kā instalēt-nordvpn-on-kodi

NordVPN izņēmuma kārtā lieliski darbojas ar Kodi, ja tam ir pievienota dubultā VPN šifrēšana. Tas uztur jūsu Kodi straumētu privāto un pretiedeguma Live TV papildinājumus.

Šajā rokasgrāmatā es soli pa solim esmu apspriedis, kā instalēt NordVPN Kodi. Kad instalēšana ir pabeigta, vēlāk rokasgrāmatā varat pārbaudīt, vai NordVPN darbojas Kodi.

Lietotnei NordVPN Kodi ir spēcīga 256 bitu šifrēšana un viens no lielākajiem serveru tīkliem ar 5500 serveri. Šie serveri palīdz jums piešķirt IP adresi, kas padara jūs anonīmu.

Kā instalēt un izmantot NordVPN vietnē Kodi

1. darbība: Reģistrējieties, izmantojot NordVPN

2. darbība: Lejupielādēt un Uzstādīt Lietotne NordVPN jūsu izvēlētajā ierīcē

solis-2-kā-instalēt-nordvpn-on-kodi

3. darbība: Ievadiet lietotājvārds / parole un Atvērt Lietotne NordVPN

solis-3-kā-instalēt-Nordvpn-on-kodi

4. darbība: Izveidojiet savienojumu ar ASV serveris 

4. solis - kā instalēt - Nordvpn-on-kodi

5. darbība: Kad savienojums ir izveidots, Atvērt Kodi

5. darbība - kā instalēt-nordvpn-on-kodi

6. darbība: Atveriet jebkuru papildinājumu, piem. Burvju pūķis

6. darbība - kā instalēt-nordvpn-on-kodi

7. darbība: Izvēlieties jebkuru filmu / TV šovu un sāciet straumēt anonīmi!

7. darbība - kā instalēt-nordvpn-on-kodi

Apmeklējiet vietni 30 dienu naudas atdošanas garantija

Kā pārbaudīt, vai NordVPN strādā pie Kodi

# 1 Atvērt Kodi

1. solis, kā pārbaudīt-nordvpn-darbojas-darbojas-kodi

# 2 Iet uz Iestatījumi opcija

solis-2-kā-kā pārbaudīt-Nordvpn-darbojas

# 3 Klikšķiniet uz Sistēmas informācija

solis-3-kā-kā pārbaudīt-Nordvpn-darbojas

# 4 Tagad pārbaudiet, vai jūsu IP adrese ir mainījies vai nav mainījies (pirms un pēc savienojuma izveides ar VPN)

solis-4-kā-kā pārbaudīt-Nordvpn-darbojas

Apmeklējiet vietni 30 dienu naudas atdošanas garantija

Video ceļvedis: kā instalēt NordVPN Kodi

NordVPN iespējas

NordVPN, bez šaubām, ir viens no lielākajiem nosaukumiem nozarē, pateicoties tā sniegtajam pakalpojumam un ļoti lielam serveru skaitam visā pasaulē.

Šeit ir dažas no NordVPN funkcijām:

  • Liels serveru tīkls: NordVPN ir 5500 serveru un klātbūtne vairāk nekā 60 valstīs. Milzīgs servera daudzums nozīmē, ka jums būs vairāk IP adrešu, lai izveidotu savienojumu un atbloķētu tonnu satura.
  • Ātrs ātrums: Kaut arī NordVPN ir dubultā VPN šifrēšana, tas nepadara ātrumu lēnu. Vēlāk rokasgrāmatā esmu veicis ātruma testu.
  • Droša šifrēšana: NordVPN izmanto 256 bitu šifrēšanu, kas ir visspēcīgākā, bet vairāk tāpēc, ka tā izmanto dubultu VPN šifrēšanu, kas šifrē interneta trafiku nevis vienreiz, bet divreiz.
  • 6 vairāku ierīču savienojumi: Jūs varat izmantot NordVPN ar 6 dažādām ierīcēm vienlaikus. Tas nozīmē, ka varat skatīties Kodi straumēšanas saturu 6 ierīcēs.
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija: Izmantojiet NordVPN uz Kodi 30 dienu laikā bez riska. Jūs vienmēr varat pieprasīt naudu pēc 30 dienām.
  • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija: NordVPN piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu mobilajās ierīcēs. Jums būs jāievada tikai kredītkartes dati, taču tā neatskaitīs naudu.

NordVPN ātruma pārbaude

Veicām NordVPN ātruma testu, kamēr straumējām ar Kodi, un rezultāti ir šādi:

Mana interneta ātrums bez VPN: 20 Mb / s

Mans interneta ātrums, izmantojot NordVPN (ASV serveri): 16 Mb / s

Vienīgais saprātīgais ātruma samazinājums par 20%.

NordVPN-Kodi-Speed-Test

NordVPN IP noplūdes pārbaude

Vissvarīgākais, lai pārbaudītu VPN, ir pārbaudīt, vai tam nav noplūdes DNS vai IP. Ja tas noplūst jūsu IP vai DNS, tad nav jēgas to izmantot.

Straumēšanas laikā mēs pārbaudījām NordVPN attiecībā uz Kodi, un netika atrasta IP vai DNS noplūde.

NordVPN IP noplūde kodi

NordVPN IP noplūdes pārbaude kodi

Tas pierāda, ka NordVPN for Kodi ir lieliska izvēle, un mēs varam paļauties uz to.

NordVPN atbloķē ģeogrāfiski ierobežotus Kodi papildinājumus

Kā jau minēju iepriekš, VPN ir nepieciešams, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotus Kodi papildinājumus. Tāpēc es mēģināju atbloķēt cCloud TV ar NordVPN vietnē Kodi, un man izdevās bez jebkādām problēmām.

atbloķēt kodi papildinājumus ar nordvpn

Straumēšanas ātrums bija labs, kaut arī man ir zema ātruma interneta savienojums. Man nebija radušās nekādas buferizācijas vai novājēšanas problēmas, un tad es varēju piekļūt visai papildinājumu bibliotēkai.

Varat arī mēģināt izmantot mūsu labāko Kodi VPN, kas ir lieliski piemēroti privātajai straumēšanai un atbloķē Live TV papildinājumus.

Vai NordVPN sadarbojas ar Kodi?

Jā! NordVPN ir savietojams ar Kodi, taču tam nav īpaša Kodi papildinājuma.

Jūs varētu paklupt dažos emuāros un iestatīšanas rokasgrāmatās, pieminot speciālo NordVPN Kodi papildinājumu, taču tie visi jūs maldina.

Nav tāda īpaša Kodi papildinājuma, kā teikts, NordVPN ir instalēts ierīcē un darbojas fonā, kad jūs izmantojat Kodi.

Tas vispār nepārtrauc straumēšanu un nodrošina tūlītēju piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotiem Kodi papildinājumiem bez jebkādām problēmām.

Viena no labākajām lietām par NordVPN ir tā, ka tā lieliski darbojas ar visām populārajām ierīcēm un operētājsistēmām Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick un FireTV, Roku, RaspberryPi.

NordVPN for Kodi atsauksmes

Lietotāju atsauksmes sniedz skaidru ieskatu uz zemes esošajiem faktiem nozarē. Apskatiet šos pārskatus un izlemiet, vai vēlaties izmantot NordVPN.

Kodi ir tikai OS, caur kuru tiek nodrošināts pakalpojums, tas viss ir tas pats, tikai dažādi tīkli, kas nodrošina straumes … VPN. Tur ir tik daudz dezinformācijas attiecībā uz IPTV, viņi jums uzskatīs, ka tas nevar tikt pie droselēm utt., kas ir absolūti atkritumi

– Snags (@ Snagsy1980), 2019. gada 4. marts

Šķiet, ka šis lietotājs ir diezgan neapmierināts; varbūt viņa straumes ir ierobežotas, kā viņš minēja IPTV pakalpojumus. Tas ir iemesls, kāpēc es iesaku izmantot VPN, lai izvairītos no droseles un ierobežošanas problēmām.

Kodi (izmantojot VPN… es labāk dod priekšroku Nord VPN) ļauj anonīmi straumēt pirātisku saturu bez maksas. Nopietni… jūs varat skatīties jebko. Cilvēki augšupielādē saturu tūlīt. Esmu pārsteigts, ka plašsaziņas līdzekļu uzņēmumi nav veikuši ddos ​​uzbrukumus, lai atspējotu pakalpojumu.

– ZeroHedge (@govttrader), 2019. gada 26. marts

Šeit kāds apmierināts lietotājs slavē NordVPN, ka tas atbloķē visas straumes, bet tajā pašā laikā viņš ir nopratinājis varas iestādes par rīcību pret pirātiskām straumēm.

Taustiņu izņemšana

VPN izvēle straumēšanai ir nedaudz sarežģīta, jo visi citi pakalpojumu sniedzēji apgalvo, ka ir vislabākie, taču, kad tos izmantojat, jūs redzat, cik dziļi tie atrodas..

Ne visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem var uzticēties, jo par daudziem datu reģistrēšanas gadījumiem ziņots par dažiem pakalpojumu sniedzējiem. Šī rokasgrāmata sīki izskaidro, kā instalēt un iestatīt NordVPN uz Kodi.

NordVPN ir uzticams nosaukums nozarē, jo tas ir apkalpojis miljoniem lietotāju, un neviena šāda sūdzība nav par to parādījusies.

Otrkārt, NordVPN nodrošina jaudīgu šifrēšanu un lielu serveru skaitu visā pasaulē. Tam ir augstākās klases funkcijas, kas ir piemērotas straumējošu geeksu vajadzībām.

Es iesaku saviem lasītājiem izmēģināt NordVPN Kodi, lai iegūtu labāku straumēšanas pieredzi. Kad es saku labāk, es domāju privātu straumēšanu bez buferizācijas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me