Kā instalēt VPN Kodi, izmantojot 2 dažādas metodes [2020]

Kodi šajā nozarē darbojas jau ilgu laiku, un tas ir populārs starp pārmērīgiem skatītājiem, jo ​​tam ir augstākās klases funkcijas un augstas kvalitātes saturs. Turklāt Kodi pieejamais satura dažādība neļaus aizdomāties par neko citu. Tā ir viena pietura izklaidei, ziņām, sportam, mūzikai un daudz kam citam.


Viena no lielākajām bažām šajā digitālajā laikmetā ir kiberdrošība, un tiešsaistes straumētāji ir vieni no lielākajiem tās upuriem. Kodi lietotāji straumē saturu caur tā papildinājumiem, kas ir vai nu oficiāli papildinājumi, vai neoficiāli (trešo personu) papildinājumi. Oficiālie Kodi papildinājumi nodrošina satura īpašnieku un izplatītāju atļautas straumes, un viņi nav iesaistīti nevienā pirātismā. Trešo pušu pievienojumprogrammas tiek izmantotas vairāk nekā oficiālās, un daudzas no tām nodrošina pirātiskas plūsmas, kas norāda, ka tās ir nelegālas izmantot.

Varas iestādes un daudzi hakeri izmanto tiešsaistes straumētāju ievainojamību un spieg no viņiem, kamēr viņi straumē tiešsaistē bez sevis. Spiegprogrammatūra un ļaunprātīga programmatūra ir izplatīta problēma, ar kuru saskaras miljoni cilvēku visā pasaulē. Īpaši, ja izmantojat tāda atvērtā koda platformu kā Kodi, ļoti ieteicams aizsargāt savu privātumu.

Gudri lietotāji aizsargā savu privātumu un klātbūtni tiešsaistē, izmantojot VPN, jo tas šifrē trafiku un nodrošina jūsu savienojumu. Tomēr ne visus VPN var izmantot tiešsaistes straumēšanai, jo ne visiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir ātrgaitas serveri. Es ieteiktu jums izvēlēties labāko no Kodi VPN, lai aizsargātu jūsu privātumu no varas iestādēm un baudītu netraucētu straumēšanu.

2 veidi, kā izmantot VPN vietnē Kodi

Ir divi dažādi veidi, kā izmantot VPN Kodi, lai atbloķētu straumes un saglabātu privātumu. Varat VPN instalēt tieši Kodi, ja pakalpojumu sniedzējam ir paredzēts Kodi papildinājums. Pretējā gadījumā jums ierīcē būs jāinstalē VPN un pēc tam palaidiet Kodi. Abas šīs metodes ir izmēģinātas un pārbaudītas, un nevienā no tām nav pamanīts neviens jautājums.

Apskatīsim, kā instalēt VPN Kodi, izmantojot abas šīs metodes:

1. Kā ierīcē uzstādīt VPN, lai to izmantotu Kodi

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā izmantot VPN Kodi, ir instalēt to ierīcē un pēc tam palaist Kodi, izmantojot drošu savienojumu. Šāda VPN izmantošana straumēšanas laikā netraucēs, un straumes varēsit atbloķēt bez problēmām. Šī metode galvenokārt ir piemērojama VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuriem nav speciāla Kodi papildinājuma.

Lai ierīcē instalētu VPN, rīkojieties šādi:

  1. Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēja oficiālo vietni un reģistrējieties sava pakalpojuma saņemšanai, izvēloties jums vispiemērotāko paketi.
  2. Tagad lejupielādējiet klientam / lietotnei atbilstošu ierīci un operētājsistēmu. Piemēram, ja jūs izmantojat Windows, lejupielādējiet Windows darbvirsmas klientu.
  3. Pēc tā lejupielādes instalējiet klientu ierīcē. Kad instalēšana ir pabeigta, piesakieties pakalpojumā, izmantojot akreditācijas datus, kas jums tika izsniegti reģistrēšanās laikā.
  4. Tagad izveidojiet savienojumu ar drošu serveri no serveru saraksta.
  5. Pēc savienojuma ar serveri ierīcē atveriet Kodi.
  6. Straumējiet ar jebkuru papildinājumu, kuru vēlaties izmantot, nebaidoties no ierobežojumiem.

2. Kā instalēt VPN uz Kodi – tieša instalēšana

PureVPN ir vienīgais labākais Kodi VPN, kam ir īpašs Kodi papildinājums, kas lietotājiem ļauj ērti nodrošināt viņu privātumu straumēšanas laikā. Un šajā instalēšanas rokasgrāmatā tiek izmantota krātuve, ko nodrošina PureVPN, kas paredzēta Kodi. Visi lietotāji, kuri ir jauninājuši versiju uz Kodi Leia 18, ievērojiet šo procedūru, lai instalētu VPN jaunākajā Kodi versijā.

 1. Lejupielādējiet PureVPN repozitorija ZIP failu.Kā instalēt VPN vietnē Kodi Krypton 17.6
 2. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne.instalēt vpn uz kodi jarvis
 3. Noklikšķiniet uz Box-icon no augšējā kreisā stūra > Klikšķis Instalēt no zip faila opcija.kā instalēt vpn kodi straumēšanai
 4. Parādīsies dialoglodziņš, atrodiet lejupielādētā zip faila atrašanās vietu un atveriet to > papildinājums tiks instalēts un parādīsies paziņojums.kā pievienot vpn uz kodi
 5. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne> Iet uz Programmu papildinājumi > Izvēlieties PureVPN> Klikšķis Papildinājuma iestatījumi > Parādīsies dialoglodziņš ar opcijām.purevpn kodi iestatīšanai
 6. Novietojiet kursoru virs VPN konfigurācijas opcijas un ievadiet savu PureVPN pieteikšanās informācija > Noklikšķiniet uz Labi > Tagad izveidojiet savienojumu ar vēlamo serveri no saraksta.

droša straumēšana ar vpn kodi

Kā instalēt VPN uz Kodi Leia 17.6

Ja jūs izmantojat Kodi Krypton versiju 17.6, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet Kodi > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne > Klikšķis Lejupielādēt opcija no saraksta.
 2. Izvēlieties Programmu papildinājumi > Ritiniet sarakstu uz leju un noklikšķiniet uz Web skatītājs > Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr parādās paziņojums.
 3. Pēc tam atgriezieties Kodi galvenā izvēlne > Klikšķis Papildinājumi > Iet uz Programmu papildinājumi > Izvēlieties Web skatītājs.
 4. Tiks atvērts papildinājums, un jūs redzēsit tīmekļa pārlūka saskarni > Ierakstiet šo saiti “https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip” adreses joslu un Klikšķis labi > Parādīsies lodziņš, kurā tiek lūgta jūsu atļauja zip faila lejupielādēšanai > Klikšķis .
 5. Ievadiet adresātu, kurā vēlaties lejupielādēt zip failu > Klikšķis labi > Sāksies lejupielāde, un jūs tiksit informēts, kad lejupielāde būs pabeigta > Klikšķis labi atkal Aizveriet tīmekļa skatītājs.
 6. Atgriezties Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kaste > Klikšķis Instalēt no ZIP faila > atveriet lejupielādētā zip faila mērķa mapi > Klikšķis service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts.
 7. Atgriezties pie Kodi galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne> Klikšķis Programmu papildinājumi > Atvērt PureVPN Monitor OpenVPN.
 8. Klikšķiniet uz Papildinājuma iestatījumi > Ievadiet savu Lietotājvārds un Parole, lai pieteiktos savā PureVPN kontā.
 9. Atlasiet a valsts reģions no kurienes vēlaties pieslēgt internetu > Klikšķis labi.

Kā iestatīt Kodi VPN maršrutētājā

Viens no labākajiem tīkla drošības veidiem ir VPN instalēšana maršrutētājā. Tādā veidā jūs varat ne tikai droši straumēt, izmantojot Kodi, bet arī baudīt drošu bezvadu tīklu. Šī iestatīšana ir noderīga arī tad, ja lietotāji mēģina izmantot Kodi Fire TV Stick ar VPN Firestick. Veiciet šīs darbības, lai instalētu VPN maršrutētājā:

 1. Piesakieties Tomato maršrutētāja vadības panelī
 2. Kreisajā pusē esošajā panelī dodieties uz “Pamata‘ > Klikšķis ‘Tīkls
 3. Atlasiet savienojumu “VeidsNo nolaižamās izvēlnes
 4. Ievadiet savu VPN konta akreditācijas dati nodrošina jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs.
 5. Atzīme ‘Izmantojiet DCHP‘ un ‘Izmantojiet noklusējuma vārteju attālajā tīklā
 6. Zem PPTP vārteja, ievadiet servera adresi, kurai vēlaties izveidot savienojumu
 7. Atstājiet “Apakštīkla maska‘ un ‘IespējasTikai laukā, ja vien jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs nav norādījis
 8. Savienojuma režīmam atlasiet “Uzturēt dzīvuNo nolaižamās izvēlnes
 9. Pārbaudiet, vai MTU ir iestatīts uz noklusējumu
 10. Pārliecinieties arī par savu LAN vai bezvadu iestatījumi ir iestatīti uz noklusējumu
 11. Tagad ritiniet uz leju līdz lapai un nospiediet “SaglabātUn tas ir viss, tas ir izdarīts
 12. Lai pārbaudītu savienojuma statusu, dodieties uz Statuss > Baļķi > Pēdējās 25 līnijas

Kā Kodi instalēt bezmaksas VPN

Es nevienam neiesaku Kodi bezmaksas VPN, jo tie nav tik uzticami kā apmaksātie VPN pakalpojumu sniedzēji. Paredzams, ka VPN nodrošina jums drošību un sedz jūsu ievainojamību, ko, manuprāt, nevar darīt bezmaksas VPN sniedzēji. Bezmaksas VPN lietotāji ir saskārušies ar nopietnām problēmām, piemēram, žurnālu kārtošanu un DNS noplūdi. No laba un uzticama VPN nodrošinātāja šīs nopietnās problēmas nav gaidāmas.

Tomēr, ja jūs joprojām nevēlaties tērēt vienu santīmu par VPN, varat izmēģināt TunnelBear for Kodi. Tas ir viens no izcilākajiem bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējiem Kodi, kura serveriem ir vairāk nekā 22 valstīs, un tie visi nodrošina ātrdarbīgu lejupielādi un augšupielādi. TunnelBear izmanto AES 256 bitu šifrēšanas protokolu, un tam ir stingra politika bez reģistrēšanas.

Jūs varat izmantot TunnelBear piecās ierīcēs vienlaicīgi, taču viens no TunnelBear lietošanas trūkumiem ir tas, ka tā datu ierobežojums ir 500 MB dienā. TunnelBear nav īpaša Kodi papildinājuma, taču jūs varat to izmantot, instalējot to tieši savā sistēmā.

Secinājums

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc es tik daudz uzsveru Kodi VPN izmantošanu, neskatoties uz to, ka Kodi ir likumīgs straumēšanas pakalpojums. Iemesls, kāpēc es uzsvēru VPN izmantošanu Kodi, ir tāds, ka tiešsaistes straumēšana ar Kodi caur tās trešo personu papildinājumiem var, taču jūs esat pakļauts riskam un neviens nevēlas saskarties ar šo karstumu. Otrkārt, kiberdrošības jautājumi pieaug katru dienu, un vienmēr ir labāk būt drošiem nekā žēloties.

Mans otrais uzsvars ir uz maksas VPN pakalpojuma izvēli, nevis bezmaksas VPN sniedzēju, jo nekas labs nenāk par brīvu. Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji jūs neaizsargā, bet drīzāk atstāj jūs neaizsargātu un zināt, vai viņi glabā jūsu žurnālus. Tāpēc esiet prātīgs, izvēloties VPN sniedzēju, jo uz spēles būs likta jūsu tiešsaistes privātums.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map