Kā instalēt virpuļprogrammu Kodi Krypton un Jarvis mazāk kā 6 minūtēs

Kas ir Vortex uz Kodi

Vortex ir jauns sporta un mūzikas papildinājums, ko izstrādājuši divi tehnoloģiju industrijas giganti, t.i., Roks Drupinātājs un Dreamweaver. Šis papildinājums aptver daudzus īpašus sporta pasākumus, tostarp futbolu, UFC, motosportu un daudz ko citu.


Rock Crusher un Dreamweaver nekad nerada kompromisus attiecībā uz kvalitāti, tāpēc jūs varat sagaidīt ne mazāk kā perfektu no diviem. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriežam, kā instalēt Vortex Kodi. Lai instalētu šo papildinājumu, izpildiet zemāk norādītās darbības attiecībā uz Kriptonu un Jarvisu.

Kā instalēt Vortex uz Kodi 17
Kā instalēt virpuļprogrammu Kodi 16
Lejupielādējiet Vortex Repo
Vortex Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas
Kodi Vortex atsauksmes

Brīdinājums! Jums vajadzētu izmantot VPN, lai Vortex lietošanas laikā paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi un straumējiet neierobežotu saturu vietnē Vortex.

Kā instalēt virpuļprogrammu Kodi Krypton 17. vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi Kreptons 17 jūsu sistēmā > Pieskarieties Iestatījumu ikona (zobrata formas ikona), kas atrodas augšpusē > Tagad atlasiet Failu menedžeris opcija.kā instalēt virpuļplūsmu kodi
 2. Šeit ir redzams krātuvju avotu saraksts, ritiniet uz leju un Dubultklikšķi ieslēgts Pievienot avotu > Parādīsies lodziņš, kur jums jānoklikšķina “Nav” > Pēc tam ierakstiet Repozitorija URL http://www.rockodi.com/ un noklikšķiniet uz labi > Tagad ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Akmens’ un noklikšķiniet uz labi > Klikšķis labi atkal.kā instalēt virpuļplūsmu kodi kriptona versijā 17 vai jaunākā versijā
 3. Lai turpinātu trešo darbību, dodieties uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad pieskarieties Iepakojuma uzstādītājs ikona (kastes formas ikona) augšējā kreisajā stūrī.pievienojiet virpuli uz kodi
 4. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Parādīsies rūtiņa, kurā jums ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz ‘Akmens’ > krātuve.Rockcrusher-1.6.zip > Repozitorija instalēšana prasīs zināmu laiku.lejupielādēt vortex kodi zip failu
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Rockcrusher krātuve > Video papildinājumi > Atrodiet un noklikšķiniet uz Virpulis no saraksta > Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt > Pagaidiet, līdz tas instalēs papildinājumu.vortex on kodi setup
 6. Lai skatītu papildinājumu, dodieties atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Tagad noklikšķiniet uz Video papildinājumi > Ja jūs skatāties uz ekrāna labo pusi, jūs redzēsit kodi papildinājumu sarakstu, ritiniet uz leju, lai atrastu Virpulis un noklikšķiniet uz tā. Sāciet lietot Vortex papildinājumu.

virpulis kodi iestatījumos

Kā instalēt virpuļprogrammu Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi Jarvis 16 jūsu sistēmā > Klikšķiniet uz Sistēmas opcija, kas atrodas ekrāna apakšā > Tagad atlasiet Failu menedžeris.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu, ko varat atrast saraksta beigās > Tagad parādās uznirstošais lodziņš, noklikšķiniet uz “Nav”. > Ierakstiet URL http://www.rockodi.com un noklikšķiniet uz Gatavs > Ierakstiet vārdu “Roks” un noklikšķiniet uz Gatavs > Tagad noklikšķiniet uz Labi.
 3. Atgriezties pie Kodi sākuma ekrāns > Izvēlieties Sistēmas opcija vēlreiz > Pēc tam noklikšķiniet uz Papildinājumi > Instalēt no ZIP faila > Sarakstā atlasiet “Rock” > Klikšķiniet uz krātuve.Rockcrusher-1.6.zip > Tagad pagaidiet, kamēr tā tiks instalēta.
 4. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Rockcrusher krātuve > Klikšķiniet uz Video papildinājumi > Virpulis > Uzstādīt > Pagaidiet, līdz tas instalēs papildinājumu.

Lejupielādējiet Vortex Repo

Vortex papildinājums ir atrodams Rock Crusher krātuvē. Varat arī lejupielādēt šo krātuvi tieši savā sistēmā, kas izdzēš dažus no iepriekš norādītajiem soļiem. Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Vortex krātuvi, un rīkojieties šādi:

 1. Kad esat lejupielādējis zip failu un saglabājis to savā sistēmā, atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Paketes instalētāja ikona.
 2. Instalēt no ZIP faila > Pārvietojieties lejupielādētajā ZIP failā. Kad esat pārlūkojis failu, tā instalēšana prasīs dažas minūtes.
 3. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Rockcrusher Repo > Video papildinājumi > Virpulis > Uzstādīt > Izbaudi!

Vortex Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Vortex iepriekš bija pieejams straumju papildinājumu krātuvē. Tomēr tagad tai ir savs krātuve Rockcrusher, kurā jūs varat viegli instalēt Vortex. Pāreja no straumēšanas papildinājumiem uz atsevišķu Vortex papildinājumu ir izraisījusi dažas problēmas. Šajā emuārā apskatītas jaunākās Vortex instalēšanas vadlīnijas, kas darbojas perfekti.

Vortex papildinājums nedarbojas

Vorte strādāja labi līdz krātuves maiņai. Tagad, kad tam ir atsevišķa jauna krātuve, tas darbojas un darbojas labi Kodi.

Kodi Vortex atsauksmes

Vortex ļauj tiešsaistē skatīties daudzus sporta pasākumus, tostarp Motor Sports sacīkšu braucienus. Daudzi Kodi lietotāji ieslēdz savu Vortex papildinājumu Kodi tiešsaistes sporta skatīšanai bez abonēšanas.

Paldies @ rockcrusher01 par satriecošo # formula1 #pievilcīgo pārklājumu vietnē #vortex. Labākais sacīkšu pārklājums uz Kodi.

– Niks Anghels (@nickanghel), 2017. gada 13. maijs

Kodi lietotāji arī Vortex uztver kā galveno papildinājumu HD straumēšanas dēļ. Vissvarīgākais ir tas, ka visa straumēšana darbojas lieliski, neveicot multivides satura ielādi.

@ rockcrusher01 # VORTEX ir vislabākā (iespējams, TIKAI strādā HD / Eng) Grammy balvu straume KODI. Balsti un TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Niks Anghels (@nickanghel), 2017. gada 13. februāris

Lai pievienotu lietas

Vortex, jauns nosaukums Kodi pasaulē, ir pārņēmis sporta un mūzikas papildinājumu kategoriju. Tas ir produkts, kas iegūts no diviem populāriem nosaukumiem Kodi pasaulē Rock Crusher un Dreamweaver. Tas aptver daudzus sporta pasākumus, tostarp UFC PPV pasākumus, kurus ir grūti tiešsaistē apskatīt bez maksas. Šajā rokasgrāmatā mēs apspriežam, kā instalēt Vortex Kodi un skatīties sporta tiešraidi. Iepazīstieties ar mūsu kodi vpn ceļvedi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map