Kodi vairāku platformu atbalsts ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc šī programmatūra ir tik populāra tiešsaistes straumētāju un auklu griezēju vidū. Šo daudzpusību novērtē daudzi tehnoloģiju speciālisti, jo to var redzēt diezgan reti. Cilvēki Mac dod priekšroku operētājsistēmas augšdaļai, jo tai ir pārsteidzošas iespējas.

Pēc Microsoft Windows Mac ir visizplatītākā darbvirsmu operētājsistēma visā pasaulē. Daudzi lietotāji dod priekšroku macOS izmantošanai personīgai lietošanai, jo tā ir satriecoša GUI un iespaidīgās funkcijas. Kodi for Mac ir kaut kas tāds, ko Mac lietotāji labprāt vēlētos.

Iedomājieties vienas labākās operētājsistēmas un visas labākās tiešsaistes straumēšanas programmatūras savienību; MacOS un Kodi!

Izklausās lieliski, vai ne?

Tā patiešām ir satriecoša pieredze, ja izmantojat Kodi operētājsistēmai Mac OS funkcionalitāšu un funkciju dēļ. Tas ir labāks risinājums lietotājiem, kuri dod priekšroku savu mobilo un galddatoru ierīču ērtībai un savietojamībai. Mac grāmatas saskarne un displeja kvalitāte tiek vispāratzīta, un par to nav nekādas domas. Tiešsaistes straumētāji dod priekšroku filmu un TV šovu skatīšanai HD izšķirtspējā, kas ir iespējams, izmantojot Kodi lietotni Mac.

Otrkārt, tas, ka ļaundabīgie datori un vīrusi MacOS netiek atbalstīti, padara to aizraujošāku lietošanā. Tiešsaistes straumēšana dažreiz var būt riskants mēģinājums, un daudzi lietotāji seku dēļ tajā neiesaistās. Tomēr Mac lietotāji neuztraucas par šādām problēmām, jo ​​Mac ir viena no drošākajām izmantojamajām operētājsistēmām.

Vēl viena lieliska lieta par Mac, kas atšķir to no citām operētājsistēmām, piemēram, Windows un Android, ir stabilitāte. Lietojumprogrammas operētājsistēmā Mac nenotiek avārijās, kā tas notiek citās operētājsistēmās. Failu vai lietotņu avārijas ir tādas lietas, ar kurām MacOS lietotājs netiek iepazīstināts, un tas padara šo OS labāku par citiem.

Tātad salīdzinošā mērogā tiešsaistes straumēšana ar Mac OS var būt labāks risinājums nekā citi!

Vai Kodi ir drošs operētājsistēmai Mac?

Patiešām! Kā minēts iepriekš, MacOS pati par sevi ir ļoti droša, jo sistēmā, kas ir viena no tās USP, nevar iekļūt ļaunprātīga programmatūra vai vīrusi. Turklāt, ja lietotājs izmanto oficiālus Kodi papildinājumus, atšķirībā no citiem OS lietotājiem nav riska kļūt par upuri jebkāda veida vīrusam..

Drošības problēmas rodas, ja lietotāji izvēlas trešo personu Kodi papildinājumus, kuru krātuvēs ir spiegprogrammatūra un ļaunprātīga programmatūra. Nav nepieciešams, lai ikviena trešās puses Kodi papildinājuma krātuvē būtu kaut kas aizdomīgs. Šādi gadījumi nav pamanīti, bet nesen tika atrasti daži Kodi papildinājumi, kas bija infekciozi.

Neskatoties uz to, varat baudīt citu Kodi papildinājumu izmantošanu filmu straumēšanai, sportam un daudz kam citam, neuztraucoties par drošību operētājsistēmā Mac.

Prasības Mac, lai iestatītu Kodi operētājsistēmā Mac

Šīs ir prasības, lai iestatītu Kodi operētājsistēmā Mac OS:

 1. Kodi atbalsta gan x86, gan X64 procesorus. Mac ierīcēm ir x64 (64 bitu procesori), kuras atbalsta Kodi, un nav nepieciešami pielāgojumi.
 2. GPU un OpenGL 2.0 ir vismazākās prasības Kodi darbināšanai, Mac ierīcēm ir labākas GPU specifikācijas, un tā vispār nebūtu problēma.
 3. Lai Kodi ātri darbinātu jūsu ierīcē, ir nepieciešama vismaz 2 GB RAM.
 4. Kodi neprasa daudz vietas instalēšanai, un tas aizņems tikai 150 MB no jūsu krātuves.

Kā Mac datorā instalēt Kodi 18 Leia

 1. Dodieties uz Kodi.tv lejupielādes lapu un noklikšķiniet uz ikonas Kodi lejupielāde Mac OS. No ierīces lejupielādējiet Installer (64 bitu).
 2. No lejupielādes mapes atveriet lejupielādēto failu Mac datorā.
 3. Tagad velciet un nometiet Kodi iestatīšanas failu mapē Lietojumprogrammas > sāksies lietotnes instalēšana.
 4. Kad instalēšana ir pabeigta, atveriet Kodi. (Iespējams, ka jūs varat saņemt kļūdu, sakot: “nevar atvērt, jo to veic neidentificēts izstrādātājs”, tas ir tāpēc, ka jūs neesat iespējojis atļauju instalēt ārējas lietojumprogrammas).
  Lai iespējotu ārēju lietojumprogrammu izmantošanu Mac datorā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotni Kodi > Atlasiet Atvērt. Ir vēl viens veids, kā atvērt programmu, varat atvērt drošību & Konfidencialitātes iestatījumi un noklikšķiniet uz opcijas “Atļaut lietojumprogrammu lejupielādi no:”.
 5. Tas ir viss! Tagad jūs varat izmantot Kodi operētājsistēmā MacOS un baudīt visa iecienītā satura straumēšanu, izmantojot apbrīnojamos papildinājumus.

Šie ir daži no labākajiem Kodi papildinājumiem MacOS:

 1. Tubi TV
 2. Popcornflix
 3. Lielo zvaigžņu filmas
 4. FilmRise
 5. Sprakšķēt
 6. WNBC

Šie ir daži no labākajiem papildinājumiem, ko izmēģināt Kodi lietotnē Mac. Daži no tiem ir neoficiāli Kodi papildinājumi, savukārt citi ir licencēti Kodi oficiālie papildinājumi.

Kodi bibliotēkas iestatīšana operētājsistēmā Mac OS

Ja vēlaties atjaunināt Mac OS bibliotēku ar metadatiem, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi
 2. Klikšķis Filmas
 3. Izvēlieties Ievadiet failu sadaļu
 4. Klikšķiniet uz Pievienojiet videoklipus opcija
 5. Klikšķiniet uz Pārlūkot > Tagad atveriet mapi, kurā ir augšupielādējamie videoklipi, un noklikšķiniet uz Labi
 6. Vēlreiz noklikšķiniet uz Labi, un mape tiks augšupielādēta.
 7. Atgriezieties galvenajā izvēlnē un atveriet sadaļu Filmas.
 8. Tiks parādīts logs > Atlasiet Filmas, un saturs tiks pievienots jūsu bibliotēkai.

Secinājums

Tagad jūs noteikti būtu sapratis, ka Kodi Mac instalēšanai nepavisam nav sarežģīts. Es iesaku Mac lietotājiem izmēģināt izmantot Kodi tiešsaistes straumēšanai, jo tam ir dažas lieliskas iespējas. Iepriekš esmu minējis dažus labākos Kodi papildinājumus, kurus varat izmantot visu jaunāko filmu un TV šovu straumēšanai, tāpēc izmēģiniet to.

Kodi operētājsistēmā MacOS ir kaut kas, kas jums patiks, ja esat straumēšanas ventilators, kurš atzinīgi vērtē lielisku straumēšanas programmatūru un ierīces. Es to esmu izmēģinājis personīgi un es jums apliecinu, ka ir vērts kaut ko uzņemt. Tomēr, ja jūs saskaraties ar jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem vai ja nevarat instalēt papildinājumu, varat mēģināt izmantot VPN, lai apietu ierobežojumus. Lai aizsargātu savu privātumu, straumējot tiešsaistē, jums vajadzētu izvēlēties arī VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me