Kā instalēt nepārliecinātu Kodi papildinājumu mazāk nekā 3 minūtēs

Visi tie ļaudis, kuri vēlas, lai viss būtu zem viena jumta, Kodi ir “Nepārliecināts”. Lietotāji var sekot šai rokasgrāmatai, lai lejupielādētu Not Sure Kodi Repo un redzētu, kā instalēt Not Sure Kodi papildinājumu.


“Nepārliecināts” nav izteiciens, tas ir pilnīgi jauns papildinājums starp daudziem kodi papildinājumiem, kas paredzēts visam. Kad mēs visu sakām, mēs domājam filmas, sportu, TV šovus, bērnu šovus utt. Nepārliecinieties, vai Kodi ņem Kodi kopienu vētrā.

Ir vairākas neapstiprinātu Kodi lejupielādes un instalēšanas procedūras. Šī Kodi VPN rokasgrāmata sniegs jums pārskatu.

Nav pārliecināts, ka Kodi lejupielādējiet ZIP faila URL krātuvi

Not Sure Kodi repo var lejupielādēt tieši no šīs saites.

Ja vēlaties tieši instalēt papildinājumu Not Sure Kodi, pēc tam savā ierīcē lejupielādējiet failu Not Sure Zip. Pēc faila lejupielādes rīkojieties šādi:

 1. Klikšķis PievienotOns > Noklikšķiniet uz Kaste ikona.
 2. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > SEDUNDNES > repository.sedundnes-x.x.x.zip > Gaidiet paziņojumu par pievienojumprogrammas iespējošanu.
 3. Instalējiet no krātuves > Klikšķis seduNdnes Repo >Iet uz Video papildinājumi > Izvēlieties Neesmu pārliecināts > Sist Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr paziņojums par pievienošanu ir iespējots.

Nav pārliecināts, ka Kodi lejupielāde ir tik vienkārša! Izbaudi.

Kā instalēt nepārliecinātu Kodi Addon uz Kriptona versiju 17.6 vai vecāku versiju

 1. Atveriet Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumi ikona > Atvērt File Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot Avots.kā instalēt nav pārliecināts kodi addon
 2. Ievadiet http://firetvguru.net/fire/ > Klikšķis labi > Nosauciet šo avotu SEDUNDNES > Klikšķis labi> Klikšķis labi.kā instalēt nav pārliecināts par kodi kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriezties pie Mājas ekrāns > Iet uz PievienotOns > Noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona.nav pārliecināts kodi
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Klikšķis SEDUNDNES > Klikšķis repository.sedundnes-x.x.x.zip > Gaidiet paziņojumu par pievienojumprogrammas iespējošanu.nav pārliecināts kodi addon
 5. Instalējiet no krātuves > Klikšķis seduNdnes Repo >Iet uz Video papildinājumi > Izvēlieties Neesmu pārliecināts > Sist Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr paziņojums par pievienošanu ir iespējots.nav pārliecināts kodi repo
 6. Not Sure papildinājums ir instalēts un gatavs lietošanai > Lai piekļūtu Not Sure Kodi, dodieties uz Papildinājumi > Klikšķis Neesmu pārliecināts.

nav pārliecināts, kodi lejupielādēt

Kā instalēt nepārliecinātu Kodi Addon uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Sistēma > Atvērt Fails Vadītājs > Pievienot Avots > Ievadiet šo URL http://firetvguru.net/fire/  > Noklikšķiniet uz Gatavs.
 2. Nosauciet avotu SEDUNDNES > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi > Iet atpakaļ uz sākuma ekrānu.
 3. Klikšķiniet uz Sistēma > Klikšķis Pievienotons > Klikšķis Uzstādīt no plkst zip fails > Izvēlieties SEDUNDNESrepository.sedundnes-x.x.x.zip > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 4. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Klikšķis seduNdnes Repo > Atvērt Video Pievienotons > Klikšķiniet uz Neesmu pārliecināts > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu > Izbaudi!

Nav pārliecināts, ka Kodi nedarbojas / kļūdas / labojumi

Vai nav pārliecināts, ka Kodi nedarbojas? Vai arī ir kādas instalēšanas problēmas, ritiniet zemāk, lai tās labotu!

Nav pārliecināts, ka Kodi nav pieejama straume

Šī kļūda nozīmē, ka meklētā straume ir jauna vai pārāk veca, lai to varētu lejupielādēt Not Sure Kodi.

Risinājums

Lai labotu šo kļūdu, rīkojieties šādi:

 1. Iet uz Galvenais Izvēlne> Rīki.
 2. Klikšķiniet uz Skaidrs Sniedzēji> > Paziņojums “Process pabeigts ” parādīsies.
 3. Tagad Skaidrs Kešatmiņa> > Parādīsies paziņojums “Process pabeigts”.
 4. Klikšķis Vispārīgi > Sniedzēji Pārtraukums> Nolaidiet to līdz 20> Klikšķis labi.
 5. Vispārīgi> Atskaņošana > Pagriezieties izslēgts Saimnieki ar Captchas> labi.
 6. Rīku izvēlne > Subtitri > Iespējot Subtitri > labi.

Nav pārliecināts, ka Kodi neizdevās instalēt atkarību

Šī kļūda rodas, ja rodas problēmas ar Not Sure Kodi versiju. Ir vairāki mitināti domēni, kas piedāvā vienu krātuvi. Daudzi no tiem ir novecojuši, tāpēc tos neizdodas instalēt. Nav pārliecināts, ka Kodi nedarbošanās nav tas, no kā jābaidās.

Risinājums

Lai labotu šo kļūdu, izmantojiet uzticamu avotu, vēlams oficiālo vietni, jo tur atradīsit atjaunināto versiju.

Nav pārliecināts, Kodi Addon atsauksmes

Nepārliecināts, ka Kodi papildinājums patiešām ir pārsteidzoša lieta. Varat straumēt visu, ko vēlaties. Tomēr vienmēr lietotājiem ir atšķirīga atbilde uz katru papildinājuma pieredzi. Apskatīsim:

Šis lietotājs sarkastiski izturas pret šī papildinājuma vārdu, un tas ir tik acīmredzami. Nosaukums pats par sevi ir izteiciens, kas mūs var sajaukt.

nav pārliecināts par addon pārskatu

Divas lietas ir neizbēgamas, apmierināti klienti un apmierināti papildinājumu lietotāji. Jūs varat ne tikai apmierināt visus lietotājus. Vienmēr atradīsies cilvēki, kas gatavi sūdzēties. Šis lietotājs ir noraizējies par vietu, kuru pārklāj šis papildinājums, kā arī fantastisko kodi papildinājumu.

nav pārliecināts kodi pārskats

Šeit jums tas ir; šāda kļūda turpina parādīties. Tagad mēs jums esam teikuši tā iemeslu.

nav pārliecināts, addon reddit pārskatīšana

Neesat pārliecināts, ka Kodi Addon Password Login

Nav pārliecināts, ka Kodi paroles pieteikšanās ir nepieciešama, lai piekļūtu saturam pieaugušajiem (18+).

Secinājums

Nav pārliecināts, ka Kodi papildinājums ir paredzēts visiem. Aprīkots ar satura dažādību, šim papildinājumam, protams, ir potenciāls nozagt uzmanības centrā no visiem citiem kodi papildinājumiem..

Fire TV guru šoreiz ir izdomājis kaut ko neparastu, un, kā mēs redzam, tas ir sācis pelnīt nopietnu atzinību tirgū. Tomēr mums būs jāgaida un jāpārbauda, ​​vai tas tiek atjaunināts vai neiziet no spēles.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map