Players Klub ir IPTV papildinājums, kas piedāvā simtiem ASV kanālu, pēc pieprasījuma pieejamus videoklipus, tiešraides sporta veidos un Retro TV. Nav pagājis ilgs laiks, kopš šis Kodi papildinājums ir sasniedzis Kodi pasauli ar jaunākajām funkcijām.

Lai papildinājums darbotos Kodi, ir nepieciešams lietotājvārds un parole, kas tagad ir mainīts diezgan daudzas reizes. Turklāt tas ir IPTV pakalpojums, un jums būs nepieciešams Kodi VPN, kas var palīdzēt jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un šifrēt trafiku kvalitatīvas straumēšanas nodrošināšanai..

Iespaidīgā šī papildinājuma daļa ir tās apraksts par to, cik ilgi izrāde darbojas. Šis papildinājums ir mainīts uz premium / apmaksātu versiju, taču šeit joprojām varat atrast daudz bezmaksas kodi papildinājumu.

Brīdinājums! Lietojot Players Klub, jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu vietnē Players Klub.

Lai skatītu ASV un dažus Kanādas kanālus, jums jāzina, kā Kodi instalēt Players Klub. Lai jums to iemācītu, mēs esam uzskaitījuši Kodi Leia, Krypton un Jarvis soļus. Tātad, lasiet tālāk!

Kā instalēt Players Klub vietnē Kodi Tutorial – Video paredzamais laiks: 2 minūtes

Kā instalēt spēlētāju klubu vietnē Kodi Leia un Krypton

 1. Palaidiet Kodi > Noklikšķiniet uz zobrata ikonas augšpusē, kas tiek saukta arī par iestatījumu ikonu > Tagad beigās atlasiet opciju File Manager > Ritiniet uz leju un divreiz noklikšķiniet uz Pievienot avotu.kā instalēt spēlētāju klubu uz kodi
 2. Divreiz noklikšķinot uz Pievienot avotu, jums tiks parādīts lodziņš, kurā jānoklikšķina uz “Nav”. > Noklikšķinot uz Neviens, parādīsies opcija, kurā tiks lūgts repozitorija URL, tāpēc ierakstiet http://theplayersklub.us/playersklub/ > Tagad lodziņa apakšā ir jāatsaucas uz repozitorija nosaukumu, tāpēc ierakstiet “Players Klub” > Noklikšķiniet uz Labi, līdz lodziņš pazūd.kā instalēt spēlētāju klubu uz kodi kriptona 17 versiju
 3. Lai pārietu uz nākamo soli, jums jāatgriežas Kodi galvenajā izvēlnē > Noklikšķiniet uz cilnes Papildinājumi > un pēc tam noklikšķiniet uz lodziņa ikonas ar nosaukumu Package Installer.spēlētāju klubs uz kodi
 4. Kad esat noklikšķinājis uz paketes instalētāja ikonas, jums jāizvēlas opcija Instalēt no ZIP faila > Šī opcija atvērs citu lodziņu, kurā jums jāizvēlas spēlētāji Klub > Pēc tam noklikšķiniet uz repository.playersklub-1.0.zip.spēlētāji klub kodi zip faila instalēšanas iestatīšana
 5. Pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts. Kad tas būs izdarīts, ekrāna augšējā labajā stūrī parādīsies zīme “Instalēts papildinājums”..spēlētāju klubu kodi iestatījumi
 6. Tagad noklikšķiniet uz opcijas Instalēt no krātuves > Atrodiet un noklikšķiniet uz Players Klub Repository > Video papildinājumi > Pēc tam noklikšķiniet uz Players Klub > Uzstādīt.spēlētāju klubs uz kodi
 7. Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.spēlētāju klub xbmc konfigurācija uz kodi
 8. Kad instalēšana ir pabeigta, dodieties atpakaļ uz Kodi galveno izvēlni > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > Spēlētāji Klubs > Izbaudi!

spēlētāju klubu kodi ceļvedis

Kā instalēt spēlētāju klubu Kodi Jarvis 16. versijā

 1. Savā sistēmā atveriet Kodi Jarvis > Noklikšķiniet uz opcijas Sistēma > Pēc tam noklikšķiniet uz File Manager > Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Jums priekšā parādīsies rūtiņa, noklikšķiniet uz “Nav”. > Ievadiet šo URL http://theplayersklub.us/playersklub/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad ierakstiet repozitorija nosaukumu “Players Klub” un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kad lodziņš pazūd, dodieties atpakaļ uz Kodi sākuma ekrānu un noklikšķiniet uz Sistēma > Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Spēlētāji Klubs > Pēc tam noklikšķiniet uz repository.playersklub-1.0.zip
 4. Tagad atlasiet opciju Instalēt no krātuves > Atrodiet un noklikšķiniet uz Players Klub repozitorija > Video papildinājumi > Spēlētāji Klubs > Uzstādīt > Izbaudi!

Spēlētāji Klub Parole

Ne tik sen Players Klub bija bezmaksas versija, kas bija pieejama Kodi lietotājiem. Tā saviem bezmaksas lietotājiem nodrošināja lietotājvārdu un paroli, kas bieži mainīsies. Tomēr tas vairs nav iespējams. Kodi lietotājiem ir jāsaņem premium konts, lai atbloķētu kanālus.

Spēlētāji Klub IPTV

Spēlētāji Klubs piedāvā dažādus ASV IPTV kanālus, ieskaitot dažus no Kanādas kanāliem. Šeit ir daži no kanāliem, kurus papildinājums piedāvā:

 1. ESPN
 2. Atklājiet
 3. Vēstures kanāls
 4. MSNBC
 5. A&E

Spēlētāji Klub Premium

Players Klub Premium konts piedāvā vairāk nekā 500 ASV kanālus, sākot no ASV5 USD. Nav jāmaksā USD 5, lai skatītos dažus no izcilākajiem ASV IPTV kanāliem.

Vēl viens ieguvums, ko jūs iegūsit ar premium versiju, ir tā video kvalitāte. Lai arī Players Klub nesola piedāvāt HD kvalitāti, taču tas tomēr ir labāks.

Aptiniet

Players Klub ir premium papildinājums, kas piedāvā vairāk nekā 500 ASV IPTV kanālus, ieskaitot tiešraidi. Ne tik sen Players Klub bija bezmaksas Kodi papildinājuma versija, kas savas popularitātes dēļ kļuva par premium pakalpojumu.

Tas ir palielinājis IPTV kanālu skaitu savā premium versijā ar labāku video kvalitāti, sākot no 5 USD. Bet ir arī Players Klub aizstājējs, kas ir Neptūna Rising Kodi papildinājums, kurš līdz šim ir viens no labākajiem kodi papildinājumiem. Šajā rokasgrāmatā mēs sniedzām detalizētus norādījumus, kā Players Klub instalēt Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me