UltraSurf VPN nav tik populārs VPN nodrošinātājs, taču tas noteikti ir saprātīgs risinājums, izvēloties Kodi VPN. Grūti, mēs nevaram to klasificēt kā labāko Kodi VPN, tomēr UltraSurf ir saprātīgs Kodi VPN. Tas ir bezmaksas VPN, kas nozīmē, ka, lai izmantotu šo pakalpojumu, nav nepieciešama abonēšana.

Izpildiet šo rokasgrāmatu, lai uzzinātu vairāk par UltraSurf VPN un tā saderību ar Kodi un FireStick ierīcēm.

Kā instalēt Kodi UltraSurf VPN

UltraSurf VPN bija beta versijas Kodi papildinājums, kuru varēja instalēt tieši Kodi tāpat kā PureVPN Kodi papildinājumu. Tas bija pieejams Kobras repozitorijā, taču, tā kā tas nesen tika slēgts, UltraSurf Kodi pievienojumprogrammai pagaidām nav pēdas nevienā citā repozitorijā..

Tādēļ labākais veids, kā izmantot šo pakalpojumu, ir instalēt tā darbvirsmas klientu operētājsistēmai Windows un pēc tam palaist Kodi. Jūs varat lejupielādēt UltraSurf Windows klientu un instalēt to savā sistēmā. Lai uzzinātu vairāk par to, ievērojiet mūsu norādījumus par VPN instalēšanu Kodi rokasgrāmatā.

Kad esat to instalējis, vienkārši reģistrējieties pats. Pēc tam piesakieties un izveidojiet savienojumu ar jebkuru vēlamo drošo serveri. Kad esat izveidojis savienojumu ar drošo serveri, atveriet Kodi un sāciet straumēšanu ar jebkuru Kodi papildinājumu. Viens no svarīgākajiem VPN ieguvumiem ir tas, ka varat baudīt straumēšanu, izmantojot IPTV Kodi papildinājumus, jo tiem ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums.

Kā instalēt UltraSurf VPN for FireStick

FireStick tā piekļuves un funkciju dēļ kļūst par pirmo pārmērīgu skatītāju izvēli visā pasaulē. Tā kā ir daudz dažādu lietotņu, tas lietotājiem ļauj straumēt gandrīz jebko, ko viņi vēlas skatīties. Tomēr, zinot faktu, ka daudziem cilvēkiem patīk bezmaksas straumēšana, Kodi vietnē FireStick ir kļuvis par tendenci.

Ir ļoti svarīgi VPN lietotnē FireStick pat tad, ja neizmantojat Kodi, jo daudzas no lietotnēm un tām pieejamais saturs ir ģeogrāfiski ierobežotas. Daudzi lietotāji sastopas ar problēmām, straumējot savas iecienītās filmas, TV pārraides utt., Jo vai nu viņiem ir ierobežots ģeogrāfiskais režīms, vai arī viņu ISP tos bloķē.

Tātad, ja vēlaties izbaudīt problēmu bez tiešsaistes straumēšanas pieredzi, izpildiet šīs darbības, lai instalētu UltraSurf VPN FireStick:

  1. Sāknējiet savu FireStick > Galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz meklēšanas opcijas.
  2. Veids Downloader un noklikšķiniet uz meklēt.
  3. Meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz lietotnes Downloader un noklikšķiniet uz gūt.
  4. Kad esat instalējis Downloader lietotni savā FireStick, atveriet lietojumprogrammu.
  5. Tagad lietotnes meklēšanas joslā ievadiet šo URL: https: // bitly / 2lSyySP > Klikšķis Ej.
  6. Kad lejupielāde ir pabeigta, noklikšķiniet uz Nākamais.
  7. Kad tiek parādīts dialoglodziņš, noklikšķiniet uz instalēt un gaidiet, līdz tiek instalēta lietotne.
  8. Kad lietotne ir instalēta, noklikšķiniet uz Atvērt.
  9. Kad lietotne tiek atvērta, jūs redzēsit pārslēgšanas pogu, kas parādīta sākumā. Noklikšķiniet uz tā, lai izveidotu savienojumu ar drošu serveri.

Šis instalēšanas process diez vai prasīs 5 minūtes, un jūs būsit gatavs drošai straumēšanai. Tomēr, ja vēlaties straumēt bezmaksas saturu vietnē FireStick, vispirms jums būs jāinstalē Kodi uz FireStick..

Vai UltraSurf VPN ir drošs?

Tas ir katra lietotāja galvenais uztraukums, jo iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas VPN, ir aizsargāt viņu privātumu. Gandrīz katrs VPN pakalpojumu sniedzējs apgalvo, ka ir labākais un drošākais pakalpojumu sniedzējs, taču pēdējā laikā daudziem pakalpojumu sniedzējiem nav izdevies piepildīt savus apgalvojumus. DNS noplūde un neveiksmīga IP maskēšana ir bieži sastopamas lietas, ko ievēro bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji.

Viņu drošības protokoli nav tik spēcīgi, lai nodrošinātu pilnīgu drošību, piemēram, premium VPN nodrošinātāji. Tāpēc daudziem lietotājiem ir uzticēšanās problēmas, kas saistītas ar bezmaksas VPN sniedzējiem. UltraSurf VPN, kas ir viens no bezmaksas pakalpojumu sniedzējiem, daudzos forumos ir apšaubījuši daudzus cilvēkus. Cik uzskatu, ja straumēšanas nolūkos izmantojat UltraSurf, tad tas ir droši lietojams pakalpojums tāpat kā jebkurš cits.

UltraSurf VPN atsauksmes

UltraSurf VPN kādu laiku darbojas šajā nozarē, un lietotāji, kuri pārzina VPN nozari, par to zina. Lai sniegtu jums labāku priekšstatu par to, ko citi domā par to, es esmu iekļāvis dažus Reddit pavedienus:

Komentārs no diskusijas N3w0ne komentārs no diskusijas "Kura ir labākā pārnēsājamā bezmaksas vpn ar eiropas serveriem.".

Šis lietotājs ir sniedzis pozitīvas atsauksmes par UltraSurf VPN. Tomēr viens no vissvarīgākajiem, kas jāievēro, ir tas, ka viņš to ir pieminējis arī tāpēc, ka ir izmantojis to YouTube atbloķēšanai. Tas nozīmē, ka, ja UltraSurf VPN izmantojat tikai ierobežojumu apiešanai, tā ir laba iespēja.

Komentārs no diskusijas redditmaid komentārs no diskusijas "Vai es VPN izmantošanas vietā nevaru izmantot tikai ultrasurf??".

Šis lietotājs ir skaidri norādījis, ka UltraSurf VPN nevar izmantot neko citu kā vietnes atbloķēšanu. Viņa minētais iemesls ir likumīgais, ka UltraSurf VPN piedāvātais drošības protokols ir apšaubāms, tāpat kā viņu prakse. Atkal tas attiecas uz visiem citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem.

Secinājums

Noslēdzot šo pārskatu, es teiktu, ka UltraSurf VPN ir saprātīgs pakalpojums tiešsaistes straumētājiem. Iemesls ir tas, ka tas atbloķē gandrīz visas ierobežotās vietas, un arī tas, ka UltraSurf Kodi pieredze ir apmierinoša. Neskatoties uz to, es neieteiktu lietotājiem izvēlēties šo VPN, ja viņi meklē visaugstāko privātumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me