Papildinājums Neptune Rising Kodi ir kārums filmu atkarīgajiem, jo ​​tas straumē filmas un TV šovus, un tam ir dažas augstas kvalitātes straumēšanas saites.

Tomēr straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams izmantot Kodi atbalstītu VPN, lai aizsargātu tiešsaistes klātbūtni un piekļūtu straumēm, kurām ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Varat arī viegli instalēt Kodi VPN bezmaksas papildinājumus, lai uzlabotu aizsardzību un straumēšanas pieredzi. Lai uzzinātu par VPN nodrošinātāja iestatīšanu, apmeklējiet mūsu rokasgrāmatu “Kā instalēt VPN Kodi”.

Mēs esam snieguši detalizētu rokasgrāmatu par to, kā instalēt Neptune Rising Kodi papildinājumu, kā arī dažus papildu datus par to.

Neptūna Rising Kodi papildinājums faktiski ir slavenā Exodus Kodi papildinājuma dakša, kam ir līdzīgs izkārtojums un funkcijas. Daudzas Exodus Kodi dakšas ienāca sabiedrībā, bet tikai dažas spēja sevi nosaukt.

Vai Neptūna augošais Kodi ir labākais izceļošais vai Poseidona dakša?

Diskusijas par to, ka Neptūna celšanās ir Poseidona vai Exodus dakša, ir sasniegušas kulmināciju. Daudzi lietotāji pat apgalvoja, ka tā ir pakta dakša.

Nav šaubu par tā esamību kā šo papildinājumu dakšiņu, jo tā saskarne ir pārsteidzoši līdzīga. Tomēr iespējas, ko piedāvā Neptune Rising, ir labākas nekā tās priekšgājējas.

Pat straumēšanas saites, kas sniegtas šajā papildinājumā, ir labākas un to skaits ir lielāks, un tas ir precīzs iemesls, kāpēc šis papildinājums ir ieguvis popularitāti. Nav šaubu, ka tas šobrīd ir labākais pieejamais Exodus un Poseidon dakša.

Kā instalēt Neptune Rising Kodi Addon par Leia un Krypton versijām

 1. Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona > Klikšķis Fails Vadītājs  Kā instalēt Neptune Rising kodi papildinājumu
 2. Klikšķis Pievienot Avots > Klikšķis ‘Nav ” > Ievadiet URL http://legionworldtv.com/zips/ > Klikšķis labi > Nosauciet tobrīvpasaule ” > Klikšķis labi > Klikšķis labi atkalNeptūns uzlecošais FreeWorld
 3. Dodieties atpakaļ uz galvenais izvēlne > Klikšķis Pievienotons > Noklikšķiniet uz Pievienotieslēgts Komplekts Instalētājs > Klikšķis Uzstādīt no plkst zip failu > Izvēlieties Brīvā pasaule > Klikšķis krātuve.mrfreeworld.zip > Gaidiet paziņojumu.Neptūns uzlecošais FreeWorld 2
 4. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Klikšķis MR BEZMAKSAS > Klikšķis Video Pievienotons > Klikšķis Neptūns Celšanās > Klikšķis Uzstādīt.

Neptūna pieaugošais kodi papildinājums

Kā instalēt Neptune Rising Kodi Addon uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi.
 2. Iet uz Sistēma.
 3. Fails Vadītājs.
 4. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avots.
 5. Klikšķis ‘Nav ” > Ievadiet http://legionworldtv.com/zips/> Klikšķis Gatavs.
 6. Nosauciet to Brīvā pasaule. > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 7. Atgriezties pie mājas ekrāns > Klikšķis Sistēma.
 8. Klikšķiniet uz Pievienotons > Instalēt no zip faila
 9. Izvēlieties Blamo >Klikšķis krātuve.mrfreeworld.zip > Pagaidiet dažus mirkļus.
 10. Klikšķis Instalējiet no krātuves > MR BEZMAKSAS > Neptūns Celšanās > Uzstādīt > Vēlreiz gaidiet paziņojumu.

Kā instalēt Neptune Rising Kodi Addon uz Fire Stick

Vispirms instalējiet Kodi uz Fire Stick, sekojot tam vadīt. Kad esat instalējis Kodi savā Fire Stick, to varēsit instalēt Neptūna celšanās Kodi addon on Uguns nūja.

 1. Palaist Uguns Stick > Iet uz Iestatījumi > Klikšķis Sistēma.
 2. Iet uz Izstrādātājs Iespējas > Pagriezieties ON ADB Atkļūdošana un Lietotnes no plkst Nezināms Avoti.
 3. Atgriešanās Kodi Uguns Stick Mājas > Meklēt Kodi > Atvērt Kodi.
 4. Tagad pēc Kodi atvēršanas rīkojieties iepriekš aprakstītajā kārtībā Kodi Leia un Krypton, soli pa solim.

Liela daļa lietotāju sastopas ar tādām kļūdām kā neizdevās instalēt atkarību vai straume nav pieejama, skatoties to vietnē FireStick. Tomēr labākais veids, kā to labot, ir vislabākā ugunsmūra vpn instalēšana.

Neptūna Rising Kodi Addon lejupielādējiet pasta indeksu

Varat tieši lejupielādēt un instalēt Neptune Rising Kodi papildinājumu, izmantojot šo vienkāršo metodi:

 1. Lejupielādējiet papildprogrammas Neptune Rising Kodi zip failu
 2. Iet uz Pievienotons > Noklikšķiniet uz Kastes formas Ikona > Klikšķis Uzstādīt no plkst zip failu > Virziet sistēmu uz mērķa mapi > Klikšķis krātuve.mrfreeworld.zip
 3. Iet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt MR BEZMAKSAS > Atvērt Video Pievienotons > Klikšķis Neptūns Celšanās > Klikšķis Uzstādīt.

Kā uzstādīt Kodi NAN skrāpju atkarību no Neptūna pieauguma

neptūna celšanās kodi nan scrappers

NaN skrāpji ir koda vienkāršoēji, jo tie palīdz papildinājumam vilkt video saimniekus straumēšanai. Dažreiz NaN Scrappers netiek instalēti tieši kopā ar papildinājumu, un tie ir jāinstalē manuāli. Izpildiet zemāk minētās darbības, lai instalētu NaN skrāpju atkarību no sava Kodi.

 1. Ierīcē lejupielādējiet NaN Scrappers Zip failu.
 2. Atveriet Kodi > Atveriet galveno izvēlni > Noklikšķiniet uz Papildinājumi.
 3. Noklikšķiniet uz lodziņa ikonas > Atlasiet opciju Instalēt no ZIP faila.
 4. Pārlūkojiet un atveriet lejupielādēto ZIP failu > Gaidiet paziņojumu.
 5. Ir uzstādīta atkarība no NaN scrappers. Izbaudiet nepārtrauktu straumēšanu ar saviem papildinājumiem.

Kā atrast Neptūna pieaugošo URL no Kodi NAN scrappers atkarības

 1. Kodi galvenajā izvēlnē noklikšķiniet uz ikonas Gear (Iestatījumi) > Noklikšķiniet uz Sistēmas iestatījumi
 2. Novietojiet kursoru virs Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Pārvaldīt atkarības > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz NaN Scrappers.
 3. Noklikšķiniet uz Konfigurēt > Noklikšķiniet uz Scrappers 2 > Ritiniet uz leju līdz Neptūna celšanās un iespējojiet to > darīts!
 4. Tas ir tas, tagad NaN scrappers atradīs URL Neptune Rising Kodi papildinājumam.

Kā iestatīt īstu Debrid par Neptune Rising

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Sistēma iestatījumi > Nomaini Pamata izvēlne līdz Advanced.
 2. Klikšķiniet uz Pievienotons cilni no kreisās puses izvēlnes > Klikšķiniet uz Pārvaldiet atkarības > Klikšķiniet uz URLResolver no saraksta > Klikšķis Konfigurēt.
 3. Klikšķiniet uz Universāls Resolveri > Izvēlieties Real-Debrid > Klikšķis Prioritāte> Iestatiet vērtību uz 90 > Klikšķis Gatavs> Klikšķis labi
 4. Klikšķis Konfigurēt > Izvēlieties Universālie risinātāji > Iet uz Real-Debrid sadaļa > Klikšķiniet uz (Atkārtoti) autorizēt manu kontu > ielogoties uz tavu debrid kontu.
 5. Ievadiet kods ko šajā ekrānā redzat https://real-debrid.com/device > Tagad noklikšķiniet Turpināt, Īsts Debrid ir instalēta.

Kā iestatīt Trakt.tv Neptūnā

 1. Atvērt Neptūna Rising Kodi papildinājums
 2. Klikšķiniet uz Rīki > Klikšķiniet uz Iestatījumi: konti
 3. Klikšķiniet uz Trakt no saraksta > Logs tiks popup parādot a URL un Pin kods.
 4. Ievadiet PIN kods > Pilnvarot Trakt.

Neptūna pieaugošā Kodi papildinājuma alternatīvas

 1. derība
 2. Izceļošana
 3. Zvaigžņu Tec
 4. Piramīda
 5. Midiāns
 6. Atskaņošanas saraksta ielādētājs
 7. Spēlētāju klubs 

Neptūna Rising Kodi Addon atsauksmes

Neptūna Rising Kodi 17 daudzus cilvēkus nav iepriecinājis, un šie Reddit pavedieni ir pierādījums:

neptūna celšanās kodi apskats
Tomēr ne vienmēr ir kritika, šeit to komentē kāds lietotājs:

neptūns pievienojas reddit

Šis lietotājs ir viens no laimīgajiem!

Neptūna pieaugošais pārskats

Neptune Rising Kodi nedarbojas / kļūdas / labojumi

Neptūna līmeņa celšanās Nav pieejama straume

Kļūda bez straumes ir diezgan izplatīta daudzos kodi papildinājumos. Neptune Rising nav pieejama straume, to var atrisināt, veicot norādītās darbības;

 1. Notīriet pakalpojumu sniedzējus un kešatmiņu
 2. Mainiet Set Providers taimautu
 3. Mainīt noklusējuma darbību

Neizdevās instalēt atkarību

neptūna celšanās nedarbojas

Neizdevās instalēt atkarības kļūdu parasti neredz, ja izmantojat oficiālu papildinājumu, bet, kamēr izmantojat trešās puses papildinājumu, tas notiek laiku pa laikam. Galvenais Neptune Rising kļūdas iemesls ir tas, ka krātuves tiek slēgtas vai arī tās noveco. Vēl viens iemesls ir tas, ka krātuvēs trūkst faila, kā rezultātā instalēšana neizdodas.

Labot

Vienmēr izmantojiet atjauninātu uzticamu repozitoriju, kam ir atjaunināti papildinājumi, un pirms kodi krātuvju instalēšanas pārliecinieties, vai repozitorija avots darbojas.

Nevar izveidot savienojumu ar serveri

Tā ir reta kļūda, kas parasti nerodas, bet, ja tā notiek, tas nozīmē, ka vai nu interneta savienojums ir nestabils, vai krātuves avots ir pārvietots uz jaunu URL.

Labot

Vispirms pārbaudiet repozitorija URL un pārbaudiet, vai tas ir tiešsaistē vai nav. Otrkārt, pārbaudiet interneta savienojumu un pārliecinieties, vai tīkla savienojums ir stabils. Ja kļūda joprojām pastāv, mēģiniet instalēt papildinājumu no cita repozitorija.

Lai iesaiņotu

Neptūna Rising Kodi ir lieliska Exodus dakša, kas pēdējā laikā rada zināmu hipe. Tāpat kā jebkurai citai dakšai, Neptune Rising Kodi ir tieši tāds pats izkārtojums kā tā izcelsme. Straumēšanas saites tomēr ir labākas nekā tās priekšgājējas, un to skaits ir lielāks.
Neptune Rising Kodi 17 ir pieejams caur Blamo krātuvi. Šajā ceļvedī mēs piedāvājām metodi, kā instalēt Neptune Rising Kodi papildinājumu, taču pārliecinieties, vai jums ir Kodi VPN, lai aizsargātu jūsu privātumu. Jācer, ka līdz šim brīdim nevajadzētu pārdomāt jautājumu “kāpēc jums ir nepieciešams VPN Kodi”.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me