Kā instalēt SALTS (straumēt visus avotus) Kodi mazāk nekā 2 minūtēs

Visu avotu straumēšana (SALTS) ir labākais risinājums HD filmu un TV šovu skatīšanai Kodi. Sacenšoties ar visu laiku iecienīto Kodi papildinājumu Exodus, tas piedāvā pilnu izklaides komplektu jūsu ģimenei. Tikai daži labākie kodi papildinājumi nodrošinātu HD video kvalitāti ar nedaudzām pārtrauktām saitēm, SALTS ir viens no tiem.


Kodi ziņasKādreiz dzirdējis par Kodi SALDĒŠANA? Jā, tās ir patiesas & neļauj miljoniem skatīties bezmaksas saturu. VPN var jūsu identitāti saglabāt anonīmu un drošu. PureVPN ir jūsu labākais risinājums, lai pasargātu sevi no DMCA paziņojumiem, autortiesību jautājumiem & dažādu papildinājumu, piemēram, Neptune Rising, Covenant vai GAIA, atbloķēšana.purevpn cta

Šī rokasgrāmata Kodi lietotājiem sniedz informāciju par SALTS instalēšanu Kodi. Mēs pieminam SALTS instalēšanas darbības Kodi Kriptonā un Kodi Jarvisā.

Kā instalēt SALTS Kodi Jarvis 16. versijā
Kā uzstādīt SALTS uz Kodi Fire Stick
Kā uzstādīt SALTS uz Kodi Boxes
SĀLI vs Exodus
SĀĻI nedarbojas / Kodi kļūdas / problēmas
SALTS Kodi forums un bibliotēka

Kā instalēt SALTS Kodi Krypton 17. vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi Kreptons sistēmā > Noklikšķiniet uz zobrata ikonas augšpusē, ko sauc arī Iestatījumi ikona > Tad jums jāizvēlas Failu menedžeris opcija > Tagad ritiniet uz leju un veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu ekrāna kreisajā pusē.Kā instalēt sāļus Kodi
 2. Klikšķis “Nav” opcija, kad parādās lodziņš > Šeit jums lūgs ievadīt Repozitorija URL, tāpēc ierakstiet http://kdil.co/repo/ > Pēc tam noklikšķiniet uz labi > Tieši zem tā tiek prasīts repozitorija vai multivides avota nosaukums, tāpēc ierakstiet Kodils > Tagad noklikšķiniet labi lai aizvērtu kasti.kā instalēt sāļus kodi kriptona versijā 17 vai jaunākā versijā
 3. Tagad dodieties atpakaļ uz Kodi mājas nospiežot “Backspace” vairākas reizes nospiediet taustiņu uz tastatūras, lai turpinātu nākamās darbības > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad atlasiet Iepakojuma uzstādītājs ikona.kā pievienot sāļus kodi
 4. Ekrānā redzēsit dažas iespējas, uz kurām jums jānoklikšķina Instalēt no ZIP faila > Tad parādīsies lodziņš, atrodiet un noklikšķiniet uz Kodils > Tad kodil.zip > Uzgaidiet dažas minūtes, līdz instalēšana notiks.sāļi kodi lejupielādēt zip url
 5. Kad instalēšana ir pabeigta, dodieties uz Instalējiet no krātuves opcija > Tagad ritiniet sarakstu uz leju un noklikšķiniet uz Kodils > Tagad atlasiet Video papildinājumi no iespējām > Tad atrodiet SĀLI un noklikšķiniet uz Uzstādīt.sāļi uz kodi iestatīšanas
 6. Atgriezties pie Kodi mājas ja jums jāredz, kas atrodas šajā papildinājumā > Tagad atlasiet Papildinājumi > Video papildinājumi > SĀLI > Filmas > Izbaudi!

sāļi kodi iestatījumi

Kā instalēt SALTS Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atver savu Kodi programmatūra > Tas atvērsies izvēlņu sarakstam, kas horizontāli novietots ekrānā, tagad noklikšķiniet uz Sistēma izvēlne > Tagad Failu menedžeris > Pēc tam veiciet dubultklikšķi Pievienot avotu.
 2. Klikšķiniet uz “Nav” kad lodziņš parādīsies ekrānā > Tagad ierakstiet Kodila krātuves URL kodivpn.co/repo/kodil.zip un noklikšķiniet Gatavs > Tagad ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Kodil’ un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad, lai aizvērtu lodziņu, noklikšķiniet uz labi.
 3. Jums jādodas atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne turpināt ar turpmākiem soļiem > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi > Box-icon > Tad Instalēt no ZIP faila opcija.
 4. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Kodils > Tad kodil.zip > Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Kodilu krātuve > Video papildinājumi > Tagad atlasiet SĀLI > Klikšķis Uzstādīt > Izbaudi!

Kā instalēt SALTS uz Kodi Fire Stick

 1. Atvērt Uguns nūja > Iet uz Iestatījumi > Klikšķiniet uz Izstrādātāja iespēja > Tad jums ir jāieslēdzas Lietotnes no nezināma Avoti un ADB atkļūdošana.
 2. Izvēlieties labi kad parādīsies lodziņš, kas brīdinās.
 3. Atgriezieties Uguns Stick mājās > Tagad atlasiet Meklēt opcija un tips ‘Kodi’ un noklikšķiniet uz tā.
 4. Tiklīdz jūs atverat Kodi, jums jāveic tie paši soļi, kas tika apspriesti Kodi Kriptonam un Kodi Jarvisam.
 5. Izlasiet mūsu kodi firestick / firetv vienkāršās uzstādīšanas rokasgrāmatu.

Kā instalēt SALTS uz Kodi Boxes

Labākās Kodi pilnībā ielādētās kastes daudzās valstīs ir nelikumīgas, tāpēc, ja jums ir kāda no šīm kastēm, jums jau ir instalēta SALTS. Bet, ja jums ir Kodi kaste, kas nav pilnībā ielādēta, jums jāveic dažas pamata darbības.

Ja jums ir Android Kodi kaste, tad viegli varat atrast Kodi no Google Play veikala, kuru varat tieši instalēt. Pēc instalēšanas varat veikt darbības, kas ir izceltas Kodi Krypton vai Jarvis labā. Pakāpieni paliek vienādi visām Kodi kastēm.

SĀLI vs Exodus

SĀLI vs Exodus

SĀLS un Exodus Kodi papildinājums tika ieviesti viens pēc otra, kad Kodi nonāca tirgū. Exodus tomēr iegūst popularitāti Kodi fanu vidū un drīz vien nonāca uzmanības centrā. SALTS kļuva arī par populāru papildinājumu, taču tas tika uzskatīts par līdzvērtīgu Exodus.

Pareizi sakot, kad tiesībaizsardzības iestādes uzsāka cīņu pret trešo personu kodi papildinājumiem, SALTS sagrāva pietiekami drīz, bet Exodus noturējās. Gadu gaitā Exodus ir stāvējis augstu, neskatoties uz grūtībām, ar kurām nācās saskarties, un tā ir galvenā atšķirība starp diviem papildinājumiem.

SĀĻI nedarbojas / Kodi kļūdas / problēmas

SALTS nekad nebija tas pats, kad tiesībaizsardzības iestādes uzsāka represijas pret trešo personu papildinājumiem. Tika noteikti ierobežojumi autortiesību satura rādīšanai, kā rezultātā tika slēgti populāri papildinājumi. Kopš tā laika SALTS saskārās ar daudzām problēmām, un dažas no tām ir sniegtas zemāk:

SALTS neizdevās instalēt atkarību

Mēģinot instalēt zip failu, lai pabeigtu pievienojumprogrammas instalēšanas procesu, tiek parādīts paziņojums “Neizdevās instalēt atkarības kļūdu”. To var izraisīt vairāku iemeslu dēļ. Viens no iemesliem, kāpēc šī kļūda rodas, ja krātuve nedarbojas. Vēl viens iemesls, kāpēc rodas šī kļūda, ir saistīts ar jebkādu atjauninājumu, kas tiek veikts krātuvē.

Risinājums

Mums ir divi risinājumi divu iemeslu dēļ, kāpēc šī kļūda parādās. Ja tā neizdodas repozitorija dēļ, mēs iesakām izmantot Kodil repozitoriju, kā aprakstīts šajā apmācības rokasgrāmatā. Tomēr, ja šī kļūda rodas tāpēc, ka repozitorijā tiek veikts kāds atjauninājums, jums jāgaida apmēram stunda un jācenšas instalēt vēlreiz.

SĀLI Netika atrasti avoti

Jūs varētu justies neapmierināts, redzot kļūdu “Nav atrasti avoti”, kas bieži rodas SALTS Kodi papildinājumā. Ikreiz, kad jūs noskatāties kādu filmu straumēšanai, tā tiek ielādēta dažas minūtes un pēc tam jūs noraida.

Ja notiek kaut kas līdzīgs, tas notiek tāpēc, ka straume vairs nav pieejama, un jums, iespējams, vajadzēs izmēģināt citas filmas vai TV šovus.

Risinājums

Pirms sākat straumēt avotus, ko nodrošina SALTS, iespējams, vēlēsities notīrīt visu kešatmiņu. Uzziniet visu par kešatmiņas iztīrīšanu Kodi.

SALTS Kodi forums

Tā kā SALTS ir trešās puses papildinājums un daudzās valstīs tiek uzskatīts par nelikumīgu, tāpēc oficiāli forumi nav pieejami. Tomēr, ja vēlaties iesaistīties diskusijās, kas saistītas ar SALTS, jums jāapsver Reddit ziņa.

SALTS Kodi bibliotēka

SALTS piedāvā dažādu izklaides multivides saturu Kodi lietotājiem, SALTS Kodi bibliotēkas saraksts ir norādīts zemāk:

 1. Filmas
 2. TV pārraide

Iesaiņojot to

SALTS Kodi papildinājums ir slavens ar visaptverošu izklaides multivides saturu, ko tas piedāvā Kodi lietotājiem. SALTS piedāvā arī HD satura skatīšanu, kas padara to par noderīgu Kodi papildinājumu. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriedām, kā instalēt SALTS Kodi, tāpēc instalējiet šo papildinājumu un baudiet filmas un TV šovus HD formātā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map