Kā instalēt Nova būvēt Kodi vietnē Leia, Krypton, Jarvis un Firestick

Nova Kodi Build ir ļoti iespaidīgs, pienācīgs un labi organizēts starp labākajiem kodi būvētājiem. Tam ir ļoti pievilcīgs, taču vienkāršs interfeiss; kas nodrošina ļoti ērtu lietošanu.


Kas attiecas uz labākajiem kodi papildinājumiem, tam ir gandrīz visi papildinājumi, ko vēlētos saņemt pārmērīgs vērotājs. Lai aizsargātu tiešsaistes privātumu, vienmēr izmantojiet uzticamu Kodi VPN pakalpojumu, jo versijās pieejamos papildinājumus var būt nedaudz riskanti izmantot.

Āda, ko tā izmanto, ir Xonfluence Skin, un tās ietilpība pārsniedz 200 MB, taču papildinājums lieliski pārraida jaunākās filmas un TV šovus. Izpildiet mūsu ceļvedi, lai redzētu, kā ierīcē instalēt nova build kodi:

Kā instalēt Nova būvēt Kodi uz Leia un Krypton

 1. Palaist Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumu ikona > Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.kā instalēt nova build kodi
 2. Klikšķis “Nav” > Ierakstiet šo URL http://thelittleguysco.net/kodi/ > Noklikšķiniet uz Labi > Nosauciet avotu kā Mazie puiši > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu pēc vārda un avota URL atkārtotas pārbaudes.kā instalēt nova build kodi uz kriptonu versiju 17.6 vai vecāku
 3. Atgriezties pie Sākuma ekrāns > Klikšķis Papildinājumi sadaļa > Noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona no augšējā kreisā stūra > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila.nova veidot kodi
 4. Klikšķiniet uz Mazie puiši > Izvēlieties spraudnis.programma.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Pagaidiet paziņojumu, kurā norādīts Instalēts vienkāršs būvēšanas vednis.kā instalēt nova build kodi uz jarvis versiju 16 vai jaunāku
 5. Dodieties atpakaļ uz Sākuma ekrāns > Izvēlieties Programmu papildinājumi > Klikšķiniet uz Vienkāršs būvēšanas vednis > Klikšķis Rohas Veido > Klikšķis Nova> Jūs varat izvēlēties kādu no serveriem.kā uzstādīt nova build kodi uz
 6. Klikšķiniet uz Svaiga instalēšana > Tiks parādīts dialoglodziņš > Klikšķis Turpinātnova build kodi setup
 7. Būvējums tiks instalēts > Kad tas prasa pārlādēt profilu, klikšķis Piespiest Aizvērt. Tagad vienkārši restartēt tavs Kodi un Nova Build uzsāks.

Kā instalēt Nova build Kodi uz Jarvis 16 versiju vai augstāku

 1. Atvērt Kodi.
 2. Klikšķiniet uz Failu menedžeris.
 3. Dubultklikšķi Pievienot avotu.
 4. Klikšķis <Nav>.
 5. Ierakstiet šo URL: http://thelittleguysco.net/kodi/ > klikšķis Gatavs.
 6. Name šo avots “mazie puiši” > Klikšķis Gatavs > Klikšķis Labi.
 7. Atgriešanās sākuma ekrānā > Klikšķis Sistēma.
 8. Klikšķiniet uz Papildinājumi.
 9. Izvēlieties Instalēt no zip faila.
 10. Klikšķiniet uz Mazie puiši > spraudnis.programma.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Gaidiet papildinājuma instalēšanas paziņojumu.
 11. Tagad atgriezieties sākuma ekrānā > Noklikšķiniet uz Sistēma > Noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi > Atveriet programmas papildinājumus > Klikšķis Vienkāršs būvēšanas vednis > Izvēlieties Rohas būvē > Klikšķis Nova.
 12. Klikšķiniet uz Svaiga instalēšana > Tiks parādīts dialoglodziņš > Klikšķis Turpināt
 13. Būvējums tiks instalēts > Kad tas prasa pārlādēt profilu, noklikšķiniet uz Piespiest Aizvērt.
 14. Restartējiet Kodi, un versija tiks palaista.

Es saņēmu jautājumu?

Ja jums ir kādi jautājumi par Sports Devil, apskatiet mūsu Kodi forumu. Sazinieties ar aktīvajiem Kodi lietotājiem un dalieties ar saviem stāstiem, problēmām un risinājumiem. ”

Apmeklējiet Kodi forumu

 

Nova build Kodi Download

 1. Atgriezties Sākuma ekrāns > Klikšķis Papildinājumi sadaļa > Noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona no augšējā kreisā stūra > Izvēlieties Instalēt no ZIP faila.
 2. Klikšķiniet uz Mazie puiši > Izvēlieties spraudnis.programma.SimpleBuildWizard-0.0.2.zip > Pagaidiet paziņojumu, kurā norādīts Instalēts vienkāršs būvēšanas vednis.
 3. Tagad atgriezieties Sākuma ekrāns un noklikšķiniet uz Papildinājumi izvēlnes cilne > Izvēlieties Programmu papildinājumi no saraksta > Klikšķiniet uz Vienkāršs būvēšanas vednis > Klikšķis Rohas Veido > Klikšķis Nova> Jūs varat izvēlēties kādu no serveriem.
 4. Klikšķiniet uz Svaiga instalēšana > Tiks parādīts dialoglodziņš > Klikšķis Turpināt.
 5. Nova Build Kodi tiks instalēts > Kad tas prasa pārlādēt profilu, noklikšķiniet uz Piespiest Aizvērt.
 6. Tagad vienkārši restartējiet Kodi, un versija tiks palaista.

Kā uzstādīt Nova build Kodi uz Fire Stick

Pirms Nova Build instalēšanas būs nepieciešams Kodi on Fire Stick. Tāpēc vispirms instalējiet Kodi uz Fire Stick. Kad Kodi ir instalēts, rīkojieties šādi:

 1. Palaist Kodi pieteikums uz Uguns nūja
 2. Atvērt Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Pārējās darbības ir tādas pašas kā instalēšanai Nova Build Kodi par iepriekšminēto Kodi Kriptonu.

Lai atbloķētu tā saturu, Firestick Kodi varat izmantot maksas VPN.

Nobeiguma vārdi

Nova ir iespaidīgs Kodi Build tā pieejamības un vizuālā interfeisa aspektu dēļ. Neskatoties uz to, ka tā lielums ir lielāks par 200 MB, šī palielināšana nepavisam neatliek vai nepalēnina sistēmas darbību. Turklāt jums ir viss, kas pieejams, pateicoties labi sakārtotām kategorijām, kas palīdz ērti pārlūkot.

Mēs esam snieguši detalizētu metodi, kā lietotājiem parādīt, kā instalēt Nova build Kodi dažādās ierīcēs. Rūpīgi ievērojiet rokasgrāmatu, bet pārliecinieties, ka jūs neapdraudat savu privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map