PureVPN-FireStick

Lejupielādējiet PureVPN for FireStick un izbaudiet netraucētu un drošu straumēšanas pieredzi, izmantojot vienu no labākajiem FireStick VPN..

Apņemot ģeogrāfiskos ierobežojumus, jūs varēsit straumēt jebkuru satura virsrakstu no jebkuras platformas un no jebkuras vietas. Turklāt jums nav jāuztraucas par savu privātumu, jo tas ir ļoti uzticams pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā militāras klases šifrēšanu.

PureVPN FireStick iespējas

PureVPN ir pārsteidzošs pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā dažas augstākās klases funkcijas, piemēram:

 1. Lietotājam draudzīgs interfeiss
 2. Ir atļauti 5 vienlaicīgi savienojumi
 3. Atbloķē katru vietni, kurai ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta, piemēram, Netflix, Hulu, Sling TV utt.
 4. Iekļauta dalītā tunelēšanas funkcija
 5. Ātrgaitas serveri
 6. Ir pieejama slepkavības slēdža funkcija
 7. 31 dienu naudas atdošanas garantija
 8. Diennakts klientu atbalsts

Kā iestatīt PureVPN vietnē Amazon FireStick?

Lai lejupielādētu PureVPN vietnē FireStick, rīkojieties šādi:

 1. Dodieties uz PureVPN vietni un abonējiet vispiemērotāko paketes plānu.
 2. Izmantojot Amazon App Store, lejupielādējiet lietotni PureVPN savā FireStick vai Fire.
 3. Pēc instalēšanas atveriet lietotni un piesakieties, izmantojot savus PureVPN akreditācijas datus.
 4. Tagad pieejamo reģionu sarakstā izveidojiet savienojumu ar vēlamo atrašanās vietu.
 5. Kad esat izveidojis savienojumu, varat ērti straumēt visu, ko vēlaties skatīties, un jūs varēsit apiet jebkuru vietni, kurai ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta.

Amazon FireStick Apps, kas vislabāk darbojas kopā ar PureVPN

1. Netflix

Tiešsaistes straumēšanas platforma numur viens ir viegli pieejama un pieejama visā pasaulē. Tomēr problēma ir tā, ka katram reģionam ir atšķirīga bibliotēka un daudziem slaveniem satura nosaukumiem ir noteikts ģeogrāfiskais ierobežojums. ASV Netflix bibliotēkai ir labākie Netflix satura nosaukumi, un tam var piekļūt tikai caur ASV serveri.

Šeit PureVPN jums palīdzēs, šifrējot trafiku un ļaujot apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Netflix ir slavens ar ātrdarbīgu straumēšanas pakalpojumu, tāpat kā PureVPN serveri, iedomājieties pārsteidzošo kombināciju.

2. Plutona televizors

Plutona TV ir pārsteidzoša bezmaksas TV tiešraides straumēšanas lietotne, kas lietotājiem ļauj bez maksas skatīties daudzus dažādus kanālus vietnē FireStick. Tomēr ir arī Plutona TV premium plāns, kas lietotājiem nodrošina plašāku kanālu klāstu no visas pasaules.

3. Tubi

Tubi var uzskatīt par Netflix for freeloaders, jo tam ir plašs populārā satura virsrakstu klāsts, kas pieejams straumēšanai tāpat kā Netflix. Tomēr es esmu lietojis terminu freeloaders, jo tas ir pilnīgi bez maksas un neprasa abonēšanas maksu. Tomēr nekas labs nenāk par brīvu, tāpēc jums, iespējams, nāksies saskarties ar grūtībām reklāmās.

4. Euronews

Ja esat ziņu junkietis, kuram patīk sekot līdzi visiem jaunākajiem atjauninājumiem un jaunākajām ziņām, tad Euronews ir jums. Tas nodrošina visas jaunākās ziņas no visas pasaules dažādās valodās.

5. ESPN

Kurš nezina par ESPN? IT patiešām ir viens no populārākajiem sporta straumēšanas kanāliem pasaulē. ESPN vietnē FireStick ir bezmaksas straumes tiešraidēm, un tās lietotājiem ļauj skatīties savas iecienītās spēles vairākās ierīcēs.

Tomēr bezmaksas funkcija nav pieejama katrā spēlē vai pasākumā, jo dažas straumes ir maksas par skatījumu un tām ir nepieciešami kabeļa pieteikšanās akreditācijas dati..

PureVPN 1. paaudzes FireStick

Pats labākais par PureVPN vietnē FireStick ir tas, ka tas ir vienīgais VPN sniedzējs, kas atbalsta pirmās paaudzes FireStick. Citus VPN pakalpojumu sniedzējus nevar tieši lejupielādēt pirmās paaudzes FireStick vai Fire TV ierīcēs, bet PureVPN var viegli instalēt un izmantot virs tiem..

Citus VPN pakalpojumu sniedzējus nevar instalēt pirmās paaudzes FireStick un Fire TV ierīcēs, un tiem ir nepieciešama risinājums. Tomēr PureVPN ir koncentrējies uz šo nepilnību un nodrošinājis paplašinātu atbalstu pirmajai FireStick ierīces versijai, kuru joprojām plaši izmanto tūkstošiem.

PureVPN par FireStick FAQ

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN vietnē FireStick?

FireStick plaši izmanto pārmērīgi intensīvi vērotāji un tiešsaistes straumēšanas speciālisti, kuriem patīk straumēt ļoti daudzveidīgu saturu no visas pasaules. Viena no problēmām, ar kuru sastopas lietotāji, ir satura ģeogrāfiskais ierobežojums, kuru nevar apiet bez VPN.

VPN ne tikai šifrē jūsu trafiku un nodrošina drošu piekļuvi bloķētām vai ierobežotām vietnēm, bet arī novērš ISP ierobežošanu.

Vai PureVPN ir uzticama?

Jā PureVPN ir uzticams VPN nodrošinātājs, tāpēc to uzskata par vienu no labākajiem FireStick VPN. Tam nav DNS vai IP noplūdes, tam ir stingra politika, kurā nav reģistrēts, un tam ir militārā līmeņa šifrēšanas protokols.

IS PureVPN ir labāks par bezmaksas VPN FireStick?

Jā, PureVPN drošības ziņā ir labāks par bezmaksas VPN FireStick. Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem ir DNS noplūde, un daudzi no viņiem ir diskutabli par datu žurnālu glabāšanu. Tomēr PureVPN netur nevienu žurnālu, un tam ir ļoti spēcīgs AES-256 šifrēšanas protokols, padarot to par ļoti drošu.

Secinājums

Amazon FireStick un FireTV lietotāji vienmēr ir sūdzējušies par satura nepieejamību, un tas notiek ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Otrkārt, daudzi lietotāji, pateicoties saviem interneta pakalpojumu sniedzējiem, mēģina straumēt ar Amazon FireStick.

Izmantojot PureVPN for FireStick, lietotāji varēs straumēt savu iecienīto saturu, viegli apejot ģeogrāfisko ierobežojumu. Turklāt viņi varēs izbaudīt netraucētu straumēšanu, izmantojot ātrgaitas PureVPN serverus, un būt drošībā no ISP ierobežošanas problēmām..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me