Mēs iesakām jums pārbaudīt mūsu plašo kodi pievienošanas rokasgrāmatu un kāpēc Kodi VPN ir nepieciešams visām jūsu straumēm.

Showbox Kodi Repository

Showbox ir Kodi papildinājums, kas piedāvā bezmaksas Netflix un citu TV šovu straumēšanu jūsu ierīcē. Lieliska pieredze skatīties TV šovus ar HD kvalitātes video, kas var jūs viegli vilināt pagarināt izklaides stundas. Showbox var uzstādīt no SuperRepo Repository, kurā ir gandrīz katrs kanāls, kāds jebkad ir pastāvējis Kodi, un tas ir starp labākajiem 2018. gada kodi krātuvēm. Showbox ir starp dažiem papildinājumiem, kas darbojas arī Xbox One Kodi.
Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzam soli pa solim, kā instalēt Showbox Kodi. Tāpēc sekojiet līdzi!

Kā instalēt Showbox Kodi uz Kriptona versiju 17 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi no jūsu sistēmas > Klikšķiniet uz ‘Iestatījumi’ ikona atrodas augšpusē > Iet uz Failu menedžeris > Pēc tam veiciet dubultklikšķi Pievienot avotu.kā instalēt
 2. Ekrānā parādās lodziņš, tāpēc noklikšķiniet uz vietas, kur rakstīts “Nav” > Tagad ierakstiet URL http://srp.nu/ > Klikšķis labi > Ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Super repo’ > Klikšķis labi lai tas saglabātu informācijas avotu.kā instalēt demonstrācijas lodziņu kodi kriptona 17 versijā
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne sitot “Backspace” taustiņu uz tastatūras vairākas reizes > Izvēlieties Papildinājums kuru jūs varat atrast cilnē kreisajā pusē > Klikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona (augšējais kreisais stūris).showbox par kodi iestatīšanu
 4. Jums jāizvēlas Instalēt no ZIP faila > Superrepo > Turpmāk noklikšķiniet uz Kriptona > Repozitoriji > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Tagad pagaidiet, līdz repozitorijs ir instalēts. showbox zip faila URL
 5. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > SuperRepo krātuves [Krypton] [v7] > Klikšķiniet uz Papildinājumu krātuves > Tagad atlasiet SuperRepo All [Krypton] [v7] > Uzstādīt > Pagaidiet, līdz papildinājums ir instalēts un iespējots.šovu kastīte kodi iestatījumos
 6. Tagad dodieties atpakaļ uz Instalējiet no krātuves opcija > Jūs redzēsit citu krātuvi ar nosaukumu SuperRepo All [Krypton] [v7] > Video papildinājumi > Atrodiet un noklikšķiniet uz Showbox > Klikšķis Uzstādīt.showbox straume on kodi
 7. Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek iespējots.šova kastes video konfigurācija uz kodi
 8. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > Showbox > Skatieties Netflix TV šovus un daudz ko citu, tāpēc Izbaudi!

izstāžu kaste uz kodi

Kā instalēt Showbox Kodi uz Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Atveriet Kodi > Sistēma > Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Noklikšķiniet uz Nav > Ievadiet URL http://srp.nu/ > Noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu “Super Repo” > Noklikšķiniet uz Gatavs > Noklikšķiniet uz Labi.
 2. Dodieties uz Kodi sākuma ekrānu > Sistēma > Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Superrepo > Jarvis > Repozitoriji > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Pagaidiet instalēšanu.
 3. Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > SuperRepo krātuves> SuperRepo All > Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta.
 4. Atkal dodieties uz Instalēt no krātuves > SuperRepo All > Video papildinājumi > Showbox > Uzstādīt.
 5. Dodieties uz Kodi sākuma ekrānu > Video > Papildinājumi > Showbox > Izbaudi!

Kā instalēt ShowBox Kodi Android lodziņos

Instalējiet Kodi savā Android Box, sekojot mūsu ceļvedim.

Kad esat instalējis Kodi, ShowBox instalēšanas procedūra Android lodziņos būs tāda pati, kā iepriekš aprakstīts Krypton V17.

Kā instalēt šovu Kodi Fire Stick

Lai instalētu Showbox uz Fire Stick, jums vispirms ir jābūt Kodi Krypton 17. versijai, kas instalēta Fire Stick. Pēc Kodi instalēšanas jums jāveic šādas darbības:

 1. Atvērts Fire Stick > Atveriet sadaļu Iestatījumi > Ierīce > Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu > Ieslēdziet lietotnes no nezināmiem avotiem.
 2. Tagad dodieties uz Fire Stick Home > Atveriet Kodi > un izpildiet darbības, kas parādītas Showbox vietnē Kodi Krypton.

Showbox Kodi Download

Lai tieši instalētu Showbox vietnē Kodi, zip failu var lejupielādēt šeit esošajā saitē.

showbox lejupielādēt kodi zip url

Kad esat lejupielādējis failu savā sistēmā, varat veikt tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet Kodi > Papildinājumi > Paketes instalētāja ikona > Instalēt no ZIP faila > Pārvietojieties uz failu, kuru lejupielādējāt savā sistēmā > Noklikšķiniet uz Labi > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.
 2. Tagad turpiniet no 5. soļa, kā norādīts ceļvedī Kodi Krypton norādījumos.

Showbox Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Katrā forumā viņi var sūdzēties par to, ka Showbox Kodi nedarbojas. Citi tikai meklē strādājošu krātuvi, lai instalētu Showbox Kodi.

Risinājums

Šis papildinājums vairs nav pieejams nevienā krātuvē, jo šķiet, ka tas ir izslēgts. Tomēr tur Showbox Arize šobrīd ir pieejams ar Jesus Box TV repo. Jūs varat iet uz priekšu un izmēģināt.

Showbox Kodi atskaņošana neizdevās (Check Log Information) – kļūda

Šī kļūda saglabājas, ja rodas problēmas ar pakalpojumu sniedzējiem.

Risinājums

Lai atrisinātu šo problēmu, ir nepieciešama jauna instalēšana. Vēl viena šīs problēmas risināšanas metode ir Kodi datu bāzes notīrīšana.

Showbox Kodi atsauksmes

Lietotāji jau ir kritizējuši Showbox, un viņi uzskata, ka ir labāki ShowBox papildinājumi:

showbox reddit pārskats

No otras puses, jūs atradīsit šādus lietotājus, kas taunina par tā saturu un juridiskajām problēmām:

showbox twitter apskats

Pēc visa tā, šeit ir daži komplimenti:

twitter izstāžu kastīte

Showbox Kodi vs Showbox Arize Kodi

Showbox faktiski ir programma, kas straumē un lejupielādē filmas no straumēm. Tas ir trešās puses Kodi papildinājums, kas nozīmē, ka tā sniegtās straumes ir nelikumīgas. Līdzīgi pēc sava rakstura, Showbox Arize ir arī trešās puses Kodi papildinājums, kas nodrošina vislabākās kvalitātes tiešsaistes straumes. Tajā ir pieejams lietotājiem daudzveidīgs saturs.

Vēl viena ievērojama atšķirība ir tā, ka ShowBox vairs nav pieejams caur jebkuru repozitoriju. Tā kā ShowBox Arize ir pieejams caur Jesus Box TV repo.

Nobeiguma vārdi

Showbox ir galvenā izvēle Kodi lietotājiem, lai bez grūtībām skatītos populāros Netflix šovus un citus TV šovus jūsu sistēmā. Tas ir iecienītākais papildinājums, lai pavadītu laiku un būtu informēts par jaunākajiem TV šoviem, kas tiek rādīti visā pasaulē. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām apmācības programmu Showbox instalēšanai Kodi. Tātad, izbaudi, kamēr tas ilgst!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me