Kas ir iStream??

Duckpool ir jauns nosaukums iStream Kodi papildinājumam, kas ir slavens ar savām filmām un TV šovu straumēšanu. Pats nosaukums atklāj, ka pīlēna pievienojums pieder Muck Duck ģimenei. Tajā ir masīvas saites un avoti piedāvātajiem videoklipiem, kas ļauj straumēt jebko.

Kopš Mucky Duck pārņēma papildinājumu, tas tika pārveidots Duckpool. Jūs būtu naivi salīdzināt Duckpool ar paktu vai Genesis Reborn. Tomēr tas piedāvā kvalitatīvus videoklipus, tiklīdz esat ieguvis pareizo saiti.

Mēs esam snieguši detalizētu rokasgrāmatu par to, kā instalēt iStream (Duckpool) Kodi. Tāpēc izlasiet zemāk sniegto mūsu soli pa solim:

Kā instalēt iStream (Duckpool) Kodi 17
Kā instalēt iStream (Duckpool) Kodi 16
iStream (Duckpool) Kodi atsauksmes
iStream Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Brīdinājums! Izmantojot iStream (Duckpool), jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet 57% atlaidi vietnē IPVanish straumējiet neierobežotu saturu iStream (Duckpool).

Kā instalēt iStream (Duckpool) Kodi Krypton versijā 17 vai jaunākā versijā

 1. Ja jau esat instalējis Kodi Krypton 17. versiju, tad Atveriet Kodi jūsu sistēmā > Noklikšķiniet uz Iestatījumi zobrata ikona, kuru atradīsit augšpusē > Tagad atlasiet Failu menedžeris.kā instalēt istream duckpool uz kodi
 2. Šeit jūs redzēsit Pievienot avotu opcija ekrāna kreisajā pusē, Dubultklikšķi uz tā > Tiks parādīts lodziņš, kurā jums jānoklikšķina “Nav” > Tagad ierakstiet repozitoriju URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Tagad ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Mucky Duck’ apakšā piedāvātajā variantā > Tagad noklikšķiniet labi.kā instalēt istream duckpool kodi kripto versijā 17
 3. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns sitot uz ‘Esc’ pogu > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Atlasiet ikonu Package Installer, kastes formas ikonu, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī.istream duckpool uz kodi
 4. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no ZIP faila > Atrodiet un noklikšķiniet uz Mucky pīle > Tagad noklikšķiniet uz krātuve.mdrepo-1.0.2.zip un pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.istream duckpool kodi iestatīšana
 5. Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Izvēlieties Mucky Duck Repo no saraksta > Papildinājumu krātuve > Tad Duckpool krātuve > Uzstādīt.istream duckpool kodi iestatījumi
 6. Kad Duckpool repozitorija instalēšana ir pabeigta, dodieties atpakaļ uz krātuvju sarakstu “Backspace” divreiz nospiediet taustiņu uz tastatūras.istream duckpool kodi konfigurācija
 7. Tagad atrodiet un noklikšķiniet uz Duckpool krātuve > Video papildinājumi > Duckpool > Uzstādīt > Papildinājuma instalēšana prasīs dažas minūtes.istream duckpool uz kodi xbmc
 8. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad Video papildinājumi > Tad Duckpool > Apsveicam!! Jūs tagad esat lejupielādējis iStream (Duckpool) 2017.

istream duckpool kodi addon

Kā instalēt iStream Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atveriet Kodi Jarvis > Atlasiet opciju Sistēma > Sadaļā Sistēmas noklikšķiniet uz Failu pārvaldnieks > Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Šeit parādīsies lodziņš, noklikšķiniet uz “Nav” > Ierakstiet URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ un noklikšķiniet uz pabeigts > Ierakstiet vārdu “Mucky Duck” un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad noklikšķiniet uz Labi.
 3. Atgriezties Kodi galvenajā izvēlnē > Noklikšķiniet uz Sistēma > Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Mucky pīle > krātuve.mdrepo-1.0.2.zip > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta.
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Mucky Duck Repo > Papildinājumu krātuve > Duckpool krātuve > Uzstādīt.
 5. Atgriezieties sadaļā Instalēšana no krātuves > Duckpool krātuve > Video papildinājumi > Duckpool > Uzstādīt > Izbaudi!

iStream (Duckpool) Kodi atsauksmes

iStream (Duckpool) darbojas jau daudzus gadus. DAUDZ Kodi lietotāji, kuri iepriekš bija izmantojuši Duckpool, nevarēja pretoties cita papildinājuma instalēšanai, izņemot Duckpool.

istream reddit

Neskatoties uz to, ka tas piedāvā dažādus avotus / saites, lai skatītos video saturu, daudzi Kodi lietotāji nevēlas tā video kvalitāti. Turklāt tā izvēlnes opcija lielāko daļu laika palēninās, kas lietotājiem traucē.

istream reddit apskats

iStream Kodi nedarbojas

Daudzos gadījumos iStream (Duckpool) var pārtraukt darbu, kas varētu sabojāt jūsu Kodi pieredzi. Tālāk ir sniegta dažas kļūdas saistībā ar iStream Kodi nedarbojas:

iStream Kodi Nav saišu

Dažreiz jūsu straumētajā multivides saturā nav saišu un tāpēc iStream (Duckpool) atgriež kļūdu. Tas var radīt neapmierinātību Kodi lietotāju vidū, ja viņi nevarēja atrast sava iecienītā video satura saiti.

Risinājums

Kad esat nokļuvis avotā, kas nav pieejams, vai vienkārši tiek parādīts “iStream nav avotu”, jums ir jānotīra kešatmiņa. To var izdarīt, instalējot Merlin Auto Cleaner.

Aptiniet

iStream (Duckpool) nedrīkst salīdzināt ar populārākajiem Kodi papildinājumiem, piemēram, Covenant, Exodus vai Genesis. Šis papildinājums lietotājiem rada vērtību ar labu video kvalitāti un lietotājam draudzīgu saskarni. Tam izdodas rādīt filmas un TV šovus no dažādām interneta saitēm, kuras Kodi lietotājiem dažreiz var šķist salauztas.

Tomēr tas joprojām piedāvā video HD kvalitātē, un tas ir priekšroka maniem daudziem Kodi lietotājiem. Iepriekš sniegtajā rokasgrāmatā mēs sniedzām pilnīgu vadlīniju par iStream instalēšanu Kodi. Iespējams, ka dažas straumes ir ģeogrāfiski bloķētas, un, lai tās atbloķētu, jums būs jāinstalē IPVanish Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me