Supremacy Repository ir pilnīgs komplekts visiem straumētajiem geeks, kuri vēlas izveidot vienu repozitoriju filmām, TV šoviem un sportam utt. Supremacy ir ieguvusi lielisku vārdu pati, pateicoties savam Supremacy Kodi papildinājumam, kas ir populārs starp citiem. daudzi lietotāji.

Izlasiet šo KodiVPN rokasgrāmatu un iepazīstiet vairāk par krātuvi un labākajiem Kodi papildinājumiem.

Pārskats par pārākumu Repo

Augstākā līmeņa krātuve ir viena no populārākajām krātuvēm Kodi sabiedrībā. Tās popularitātes iemesls ir tas, ka tajā tiek izvietoti pašu pievienojumprogrammas, kā arī citi trešo pušu papildinājumi. Ne daudziem krātuvēm ir savs Kodi papildinājums, un labākā daļa par Supremacy ir tas, ka tam ir savi trīs dažādi papildinājumi:

 1. Pārmērība; galvenais papildinājums, kas lietotājiem ļauj skatīties filmas, dokumentālās filmas, TV šovus, 4K filmas, bērnu filmas un tiešraidi.
 2. Pārmērības sports; uz sportu vērsts papildinājums, kas nodrošina straumēšanu dzīviem sporta veidiem.
 3. Pārmērība iptv; papildinājums visiem IPTV cienītājiem.

Virskārtas repozitoriju regulāri atjaunina tā izstrādātāji, un tas ir iemesls, kādēļ cilvēki labprātāk izmanto šo krātuvi un tās papildinājumus. Suprimacy Kodi papildinājumi ir patstāvīgi nopelnījuši viņiem lielisku reputāciju, nodrošinot augstas kvalitātes straumēšanas pieredzi.

Kā instalēt Supremacy repozitoriju Kodi kriptonā 17.6 un jaunākās versijās

Veiciet šīs darbības, lai instalētu Supremacy Repository savā Kodi Krypton versijā 17.6:

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumu (pārnesumu) ikona > Atvērt Failu menedžeris.kā instalēt pārākumu kodi repozitoriju kriptonā 17.6
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Parādīsies dialoglodziņš > Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts > Ievadiet šo URL adreses joslā “http://2supremacy.uk/repo/” > Klikšķis Labi > Piešķiriet šim multivides avotam vārdu “Pārmērība> Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.kā instalēt pārākumu kodi krātuvi
 3. Atgriezties pie Galvenā izvēlne > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona no augšējā kreisā stūra.kā instalēt pārākumu kodi krātuvi uz
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz Pārmērība > Izvēlieties pārākums-2.6.zip > pagaidiet paziņojumu.lejupielādēt pārākuma repozitoriju
 5. Noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Tagad jūs varat viegli instalēt jebkuru papildinājumu no šīs krātuves.

instalēt pārākumu kodi repo no zip faila

Kā instalēt virslīguma repo vietnē Kodi Jarvis 16 un jaunākās versijās

 1. Atvērt Kodi Jarvis.
 2. Klikšķis Sistēma > Iet uz Failu menedžeris.
 3. Klikšķis Pievienot avotu.
 4. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Klikšķis Gatavs > Piešķiriet šai multivides avota saitei nosaukumu Pārmērība > Klikšķis Gatavs > Klikšķis
 5. Dodieties atpakaļ uz Kodi mājas Ekrāns > Klikšķis Sistēma > Atvērt Papildinājumi.
 6. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Klikšķis Pārmērība > Klikšķiniet uz pārākums-2.6.zip.

Kā uzinstalēt Supremacy krātuvi vietnē FireStick Kodi

 1. Uzstādīt Kodi ierīcē Fire Stick.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Kad esat veicis iepriekšminētās darbības, skatiet Kodi Krypton versijas 17.6 instalēšanas procedūras.

Augstākās kvalitātes krātuves lejupielāde

 1. Lejupielādējiet Supremacy Kodi papildprogrammas zip failu no (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Iet uz Kodi galvenā izvēlne.
 3. Klikšķiniet uz Papildinājumi.
 4. Klikšķis Kaste
 5. Klikšķis Instalēt no ZIP faila.
 6. Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēto zip failu.
 7. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija.
 8. Klikšķiniet uz
 9. Atvērt Video papildinājumi mapē un instalējiet jebkuru no iecienītākajiem Kodi papildinājumiem, kas atrodas krātuvē, un sāciet straumēšanu.

Pārmērība Kodi Addons

Supremacy Repository ir ielādēts ar daudziem populāriem Kodi papildinājumiem, piemēram:

 1. Aspis
 2. Joda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektra velve
 5. Nakts šausmas
 6. Planētas MMA
 7. Pārmērība iptv
 8. Sporta pārākums
 9. KOPĀ
 10. JoyRide

Visi šie papildinājumi ir atjaunināti un darbojas lieliski. Es personīgi mēģināju instalēt visus šos papildinājumus pa vienam, un es nesaskāru nevienu problēmu.

FAQ par pārākumu

Daudzi cilvēki visā pasaulē ir izmantojuši pārākuma repozitoriju. Tāpat tās lietotāji dažādos forumos ir ievietojuši daudz vaicājumu. Šeit ir norādītas divas visbiežāk sastopamās bažas, kuras raisa daudzi lietotāji:

Virspārvaldes repo nedarbojas

Noteiktos laikos, iespējams, nevarēsit piekļūt Supremacy repozitorijam, un tas var būt divu galveno iemeslu dēļ. Vai nu krātuve tiek atjaunināta, vai arī Kodi pievienotais avota URL nav pareizs.

Vienmēr pārliecinieties, vai esat ievadījis pareizu multivides avota URL, un pirms URL pievienošanas vienmēr pārbaudiet, vai avota URL ir tiešsaistē.

Nedarbojas papildinājumu pārākums

Tas nenotiek parasti, jo Supremacy Kodi papildinājums laiku pa laikam tiek atjaunināts, un papildinājums nekad nav samazinājies. Tomēr, ja papildinājums nedarbojas jūsu sistēmā, mēģiniet vēlreiz instalēt papildinājumu no krātuves.

Pārliecinieties, ka izmantojat atjauninātu Supremacy repozitoriju, jo, ja jūs mēģināt instalēt šo papildinājumu no jebkura cita repozitorija, iespējams, ka jums varētu būt novecojusi versija.

Secinājums

Supremacy ir lielisks krātuve, kurai ir katrs papildinājums, kas nepieciešams iedzeršanas skatīšanai. Krātuve ir uzticama, jo tā ir atjaunināta jau labu laiku, un lietotāji, kas to izmanto, nav ziņojuši par kļūdām vai problēmām.

Fakts, ka tajā atrodas savi papildinājumi, padara to par uzticamu krātuvi, un tā papildinājumu kvalitāte ir arī ievērojama. Es ieteiktu lietotājiem izmēģināt šo krātuvi, bet ne bez maksas vai vislabākā bezmaksas VPN Kodi, jo trešo personu papildinājumu izmantošana padara jūs neaizsargātus pret juridiskām problēmām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me