Maverick krātuve ir plaši pazīstama, jo tajā ir savs Maverick TV Kodi papildinājums un daudzi populāri Kodi papildinājumi, piemēram, Sports Devil, Joker Sports, Cartoon Network, Gen-X utt. Šo krātuvi var viegli lejupielādēt un instalēt Kodi, nepiesaistot to. kādi jautājumi. Izpildiet mūsu ceļvedi, lai uzzinātu, kā instalēt Maverick Repository Kodi.

Maverick Kodi Repository apskats

Maverick Repository ieguva popularitāti, pateicoties savam Maverick Add-on. Tomēr tam ir daudz citu galveno Kodi papildinājumu. Šī krātuve iepriekš bija pazīstama kā Joker TV un bija diezgan populāra.

Džokers mainīja savu vārdu uz Maverick un Maverick Repository kļuva par ievērojamu vārdu Kodi kopienā. Maverick krātuvē ir papildinājumi, lai apmierinātu ikviena straumēšanas vajadzības.

Kā instalēt Maverick repo vietnē Kodi krypton 17.6 un augstāk

Veiciet šīs darbības, lai instalētu Maverick Repository Kodi Krypton versijā 17.6:

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona > Claizīt Failu menedžeris.Kā instalēt Maverick repo vietnē Kodi krypton 17.6
 2. Dubultklikšķi Pievienot avotu > Tiks atvērts dialoglodziņš ar adreses joslu un nosaukuma lauku > Klikšķis > un adreses joslā ierakstiet šo URL “http://mavericktv.net/mavrepo” > Klikšķis Labi > Nosauciet šo multivides avotu kā “Brīvdomātājs> Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.Kā iestatīt Maverick repo uz Kodi kriptona 17.6
 3. Atgriezties Galvenā izvēlne > Noklikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Noklikšķiniet uz pakotnes instalētāja (lodziņa) ikona no augšējā kreisā stūra.kā instalēt Maverick repozitoriju kodi jarvis
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz Brīvdomātājs > Izvēlieties maverickrepo-3.5.zip > pagaidiet paziņojumu.

instalēt maverick kodi repo no zip faila

Kā instalēt Maverick repo vietnē kodi jarvis 16 un jaunākās versijās

 1. Atvērt Kodi Jarvis V16.
 2. Klikšķis Sistēma > Klikšķis Failu menedžeris.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 4. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://mavericktv.net/mavrepo > Klikšķis Gatavs > Nosauciet šo multivides avota saiti kā Brīvdomātājs > Klikšķis Gatavs > Klikšķis
 5. Dodieties atpakaļ uz Kodi mājas Ekrāns > Klikšķis Sistēma > Klikšķis Papildinājumi.
 6. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila opcija > Izvēlieties Brīvdomātājs > Klikšķiniet uz maverickrepo-3.5.zip.

Kā instalēt Maverick krātuvi vietnē FireStick Kodi

Maverick Repository instalēšana FireStick neatšķiras no citas ierīces. Pirmkārt, jums būs jāinstalē Kodi uz jūsu Fire Stick ierīces. Pēc tam jūs savā ierīcē ļausit instalēt trešo personu pakalpojumus.

Iet uz Izstrādātāja iespējas no izvēlnes un ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Pēc tam jūs varat viegli instalēt Maverick krātuvi savā FireStick ierīcē un izbaudīt visus lieliskos papildinājumus, ko šī krātuve piedāvā jūsu FireStick ierīcē..

Maverick Kodi papildinājumi

Šeit ir saraksts ar visiem labākajiem Kodi papildinājumiem, kas iekļauti krātuvē:

 1. Džokera sports
 2. Maverick TV
 3. SportsDevil
 4. Burvju pūķis
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. Pie Flix
 8. Karikatūru tīkls
 9. LiveStreams Pro
 10. YouTube

Maverick Repository FAQ

Šeit ir daži no Kodi lietotāju visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Maverick Repository:

 Maveriks Repo nedarbojas

Ja rodas problēmas ar piekļuvi papildinājumam vai tā instalēšanu, jums nekavējoties jāpārbauda, ​​vai failu pārvaldniekā pievienotais avota URL ir pareizs vai nē..

Ja ievadītais avota URL ir pareizs, bet repozitorijs joprojām nedarbojas, iespējams, repozitorijs tiks atjaunināts, un jums jāgaida pāris stundas.

 Maverick TV neizdevās instalēt atkarību

Neizdevās instalēt atkarības kļūdu, ja repozitorijs ir novecojis, avota URL ir beidzies derīguma termiņš vai ja krātuvē trūkst kādu failu. Ja rodas šī problēma, atkārtoti lejupielādējiet krātuvi un mēģiniet to instalēt vēlreiz.

Secinājums

Daudzas Kodi krātuves ir ieguvušas popularitāti, nodrošinot atjauninātus Kodi papildinājumus, un Maverick Repository ir viens no tiem. Pats Maverick Kodi papildinājums ir arī pārsteidzošs Kodi papildinājums, lai augstas kvalitātes straumētu filmas un TV šovus..

Viena lieta, ko katrs repozitorijs nedara, ir izdzīvošana nozares konkurencē. Daudzas lielas krātuves nāk un iet, jo daudzās no tām tajās nav nekādu jauninājumu vai unikalitātes. Tā kā daudzus no viņiem varas iestādes soda un ir spiesti pārtraukt dienestu.

Derības veids, kā izmantot trešās puses Kodi papildinājumu vai krātuvi, ir ar apmaksātu vai bezmaksas VPN Kodi, lai nodrošinātu jūsu privātumu. Esiet drošs straumēšanas laikā un izvēlieties labāko VPN pakalpojumu sniedzēju tirgū.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me