Kā instalēt KODI Apple TV – 8 vienkārša soli pa solim

Izpratne kā instalēt KODI Apple TV 4,3,2,1 nav viegls uzdevums. Bet, pateicoties mūsu 8 vienkāršajām darbībām, KODI instalēšana Apple TV ir padarīta vienkārša.


Viena no vissvarīgākajām lietām mūsdienās katram tiešsaistes straumētājam ir Kodi VPN, kas var atbloķēt ierobežotas vietnes un nodrošināt augstākās klases tiešsaistes privātumu. Ja vēlaties būt rentabls, varat izmēģināt bezmaksas Kodi VPN pakalpojumu sniedzējus. Otrkārt, jums ir jāpārliecinās, vai Apple TV ir sagatavotas šādas lietas, lai viegli instalētu KODI. Pārliecinieties, vai zināt, kā Kodi instalēt VPN.

Kodi Apple TV

Pirms sākat kodi iestatīšanu ipad, būs nepieciešami arī šādi pasākumi:

 1. Xcode 8 vai jaunāka versija (bezmaksas)
 2. iOS App Signer utilīta operētājsistēmai Mac (bez maksas)
 3. Jaunākais KODI .deb fails TVOS (bezmaksas)
 4. Bezmaksas (bet aktīvs) Apple izstrādātāja konts (reģistrējieties, ja jums tāda nav)
 5. Mac dators vai klēpjdators, kurā darbojas Mac OS X 10.9 vai jaunāka versija

Bet, pirms mēs dodamies tālāk, mums jums vajadzētu atgādināt, ka vienīgā uzticamā Kodi instalēšanas metode darbojas Apple TV 4 un 2. Ir arī instalācijas rokasgrāmatas Apple TV 1 un 3, bet diemžēl tie nedarbojas. Tāpēc mūsu ceļvedis koncentrēsies uz Apple TV 4 un 2.

Iespējams, ka jūs tērēsit naudu aiz dārgu digitālo multivides atskaņotāju, ja to nedarīsit zināt neglīto patiesību aiz 4k multivides ierīcēm.

how-to-install-sideload-kodi-on-apple-tv

Kas ir Apple TV?

Apple TV nedrīkst sajaukt ar Macintosh TV, kas bija Apple pirmais datoru televizors. Apple TV ir gluži kā citas straumēšanas kastes, bet ar klasisku Apple dizainu un specifikācijām.

Līdz šim Apple ir laidis klajā 4 digitālo multivides atskaņotāju paaudzes. Pirmais iznāca 2006. gada septembrī ar sūtījumiem, kas sākās 2007. gada martā. Jaunākais tika paziņots 2015. gada septembrī ar būtiskiem atjauninājumiem, kā teica Tims Kuks (Apple izpilddirektors) “Televīzijas nākotne ir lietotnes”.

Viņš arī piebilda, ka Apple TV ir nepieciešama lieliska operētājsistēma, lai uztvertu augošo tirgu ASV savienoto televizoru lietotājiem.

ābolu tv lietotāji

Apple TV pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu kritās par 8%, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Ne jau pats produkts bija dubļains.

Tomēr kopējā pieredze, kas tiek vēl vairāk gaidīta no multimediju atskaņotāja, nebija līdz atzīmei. Bet tas bija līdz brīdim, kad Apple pārveidoja Apple TV 4. paaudzi ar pārsteidzošo 4K Ultra HD izšķirtspēju. Apple TV 4. paaudze rada neprātu lietotāju vidū.

KODI, multivides atskaņotājs

KODI, kas pazīstams arī kā XBMC (Xbox Media Center), ir bez maksas, un tas jau veic buzz ar miljoniem lietotāju no ASV, Lielbritānijas, Kanādas, Vācijas un citiem. KODI ir ļoti pielāgojama dažādām ādām un spraudņiem, galvenokārt tā atvērtā koda rakstura dēļ.

KODI ir saskārusies ar likumības problēmām, taču, vienkāršoti izsakoties, tas ir elegants multivides atskaņotājs, kas lietotājiem ļauj straumēt jebkura veida saturu, neatkarīgi no tā, vai tas ir maksas saturs vai bez maksas varat izmantot jūsu tiesības uz autortiesībām aizsargātu saturu. Ir daudz lielisku KODI papildinājumu, lai lietotāji varētu skatīties filmas, sportu, TV un daudz ko citu.

Kā instalēt KODI / XBMC Apple TV 4. paaudzē

Ja jums rodas jautājums, vai jūs varat instalēt KODI ceturtās paaudzes Apple TV, tad jums ir jāuzmanās. KODI instalēšana šajā ierīcē nav tik vienkārša kā lietotnes instalēšana mobilajā tālrunī.

Sāciet ar iepriekšminētās programmatūras lejupielādi 4. paaudzes Apple TV. Pārejot uz priekšu, izlasiet mūsu ceļvedi par ierīces atjaunināšanu, kā atjaunināt kodi Apple TV.

Papildus tam būs nepieciešams USB-C līdz USB-A kabelis.

Kā instalēt KODI / XBMC Apple TV 4. paaudzē, izmantojot USB C līdz A

USB C līdz USB A kabelim

Šis process ļaus jums iestatīt KODI Apple TV 4 bez Jailbreak. Tas ļaus Apple TV ielādēt KODI.

Kā instalēt Kodi Apple TV, izmantojot programmu Cydia Impactor

Veiciet šīs darbības, lai instalētu Kodi Apple TV caur Cydia Impactor:

1. Pārvērst Kodi deb fails uz ipa failu > Izsaiņojiet “dati.tarFailu.

2. Atveriet mapi ar nosaukumu ‘Dati’> Iet uz Lietojumprogrammas > Izveidojiet jaunu mapi ar nosaukumu ‘Krava tajā pašā galamērķī “Kodi.app”.

3. Tagad griezt un ielīmēt “Kodi.app” mape jaunizveidotajā mapē ar nosaukumu “Kravas mape” > Zip Payload mape > Izvēlieties ZIP kā arhīva formāts> nosauc to kā ‘Kodi.ipa’.

4. Tagad pievienojiet Apple TV ierīce uz tavu PC > Atvērt Cydia Impactor > Kopēt un ielīmēt Kodi.ipa failu > Tagad jums tas būs jādara ievadiet tavs Apple iD.

5. Tagad savienot tavs Apple TV uz tavu TV un pagriez to ON.

Šeit lietotņu izvēlnē redzēsit Kodi, kas ir gatavs lietošanai!

Sānu ielāde ar Xcode un iOS App Signer

 1. Pievienojiet Apple TV savam Mac datoram un sāciet jaunu tvOS > Lietojumprogramma Xcode.Šo metodi sauc par sānu ielādi ar Xcode un iOS App Signer
 2. Izveidojiet unikālu identifikatoru ar jaunu projekta nosaukumu kā KodiApple TV. Kopā ar to noteikti izveidojiet unikālu paketes identifikatoru, kurā tiek izmantots tas pats projekta nosaukums.viegli instalējams-kodi-on-apple-tv-4
 3. Ja jūs saskaraties ar problēmu saistībā ar nodrošināšanas fails, noklikšķiniet uz labot problēmu.kā-to-sideload-kodi-on-apple-tv-4
 4. Jums būs jāpiesakās bezmaksas izstrādātāja kontā.kā-to-sideload-kodi-on-apple-tv-4
 5. Vēlāk atlasiet savu attīstības komandu.izmantojot-sānu ielādes metodi-instalēšanai-kodi-on-apple-tv
 6. Dodieties uz priekšu un atveriet iOS lietotnes parakstītāju. Atlasiet Parakstīšanas sertifikātu un nodrošināšanas profilu. Noklikšķiniet uz Sākt un atlasiet izvades vietu. Šajā posmā kā ievades failu izvēlieties lejupielādējamo KODI .deb.ērta iestatīšana uz sāniem ielādēšanai-kodi-on-apple-tv-4
 7. Atgriezties Xcode. Programmā Xcode atlasiet izvēlni Window un pēc tam noklikšķiniet uz Devices.8 soļi līdz instalēšanai-kodi-on-apple-tv-4
 8. Lai pievienotu savu Apple TV, atrodiet pievienotās ierīces un atlasiet Apple TV kopā ar plus pogu, lai pievienotu ierīci.

Instalējiet-kodi-17.4-on-apple-tv

Tieši pēc tam, kad esat izvēlējies Apple TV iepriekšminētajā laukā, jūs visi varēsit izbaudīt KODI savā Apple TV. Bet, lai palielinātu izklaidi, ieteicams izvēlēties vienu no labākajiem KODI papildinājumiem, kas palīdzēs straumēt jūsu iecienītās filmas, sportu vai jebko citu.

5 labākās Apple TV spēles 2020. gadam tikai USD 5,00 vērtībā

Spēles vienmēr satrauc bērnu vai vecu cilvēku. Izmantojot lieliskās tehnoloģijas un grafiku Apple TV 4. paaudzē, jums būs prieks spēlēt tik daudz spēles, cik vēlaties. Pieaug tendence spēlēt spēles ar lielu izšķirtspēju Apple TV. Šis ir 5 labāko Apple TV spēļu kopsavilkums.

 1. Machinarium (USD 4,99)

  Tā ir puzzle spēle point-and-click piedzīvojumu spēle, ko izstrādājusi Amanita Design.Machinarium-labākais-spēle-ābolu-tv

 2. Lumino City (USD 4,99)

  Izstrādājusi State of Play Games, Lumino ir piedzīvojumu puzzle spēle.Lumino-City

 3. AG Drive (USD 3,99)

  Degošo sacīkšu spēli izstrādāja SIA ZORG Entertainment, tā ir piepildīta ar pretgravitācijas spēkiem.AG-Drive

 4. Alto piedzīvojums (4,99 ASV dolāri)

  Sniegavīra bezgalīgā skrējēju snovborda spēle.Altos-Piedzīvojums

 5. Crossy Road (bezmaksas)

  Bezmaksas Arkādes spēli izstrādāja Hipsters. Apgrozījas jēdziens vistas, kas šķērso ceļu.

šķērsots ceļš bezmaksas ābolu tv spēle

Kā instalēt KODI / XBMC Apple TV 2. paaudzē

Atteikšanās Helix ir pēdējā KODI versija, kas darbojas ar otrās paaudzes Apple TV.

Vienkāršais veids, kā iestatīt KODI Apple TV 2, izmanto komandrindas jūsu Mac datorā.

Atveriet termināli Mac datorā un ierakstiet doto komandu.

ssh [email protected]
Piemērs: ssh [email protected]

Tas prasīs noklusējuma paroli, kas ir alpu

Turpiniet ievadīt šīs komandas

apt-get instalēt wget

wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-key pievienot –

atbalss "deb http://apt.awkwardtv.org/ stabilmain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

atbalss "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

apt-get atjauninājums

apt-get instalēt org.xbmc.kodi-atv2

atsāknēšana

Nu, cik viegli tas notiek, un jūs visi esat gatavs iet! Tagad jūs varēsit palaist KODI lietotni Apple TV 2. Un, ja pēc šīs rokasgrāmatas lasīšanas dalieties ar atsauksmēm vietnē komentāri sadaļa zemāk.

Windows alternatīvās ierīces Kodi

 1. Kodi uz Roku
 2. Kodi uz Aveņu Pi 
 3. Kodi uz iPad
 4. Kodi uz Firestick
 5. Kodi operētājsistēmā Windows
 6. Kodi uz Xbox One
 7. Kodi uz Nvidia vairoga

Apple TV 4 salīdzinājumā ar Nvidia Shield TV KODI

Jaunā 4. paaudzes Apple TV izlaiž jauno Apple tvOS platformu un lietotņu ekosistēmu. Kamēr Nvidia Shield TV ir Android TV pamatturnīrs ar unikālu uzsvaru uz Gaming Performance.

Jūs varat paņemt Apple TV ceturto paaudzi par USD 179 vai 199 USD ar attiecīgi 32 un 64 glabāšanas koncertiem. Lai gan jūs varat iegūt Nvidia Shield TV par 199 ASV dolāriem vai 299 ASV dolāriem ar 16 un 500 glabāšanas gig, kas ir paplašināmi, pateicoties micro SD kartes slotam.

Attālās funkcijas

Apple TV komplektācijā ietilpst standarta diezgan slidens balss kontrolieris ar skārienpaliktni, bet Nvidia Shield ir standartaprīkojumā ar spēles kontrolieri. Jūs vienmēr varat iegādāties tālvadības pulti atsevišķi, tāpēc acīmredzot Nvidia Shield galvenā prioritāte šeit ir spēle ar parastu spēļu paneli.

Bet to var izmantot arī navigācijai sistēmā un multivides satura kontrolei. Ar infrasarkano uztvērēju priekšpusē jūs varat izmantot arī parasto universālo tālvadības pulti tāpat kā jūs varētu ar Apple TV. Tagad, salīdzinot tālvadības pulti, abi ir nedaudz līdzīgi pēc izmēra un formas.

Abiem ir skaļuma regulatori, bet Apple TV tālvadības pults tieši kontrolē televizora skaļumu caur infrasarkano staru, savukārt Nvidia tālvadības pults kontrolē skaļumu no pašas Nvidia kastes, izmantojot tālvadības pults skārienjutīgu slīdni..

Abiem ir plānas augstas kvalitātes metāla konstrukcijas ar iekšēju uzlādējamu akumulatoru. Tagad tikai vairoga tālvadības pultī ir austiņu ligzda, kas paredzēta audio klausīšanai. Lai arī Apple TV līdzīgai funkcionalitātei var savienot pārī Bluetooth austiņas.

Dizains

Nvidia kastes dizains ar tās ģeometriskajām formām un daudztekstuālajām virsmām patiešām pievērš daudz uzmanības, protams, mums arī ir, ka augšpusē zaļā gaisma ir ar parakstu. To var arī piecelties sānos, izmantojot papildu metāla statīva piederumu.

Apple TV ir daudz smalkāks un kompakts dizains ar baltu LED statusa apgaismojumu priekšpusē un, protams, tas ir paredzēts, lai it kā pazustu fonā. Vairoga augšpusē ir ietilpīgas ieslēgšanas / izslēgšanas poga, kurai Apple TV nav, ka kaut kas neparasts vairumā televizora pierīču ir daudz lielākas atšķirības.

Specifikācija

Visam jaunajam Apple TV 4K ir jaunināts A10X Fusion Chip procesors. Kamēr Shield nāk ar Nvidia Tegra X1 procesoru.

Izšķirtspējas tehnoloģija, kurai tagad ir abas, ir konkurētspējīga, jo Shield ir 4K HDR displejs ar ātrumu 60 Hz, no otras puses, arī Apple TV 4K ir līdzīgi izšķirtspējas / video aspekti. Ar tik augstu grafiku un specifikācijām abiem šiem ir liela cenu zīme.

Bet, hei, tas vēl nav pasaules gals, jūs joprojām varētu atrast daudz KODI kastes, kas ir ērti jūsu kabatā. Pēc pārskatu apkopošanas un mūsu pētījumu veikšanas Nvidia Shield TV ir nepārprotams ieguvējs tā gludā dizaina un veiktspējas dēļ.

Neglītā patiesība Jūs nezināt par 4K video ierīcēm

Neatkarīgi no tā, kuru ierīci iegādājaties izklaidei, vissvarīgākais ir tas, ka 4K ir tikai viena vienādojuma daļa. Saturam jābūt saderīgam ar 4K, kam seko pats televizors, turklāt jums jāpārliecinās, ka straumētais saturs ir 4K grafikas. Televizoram ir arī jāspēj noregulēt jūsu augstas izšķirtspējas grafiku.

Tātad, pat ja jūs esat gatavs tērēt līdz USD 300 multivides atskaņotājā, jūs joprojām nevarēsit straumēt klasisko 4K saturu. Tas ir visierobežojošākais faktors, jo arī tehnoloģijai, kas pārspēj satura piegādi, ir jābūt pārāk lielai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map