Atjauninājums: Rakstīšanas laikā pirms aptuveni 10 mēnešiem šis papildinājums darbojās labi, taču nesen tas sāka parādīt iekšējā servera kļūdu.

Šķiet, ka papildinājums vairs nesaņem nekādu atbalstu.  Lūdzu, apmeklējiet mūsu labāko kodi pievienošanas rokasgrāmatu, lai meklētu alternatīvas. Izlasiet, kāpēc kodi vpn ir nepieciešams visiem lietotājiem.

Jūs joprojām varat straumēt savus iecienītos sporta veidus, izmantojot šos alternatīvos Kodi papildinājumus:

 1. Izceļošana
 2. derība
 3. Neptūna celšanās
 4. Gurzil
 5. Kinoteātra sviests

Kodi ziņasDMCA paziņojumu un ar autortiesībām saistīto problēmu skaits katru dienu pieaug. Kodi VPN ir labākais risinājums pasargājiet sevi no paziņojumiem, ISP ierobežošana un Kodi papildinājumu atbloķēšana. VPN uzturēs jūsu identitāti privātu un drošu, vienlaikus izmantojot neoficiālus papildinājumus, piemēram, SportsDevil, Exodus un citus.kodi cta

Quasar ir pārsteidzošs un populārs Kodi lietotāju aizraujošs papildinājums. Tas lietotājiem ļauj straumēt filmas līdzīgi tam, kā tās tiek lejupielādētas straumēs. Tas nodrošina meklēšanas rezultātus, izmantojot dažas no populārākajām torrent meklētājprogrammām. Izpildiet mūsu ceļvedi, jo mēs esam snieguši detalizētu informāciju par to, kā instalēt Quasar Kodi papildinājumu.

Kvazara Kodi krātuve

Quasar Kodi repo var instalēt caur Kodil Repository. Kaut arī tas ir pieejams vietnē Github, lejupielādējot to, jūs varat saskarties ar daudzām problēmām. Kodils ir visjaunākais un viens no labākajiem kodi krātuvēm.
quasar kodi addon iekšējā servera kļūda

Kā instalēt Quasar Kodi Addon Kriptona versijā 17.6 vai vecākā versijā

Veiciet šīs darbības, lai redzētu, kā instalēt Quasar Kodi 17.

 1. Atvērt Kodi > Noklikšķiniet uz Iestatījumi ikona > Atvērt Fails Vadītājs.
 2. Dubultklikšķi Pievienot Avots > Klikšķiniet uz ‘Nav ” > Ierakstiet šo URL tieši tā http://kdil.co/repo/ > Klikšķis labi > Nosauciet šo avotu “Kodils Repo‘ > Klikšķis labi.
 3. Atgriezties pie Kodi Galvenais Izvēlne > Atvērt Pievienotons > Klikšķiniet uz Kastes formas ikona.
 4. Klikšķis Uzstādīt no plkst Zip Fails > Atvērt Kodils Repo > Izvēlieties ieslēgt Kodil.zip > Tagad gaidiet krātuves instalēto paziņojumu.
 5. Izvēlieties Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Atvērt Kodils Repozitorijs > Atvērt Video Pievienotons > Izvēlieties Kvazārs > Klikšķiniet uz Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.
 6. Piekļūstiet papildinājumam, dodieties uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Pievienotons > Video Pievienotons > Kvazārs > Izbaudi!

Kā instalēt Quasar Kodi Addon uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

Veiciet šīs darbības, lai uzzinātu, kā instalēt Quasar Kodi 16.1 vai jaunāku versiju.

 1. Palaist Kodi > Atvērt Sistēma > Klikšķis Fails Vadītājs > Dubultklikšķi Pievienot Avots > Klikšķiniet uz Nav > Ierakstiet šo URL http://kdil.co/repo/ > Klikšķiniet uz Gatavs > Dodiet šim avota nosaukumam “Kodils Repo ” > Klikšķiniet uz Gatavs > Klikšķis labi.
 2. Iet uz Kodi Mājas Ekrāns > Sistēma > Pievienotons > Uzstādīt no plkst Zip Fails.
 3. Atrodiet un noklikšķiniet uz “Kodils Repo ” > Klikšķis Kodils.zip
 4. Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Kodils Repozitorijs > Video Pievienotons > Kvazārs > Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.

Kā instalēt Quasar Kodi Addon uz Fire Stick

 1. Instalējiet Kodi uz Fire Stick izmantojot mūsu ceļvedi.
 2. Atvērt Izstrādātājs Iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un Lietotnes no plkst Nezināmi avoti.
 3. Tagad palaišana Kodi un veiciet iepriekš norādītās darbības, lai instalētu Quasar Kodi 2017.

Kvazara Kodi lejupielāde

 1. Lejupielādējiet ZIP failu
 2. Iet uz Kodi Galvenais Izvēlne > Atvērt Pievienotons > Klikšķiniet uz Kastes formas ikona.
 3. Izvēlieties Uzstādīt no plkst Zip Fails > Klikšķis Kodils Repo > Izvēlieties ieslēgt Kodil.zip > Tagad pagaidiet, līdz repozitorijs tiek instalēts.
 4. Klikšķis Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Klikšķiniet uz Kodils Repozitorijs > Atvērt Video Pievienotons > Klikšķis Kvazārs > Klikšķiniet uz Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu par pievienojumprogrammas iespējošanu.

Kvaza Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Kvaza Kodi iekšējā servera kļūda

Quasar Kodi parāda šo kļūdu, mēģinot piekļūt kategorijām un sadaļām. Šīs kļūdas iemesls nav zināms, taču mēs uzskatām, ka tas varētu būt tāpēc, ka papildinājumam ir nepieciešams atjauninājums.

Labot

Pārbaudiet, vai nav atjaunināts Quasar pievienojumprogramma, ar peles labo pogu noklikšķinot uz Quasar Kodi papildinājuma > Izvēlieties Informācija > Apakšā noklikšķiniet uz Atjaunināt.

Kvazara Burta Kodi

Quasar Burst ļauj Quasar Kodi meklēt straumēm. Tā ir svarīga lieta, un pats Quasar to lejupielādē papildinājuma instalēšanas laikā.

Labot

Ja rodas kļūda saistībā ar Quasar Burst, atkārtoti instalējiet Quasar Kodi papildinājumu, un kļūda vairs neparādās..

Quasar Kodi atsauksmes

Šī papildinājuma lietotājus vairāk uztrauc juridiskas problēmas, nevis tā darbība, kā tas šķiet no šī Reddit pavediena:
quasar kodi addon pārskats

Šeit ir lietotāja tvīts, kurš slavē Quasar un apgalvo, ka tas ir bez riska:

Tvīds ir spāņu valodā, šeit ir tā tulkojums:

Torrenti tiek lejupielādēti jūsu datorā, un, kad jums to ir pietiekami, jūs sākat spēlēt, kamēr turpiniet lejupielādi. Kodi ir bezgalīgi papildinājumi, es izmantoju Quasar, izmantoju labi zināmus Torrentu avotus, es neredzu risku ”

Los Torrents se bajan a tu compu, y cuando tiene suficiente empieza a reproducir mientras sigue bajando. Siena infinitos add-ons para Kodi, yo uso Quasar, usa fuentes de Torrents muy conocidas, no veo riesgo

– Sebastián (@batwke), 2017. gada 4. decembris

No otras puses, mums ir lietotājs, kurš nepavisam nav apmierināts ar straumēm:

Yo usaba Kodi + Quasar, ļaujiet man redzēt mani kā problēmu un problēmu. Los que tiran de straumes y tal no me molan mucho

– Feto Viejo? (@FetoViejo) 2017. gada 16. oktobris

[Tulkojums: “Es izmantoju Kodi + Quasar, bet pēdējā laikā tas man sagādāja mazliet nepatikšanas. Tie, kas velk straumes, un tādi man ļoti nepatīk ”]

Kodi kvazāru nodrošinātāji

Mēs nevaram atrast pašreizējos Quasar Kodi krātuves sniedzējus. Šķiet, ka pakalpojumu sniedzēji ir pārtraukuši tā atbalstu.

Kvaza Kodi oficiālā vietne

Lai apmeklētu Quasar Kodi 17 oficiālo vietni, noklikšķiniet šeit.

Kvazara Kodi VPN

Apmaiņa vienaudžiem netiek uzskatīta par nelikumīgu, kamēr un ja vien to nav atļāvušas attiecīgās iestādes vai ja tā netiek izmantota satura pirātismam..

Satura kopīgošana bez atļaujas, ja īpašnieks tiek uzskatīts par nelikumīgu, un to dara šie trešo personu P2P straumēšanas papildinājumi.

Ir noteiktas DMCA autortiesību vadlīnijas, kuras pārkāpjot, var radīt nopietnus draudus lietotājiem. Tāpēc vienmēr ir lielāks risks tikt pieķertam. Tāpēc mēs iesakām lietotājiem izmantot Quasar Kodi VPN pirms jebkādu DMCA paziņojumu saņemšanas.

Iesaiņojums

Quasar ir lielisks Kodi papildinājums, taču nesen tas ir sācis parādīt daudz kļūdu. Quasar Kodi papildinājumam ir daži labākie torrentu skrāpji, un tāpēc tas ir ļoti populārs visā pasaulē. Tomēr mēs esam snieguši detalizētu apmācību, kā instalēt Quasar Kodi papildinājumu. Lietotāji vienmēr ir pakļauti riskam, lietojot šādus trešo personu aizraujošus papildinājumus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me