Nebūtu nepareizi izskatīt Sanctuary papildinājumu paralēli Exodus, sniedzot ekstrēmas izklaides iespējas Kodi skatītājiem. Šajā rokasgrāmatā ir sniegti detalizēti norādījumi par to, kā instalēt Sanctuary Kodi.

Brīdinājums! Lietojot Sanctuary, jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu pakalpojumā Sanctuary.

Kas ir papildinājums Sanctuary??

Quantum papildinājumam, kas sākotnēji tika saukts par Sanctuary, ir viss, kas atrodas atskaņošanas sarakstā, un tas ir pilnīgs papildinājums Kodi lietotājiem. Tas ne tikai izklaidē skatītājus ar filmām, TV šoviem un tiešraides sportu, bet arī piedāvā tiešraidi TV un bērniem, lai mērķētu uz lielāku auditoriju. Šo papildinājumu pašlaik ir pārņēmis māceklis, taču neuztraucieties, ka visas tā funkcijas un saturs ir palicis neskarts.

Sanctuary Kodi parole

Ja jūs mēģināt piekļūt pieaugušo saturam, izmantojot papildinājumu Sanctuary Kodi, būs nepieciešama parole, kuru varat iegūt tieši no papildinājuma izstrādātāja, izmantojot čivināt.

Kā instalēt Sanctuary Kodi uz Kriptona versiju 17.6 vai vecāku

Tālāk ir aprakstīts papildinājuma Sanctuary (Quantum) instalēšanas process Kodi:

 1. Vispirms jums ir jāatver Kodi > Izvēlieties Iestatījumi ikona (atrodas augšpusē) > Klikšķiniet uz Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.Kā instalēt rezervāciju Kodi
 2. Parādīsies lodziņš, kur jums jānoklikšķina uz “Nav” > Ierakstiet URL sniegts http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Klikšķis labi > Tagad noklikšķiniet uz Multivides avota nosaukums un ierakstiet ‘Svētnīca’ > un noklikšķiniet uz labi.Kā instalēt rezervātu Kodi Krypton 17. versijā
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne nospiežot “Backspace” vai ‘Esc’ taustiņu vairākas reizes uz tastatūras > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Pēc tam atlasiet Iepakojuma uzstādītājs ikona (atrodas augšējā kreisajā pusē).Sanctuary kodi iestatīšana
 4. Iet uz Instalēt no ZIP faila > Atrodiet un noklikšķiniet uz Svētnīca > Pēc tam noklikšķiniet uz repository.sanctuary-1.0.0.zip > Dažas sekundes jāgaida, līdz krātuve tiek instalēta.Sanctuary kodi zip fails
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Svētnīca > Video papildinājumi > Kvantu papildinājums > Klikšķis Uzstādīt.Svētvietas kvantu kodi
 6. Iet uz Kodi galvenā izvēlne > Papildinājumi > Video papildinājumi > Kvantu papildinājums > Izbaudi!

Sanctuary kodi iestatījumi

Kā instalēt rezervāciju Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atveriet Kodi > Sistēma > Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Noklikšķiniet uz Nav > Ievadiet URL http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Noklikšķiniet uz Labi > Ierakstiet multivides avota nosaukumu “Sanctuary” > Noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kodi sākuma ekrāns > Sistēma > Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Svētnīca > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves > Svētnīca > Video papildinājumi > Kvants > Uzstādīt.
 5. Iet uz Sākuma ekrāns > Sistēma > Papildinājumi > Kvants > Izbaudi!

Kā instalēt Sanctuary Kodi uz Fire Stick

 1. Palaist Kodi pieteikums Fire Stick.
 2. Instalējiet Kodi uz Fire Stick.
 3. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 4. Turpmāk izpildiet iepriekš norādītās darbības, lai uzstādītu Sanctuary Kodi uz Kodi Krypton.

Sanctuary Lejupielāde

Lai tieši instalētu Sanctuary krātuvi, noklikšķiniet uz lejupielādes šeit un rīkojieties šādi:

 1. Noklikšķiniet uz Lejupielādēt.Sanctuary Lejupielāde
 2. Atveriet Kodi > Papildinājumi > Paketes instalētāja ikona > Instalēt no ZIP faila > Pārvietojieties lejupielādes failā no savas sistēmas.
 3. Instalējiet no krātuves > Svētnīca > Video papildinājumi > Kvants > Uzstādīt > Izbaudi!

Kodi rezervāta kļūdas / nedarbojas / problēmas

Nav pieejama neviena straume

Šī kļūda rodas, pārlūkojot straumju papildinājumu. Šo kļūdu var izraisīt vairāki iemesli, piemēram, kešatmiņa varētu būt pilna, papildinājums ir jāatjaunina vai tas ir nepietiekami atjaunināts, vai arī papildinājums var būt ģeogrāfiski ierobežots.

Risinājums

Lai labotu šo kļūdu, notīriet pievienojumprogrammas kešatmiņu un samaziniet pakalpojumu sniedzēju skaitu. Ja kļūda joprojām tiek parādīta, atjauniniet papildinājumu vai atkārtoti instalējiet to, izmantojot uzticamu papildinājumu repozitoriju.

Neizdevās instalēt atkarību

Neizdevās instalēt atkarību kļūda rodas, ja krātuves avots nav pieejams, novecojis vai slēgts.

Labot

Vienmēr pārbaudiet, vai krātuve, kuru jūs gatavojaties izmantot, ir pieejama, darbojas un ir atjaunināta. Ja visi iepriekš minētie ir pozitīvi, papildinājums tiks instalēts un darbosies lieliski.

Žurnāla informācijas kļūda

Dažreiz, instalējot papildinājumu Sanctuary, tiek parādīts paziņojums, kas ir žurnāla informācijas kļūda. Tā rezultātā jūs nevarat savā sistēmā instalēt papildinājumu Sanctuary.

1. risinājums

Viens veids, kā atrisināt šo problēmu, ir iztīrīt visu kešatmiņu. To var panākt, instalējot Merlin papildinājumu. Tam ir īpaša funkcija, kas izdzēš visu jūsu kešatmiņu, startējot Kodi.

2. risinājums

Vēl viens šīs problēmas risinājums ir izmantot Kodi VPN, kas būs viss, lai jūs varētu piekļūt Kodi papildinājumiem un saturam. Šī informācija ir pārbaudīta un pārbaudīta, tāpēc tā ir jādarbojas arī jums.

Lai sakārtotu lietas

Pēc Sanctuary papildinājuma pārskatīšanas ir prātīgāk apsvērt Quantum papildinājumu Exodus alternatīvai, taču ar ārkārtējām funkcijām, kuras pat Exodus papildinājums nesakrīt. Tādas iespējas kā tiešraide TV un sadaļa bērniem ir reti atrodama. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedām, kā instalēt patvērumu Kodi un kā jūs to varētu lejupielādēt tieši.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me