta tiešraidi. Tas var sabojāt visu jautrību, bet pats galvenais – tas var pamudināt lietotājus vairs neapmeklēt Kodi.

Risinājums

Kodi buferizācijas problēma rodas Kodi kešatmiņas palielināšanās dēļ. Tāpēc Kodi lietotājiem iesakām iztīrīt kešatmiņu, izmantojot Merlin Wizard. Līdztekus kešatmiņas notīrīšanai Merlin Wizard izdzēš arī sīktēlus un paketes.

Neizdevās instalēt atkarību

Instalējot i4atv papildinājumu, kas nav no Super Repo, Kodi lietotāji bieži saņem kļūdu ar nosaukumu ‘Neizdevās instalēt atkarību’. Parasti šī problēma rodas, kad krātuve vai papildinājums vairs nedarbojas vai notiek atjaunināšana.

Risinājums

Šīs problēmas risināšanai ir vienkāršs risinājums, un tas ietver pareiza i4atv repozitorija instalēšanu. Super Repo ir pareizais krātuve i4atv instalēšanai. Tāpēc mēs esam iesnieguši Super Repo iestatīšanas rokasgrāmatu, kas atrisinās problēmu.

Lai sakārtotu lietas

i4atv Kodi papildinājums atstāj spēcīgu iespaidu uz Kodi lietotājiem ar iespaidīgu straumēšanai pieejamo IPTV kanālu sarakstu. Šo papildinājumu var atrast Super Repo krātuvēs starp daudziem citiem papildinājumiem. Šajā iestatīšanas rokasgrāmatā ir sniegta informācija par i4atv instalēšanu Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me