Kā instalēt IceFilms uz Kodi mazāk kā 4 minūtēs

icefims-kodi-add-on


Šis papildinājums ir pieejams Kodil Repository, un tas šajā rokasgrāmatā ir ietverts Kodi Leia, Krypton un Kodi Jarvis.

Apmēram daudzus gadus IceFilms ir izpildījis cerības kā viens no labākajiem filmu papildinājumiem Kodi pasaulē. Jūs varat filmēties visas dienas garumā.

Pārliecinieties, ka izmantojat kodi vpn, lai aizsargātu savu klātbūtni tiešsaistē no ļaunprātīgas programmatūras un hakeriem. Tas ne tikai nodrošinās jums neierobežotu piekļuvi lielam saturam, kas ir ierobežots jūsu reģionā.

Kā instalēt IceFilms Kodi Leia un Krypton versijās

 1. Atvērt Kodi > Pēc tam dodieties uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Fails Vadītājs > Tagad veiciet dubultklikšķi Pievienot Avots > Parādīsies rūtiņa, tāpēc noklikšķiniet uz “Nav ”kā instalēt Icefilms uz kodi
 2. Ierakstiet URL krātuvei http://kdil.co/repo/ > Pēc tam noklikšķiniet uz labi > Ja paskatās apakšā, tas prasīs multivides avota vārdu, tāpēc ierakstiet “Kodils Repo ” > Pēc tam noklikšķiniet uz labi.kā instalēt ledfilmus kodi kriptona versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Iet uz Kodi Mājas > Pēc tam atlasiet Pievienotons opcija, kas parādās kreisajā pusē esošajā izvēlnē > Tagad noklikšķiniet uz Kasteikona atrodas augšējā izvēlnē.icefilms par kodi iestatīšanu
 4. Šajā lapā jums jāizvēlas Uzstādīt no plkst ZIP fails opcija > Ritiniet uz leju, lai noklikšķinātu uz “Kodils Repo‘ > Atlasiet repozitoriju Kodil.zip > Repozitorija instalēšana prasīs laiku.icefilms kodi zip faila lejupielādes URL
 5. Kad esat instalējis, noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Pēc tam atlasiet Kodils Repozitorijs > Iet uz Video papildinājumi > Tad IceFilms > Nospiediet Uzstādīt > Tagad pagaidiet, kamēr notiks instalēšana.icefilms par kodi iestatījumiem
 6. Kad esat pabeidzis, dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Tad Video papildinājumi > Visbeidzot jums jānoklikšķina uz IceFilms > Atlasiet sadaļu Filmas un izbaudiet!

kā pievienot ledusfilmas kodi

Kā instalēt IceFilms uz Kodi Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi Jarvis > Ekrāna priekšā noklikšķiniet uz Sistēma > Pēc tam noklikšķiniet uz Fails Vadītājs > Ritiniet uz leju, lai dubultklikšķi uz Pievienot Avots.
 2. Klikšķiniet uz ‘Nav ” kad atveras dialoglodziņš > Pēc tam ierakstiet šo URL http://kdil.co/repo/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad ierakstiet šo vārdu “Kodils RepoUn atkal noklikšķiniet uz Gatavs ja parādās opcija > Pēc tam noklikšķiniet uz labi lai aizvērtu kasti.
 3. Tagad dodieties uz Kodi Mājas > Klikšķiniet uz Sistēma > Tad Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila opcija > Tādējādi jūs nokļūsit citā lodziņā, kur jums jānoklikšķina Kodils Repo > Tad Kodil.zip
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Tas jūs novestu pie vairākām krātuvēm, tāpēc noklikšķiniet uz Kodilu krātuve > Video Papildinājumi > IceFilms > Uzstādīt > Baudiet filmas un TV šovus!

IceFilms lejupielādējiet pasta indeksu

Pastāv iespēja, ka IceFilms Kodi 2019 instalēšanas pirmos trīs soļus varat izlaist, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Lejupielādējiet IceFilms ZIP failu no ŠEIT un saglabājiet to datorā.
 2. Atveriet Kodi > Pēc tam dodieties uz Papildinājumi > Kastes ikona > Noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no ZIP faila un pēc tam pārvietojieties lejupielādētajā failā un gaidiet instalēšanu.
 3. Atveriet sadaļu Instalēt no krātuves > Kodilu krātuve > Video papildinājumi > Tad IceFilms > Uzstādīt > Izbaudi!

IceFilms nedarbojas / labojumi / problēmas Kodi

Kad tiesībaizsardzības iestāde noņēma kodolsintēzes krātuvi, IceFilms vajadzēja atrast citas kodi krātuves, kurās ietilpt, un tieši tur sāka parādīties kļūdas. Dažas no kļūdām un to labojumi ir norādīti zemāk:

IceFilms neizdevās instalēt atkarību

IceFilms Kodi 2019 pirmo reizi bija pieejams kodolsintēzes krātuvē. Pēc saplūšanas Fusion daudzi Kodi lietotāji mēģināja instalēt papildinājumu, taču tajā parādījās kļūda “Neizdevās instalēt atkarību”. Tas nozīmē, ka krātuvei, kurā bija pieejams šis papildinājums, trūka dažu nepieciešamo failu.

Risinājums

IceFilms tagad ir pieejams Kodil krātuvē, kas darbojas perfekti. Iepriekš minētajā ceļvedī mēs esam apsprieduši to pašu pieeju, kas attiecas uz kodolsintēzes krātuvi.

IceFilms neizdodas straumēt

Arī Kodi lietotāji sūdzas par papildinājuma nespēju straumēt neko. Šīs problēmas ir saistītas ar IceFilms izstrādātājiem, t.i., Eldorado. Papildinājums neizdodas noķert ārējās saites un nespēj nodrošināt straumēšanas pakalpojumu.

Risinājums

Šāda veida kļūdām labāk ir gaidīt, kamēr izstrādātāji novērš šo problēmu, un pēc dažām minūtēm mēģiniet piekļūt papildinājumam. Dažreiz pat atjaunināšana var izraisīt pievienojumprogrammas izturēšanos šādā veidā.

IceFilms Kodi atsauksmes

Šie 3 strādā lieliski, neveicot labu skrāpējumu. Vai tas ir no sagrauta repo, un viņš saka, ka tas nav noteikts

– MO (@kmar_NY), 2017. gada 20. septembris

Dienas kļūdas un kļūdas pēdējā mēneša laikā ir ļāvušas Kodi lietotājiem saņemt lielāku reakciju. Visizplatītākā no tām ir tā nokasīšanas problēma. IceFilms ieviesa Kodils repo pēc tam, kad to nogrūda Fusion Repository. Kopš tā laika tas ir zaudējis savu šarmu.

Kāpēc lietot ledfilmas, kad konvencionāli viss ir līdzīgs?

– Šauns Bredlijs (@ShaunBradders), 2017. gada 19. augusts

Liekas, ka Covenant ir ieguvis visu uzmanības centrā tik īsā laika posmā, ka tas ir izdzenis lielisku sava laika video papildinājumu. Tā kā IceFilms papildinājumā ir pārāk daudz kļūdu, Kodi lietotāji dod priekšroku visvienkāršākajam risinājumam, t.i., pakta instalēšanai. Tā rezultātā IceFilms ir samazinājusies popularitāte.

Iesaiņojot to

IceFilms varētu nebūt tāds pats kā iepriekš, taču tas joprojām nodrošina ilgas izklaides stundas. Instalējot Icefilms vietnē Kodi, jūs varat skatīties visas jaunākās filmas. Šis papildinājums ir atrodams Kodil krātuvē un kopš tā laika ir zaudējis savu šarmu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map