Kā instalēt Spinz TV – rokasgrāmata iesācējiem

Atjaunināt: Repozitorijs, kurā atrodas Spinz TV, pašlaik atrodas uz leju, tāpēc papildinājums nedarbosies ar doto URL.


Spinz TV ir vienas pieturas risinājums visām jūsu multivides straumēšanas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sports, filmas, TV šovi vai multivides kanāli, ar Spinz TV jūs varat iegūt visas šīs funkcijas un citas iespējas zem viena jumta. Šajā amatā mēs jums parādīsim, kā instalēt Spinz TV Kodi un izbaudīt visas šīs apbrīnojamās funkcijas. Neaizmirstiet pārbaudīt mūsu labāko kodi burvju galīgo ceļvedi.

Kas ir SpinzTV?

SpinzTVis ir interneta protokola televīzija (IPTV), kas izmanto loģisko interneta protokolu (IP), lai straumētu dažādus multivides avotus, kas ietver televīzijas šovus, filmas, sporta un citas izklaides programmas. Dažos ģeogrāfiskos apgabalos tas tiek uzskatīts par nelikumīgu, tāpēc ļoti ieteicams izmantot Kodi labāko VPN. Ikreiz, kad jums šķiet garlaicīgi vai jums nav nekā kopīga, ar Spinz TV jūs varat straumēt savus multivides failus un vienā mirklī nogalināt garlaicību..

Kā instalēt Spinz TV būvi uz Kodi Krypton 17. versijas

Zemāk izklāstītās darbības palīdzēs lejupielādēt Spinz TV jaunākajā Kodi Krypton 17. versijā:

 1. Lejupielādējiet un palaidiet Kodi.kā instalēt spinz tv
 2. Iet uz savu Sākuma ekrāns> noklikšķiniet uz kārtas Iestatījumi pogu >Failu menedžeris> Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.kā instalēt spinz tv, balstoties uz kodi kriptona 17 versiju
 3. Ievadiet saiti http://repo.stvmc.net/lodziņā, kur tas redzams “Nav” >Ievadiet programmas nosaukumu ‘Spinz’ vai jebkuru citu vārdu, kas jums patīk, un noklikšķiniet labi.spinz tv mediju avots
 4. Atgriezieties pie sava Sākuma ekrāns nospiežot ‘Esc’ pogu uz tastatūras >Papildinājumi>noklikšķiniet uz kastes formas ikona virsotnē.spinz tv kodi addon pārlūks
 5. Klikšķis Instalēt no zip faila >SpinzTV > Repository.SpinzTV-0.0.1.zip.spinz tv repozitorija zip fails
 6. Pagaidiet, līdz instalēšana ir pabeigta.
 7. Izvēlieties Instalējiet no krātuves >Spinz TV > Programmu papildinājumi >Spinz TV vednis > Uzstādīt.spinz tv vednis
 8. Iet uz Papildinājumi> Programmu papildinājumi >Spinz TV vednis > un izvēlēties starp dažādiem būvē.spinz tv vednis būvēt
 9. Uzstādīt jebkura no tām celtnēm, kuras jums patīk un kuras jums patīk!

Kā instalēt Spinz TV versiju uz Kodi Jarvis 16. versiju

Spinz TV Build instalēšana Kodi Jarvis 16. versijā ir līdzīga lejupielādei Kriptona 17. versijā, nevis fakts, ka izkārtojumā ir nelielas izmaiņas, bet līdzīgs process, lai turpinātu.

Kad esat instalējis Spinz TV vedni, jūs sastapsities ar Spinz TV veidnēm Jarvisam, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā:

kā instalēt spinz tv kodi jarvis 16. versiju

Kā instalēt Spinz TV papildinājumus Kodi Krypton 17. versijā

Lai lejupielādētu Spinz TV papildinājumu, pirmās 6 darbības, lejupielādējot Spinz TV Build, paliks nemainīgas. Kad esat uzstādījis krātuvi, rīkojieties šādi:

 1. Izvēlieties Instalējiet no krātuves >Spinz TV > Programmu papildinājumi >Spinz TV Pro > Uzstādīt.kā instalēt spinz tv papildinājumus Kodi Krypton 17. versijā
 2. Noklikšķinot uz Spinz TV pro, tas prasīs Facebook ID un parole.spinz tv pro pieteikšanās
 3. Noklikšķinot uz Straumju saraksts varat apskatīt dažādus kanālus multivides straumēšanai.

spinz tv pro video

Kā instalēt Spinz TV papildinājumus Kodi Jarvis 16. versijā

Spinz TV papildinājuma instalēšana Kodi Jarvis 16. versijā paliks tāda pati kā lejupielādējot 17. versijā, taču var novērot izmaiņas programmatūras izkārtojumā..

Lai izvairītos no bieži sastopamām problēmām un kļūdām, ieteicams savā sistēmā instalēt jaunāko Kodi versiju, t.i., Kodi Krypton 17. versiju..

Spinz TV nedarbojas – kā labot

Lielākā daļa problēmu, kas var rasties, instalējot Spinz TV, ir saistītas ar iepriekšējām Kodi versijām. Jaunā Kodi versija, t.i., Kodi Krypton 17. versija, novērsīs lielāko daļu problēmu.

Dažiem lietotājiem var būt problēmas lejupielādēt Spinz TV no krātuves. Šo problēmu var novērst, iespējot “Nezināmu avotu”. To var novērst, atgriežoties sākuma ekrānā> Papildinājumi> Iestatījumi > Iespējot nezināmu avotu.

Kā instalēt Hardnox būvi uz Kodi Krypton 17. versijas

Lejupielādējot Hard Nox versiju uz Kodi Krypton 17. versiju, jums precīzi jāveic 8 darbības, kas vajadzīgas, lai lejupielādētu Spinz TV būvi (minēts iepriekš). Tad viss, kas jums jādara, ir no dažādu Krypton versiju saraksta, atlasiet Spinz TV Hard Nox. Tam vajadzētu iespējot Hard Nox vietnē Kodi.

Kā instalēt Hardnox būvi uz Kodi Krypton 17. versijas

Labākais Spinz TV vednis Kodi

Instalējot Spinz TV vedni Kodi, jūs atradīsit dažādu instalēšanai paredzēto versiju sarakstu. Lai nosauktu dažus no labākajiem Spinz TV vedņiem, šeit ir mūsu populārākie ieteikumi:

 1. Spinz TV Premium Lite
 2. Spinz TV Envy Krypton
 3. Spinz TV Hard Nox

Šīs ir visspēcīgākās Kodi versijas, kā rezultātā jūs varat straumēt dažādus multivides kanālus un izklaides paketi zem viena jumta..

Lai to iesaiņotu

Instalējot Spinz TV, tiks izveidots ideāls maisījums jūsu Kodi Krypton 17. versijai, kurā vienā straumē varat straumēt tūkstošiem multivides kanālu, filmas un sporta izklaides. Ir sniegts ceļvedis Spinz TV instalēšanai Kodi 16. un 17. versijā, kas veic līdzīgas darbības, bet ar atšķirīgu izkārtojumu. Spinz TV Kodi ir labākā izvēle cilvēkiem, kuri vēlas visu filmu, sporta un TV šovu aromātu vienā kausiņā..

Atstājiet komentāru, ja vēlaties uzdot kādus jautājumus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map