NoobsandNerds repozitorijs atrodas blakus “SuperRepo” kā lielākais repozitoriju saraksts, ko varat instalēt Kodi. Kad esat instalējis NoobsandNerds repozitoriju, jums būs piekļuve daudziem populāriem Kodi papildinājumiem, ieskaitot MetalliQ, Zen, Bob, SportsDevil Launcher un daudziem citiem. Šajā krātuvē tiek piegādātas bagātīgas filmas, TV šovi, sporta pasākumi un daudz citu straumēšanai pieejamu multivides saturu. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzam soli pa solim, kā instalēt NoobsandNerds Kodi krātuvi.

Daži Kodi papildinājumi ir ierobežoti ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, un, lai tos izmantotu ierobežotos reģionos, jums Kodi būs jāizmanto VPN..

Kā instalēt Noobs un Nerds Kodi Krypton 18. versijā

  1. Palaist Kodi > Iet uz ‘Iestatījumi’ atslēga, kas atrodas augšpusē > Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz “Pievienot avotu”.kā instalēt noobs un nerds uz kodi
  2. Vietā, kur rakstīts “Nav”, ierakstiet URL http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/. > Ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Noobs un Nerds’.

kā instalēt noobs un nerds uz kodi kriptona 17 versiju

  1. Tagad dodieties uz Kodi sākuma ekrāns nospiežot taustiņu Esc uz tastatūras > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Nospiediet ‘Pakešu uzstādītājs’ ikona atrodas augšējā kreisajā stūrī.noobs un nerds kodi repozitorijs
  2. Klikšķiniet uz Instalēt no zip faila > Noobs un nerds > Klikšķiniet uz Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.noobs un nerds repozitorija zip fails kodi
  3. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Video papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz jebkura papildinājuma, kuru vēlaties instalēt no saraksta, piem. Bobs, SportsDevil palaidējs, The Red Pill utt > Noklikšķiniet uz Instalēt un pagaidiet, līdz papildinājums tiek iespējots. noobs un nerds video krātuves papildinājumi
  4. Iet uz Kodi sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Mūzikas papildinājumi > Klikšķiniet uz Bobs.noobs un nerds bobs
  5. Baudiet filmas, mūziku, sportu un vairāk!.

skaistums un zvēra noobs un nerds

Kā instalēt Noobs un Nerds Kodi Jarvis 16. versijā

Noobs un Nerds instalēšanas process Kodi Jarvis 16. versijā paliek tāds pats, kā norādīts iepriekš sniegtajā soli pa solim. Tomēr, mainoties versijām, izkārtojums atšķiras.

Kodi Jarvisā cilnes atrodas horizontāli ekrāna apakšā, savukārt jaunākajā Kodi versijā cilnes var atrast vertikāli karājās ekrāna kreisajā pusē..

Arī atslēga “Sistēmas”, kas atradās Kodi Jarvis 16. versijā, ir aizstāta ar taustiņu “Iestatījumi” Kodi Krypton 17. versijā. Lūdzu, ievērojiet iepriekš sniegto rokasgrāmatu, apsverot šīs izmaiņas.

Noobs un Nerds repo ZIP fails

Pirmos divus instalēšanas rokasgrāmatas soļus varat izlaist, tieši no vietnes lejupielādējot ZIP failu Noobs un Nerds Repo. Pēc zip faila instalēšanas ierīcē, iespējams, jums būs jāveic vēl viena darbība:

3. un 4. darbība (kombinēts): Iet uz Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Iepakojuma uzstādītājs > Instalēt no zip faila > Tagad navigēt failu, kuru lejupielādējāt ierīcē, un noklikšķiniet uz labi. Tagad jūs varat izpildīt 5. soli un turpmāk, lai turpinātu instalēšanu.

Noobs un Nerds pieteikšanās

NoobsandNerds ir forums katram tā papildinājumam, kurā lietotāji var apspriest problēmas un sniegt ieteikumus visām problēmām, kas saistītas ar NoobsandNerds Kodi papildinājumu. Lai nosūtītu jautājumus vai ieteikumus, jums ir jābūt NoobsandNerds pieteikšanās ID un parolei. Lai to izdarītu, jums jāreģistrējas vietnē. Reģistrējoties vietnē NoobsandNerds, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Dodieties uz vietni Noobs un Nerds šeit.noobs un nerds pieteikšanās
  2. Novietojiet peli uz Papildinājumu cilne > Ritiniet uz leju līdz Foruma atbalsts > Klikšķiniet uz Kopienas portāls vai jebkuru citu papildinājumu forumu.noobs un nerds vietne
  3. Varat vai nuReģistrēties ” uz vietni vai piesakieties ar Google vai Facebook un sāciet izmantot kopienas portālu, ja kādreiz vēlaties saņemt papildinājumu ar Noobs un Nerds Kodi.

noobs un nerds reģistrēties

Kā pievienot kanālus no Noobs un Nerds Kodi krātuves

Kodi krātuvē NoobsandNerds jūs iegūsit daudzus populārus papildinājumus, kurus varat lejupielādēt vietnē Kodi. Piemēram, ja lejupielādējat Kodi papildinājumu “The Red Pill”, dažādos kanālos varat skatīties dokumentālās filmas no visas pasaules..kā skatīties noobs un nerds kanālu uz kodi

Atverot papildinājumu The Red Pill Kodi, jūs saskaras ar dažādām iespējām, ieskaitot Documentary Storm, Top Documentary, Free Documentary utt. Noklikšķinot uz Documentary Storm, jūs varat apskatīt dažādus dokumentālo filmu žanrus. No šīm dokumentālajām filmām izvēlieties jebkuru, kas tādējādi jūs virzīs uz dažādiem kanāliem, tostarp YouTube.

Lai pievienotu lietas

Instalējot NoobsandNerds Kodi krātuvi, jūs varat ietaupīt no daudzām grūtībām, instalējot piekļuvi daudziem populāriem papildinājumiem, lai straumētu jaunākās filmas, TV šovus, sportu utt. Kāpēc lejupielādēt atsevišķu Kodi papildinājumu, kad varat instalēt all-in-Kodi papildinājumus ar līdzīgu procesu? Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām soļus, kā instalēt NoobsandNerds Kodi krātuvi, tāpēc izbaudiet visa jaunākā multivides satura skatīšanos.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me