Mucky Duck krātuves atjauninājums: Mucky Duck krātuve ir slēgta autortiesību pretenziju dēļ un vairs nav pieejama.

Brīdinājums! Izmantojot Mucky Duck Repo, jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu vietnē Mucky Duck.

Mucky Duck Repo instalēšana Kodi ir populāra izvēle filmu, TV šovu un sporta fanu vidū. Vienīgais iemesls, ar kuru ikviens varētu nākt klajā, ir Repo dažādo papildinājumu izvēles iespējas, kas tiek piedāvātas tā lietotājiem. Mēs iesakām Kodi lietotājiem savās Kodi ierīcēs vai programmatūrā instalēt Mucky Duck Repo, lai cita starpā piekļūtu visdažādākajām filmām, TV šoviem un sporta papildinājumiem. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzam soli pa solim, kā instalēt Mucky Duck Repo vietnē Kodi.

Daži no pārsteidzošajiem papildinājumiem, kurus var atrast vietnē Mucky Duck Repo, ir uzskaitīti zemāk:

 1. 123Movies
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. Afdah
 5. HD kaste

Tālāk ir aprakstīti soļi, kā instalēt Mucky Duck Repo vietnē Kodi:

Kā instalēt Mucky Duck Repo vietnē Kodi Krypton 17. Versija

 1. Atvērt Kodi savā ierīcē > Iet uz Iestatījumi > Tagad noklikšķiniet uz Failu menedžeris.kā uzstādīt mucky pīļu repo
 2. Tagad veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu atrodas kreisajā pusē > Ierakstiet vietrādi URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml, kur tas teikts “Nav” > Ievadiet mediju avots‘Mucky Duck’ > un noklikšķiniet uz labi.kā instalēt mucky pīles repo kodi kriptoņa 17. versijā
 3. Jums jādodas atpakaļ uz Kodi sākuma ekrāns nospiežot ‘Esc’ pogu uz tastatūras > Izvēlieties Papildinājumi > Noklikšķiniet uz augšējās kreisās malas ‘Pakešu uzstādītājs’ ikona.mucky pīļu krātuves papildinājumi
 4. Izvēlieties Instalēt no zip faila > Ritiniet uz leju, lai noklikšķinātu Mucky pīle > un atlasiet krātuve.mdrepo-1.0.2.zip > Tagad nedaudz pagaidiet, kamēr ielādēsies pīļu pīles papildinājums.mucky pīle instalēt no zip faila
 5. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Izvēlieties Mucky Ducks Repo > Video papildinājumi > Šeit varat apskatīt populāro pīļu Kodi papildinājumu sarakstu.mucky duck video addons
 6. Noklikšķiniet uz jebkura no papildinājumiem > Klikšķis Uzstādīt lai sāktu instalēšanas procesu.mucky pīles straumēšana
 7. Kad instalēšana ir pabeigta, dodieties uz Kodi galvenā izvēlne > Papildinājumi > Video papildinājumi> Atlasiet tikko instalēto pīļu pīles papildinājumu.mucky pīles iestatījumi
 8. Voila! Jums ir labi skatīties filmas, TV šovus un daudz ko citu!

mucky pīle FUBAR

Kā instalēt Mucky Duck Repo vietnē Kodi Jarvis 16. versija

Mucky Duck Repo instalēšana Kodi Jarvis 16. versijā ir līdzīgs process Kodi Krypton 17. versijā, kas aprakstīts iepriekš sniegtajā rokasgrāmatā. Tomēr pirms Mucky Duck Repo instalēšanas Kodi, jums jāpatur prātā, ka šīm divām Kodi versijām ir dažādas atšķirības galvenās izvēlnes izkārtojumā, taustiņos un izvietojumā..

Ja jūsu ierīcē ir instalēts Kodi Jarvis, jums nav jāuztraucas. Mucky Duck Repo instalēšanas darbības paliek tās pašas. Vienīgā atšķirība, kas jums jāuzrauga, ir katras versijas galvenā izvēlne. Kodi Jarvisā galvenā izvēlne atrodas apakšā horizontālā stāvoklī, turpretī Kodi Krypton galvenā izvēlne atrodas vertikāli kreisajā pusē.

Neatkarīgi no tā, jūs atradīsit, ka atslēga “Sistēmas” tiek aizstāta ar taustiņu “Iestatījumi” Kodi Krypton 17. versijā. Ja ierīcē ir instalēts Kodi Jarvis, jums jāveic tās pašas darbības, kas norādītas Kodi Krypton. paturiet prātā aprakstītās izmaiņas.

Mucky Duck Repo nedarbojas

Negaidīta izslēgšana

Ja atrodat, ka Kodi neizdodas instalēt Mucky Duck Repo no krātuvēm, kas ir sniegti ceļvedī, vai pēkšņi tiek izslēgta bez brīdinājuma, iespējams, jums ir Kodi problēma.

Ja netiek atjaunināta Kodi uz jaunāku versiju, var rasties šādas problēmas, kas var atspoguļot Kodi lietotāju kairinājumu.

Risinājums

Kodi lietotāji var novērst šo kļūmi, instalējot jaunāko Kodi versiju, t.i., Kodi Krypton 17. versiju. Kad instalēšana ir pabeigta, jums vēlreiz Kodi jāinstalē Mucky Duck Repo. Tas, protams, atrisinās jūsu problēmu.

Straumēšanas problēmas

Straumēšanas problēmas joprojām pastāv lielākajā daļā Kodi papildinājumu. Tā kā Mucky Duck ir krātuve, kurā ir daudz dažādu populāru Mucky Duck Kodi papildinājumu, šī situācija varētu rasties.

Ja kādam no mīļajiem pīles Kodi papildinājumiem neizdodas straumēt multivides saturu, ļoti iespējams, ka Kodi lietotāji var vainot papildinājumus par sliktu saišu ievietošanu. Lai gan tā var būt taisnība, bet ne pilnībā.

Dažam straumējošam saturam var būt ģeogrāfiski bloķēti ierobežojumi, kas ir aizsardzības veids, kas lietotājiem liedz piekļuvi saturam, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu.

Risinājums

Kodi lietotāji var viegli novērst šo problēmu, izmantojot Kodi VPN, kas Kodi lietotājiem ļaus piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam neatkarīgi no viņu ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Kodi VPN slēps savas aktivitātes internetā arī no valdības un interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Mucky Duck Repo Zip

Ja vēlaties saīsināt mūsu sniegto darbību skaitu un vēlaties atrast vienkāršu veidu, kā lejupielādēt Mucky Duck Repo, tad no tās vietnes tieši jāinstalē Mucky Duck Repo zip fails. Process ir aprakstīts zemāk:

Jums ir jālejupielādē Mucky Duck Repo Zip fails.

Noklikšķiniet uz repository.mdrepo-1.0.2.zip > Tas lūgs jūsu atļauju zip faila saglabāšanai ierīcē > Saglabājiet failu.

Sāciet instalēšanas procesu, palaižot Kodi > Atveriet sadaļu Papildinājumi > Noklikšķiniet uz ikonas Package Installer > Instalēt no zip faila > Pārvietojieties failā, kuru lejupielādējāt 2. darbībā > Klikšķis labi.

Tagad turpiniet instalēšanas procesu, sākot ar 5. darbību, kas sniegta iepriekš norādītajā rokasgrāmatā.

Noslēguma domas

Lai instalētu Mucky Duck Repo uz Kodi, jums jāveic 8 norādītās darbības, kas aprakstītas šajā rokasgrāmatā. Ja Mucky Duck Repo nedarbojas jūsu ierīcē, jums, iespējams, būs jālejupielādē jaunākā Kodi versija, t.i., Kodi Krypton 17. versija, vai arī jāapsver Kodi VPN izmantošana. Jebkurā gadījumā jūs varēsit bez maksas straumēt pārsteidzošu multivides saturu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me