Kodi ir bezmaksas atvērtā koda programmatūra, ko var lejupielādēt savā Raspberry Pi ierīcē, un ar tās palīdzību jūs varat skatīties filmas, TV šovus, dzīvot sporta veidus un visu, ko vēlas jūsu sirds. Veicot 6 vienkāršas darbības, jūs varēsit uzzināt, kā instalēt Kodi uz Raspberry Pi, un jūsu Kodi darbosies un darbosies īsā laikā. Kodi instalēšanas process Raspberry Pi pirmās paaudzes gadījumā ir atšķirīgs, savukārt vislabākā VPN uzstādīšana Kodi uz aveņu Pi ir nedaudz sarežģīta metode, kas notiek, izmantojot Zomboided repozitoriju..

Lietotnes, kas vajadzīgas, lai iestatītu Raspberry Pi for Kodi v17.6

Pirms sākat Kodi instalēšanu Raspberry Pi, ļaujiet man pastāstīt par lietām, kas jums būs jāiestata Raspberry Pi. Raspberry Pi iestatīšanai ir nepieciešamas šādas perifērijas ierīces:

1. Raspberry Pi ierīce

Ir acīmredzams, ka bez pašas ierīces jūs nevarat turpināt darbu. Pārliecinieties, ka iegādājaties atjauninātu Raspberry Pi modeli, lai jums nebūtu jāsaskaras ar problēmām, kas saistītas ar aparatūras vai OS saderību..

Jo vecāks kļūst Raspberry Pi dēļi, jo to veiktspēja sāk samazināties. Tāpēc lietotājiem iesaku vai nu optimizēt savus dēļus, vai arī iegādāties jaunāko Raspberry Pi modeli.

2. Flirc Aveņu Pi lieta

Flirc Aveņu Pi lieta nav būtiska nepieciešamība, taču tā ir laba lieta, ja plānojat pārmērīgi skatīties. Ieteikuma iemesls ir tāds, ka Flirc Raspberry Pi korpusā ir iebūvēts siltuma izlietne, kas novērš tā dēļa pārkaršanu.

Daudzi lietotāji ir ziņojuši par pārkaršanas problēmām, un tas parasti notiek tāpēc, ka, straumējot stundas, paneļa darbība tiek pilnībā izmantota. Pārkaršana var izraisīt daudzas aparatūras problēmas, un dažreiz tas var izraisīt īssavienojumu.

Vēl viens iemesls izvēlēties Flicr lietu ir tas, ka tas piešķir lielisku izskatu jūsu dēlim, jo ​​tam ir foršs alumīnija korpuss. Jūs varat atstāt dēli nepamanītu, neuztraucoties par pārkaršanas jautājumiem, un arī tā dēlis iegūst lielisku jaunu izskatu.

3. Ethernet kabelis

Ātrgaitas Ethernet kabelis ir nepieciešams ne tikai ierīces savienošanai ar internetu, bet arī ar labu joslas platuma ātrumu nepārtrauktai straumēšanai..

4. HDMI kabelis

Lai Raspberry Pi ierīci savienotu ar televizoru, jums būs nepieciešams HDMI kabelis. HDMI kabelis darbojas labāk nekā ekrāna liešana, jo tas nenodrošina aizkavētu redzējumu.

5. MicroSD atmiņas karte

Lai saglabātu multivides failus Raspberry Pi, ir nepieciešama ārēja atmiņa. Daudzi lietotāji izvēlas USB diskus, kas nav pietiekami ātri multivides failu vilkšanai, un dažreiz tie palēnina sistēmu. Mikro SD kartes izmantošana vienmēr ir labāks risinājums nekā USB atmiņas karte.

Tomēr Raspberry Pi neatbalsta katru micro SD karti. Jums varētu būt micro SD karte kopā ar Raspberry Pi iepakojumā; labi pārbaudiet karti, jo daudzas reizes šīs kartes ir zemas kvalitātes.

Jūs redzētu, ka Samsung un Kingston kartes nāk komplektos ar Raspberry Pi ierīcēm, kuras nav tik efektīvas. Labāk, ja izmantojat SanDisk kartes, un arī tam vajadzētu būt vismaz 16 GB, lai nodrošinātu vienmērīgu darbības pieredzi.

6. Mikro USB strāvas adapteris

Pērkot Raspberry Pi plātni, strāvas adapteri nav iekļauti paketē, tāpēc tie ir jāiegādājas atsevišķi. Pārliecinieties, ka iegādājaties augstas kvalitātes strāvas adapteri, ko atbalsta jūsu ierīce, jo dažreiz ir paketes, kas piedāvā dažus zemas kvalitātes barošanas adapterus kopā ar Raspberry Pi dēļiem. Šādi dēļi ilgi nedarbojas un sprieguma svārstību gadījumā var sabojāt jūsu dēli.

Kā instalēt Kodi uz Raspberry Pi 1 6 darbībās

 1. Atveriet pārlūkprogrammu un apmeklējiet OpenELEC vietni > Noklikšķiniet uz Lejupielādes > Ritiniet uz leju līdz Aveņu būvē. Raspberry Pi 1, 2, 3 vai Zero ir atsevišķi veidoti. Atlasiet Aveņu Pi pirmās paaudzes būvi (diska attēla fails) > Lejupielādējiet ZIP failu savā ierīcē.kā instalēt kodi uz aveņu pi
 2. Kad ZIP fails ir lejupielādēts, savā ierīcē izvelciet ZIP failu.
 3. Tagad mums ir jākopē iegūtais fails micro SD kartē, un tam mums ir nepieciešama programmatūra ar nosaukumu Rufus, kas izveido bootable USB diskus. Lejupielādējiet failu no šeit parādītās saites.aveņu pi lejupielāde
 4. Pēc lejupielādes atveriet Rufus > Parādīsies lodziņš, kurā būs nepieciešama informācija > Ierīces opcijā atlasiet SD karti > Noklikšķiniet uz diska attēla, kas atrodas lodziņā.avenes pi sd kartes kodi
 5. Tagad atrodiet failu, kas tika iegūts, un atlasiet konkrēto failu > Noklikšķiniet uz pogas Sākt lodziņā. Fails tiks rakstīts SD kartē. kā setup kodi uz aveņu pi
 6. Tagad noņemiet SD karti un ievietojiet to atpakaļ savā Raspberry Pi ierīcē. Kad Raspberry Pi ierīce ir ieslēgta, tā automātiski ielādējas Kodi. Izbaudiet Kodi lietošanu uz Raspberry Pi.

Kā instalēt Kodi uz Raspberry Pi 2

Lai instalētu Kodi uz Raspberry Pi 2, izņemot pirmo darbību, viss process paliks tāds pats. Atveriet pārlūkprogrammu un apmeklējiet OpenELEC vietni > Klikšķis cilnē Lejupielāde, kas atrodas augšpusē > Ritināt uz leju uz Raspberry Pi būvē > Tagad atlasiet Raspberry Pi 2 (diska attēla fails) un savā ierīcē lejupielādējiet zip failu > Tagad Turpiniet ar 2. darbību no iepriekšminētajām vadlīnijām, kā aprakstīts Raspberry Pi pirmās paaudzes ražošanai.

kā instalēt kodi uz aveņu pi 2

Kā instalēt Kodi Krypton v17.6 vietnē Raspberry Pi 3

 1. Lejupielādējiet OSMC Raspberry Pi Installer jaunāko versiju no viņu oficiālās vietnes, t.i., https://osmc.tv/download/.kā instalēt kodi uz aveņu pi 3
 2. Pievienojiet SD karti, lai instalētu Kodi un izpildītu OSMC Installer.kā iestatīt kodi uz aveņu pi 3
 3. Izvēlieties vēlamo valodu > Nolaižamajā sarakstā zem valodas lodziņa atlasiet Raspberry Pi 2/3.kā pievienot kodi uz aveņu pi 3
 4. Tagad izvēlieties instalēšanas versiju, kuru vēlaties instalēt > Optimāla izvēle ir izvēlēties jaunāko būvēšanas versiju, jo tā darbojas labāk.osmc uzstādīšana kodi
 5. Tagad kā datu nesēju izvēlieties SD karti.kodi 17.6 instalēšanas iespējas uz avenes pi 3
 6. Ja izmantojat Ethernet kabeli, atlasiet Vadu savienojums vai ja izmantojat Wi-Fi savienojumu, pēc tam atlasiet Bezvadu.iestatīšanas rokasgrāmata kodi 17.6 uz avenes pi 3
 7. Pārliecinieties, vai pieminētais atmiņas ceļš ir pareizs.soļi kodi 17.6 uz aveņu pi 3
 8. Atzīmējiet atzīmi par licences līguma atrunu, un sāksies lejupielāde.lejupielādēt kodi 17.6 kriptons uz aveņu pi 3
 9. Tiklīdz instalēšana būs pabeigta, OSMC tiks instalēta jūsu SD kartē.lejupielādēt kodi jarvis uz avenes pi 3
 10. Pēc tam, kad OSMC ir instalēts jūsu SD kartē, varat izmantot šo SD karti Raspberry Pi.SD karte jūsu Raspberry Pi
 11. Pievienojiet SD karti Raspberry ierīcē un pievienojiet visas perifērijas to attiecīgajos portos.Pievienojiet SD karti ierīcē Raspberry un pievienojiet visas perifērijas ierīces
 12. Sistēma tiks sāknēta, un instalēšana tiks pabeigta.

Sistēma tiks sāknēta, un instalēšana tiks pabeigta

Kā instalēt Kodi uz Raspbian 9 darbībās

Raspbian ir bezmaksas operētājsistēma Raspberry Pi ierīcei. Tā ir Raspberry Pi vadošā operētājsistēma, un ierīcei to visbiežāk izmanto.

 1. Instalējiet Raspbian Jesse vietnē Raspberry Pi un atveriet Raspbian, kad tā ir instalēta.
 2. Atveriet izvēlni > Preferences > Noklikšķiniet uz Raspberry Pi Configuration.
 3. Noklikšķiniet uz Izvērst failu sistēmu.
 4. Tagad noklikšķiniet uz cilnes Veiktspēja. Ja jums ir Raspberry Pi 1, jums jāizvēlas GPU Memory of 128, savukārt Raspberry Pi 2 un 3 varat izvēlēties 256 GPU Memory. priekš Reboot.
 5. Tagad mums ir jāinstalē Kodi vietnē Raspbian. Lai to izdarītu, jums jāpārliecinās, vai esat izveidojis savienojumu ar interneta Wi-Fi vai Ethernet.
 6. Noklikšķiniet uz termināļa ikonas, kas atrodas augšpusē > Tagad precīzi kopējiet “sudo apt-get update” un ielīmējiet to terminālī > Nospiediet Enter > Kodi instalēšana prasīs dažas minūtes.
 7. Kad instalēšana ir pabeigta, precīzi nokopējiet “sudo apt-get install kodi” > Nospiediet Enter.
 8. Veids Y ja tas prasa turpināt instalēšanu terminālī > Nospiediet Enter.
 9. Tagad dodieties uz izvēlni > Skaņa un video > Kodi mediju centrs > Jums ir labi lietot Kodi, izbaudiet!

Kā instalēt Raspberry Pi VPN vietnē Kodi Krypton 17.6. Versija

Raspberry Pi VPN instalēšana nav pastaiga parkā iesācējiem, taču mēs sīki apspriedīsim, kā Raspberry Pi VPN var instalēt Kodi Krypton 17 versijā 8 darbībās. Pirms sākat Raspberry Pi VPN instalēšanu Kodi, jums ar jebkuru pakalpojumu jāizveido Raspberry Pi VPN konts un pēc tam rīkojieties šādi:

 1. Jums datorā ir jāievieto USB zibatmiņas disks.
 2. Lejupielādējiet šeit Zomboided Repository.
 3. Pārsūtiet vai kopējiet Zomboided Repository uz USB zibatmiņu.
 4. Atvienojiet USB no datora un pievienojiet to Raspberry Pi ierīcei.
 5. Iet uz Porgrams > Papildinājumi > Iegūt vairāk > Atlasīt elipses “…” Vēlreiz atlasiet Elipses > Atlasiet Instalēt no pasta.
 6. Sarakstā izvēlieties opciju USB zibatmiņas disks > Atlasiet repository.zomboided.plugins-1.0.0.zip > Krātuves uzstādīšana prasīs laiku.
 7. Atkal dodieties uz papildinājumu lapu > Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Atlasiet Zomboided Add-on Repository > Noklikšķiniet uz VPN pārvaldnieks, lai iegūtu OpenVPN > Noklikšķiniet uz Instalēt.
 8. Dodieties uz Kodi sākuma ekrānu > Papildinājumi > Programmu papildinājumi > VPN pārvaldnieks OpenVPN.
 9. Parādīsies rūtiņa, kurā jums būs jāizvēlas vēlamais Raspberry Pi VPN pakalpojums > Ievietojiet lietotājvārdu un paroli > Izbaudi.

Pārliecinieties, ka jūs nepierakstāties un nedomājat izmēģināt bezmaksas VPN vietni Kodi, jo tie nav uzticami un nav savietojami ar Raspberry Pi.

Kā instalēt Raspberry Pi VPN uz Kodi Jarvis 16. versiju

Raspberry Pi VPN instalēšanas process Kodi Jarvis 16. versijā paliek tāds pats kā Kodi Krypton 17. versijai. Ja jums jāinstalē Raspberry Pi VPN, izpildiet iepriekš aprakstītās darbības..

Aveņu Pi Kodi lejupielāde

Lai lejupielādētu Kodi savā Raspberry Pi ierīcē, attiecīgajai Raspberry Pi ierīcei ir jālejuplādē OpenELEC, savukārt, no otras puses, jums papildus ir jāielādē Rufus..

 1. Šeit varat iegūt OpenELEC savai Raspberry Pi ierīcei 1, 2 vai 3.
 2. Rufus programmatūru var iegūt šeit.
 3. Raspbian OS varat iegūt šeit.

Citas prasības

Instalējot Kodi uz Raspberry Pi, jums ir nepieciešama arī micro SD karte ar adapteri, lai jūs to varētu viegli pievienot savam datoram. Skatiet šo rokasgrāmatu par kodi instalēšanu Raspbian Jessie OS.

aveņu pi kodi prasība

Aveņu Pi Kodi alternatīvas

Pastāv vairākas Kodi xbox one alternatīvas, piemēram:

 1. Kodi uz Roku
 2. Kodi uz Xbox One
 3. Kodi uz iPad
 4. Kodi uz Firestick
 5. Kodi operētājsistēmā Windows
 6. Kodi Apple TV
 7. Kodi uz Nvidia vairoga

Lai sakārtotu lietas

Kodi ir galvenā izvēle Raspberry Pi, kur jūs varat viegli skatīties daudz multivides satura. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām soļus, kā instalēt Kodi uz Raspberry Pi 1, 2 un 3 ar 6 vienkāršām darbībām. Kodi lejupielādes soļi Raspberry Pi 2 un 3 ir vienādi, taču Kodi lejupielādes soļi Raspberry Pi pirmās paaudzes soļos ir nedaudz atšķirīgi. Tāpēc izbaudi Kodi savā Raspberry Pi ierīcē.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me