Kā instalēt Ultimate IPTV uz Kodi mazāk nekā 3 minūtēs

Skatieties tiešraides IPTV kanālus un straumējiet visus savus iecienītos šovus, filmas, sportu un mūziku, izmantojot šo papildinājumu. Šajā rokasgrāmatā mēs soli pa solim apspriežam Ultimate IPTV instalēšanu Kodi.


Kā vienmēr, jums vajadzētu būt vislabākajam Kodi VPN, kas var apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un ļaut lietotājiem droši piekļūt savam iecienītākajam saturam..

Ja jums rodas jautājums, “kāpēc man ir nepieciešams KND VPN”? Tad atbilde ir tāda, ka IPTV Kodi papildinājumi ir ģeogrāfiski bloķēti, un, lai piekļūtu viņu straumēm, ir nepieciešams VPN.

Whitecream ir izveidojis slaveno IPTV papildinājumu “Ultimate IPTV”, un to var atrast Kodi Israel krātuvē. Ultimate IPTV papildinājums piedāvā daudzus populārus kodi papildinājumu kanālus, ieskaitot beIN Sports, ESPN, MTV utt..

Kā instalēt galīgo IPTV Kodi Leia un Krypton

 1. Atvērt Kodi jūsu sistēmā > Pieskarieties Iestatījumu ikona (zobrata formas ikona), ko redzat ekrāna augšdaļā > Tagad atlasiet File Manager.kā instalēt galīgo iptv uz kodi
 2. Šeit redzat divus precīzus attēlus ekrāna kreisajā un labajā pusē, veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu ekrāna kreisajā pusē > Tagad noklikšķiniet uz “Nav ” > Ierakstiet URL http://www.lvtvv.com/repo/ un noklikšķiniet uz labi > Ierakstiet vārdu “Kodils Repo ” un noklikšķiniet uz labi > Klikšķis labi atkal.Kā instalēt Ultimate IPTV Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Atgriezieties Kodi sākuma ekrānā, nospiežot “Esc’ pogu tastatūrā vairākas reizes > Tagad noklikšķiniet Pievienotons cilne > Tad Komplekts Instalētājs ikona (kastes formas ikona) atrodas augšējā stūrī.galīgais iptv par kodi iestatīšanu
 4. Klikšķiniet uz Instalēt no Zip Fails starp iespēju sarakstu > Izvēlieties Kodils Repo no saraksta, kas parādās lodziņā > Tagad noklikšķiniet uz krātuve.kodil-1.3.zip > Ļaujiet instalēšanai pabeigt.galīgais iptv uz kodi iestatījumiem
 5. Tagad atlasiet opciju Instalējiet no krātuves > Klikšķiniet uz Kodils (Kodi Izraēla),, krātuve > Pieskarieties Video Papildinājumi > Pēc tam ritiniet uz leju, lai atrastu Ultimate IPTV > Tagad noklikšķiniet Uzstādīt.galīgais iptv par kodi konfigurāciju
 6. Lai skatītu papildinājumu, atveriet Kodi > Papildinājumi > Video papildinājumi > Galīgais IPTV.

kā pievienot galīgo iptv uz kodi

Brīdinājums! Izmantojot Ultimate IPTV, jums vajadzētu izmantot VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu Ultimate IPTV.

Kā instalēt galīgo IPTV uz Kodi Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Palaist Kodi Jarvis > klikšķiniet uz Sistēmas > Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu kreisajā ekrānā > Klikšķis “Nav” un ierakstiet URL http://www.lvtvv.com/repo/ un noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu “Kodils Repo ” > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi lai aizvērtu kasti.
 2. Tagad atgriezīsimies pie Kodi Galvenais Izvēlne > Klikšķiniet uz Iestatījumi opcija > Pievienotons > Uzstādīt no plkst Zip Fails > Kodils Repo > zip
 3. Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Kodilu krātuves > Video papildinājumi > Galīgais IPTV > Uzstādīt > Izbaudi!

Ultimate IPTV Download Zip APK File

Tieši lejupielādēt Galīgais IPTV krātuve zip failu no šejienes ierīcē un izpildiet šīs darbības, lai turpinātu Ultimate IPTV instalēšanu.

 1. Kad lejupielāde ir pabeigta, palaidiet Kodi savā sistēmā > Iet uz Pievienotons > Kasteformas ikona augšējā kreisajā pusē.
 2. Uzstādīt no plkst Zip Faila opcija > Parādīsies lodziņš, meklējiet zip fails ko lejupielādējāt savā sistēmā > Pagaidiet instalēšanu.
 3. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Kodils Repozitorijs> Video Pievienotons > Galīgais IPTV > Uzstādīt > Tagad izbaudi!

Galīgais IPTV nedarbojas / Kodi rada kļūdas / problēmas

Ultimate IPTV straume nav pieejama

Kodi lietotāji var niknoties, redzot, ka ekrānā tiek parādīts tas pats ziņojums, mēģinot straumēt kanālu. Tas varētu radīt vairāk neapmierinoša, kad jūsu iemīļotais TV šovs drīz tiks rādīts.

Risinājums

Vienkāršs šīs problēmas risinājums ir tas, ka jūs saņemat Kodi VPN, kas atbloķēs visus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs nevarat apskatīt kanālus, kas ir pieejami straumēšanai ārpus jūsu reģiona, ja jums nav VPN. Ja nevēlaties tērēt VPN abonēšanu, varat izmēģināt labāko Kodi bezmaksas VPN.

Galīgais IPTV buferizācijas jautājums

Buferēšana ir izplatīta problēma, ar kuru galvenokārt ir saskāries katrs Kodi lietotājs. Tas var būt kairinošs, kad atrodaties izrādes vidū, un videoklips joprojām tiek apturēts buferizēšanai.

Risinājums

Kešatmiņas notīrīšanu Kodi var atrisināt dažādos veidos. Tomēr optimālais risinājums ir iztīrīt kešatmiņu, izmantojot Merlin Auto Cleaner. Šim papildinājumam ir iespēja automātiski iztīrīt visu kešatmiņu.

Galīgais IPTV kanālu atskaņošanas saraksts

Ultimate IPTV kanāli aptver daudzus atskaņošanas sarakstus. Daži no populārajiem IPTV kanāliem ir sniegti zemāk:

 1. OSN
 2. beIN Sports
 3. Eurosport
 4. MTV
 5. Premium kino
 6. Karikatūru tīkls

Ultimate IPTV pārskati

Kodi lietotāji, lietojot Ultimate IPTV papildinājumu savā iPhone, saskaras ar dažādām problēmām, piemēram, ziņojumu, kas turpina rādīt “šis ir Ultimate IPTV papildinājuma beigas”. Tas kairina lietotājus, un viņi pāriet uz citiem Kodi papildinājumiem.

galīgais iptv pārskats

Dažiem Kodi lietotājiem ir viedoklis, ka galīgais IPTV papildinājums izmanto nozagtus IPTV kontus. Tā rezultātā, kad daudzi cilvēki sāka izmantot šo papildinājumu, tas sāka slēgt kontus.

galīgais iptv reddit

Lai sakārtotu lietas

Straumējiet simtiem IPTV kanālu Ultimate IPTV Kodi papildinājumā. Tā ir labākā vieta, kur skatīties premium klases filmas bez abonēšanas un skatīties sporta pasākumus, netērējot ne santīma. Šis papildinājums tiek pastāvīgi atjaunināts ar jaunām saitēm un avotiem, vienlaikus izmantojot filtrus, lai sašaurinātu meklēšanas rezultātus. Šajā rokasgrāmatā ir parādīti detalizēti norādījumi par Ultimate IPTV instalēšanu Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map