NordVPN-FireStick
NordVPN ir izmēģināts un pārbaudīts, tāpēc mēs to varam uzskatīt par vienu no labākajiem FireStick VPN.

NordVPN FireStick lietotne jau ir pieejama Amazon lietotņu veikalā, un to var viegli iestatīt FireStick un FireTV ierīcēs ar vienu klikšķi. Īpašas VPN lietotnes pieejamība vienmēr ir lieliska, jo to ir viegli lietot un iestatīt, un tai nav nepieciešami hacks.

NordVPN FireStick iespējas

 1. 24/7 tērzēšanas atbalsts
 2. Militāras pakāpes šifrēšana
 3. Stingra politika bez žurnāliem
 4. CyberSec funkcija
 5. Auto Killswitch funkcija
 6. Ir atļauti 6 vienlaicīgi savienojumi

Kā iestatīt NordVPN vietnē Amazon Fire Stick

Tagad, kad jūs zināt, cik labs NordVPN ir FireStick, ļaujiet mums sākt darbu ar VPN instalēšanu lietotnē FireStick. Ir divas metodes, kā instalēt NordVPN uz FireStick; jūs varat izvēlēties jebkuru, kas jums šķiet ērtāks.

1. metode, kā iestatīt NordVPN uz FireStick

 1. Iespējot nezināmas lietotnes,
 • Bootējiet savu FireStick ierīci pēc pievienošanas televizoram.
 • Atveriet sadaļu Iestatījumi.
 • Noklikšķiniet uz Ierīce.
 • Tagad noklikšķiniet uz Izstrādātāja opcijas.
 • Ieslēdziet lietotnes no nezināmiem avotiem.
 1. Tagad atgriezieties galvenajā izvēlnē un atveriet Amazon lietotņu veikalu.
 2. Pierakstieties savā Amazon kontā.
 3. Noklikšķiniet uz meklēšanas joslas, ierakstiet “NordVPN” un noklikšķiniet uz Enter.
 4. Pēc parādītajiem rezultātiem noklikšķiniet uz NordVPN un pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt.
 5. Tiks parādīts atļaujas pieprasījums, noklikšķiniet uz turpināt instalēšanu.
 6. Lietotne tiks instalēta; tam varat piekļūt sava FireStick lietotņu sadaļā.
 7. Tagad atveriet NordVPN lietojumprogrammas veidlapu sadaļu un pierakstieties, ievadot savus NordVPN konta akreditācijas datus.
 8. Pēc pierakstīšanās redzēsit visas funkcijas un valsts atrašanās vietas, lai izvēlētos formu. Pievienojieties jebkurai vēlamajai vietai un droši baudiet straumēšanu.

2. metode NordVPN iestatīšanai vietnē Amazon FireStick

Šī procedūra tiek izmantota, ja rodas problēmas instalēt lietotni tieši no Amazon lietotņu veikala. Šīs darbības ir šādas:

 1. Atveriet sadaļu Iestatījumi > Klikšķiniet uz Ierīce > Izvēlieties Izstrādātāji opcija > Iespējot lietotnes no nezināmiem avotiem.
 2. Atgriezieties galvenajā izvēlnē un dodieties uz Amazon lietotņu veikals.
 3. Meklēt “Downloader”.
 4. Jūs redzēsit Downloader lietotne (viena ar oranžo logotipu). Noklikšķiniet uz tā un lejupielādēt
 5. Pēc instalēšanas atveriet Downloader lietotni un ierakstiet šo URL adreses joslā: http://bit.ly/NordVPNAPK un noklikšķiniet uz Ej. Tas lejupielādēs NordVPN apk pārlūkprogrammai FireStick. Lejupielāde prasīs zināmu laiku, jo faila lielums ir aptuveni 35 MB.
 6. Tiklīdz lejupielāde būs pabeigta, jums tiks lūgta atļauja instalēt, noklikšķiniet uz Uzstādīt.
 7. Tagad pārslēdziet peli un atveriet instalēto NordVPN lietojumprogrammu, dodoties uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Lietojumprogrammas > Izvēlieties Pārvaldītās instalētās lietojumprogrammas > Atvērt NordVPN.
 8. Tagad ielogoties uz tavu NordVPN konts un sāciet droši lietot savu FireStick.

Amazon FireStick lietotnes, kas vislabāk darbojas kopā ar NordVPN

Labākais, ko piedāvā FireStick, ir ne tikai tā funkcijas, bet arī tā lietojumprogrammu daudzveidība, kas lietotājiem ļauj skatīties savu iecienīto saturu. Dažas labākās ugunsdzēsības lietotnes, piemēram, Netflix, Vudu un Kodi, ir iemesls, kāpēc daudzi lietotāji dod priekšroku FireStick un Fire TV ierīcēm. Ņemot to vērā, straumēšana ar šīm lietojumprogrammām, izmantojot VPN, padara šo pieredzi vēl lielisku.

Netflix ar NordVPNnetflix ar nordvpn uz kurtuves

Netflix ir ģeogrāfiski ierobežotas bibliotēkas, kas nozīmē, ka katram reģionam ir atšķirīga bibliotēka ar dažādiem satura nosaukumiem. Tātad, ja jūs nedzīvojat ASV un izmantojat Netflix vietnē FireStick, jums būs pieeja savai reģionālajai bibliotēkai..

Lai piekļūtu ASV Netflix bibliotēkai, varat izmantot VPN un izveidot savienojumu ar ASV serveri. Vēl viena nozveja šajā jautājumā ir Netflix VPN aizliegums, kas bloķē satiksmi, kas nāk caur VPN. Tomēr lietotāji ir augstu novērtējuši piekļuvi NordVPN Netflix, jo tas labi apiet ierobežojumu, neķeroties pie tā.

NordVPN ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas var apiet ierobežojumus un joprojām nodrošina augstas kvalitātes straumēšanu tīklā Netflix.

Kodikodi ar nordvpn uz amazon firestick

Kodi uz firestick pats par sevi ir lieliska multivides straumēšanas programmatūra, kas, sadarbojoties ar FireStick, divkāršo izklaidi. Tam ir savs interfeiss un papildinājumi, kas lietotājiem ļauj piekļūt ļoti dažāda veida saturam visā pasaulē.

Tomēr VPN izmantošana Kodi neaprobežojas tikai ar aizsardzību pret spiegošanas acīm un ļaunprātīgu programmatūru, bet arī no pretpirātisma iestāžu puses, jo lietotāji dod priekšroku trešo personu Kodi papildinājumu izmantošanai, kas nodrošina pirātisku saturu.

NordVPN vietnē Kodi var nodrošināt augstākās klases šifrēšanu un paslēpt jūsu IP adresi, lai pasargātu jūs no pieķeršanās brīva satura straumēšanas laikā..

Vudu

Vudu ir mediju satura izplatīšanas pakalpojums, kas izplata saturu Amerikas un Kanādas kanālos. Lietotāji var skatīties bezmaksas filmas un iznomāt jaunākās filmas tiešsaistē, izmantojot Vudu.vudu lietotne amazon firestick

Lietotāji var baudīt ļoti daudzveidīgu saturu 4K kvalitātē. To var viegli izdarīt, izmantojot esošo lietotni Vudu, kas pieejama Amazon lietotņu veikalā.

Vudu lieliski darbojas kopā ar NordVPN, jo nav joslas platuma pārtraukumu un trafiks tiek pārsūtīts caur ātrgaitas serveriem.

NordVPN for 1. Gen FireStick – risinājums, izmantojiet maršrutētājā VPN

Pirmās paaudzes FireStick ierīces joprojām izmanto daudzi lietotāji, neraugoties uz saderības problēmu ar daudzām lietojumprogrammām. Pirmās paaudzes FireStick ierīces neatbalsta VPN pakalpojumus, kas nozīmē, ka ierīcē var instalēt VPN lietotni, taču tā joprojām nedarbosies fonā.

Vislabākais risinājums, ko visi iesaka FireStick lietotājiem, ir jaunināt savas ierīces, taču man ir labāks un lētāks veids, kā risināt šo problēmu..

Ja maršrutētājā instalējat VPN, varat viegli izveidot drošu savienojumu, to neinstalējot ierīcē. Šajā gadījumā jums vajadzētu būt jebkuram no šiem maršrutētājiem:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

Visiem šiem maršrutētājiem ir instalēta OpenVPN programmaparatūra, un DD-WRT konfigurēšana uz tiem nav problēma. Instalējiet maršrutētājā NordVPN klientu un nodrošiniet savu satiksmes drošību.

NordVPN par FireStick FAQ

Kas ir Cybersec NordVPN funkcija ?

CyberSec ir unikāla NordVPN funkcija, kas bloķē hakeru, ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus un kaitinošas reklāmas.

CyberSec skenē tīmekļa adreses un salīdzina tās bloķēto vai surogātpastu vietņu sarakstā, nodrošinot drošību pikšķerēšanas uzbrukumu lietotājiem. Tas arī uzmana, lai bloķētu robotprogrammatūru iekļūšanu jūsu sistēmā, izmantojot tīmekļa trafiku. Ja jūsu sistēmā jau ir robots, tas bloķēs tā komunikāciju no attiecīgā servera, lai aizsargātu jūsu datus.

CyberSec bloķē visus uznirstošos logus un novirzīšanas saites, kas izvietoti dažādās vietnēs, kā arī dažādas reklāmas, kas turpina parādīties.

Kā es varu pārbaudīt, vai NordVPN vietnē FireStick darbojas?

Ja domājat, ka jūsu NordVPN nedarbojas FireStick, ir divi veidi, kā to pārbaudīt. Vispirms restartējiet ierīci un izveidojiet savienojumu ar VPN serveri. Pēc tam mēģiniet piekļūt vietnei, kas ir ģeogrāfiski ierobežota jūsu reģionam, bet ir pieejama tajā reģionā, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Ja vietne ir pieejama, tas nozīmē, ka VPN darbojas labi.

Vēl viens veids, kā to pārbaudīt, ir atverot pārlūku un dodoties uz Kas ir mana IP vietne. Kad esat šajā vietnē, tas parādīs jūsu pašreizējo IP adresi, ja IP adrese atšķiras no faktiskās IP adreses, tad darbojas VPN. Ja tas parāda jūsu faktisko IP adresi, tas nozīmē, ka VPN nedarbojas jūsu FireStick.

Kā pierakstīties, izmantojot esošo NordVPN kontu, nevis izveidot kontu NordVPN vietnē FireStick?

Instalējot lietotni NordVPN FireStick, atveriet lietotni, un jums būs pieteikšanās ekrāns jau pašā sākumā. NordVPN vietnē FireStick nav nepieciešams īpašs vai atšķirīgs konts. Jūs varat viegli pierakstīties, ievadot sava konta akreditācijas datus, kuru reģistrējāties tiešsaistē vai kuru izmantojat dažādās ierīcēs.

NordVPN FireStick nevar pierakstīties

Daudzi lietotāji saskaras ar problēmu, ka viņi nevar pieteikties lietotnē, un iemesls ir tas, ka viņiem nav instalēta peles pārslēgšana. Lai pieteiktos lietojumprogrammā, jums jānoklikšķina uz pieteikšanās iespēju, un tā var būt tikai ar kursora palīdzību. Lai iespējotu peles kursora pieejamību, no Amazon App Store lejupielādējiet un instalējiet lietotni Mouse Toggle.

Secinājums

NordVPN un FireStick ir lieliska kombinācija no viena no labākajiem straumēšanas pakalpojumiem ar vienu no labākajiem VPN pakalpojumiem. NordVPN FireStick ļauj lietotājiem straumēt bez problēmām, nebaidoties no ļaunprātīgas programmatūras, uzlaušanas, spiegošanas vai jebkādiem virtuāliem draudiem. Lietotāji saņem militāras klases šifrēšanu savai tīmekļa trafikai un drošības sajūtai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me