Ja jūs esat izmisīgi labākais kodi papildinājumu ventilators un vienlaikus filmu ventilators, tad jums ir jāizlasa Watch5S Kodi papildinājums, lieliska filma, kas piedāvā papildinājumu. Watch5S ir milzīga filmu bibliotēka, kuras pamatā ir jaunākās un vecākās filmas. Šajā rokasgrāmatā mēs piedāvājam vienkāršus soļus, kā jauno veidu Watch5S instalēt Kodi.

Pirms mēs sākam, ir svarīgi atcerēties, ka StremHub repozitorijs (vecāka saite) vairs nedarbojas. Konkrētās trešās puses papildinājuma īpašnieks nezināmu iemeslu dēļ ir noņemis Watch5S Kodi papildinājumu. Tas, ko mēs jums gatavojamies parādīt, ir jaunāka versija par to, kā K5 instalēt Watch5S. Tātad, turpiniet lasīt.

Brīdinājums! Izmantojot Watch5S, jums vajadzētu izmantot Kodi VPN, lai paliktu anonīms, jo tas aizsargā jūsu privātumu. Izmantojiet PureVPN 85% atlaidi straumējiet neierobežotu saturu Watch5S.

Kā instalēt Watch5S vietnē Kodi Krypton 17.6 vai jaunākā versijā

 1. Palaidiet Kodi > Atveriet sadaļu Iestatījumi > Pēc tam noklikšķiniet uz File Manager > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.kā instalēt watch5s uz kodi
 2. Tagad ierakstiet vietrādi URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Ierakstiet multivides avota “Cazwall” nosaukumu.Kā instalēt Watch5S vietnē Kodi Krypton 17.6. Versija
 3. Dodieties uz Kodi sākuma ekrānu, nospiežot taustiņu Esc uz tastatūras > Noklikšķiniet uz Papildinājumi > Tagad noklikšķiniet uz ikonas “Package Installer”.kā pievienot watch5s par kodi
 4. Instalēt no zip faila > Atlasiet Repository > Atrodiet repository.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s lejupielādē ZIP kodu Kodi
 5. Instalējiet no krātuves > Vienkārši Caz ​​Repo > Video papildinājumi > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Watch5S > Noklikšķiniet uz Instalēt.kā instalēt watch5s jarvis 16. versijā
 6. Tagad dodieties uz Kodi sākuma ekrānu > Papildinājumi > Video papildinājumi > Skatīties5S.Watch5S atbloķēts
 7. Baudiet un skatieties jaunākās filmas.

Lietotnes Watch5S lejupielāde

Kā instalēt Watch5S vietnē Kodi Jarvis 16. vai jaunāka versija

 1. Atveriet Kodi Jarvis > Sistēma > Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 2. Ievadiet vietrādi URL http://cazwall.com/repo > Ierakstiet multivides avota nosaukumu Cazwall > Noklikšķiniet uz Labi > Dodieties uz Kodi sākuma ekrānu.
 3. Sistēma > Papildinājumi > Instalēt no zip faila > Repozitorijs > Atrodiet repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Instalējiet no krātuves > Vienkārši Caz ​​Repo > Video papildinājumi > Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Watch5S > Noklikšķiniet uz Instalēt.
 5. Papildinājumam varat piekļūt no vietnes Veos > Video papildinājumi > Skaties5S un izbaudi!

Watch5s Kodi lejupielādēt

 1. Lejupielādējiet ZIP fails ierīcē > Iet uz Kodi sākuma ekrāns.
 2. Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona > Instalēt no zip faila > Atrodiet un atveriet repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. Tagad Instalējiet no krātuves > Vienkārši Caz ​​Repo > Video papildinājumi > Izvēlieties Skatīties5S > Klikšķis Uzstādīt.
 4. Jūs varat piekļūt papildinājumam Video papildinājumi > Skatīties5S.

 Watch5s Kodi nedarbojas / kļūdas / problēmas

Pārbaudiet žurnāla kļūdu

Mēģinot instalēt papildinājumu, var parādīties uznirstoša kļūda, norādot “Pārbaudes žurnāls, lai iegūtu vairāk informācijas”. Tas nozīmē, ka krātuvē trūkst faila, tāpēc krātuvi nevar instalēt. Vēl viens iemesls ir tas, ka repozitorijs varētu būt novecojis.

Labot

Lai labotu šo kļūdu, pārliecinieties, vai ir atjaunināts papildinājums, kuru gatavojaties instalēt kopā ar repozitoriju. Tas novērsīs šīs kļūdas parādīšanos.

Nederīgs pasta indekss

Mēģinot instalēt no ZIP faila, iespējams, saskarsities ar šo kļūdu. Par to nav jāuztraucas, un to var viegli atrisināt.

Labot

Kad parādās šī kļūda, dodieties atpakaļ uz failu pārvaldnieku un pārbaudiet, vai esat ievadījis pareizu avota URL. Ja ievadītais URL ir pareizs, pārbaudiet saiti, vai tas darbojas, vai ne. Dažreiz saites tiek pārtrauktas vai slēgtas, izraisot problēmu.

Lietotnes Watch5S lejupielāde

Izmantojot Watch5S lietotnes instalēšanu, Watch5S parādīs jūsu mobilajās ierīcēs visas jaunākās filmas. Šo Android lietojumprogrammu paketi (APK) var izmantot kopā ar Android versiju 4.4 vai jaunāku. Tajā noteikti nav kļūdu, un to var brīvi izmantot. Nepalaidiet garām iespēju skatīties bezmaksas filmas mobilajā ierīcē, izmantojot lietotni Watch5S.

Watch5S atbloķēts

Var gadīties, ka dažas filmas, kurām mēģināt piekļūt, ir ģeogrāfiski ierobežotas vai bloķētas viena vai otra iemesla dēļ. Nozīme: daži plašsaziņas līdzekļu saturs ir pieejams noteiktās valstīs, bet citās valstīs tas ir bloķēts.

Tomēr nav jābaidās, kad joprojām varat atbloķēt Watch5S multivides saturu, izmantojot Kodi VPN. VPN pakalpojums atbloķēs Watch5S filmas, mainot jūsu IP adresi, kas padara filmas pieejamas.

Vēl viens VPN pakalpojuma ieguvums ir tāds, ka valdība vai interneta pakalpojumu sniedzējs nekad neizsekos jūsu darbības internetā. Tagad jūs varat brīvi klīst internetā!

Skatītāju troņu spēle

Kurš nevēlas skatīties Troņu spēli? Stāsts par maldināšanu, režīmu, asinīm, slavu un skeptiskām emocijām; Troņu spēle ir pārņēmusi pasauli ar vētru. Visā pasaulē ir miljardiem fanu, kas vēlas skatīties katru jauno Game of Thrones sezonu, kas parādās.

Tomēr šķērslis, ar kuru viņi saskaras, ir kur to skatīties, kur straumēt zemas kvalitātes straumes, neuzticamus avotus utt. Tam ir vienkāršs risinājums! Visiem Troņu spēles faniem vairs nav par ko uztraukties, jo viņi var skatīties Troņu spēli kanālā Watch5s.

Skatītāju troņu spēle

Viss, kas jums jādara, ir apmeklēt https://watch5s.is/ un meklējiet Game of Thrones, izmantojot meklēšanas joslu vietnē. Jūs iegūsit visas saites, kas atrodas vietnē, atvērsit visas saites un skatīsities savu iecienīto epizodi / sezonu.

Kā skatīties Moana vietnē Watch5s Kodi

Kā skatīties Moana vietnē Watch5s Kodi

Jūs varat noskatīties Disneja populāro filmu “Moana”, izmantojot Watch5S kodi papildinājumu. Lai to izdarītu, iepriekš instalētajā instalācijas rokasgrāmatā Kodi jāinstalē Kodi.

Kad Watch5S papildinājums ir instalēts, dodieties uz Kodi galveno izvēlni > Papildinājumi > Video papildinājumi > Skatīties5S > Noklikšķiniet uz Meklēt > Ierakstiet Moana > Skatieties Moana HD formātā.

kā skatīties moana HD uz watch5s kodi

Lai pievienotu lietas

Lieliskam un bezgalīgam filmu piedāvājumam nav vietas kā Watch5S vietnē Kodi. Tā milzīgā filmu bibliotēka dažu sekunžu laikā sniedz jums visu veidu filmas no visām paaudzēm. Šī ir jaunāka Watch5S instalēšanas versija Kodi versijā, jo StreamHub ir atdalījies no Watch5S. Ja filmas straumēšanas laikā rodas ģeogrāfiski ierobežojumi, jūs iegūstat VPN, lai piekļūtu. Šajā ceļvedī mēs sniedzām soļus, kā K5 instalēt Watch5S, tāpēc pieskaņojieties vairāk Kodi papildinājumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me