Kā instalēt Pro Sport uz Kodi mazāk kā 5 minūtēs

Neatkarīgi no tā, vai tas ir amerikāņu futbols, hokejs vai citi sporta veidi pasaulē, Pro Sport to visu piedāvā. Tas ir trešās puses Kodi papildinājums, kurā jūs varat skatīties amerikāņu sportu tik ilgi, cik vēlaties. Pro Sport Kodi 2017 straumē sporta veidus no jebkuras vietas pasaulē un saņem to tieši uz jūsu Kodi kastēm vai datoru.


Šajā rokasgrāmatā mēs apspriežam, kā Pro Sport instalēt Kodi un arī Fire Stick. Tālāk tajā apskatīti visi jautājumi, kas saistīti ar Pro Sport Kodi, tāpēc lasiet tālāk!

Kā instalēt Pro Sport vietnē Kodi Jarvis 16
Kā instalēt Pro Sport uz Kodi Fire Stick
Kā atjaunināt Pro Sport vietnē Kodi
Pro Sport Kodi Lejupielādējiet pasta indeksu
Pro Sport Kodi Reddit atsauksmes
Pro Sport Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Kā instalēt Pro Sport uz Kodi Krypton 17. vai augstāku versiju

 1. Palaidiet Kodi jūsu sistēmā > Iet uz Iestatījumi (zobrata ikona, kas atrodas augšējā izvēlnē) > Tagad noklikšķiniet uz Failu menedžeris > Šeit jums būs jāveic dubultklikšķis uz Pievienot avotu.kā instalēt pro sport uz kodi
 2. Kad lodziņš atveras, noklikšķiniet uz tā, kur rakstīts “Nav” > Pēc tam ierakstiet URL https://cazwall.com/repo/ un noklikšķiniet uz labi > Nosauciet krātuvi ‘SC’ un noklikšķiniet uz labi > Klikšķis labi atkal tā, ka kaste aizveras.kā instalēt pro sport uz kodi kriptona versiju 17 vai jaunāku
 3. Iet uz Kodi mājas > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne kreisās puses izvēlnē > Tagad noklikšķiniet uz Box-icon kas atrodas augšpusē.kā pievienot sportu kodi
 4. Šeit jums ir jānoklikšķina uz Instalēt no ZIP faila opcija > Pēc tam atlasiet SC no garā saraksta > Pēc tam noklikšķiniet uz Repozitorijs > Tagad beidzot noklikšķiniet uz repository.simplycaz-1.0.2.zip > Pagaidiet, kamēr tā tiek instalēta.pro sport kodi zip faila lejupielādes URL
 5. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Vienkārši Caz ​​Repo > Tad Video papildinājumi > Izvēlieties Pro Sports > Uzstādīt.pro sport kodi iestatīšana
 6. Lai skatītu papildinājumu, dodieties uz Kodi mājas > Papildinājumi > Video papildinājumi > Pro Sports > Tagad skatieties NHL, NFL NBA un citus sporta veidus Pro Sport.

pro sport kodi iestatījumi

Kā instalēt Pro Sport uz Kodi Jarvis versiju 16 vai jaunāku

 1. Palaidiet Kodi Jarvis > Pieskarieties Sistēmas izvēlne > Noklikšķiniet uz opcijas File Manager > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Kad atveras dialoglodziņš, noklikšķiniet uz “Nav”.
 2. Veids URL https://cazwall.com/repo/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu ‘SC’ un noklikšķiniet uz Gatavs > Klikšķis labi lai aizvērtu kasti.
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Sistēma opcija vēlreiz > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Izvēlieties SC no saraksta > Tagad noklikšķiniet uz Repozitorijs > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves > Vienkārši Caz ​​Repo > Video papildinājumi > Pro Sports > Uzstādīt > Baudiet dzīvos sporta veidus!

Kā instalēt Pro Sport uz Kodi Fire Stick

 1. Ekrānā atveriet Fire Stick ierīci > Atveriet sadaļu Iestatījumi > Noklikšķiniet uz Ierīce > Tad izstrādātāja opcija > Tagad atlasiet Ieslēgt ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 2. Tagad dodieties uz Fire Stick Home > Atveriet Kodi un izpildiet darbības, kas aprakstītas iepriekšējā sadaļā.

Kā atjaunināt Pro Sport vietnē Kodi

Kodi automātiski atjaunina Kodi papildinājumus. Ja jūsu Kodi neatjaunina papildinājumus, jums tas jādara manuāli.

 1. Lai manuāli atjauninātu Pro Sport, atveriet Kodi > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi > Video papildinājumi > Tad Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Pro Sport un noklikšķiniet uz Informācija.
 2. Ekrāna apakšā jūs atradīsit Atjaunināt opcija, tāpēc noklikšķiniet uz tā. Vai nu jūs varētu arī noklikšķināt uz Automātiska atjaunināšana blakus atjaunināšanas opcijai un pagrieziet to ON.

Pro Sport Kodi Lejupielādējiet pasta indeksu

Vēl viens veids, kā lejupielādēt Pro Sport Kodi 2017, ir, izmantojot ZIP kodu. Noklikšķiniet ŠEIT, lai lejupielādētu Vienkārši Caz ​​Repo, un rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet Kodi > Atveriet sadaļu Papildinājumi > Box-icon > Instalēt no ZIP faila > Pārvietojieties lejupielādētajā ZIP failā un augšupielādējiet to.
 2. Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Vienkārši Caz ​​Repo > Video papildinājumi > Pro Sports > Uzstādīt.

Pro Sport Kodi Reddit atsauksmes

@ESPNCleveland Pro sporta lietotne Kodi vietnē Firestick, man nebija problēmu ar spēles skatīšanos.

– Tully Mars (@ TullyMars6), 2017. gada 7. oktobris

@ESPNCleveland Pro sporta lietotne Kodi vietnē Firestick, man nebija problēmu ar spēles skatīšanos.

– Tully Mars (@ TullyMars6), 2017. gada 7. oktobris

Kodi lietotāji ir skatījušies amerikāņu futbolu, izmantojot Pro Sport App vietnē Kodi Fire Stick. Cilvēkiem nav problēmu skatīties spēli tās piedāvātās straumēšanas kvalitātes dēļ.

Kodi, Sports, Pro Sport, NFL, izvēlas spēli un pēc tam izvēlas straumi. Lai atrastu labu, vajadzētu apskatīt dažas straumes. Pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– Sāra (@ sarahleigh27), 2017. gada 17. septembris

Pēc dažu Kodi lietotāju domām, iespējams, jums būs jānoklikšķina uz pāris straumēm Pro Sport papildinājumā, pirms iegūstat pareizo straumi darbam Kodi. Šis paziņojums ir patiess, jo sakarā ar pretenzijām par autortiesību pārkāpšanu daži tiešraides vietņu avoti tiešraides laikā var tikt izslēgti.

Pro Sport Kodi nedarbojas / kļūdu problēmas

Pro Sport Kodi 2017 nedarbojas jautājumi var palikt pie jums visu atlikušo dzīvi, taču mums ir piemērots risinājums šim papildinājumam. Daži no jautājumiem un to risinājumiem ir sniegti zemāk:

Pro Sport kļūdu pārbaudes žurnāls

Šī Kodi Pro Sport kļūda rodas, ja instalējat nepareizu vai slēgtu krātuvi. Vai nu žurnāla pārbaudes kļūda var parādīties arī tad, ja kāds no papildinājumiem tiek īslaicīgi izslēgts.

Risinājums

Lai atrisinātu šo problēmu, jums jāapsver Pro Sport instalēšana ar Simply Caz Repo. Iespējams, ka šī papildinājuma instalēšana citās krātuvēs nevarēs pienācīgi darboties.

Lēna pārlūkošana vai avoti nav atrasti

Dažiem Kodi lietotājiem viņu lielākā problēma varētu būt lēna pārlūkošana vai vienkārši nav pieejama pārlūkošana. Noklikšķinot uz avota, lai skatītos sporta tiešraidi, jūs esat vīlušies, uzzinot, ka tas netiek straumēts.

Risinājums

Lēnai pārlūkošanai, lai palielinātu pārlūkošanas ātrumu, ir jāizdzēš Kodi kešatmiņa. Tagad, ņemot vērā “bez avota kļūdu”, Pro Sport rāda tikai tās spēles, kuras tiek spēlētas tiešraidē. Par mačiem nav pieejama neviena svarīgākā informācija vai neviena pirmssporta spēles analīze. Tātad avotus var atrast tikai tiešraides sākumā.

Iesaiņojot to

Pro Sport, Kodi papildinājums, kas piedāvā tiešraidē pieejamus amerikāņu sporta veidus, ir ļoti populārs Kodi papildinājums Amerikas Kodi lietotāju vidū. Tas tiešraidē demonstrē NFL, NHL un NBA spēles ar HD straumēšanu. Šī rokasgrāmata palīdz jums instalēt Pro Sport uz Kodi ar Simply Caz Repo un skatīties sporta tiešraidi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map