Kā instalēt mānīgu Kodi Addon vietnē Leia, Krypton, Jarvis, izmantojot One Nation Repo

Krāpšanās-Kodi-addon


Deceit Kodi papildinājums ir pilnīgs izklaides papildinājums, ko var izmantot visām atpūtas vajadzībām. Tajā ir filmas, TV šovi, TV tiešraide un sports.

Lieliska lieta par šo papildinājumu ir Trakt un Real Debrid integrācijas pieejamība, kas lietotājiem ļauj uzturēt savu satura bibliotēku.

Ja vēlaties straumēt visas jaunākās filmas un TV tiešraides, straumju atbloķēšanai būs nepieciešams VPN. Pirms sākat straumēšanu, pārliecinieties, ka esat izvēlējies vienu no labākajiem Kodi VPN.

Krāpšanās Kodi Addon krātuve

Krāpšanās papildinājums ir pieejams One Nation krātuvē. Šajā krātuvē ir arī daži citi populāri papildinājumi, piemēram, Sports Devil, Adult Swim, YouTube, F4M Tester utt..

Kā instalēt krāpšanos Kodi Leia un Krypton

Veiciet šīs darbības, lai savās Kodi Leia un Krypton versijās instalētu papildinājumu Deceit, lai izbaudītu iecienītās filmas, TV šovus un daudz ko citu:

 1. Palaist Kodi no jūsu Windows darbvirsmas > Jūs redzēsit a Noklikšķiniet uz Zobrata (iestatījumi) ikonas uz tā > no šejienes parādīsies jauna izvēlne Klikšķis ieslēgts Failu menedžeris.kā instalēt viltu kodi
 2. Tagad jūs redzēsit divas kolonnas, noklikšķiniet uz Pievienot avotu no kreisās puses kolonnas.kā instalēt viltību kodi kriptona versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Dialoglodziņš ar adreses joslu uznirs, noklikšķiniet uz vietas, kur teikts un ierakstiet šo URL http://onenation.info/Repo/ > Klikšķis Labi > Nosauciet šo multivides avotu kā Viens repo > Klikšķis labi > Kad esat ievadījis informāciju, vēlreiz pārbaudiet avota URL un avota nosaukumu un noklikšķiniet labi lai aizvērtu dialoglodziņu.kā instalēt maldināšanu kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 4. Tagad atgriezieties Kodi galvenā izvēlne > Kreisajā kolonnā noklikšķiniet uz Papildinājumi cilni, lai atvērtu Papildinājumi izvēlne > Šajā izvēlnē noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs (Lodziņa ikona), atrodas augšējā kreisajā stūrī.viltu kodi lejupielādēt
 5. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija no saraksta.krāpšanas krātuve
 6. Jūs redzēsit opciju sarakstu, atlasiet Viens repo no saraksta > Klikšķis repository.onenation-1.0.5.zip > Pagaidiet, kamēr tiek parādīts paziņojums “Instalēts papildinājums”.maldināšana nedarbojas / kļūdas / izdošanas / uz leju / labojumi
 7. Pēc paziņojuma parādīšanās noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Noklikšķiniet un pārlūkojiet OneNation Repo > Atvērt video papildinājumi > Ritiniet uz leju, lai atvērtu Deceit Kodi5 papildinājums > Klikšķis Uzstādīt un pagaidiet > Parādīsies paziņojums, kas apstiprina pievienojumprogrammas instalēšanu.

maldināšanas papildinājums

Kā instalēt krāpšanos Kodi Jarvis 16. vai jaunākā versijā

Deceit var viegli instalēt Kodi Jarvis, veicot šādas darbības:

 1. Atvērt Kodi Jarvis V16 ierīcē.
 2. Tagad noklikšķiniet uz Sistēma > Noklikšķiniet un atveriet Failu menedžeris.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu lai ievadītu repozitorija avota saiti.
 4. Klikšķis <Nav> > Ierakstiet šo URL http://onenation.info/Repo/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Nosauciet šo repozitorija avota URL kā Viens repo > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties pie Kodi mājas > Klikšķis Sistēma > Klikšķis Papildinājumi.
 6. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila opcija > Klikšķiniet uz Viens repo > Izvēlieties repository.onenation-1.0.5.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 7. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves opcija > Atvērt OneNation repo.
 8. Atvērt Video papildinājumi mape.
 9. Izvēlieties Maldināt > Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.

Krāpšanās Kodi lejupielāde

Lejupielādējiet ZIP failu > Kodi galvenā izvēlne > Papildinājumi > Klikšķiniet uz Kastes ikona.

Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Pārlūkojiet un atveriet lejupielādēto zip failu, t.i., noklikšķiniet uz repository.onenation-1.0.5.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.

Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Klikšķiniet uz OneNation Repo > Atvērt Video papildinājumi > Klikšķiniet uz Maldināt > Klikšķis Uzstādīt > pagaidiet, līdz parādās paziņojums.

Kļūda nedarbojas / Kodi kļūdas / labojumi

Nav pieejama straume

Mēģinot straumēt jaunu filmu vai dažreiz arī vecu filmu, iespējams, parādīsies uznirstošais logs, paziņojot “No straumes available”. Šī kļūda tiek parādīta, ja šī multivides satura straumēm nav pieejami pakalpojumu sniedzēji.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, dodieties uz papildinājumu iestatījumiem, palieliniet pakalpojumu sniedzēju skaitu un notīriet pievienojumprogrammas kešatmiņu. Tas, protams, novērsīs šo kļūdu, un jūs varēsit straumēt vēlamo filmu. Tomēr, ja kļūda joprojām pastāv, šim saturam nav pieejami faktiski pakalpojumu sniedzēji.

Nobeiguma vārdi

Deceit ir pilns komplekts visiem Kodi cienītājiem un straumējošiem geeks, pateicoties tā piedāvātajām satura kategorijām. Daudzi papildinājumi koncentrējas uz noteiktu satura segmentu, piemēram, daži papildinājumi koncentrējas uz filmu straumēšanu, citi – uz sportu, bet daži – uz tiešraidi. Tas nav gadījumā ar Deceit, jo tas ir aptvēris visus galvenos satura segmentus.

Turklāt Trakt un Real Debrid integrācija ir galvenais faktors, ka lietotāji dod priekšroku tai. Deceit ir izpelnījies lielu cieņu sabiedrībā, pateicoties labai funkcionalitātei un satura daudzveidībai. Mēs iesakām mūsu lietotājiem izmēģināt šo papildinājumu, sekojot mūsu ceļvedim, lai uzzinātu, kā instalēt Deceit addon kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map