Kā instalēt Schism TV būvi uz Kodi Leia, Krypton And Jarvis

Schism TV Build ir populārs daudzfunkcionāls Kodi Build, un tam ir pavisam septiņas būves, kuras var pārslēgt, mainot ādu.


Mēs piedāvājam vienkāršu veidu, kā instalēt Schism TV Build on Kodi, kur vienuviet varat iegūt daudzus labākos kodi papildinājumus, un, lai iegūtu vairāk iespēju, varat arī sekot šiem labākajiem kodi burvju ceļvežiem..

Atcerieties, ka Kodi vajadzētu izmantot VPN, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu papildinājumu straumes un aizsargātu jūsu tiešsaistes privātumu.

Šeit ir jaunā Schism TV Build on Kodi instalēšanas metode ar soli pa solim:

Brīdinājums! Izmantojot Schism TV Build, jums jāizmanto Kodi VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu Schism TV Build.

Kā uzstādīt Schism TV uz Kodi Leia un Krypton

 1. Atvērt Kodi > Iet uz Iestatījumi uz Kodi sākuma ekrāna > Failu menedžeris.kā instalēt schism tv uz kodi
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Klikšķiniet uz Veids http://dimitrology.com/repo un noklikšķiniet uz labi > Ierakstiet multivides avota nosaukumu Dimitroloģija un noklikšķiniet uz labi.kā instalēt schism tv, balstoties uz kodi kriptogrāfijas versiju 17
 3. Atgriezties pie Kodi Sākuma ekrāns > Papildinājumi > Klikšķiniet uz Instalācijas pakete ikona atrodas augšējā kreisajā stūrī.Kā instalēt schism tv add kodi jarvis 16. versijā
 4. Instalēt no zip faila > Izvēlieties Dimitroloģija > Izvēlieties spraudnis.video.dimitv.zip.lejupielādēt zip failu schism kodi
 5. Pagaidiet papildinājumu iespējot > Tagad jūsu vednis ir gatavs uzstādīt.schism būvēt Dimitroloģijas TV krātuve
 6. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Programmu papildinājumi > Klikšķiniet uz Dimitroloģijas TV > Nospiediet Instalēt / atjaunināt > Parādīsies uznirstošais lodziņš, kurā būs jānorāda kods, noklikšķiniet labi.schism kodi būvēt kodu
 7. Jūs varat saņemt kods no plkst www.dimitrology.com/getcode > Ik pēc dažām stundām tiek izveidots jauns kods > Ievadiet kods jaunajā lodziņā, kas parādās.schism kodi setup
 8. Klikšķis Instalēt / atjaunināt atkal > Izvēlieties Schism TV Viss vienā Krypton Ed versija 0.6 > Klikšķis Jā.Schism kodi addon
 9. Klikšķiniet uz Pilna instalēšana > Ej paķert uzkodu, līdz tā lejupielādēt Schism TV būve.schism kodi nedarbojas / kļūdas / jautājumi
 10. Kad instalēšana ir pabeigta, iespējams, vēlēsities piespiest aizvērt Kodi un Power-off, ja nepieciešams.
 11. Tagad atvērts Kodi > Iet uz Iestatījumi > Saskarne Iestatījumi > Klikšķiniet uz Āda kas atrodas kreisajā joslā > Atlasiet jebkuru Schism āda tu gribi > Klikšķis Jā.www.schism-tv kods
 12. Izbaudiet visu jaunāko filmu kolekciju, TV šovus, saturu bērniem un daudz ko citu.

schisms viss vienā būvē

Kā instalēt Schism Kodi Jarvis 16. versijā

Instalējot Schism TV Kodi Jarvis 16. versijā, ievēro to pašu procedūru, kas tika ieviesta Kodi Krypton 17. versijā. Tomēr Kodi versijas jaunināšanas dēļ ir nelielas izmaiņas iepriekšējās Kodi versijas izkārtojumā, kas jums jāapsver pirms instalēšanas.

Kodi Kreiptonā taustiņu “Iestatījumi” attēlo maza ikona, kas ir novietota centra kreisajā pusē. Kodi Jarvisā taustiņu “Iestatījumi” attēlo ar “Sistēma”, un tam nav ikonas. Bez šīm nelielajām izmaiņām soļi paliek tie paši.

Tātad, ja jums jāinstalē Schism TV Build uz Kodi Jarvis 16. versiju, jums būs jāveic tās pašas darbības, kas aprakstītas iepriekš sniegtajā soli pa solim..

Schism ir lieliska konstrukcija, taču ir arī vairākas labākās kodi versijas, kas palīdzēs straumēt neierobežotu izklaidi.

Schism TV Kodi Download

 1. Lejupielādējiet ZIP failu uz sava datora vai ierīces, kuru izmantojat > Iet uz Kodi Sākuma ekrāns > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona.
 2. Klikšķis Instalēt no zip faila > Pārlūkojiet sistēmu un atveriet spraudnis.video.dimitv.zip.
 3. Pagaidiet papildinājumu iespējots paziņojums > Tagad jūsu vednis ir gatavs uzstādīt.
 4. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Papildinājumi > Programmu papildinājumi > Klikšķiniet uz Dimitroloģijas TV > Nospiediet Instalēt / atjaunināt > Parādīsies uznirstošais lodziņš, kurā būs jānorāda kods, noklikšķiniet labi.
 5. Dabūt kods no plkst www.dimitrology.com/getcode >Veids kods kastē.
 6. Klikšķis Instalēt / atjaunināt > Klikšķis Schism TV Viss vienā Krypton Ed versija 0.6 > Klikšķis Jā.
 7. Izvēlieties Pilna instalēšana > Pagaidiet, līdz Schism TV Build lejupielāde.
 8. Restartējiet Kodi.
 9. Atvērt Kodi > Iet uz Iestatījumi > Saskarne Iestatījumi > Klikšķiniet uz  > Izvēlieties savu iecienīto Schism āda  > Klikšķis Jā > Gatavs > Tieši tā!

Schism TV Build New Code (Schism kods Kodi)

Schism TV Build koda instalēšanai nevar piekļūt, ja neesat ierakstījis īpašu kodu, kas šeit ir pieejams. Schism TV kods Kodi tiek atjaunināts katru stundu nezināmu iemeslu dēļ, bet, kad esat ieguvis kodu, to varat ievadīt instalēšanas procesa laikā..

schism pašreizējais kods tv būvēt kodi

Ja, iespējams, jūsu kods nedarbojas, atsvaidziniet lapu, kur tas parādīs jauno kodu, un ievadiet to, kur tas nepieciešams.

Schism TV jubilejas būve

Schism TV Anniversary Build bija vēl viena Kodi būve, kas kļuva populāra tās pirmsākumos. Tā bija vieglāka versija ar tikai 170 MB lielumu, salīdzinot ar Schism TV Build 264 MB izmēru. Tā kā Schism TV projekts tiek pārcelts uz Dimitroloģiju, šī būve vairs nedarbojas.

Ceru, ka Dimitroloģija pietiekami ātri atgriezīsies Schism TV Anniversary Build, lai tā izmisuma faniem. Līdz tam laikam jūs varat viegli instalēt Schism TV Build on Kodi.

Schism TV Kodi būvēt nedarbojas / kļūdas / problēmas

Nevarēja izveidot savienojumu ar krātuvi

Šī kļūda rodas, ja krātuves avota saite nedarbojas vai ir tīkla savienojuma kļūda.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, vienmēr pārbaudiet avota saiti, vai tā ir pieejama vai nē. Otrkārt, jebkura papildinājuma lejupielādēšanai un instalēšanai vienmēr izmantojiet uzticamu krātuvi.

Neizdevās instalēt atkarību

Neizdevās instalēt Atkarības kļūda rodas, kad krājums, kuru izmantojat instalēšanai, tiek izslēgts vai ir novecojis.

Labot

Šo kļūdu var viegli novērst, izmantojot funkcionējošu atjauninātu repozitoriju, kurā ir visas atjauninātās papildinājumu versijas.

Lai pievienotu lietas

Schism TV Build ir populāra izvēle jauno Kodi lietotāju vidū, kuri nav pieraduši lejupielādēt daudzus populārus papildinājumus. Schism TV Build apvieno šos papildinājumus vienā vietā, kur Kodi lietotāji var straumēt filmas, TV šovus, bērniem paredzētu saturu un citu daudzfunkcionālā izklaides saturu. Lai gan ir skaidrs, ka Schism TV Build kods mainās ik pēc stundas. Šis kods ir nepieciešams, lai instalētu Schism TV Build uz Kodi.

Es ceru, ka jums tas patiks!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map