yoda-kodi-addon-leia

Yoda Kodi ir vēl viena populārā Exodus Kodi papildinājuma dakša. Izmantojot šo papildinājumu, varat baudīt filmu, TV šovu, dokumentālo filmu straumēšanu un daudz ko citu HD un 4K kvalitātē.

Straumēšanai būs nepieciešams vislabākais VPN, jo HD un 4k straumēm ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta, un VPN var apiet šos ierobežojumus.

Yoda Kodi krātuve

Yoda Kodi papildinājums iepriekš bija pieejams caur Supremacy Kodi repozitoriju, taču repozitorijs nesen tika slēgts, un tagad tas ir pieejams caur Kodi Israel Repository.

Kā instalēt Yoda Kodi vietnē Leia / Krypton

Veiciet šīs darbības, lai instalētu Yoda papildinājumu Kodi Leia versijā 18 un Kriptona versijā 17.6:

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumu (pārnesumu) ikona > Atvērt Failu menedžeris.kā instalēt yoda kodi papildinājumu
 2. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Parādīsies dialoglodziņš > Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts > Ievadiet šo URL adreses joslā “http://www.lvtvv.com/repo/” > Klikšķis Labi > Piešķiriet šim multivides avotam vārdu “Kodils> Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.kodils
 3. Atgriezties pie Galvenā izvēlne > Klikšķis Papildinājumi > Noklikšķiniet uz Kastes ikona no augšējā kreisā stūra.kā iestatīt yoda kodi addon
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz Kodils > Izvēlieties krātuve.kodil-1.3.zip > pagaidiet paziņojumu.derība-kodi-zip-fichier-téléchargement
 5. Tagad noklikšķiniet uz Instalēt no krātuves iespēju > Klikšķis Kodi Izraēlas krātuve > Atvērt Video papildinājumi mape.Yoda kodi video addon
 6. Ritiniet sarakstu un atlasiet Joda> Noklikšķiniet uz Instalēt > Gaidiet paziņojumu.

yoda addon filmām un TV šoviem

Kā instalēt Yoda Kodi uz Jarvis versiju 16 vai augstāku

 1. Atvērt Kodi Jarvis.
 2. Klikšķis Sistēma > Iet uz Failu menedžeris.
 3. Klikšķis Pievienot avotu.
 4. Klikšķis <Nav> un ierakstiet šo URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikšķis Gatavs > Nosauciet šo multivides avota saiti kā Kodils > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Dodieties atpakaļ uz Kodi mājas Ekrāns > Klikšķis Sistēma > Atvērt Papildinājumi.
 6. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Atvērt Kodils> Klikšķiniet uz krātuve.kodil-1.3.zip.
 7. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija > Izvēlieties Pārmērība > Atvērt Video papildinājumi mape > Izvēlieties Joda > Klikšķis Uzstādīt.

Kā instalēt Yoda Kodi uz Fire Stick

 1. Uzstādīt Kodi uz jūsu Fire Stick ierīces.
 2. Iet uz Izstrādātāja iespējas > Ieslēdziet ADB atkļūdošanu un lietotnes no nezināmiem avotiem.
 3. Tagad izpildiet precīzu procedūru, kas parādīta iepriekš, Yoda Kodi papildinājuma Kodi kriptona instalēšanai. Procedūra, sākot no šī brīža, paliks tāda pati.

Yoda Kodi lejupielādēt

 1. Lejupielādējiet Yoda Kodi pievienojumprogrammas zip failu.
 2. Iet uz Kodi galvenā izvēlne.
 3. Klikšķiniet uz Papildinājumi.
 4. Klikšķis Kaste Ikona.
 5. Klikšķis Instalēt no ZIP faila.
 6. Pārlūkojiet sistēmu un atveriet lejupielādēto zip failu.
 7. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves opcija.
 8. Izvēlieties Pārmērība.
 9. Klikšķiniet uz Video papildinājumi.
 10. Izvēlieties Joda > Klikšķis Uzstādīt.

Yoda Kodi atsauksmes

Esmu sastapis dažas pozitīvas atsauksmes par Kodi lietotāju Yoda Kodi papildinājumu. Šeit ir ieskats lietotājiem teiktajā par šo Kodi papildinājumu:

Komentārs no diskusijas Boogertwilliams komentārs no diskusijas "Pieprasījumi, ieteikumi, & Pamati – 2018. gada novembris".

Šis lietotājs izmēģināja Yoda Kodi konkrēta TV šova straumēšanai, un šī suer atrastā saikne bija HD. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc es iesaku Yoda Kodi papildinājumu.

Komentārs no diskusijas TechnicalPyro komentārs no diskusijas "Pieprasījumi, ieteikumi, & Pamati – 2018. gada novembris".

Šķiet, ka šim lietotājam šis papildinājums patīk, taču šeit norādītie trūkumi ir pieņemami. Kodi geeks mīl Trakt integrāciju, lai uzturētu viņu skatīšanās sarakstus un bibliotēku. Yoda ir Exodus Kodi papildinājuma dakša, taču tai nav Trakt konta integrācijas, kā Exodus bija.

Yoda Kodi nedarbojas / kļūdas / labojumi

Šeit ir dažas kļūdas, kuras Yoda Kodi lietotāji atkārtoti ievietojuši dažādās sociālajās platformās. Tāpēc es izdomāju nodrošināt šo kļūdu pareizu novēršanu:

Papildinājuma instalēšana neizdevās

Iespējams, ka, mēģinot instalēt papildinājumu no krātuves video papildinājumu mapes, iespējams, ka papildinājums netiks instalēts, uznirstošais paziņojums “Ad-on instalēšana neizdevās”..

Labot

Mēģiniet pārinstalēt repozitoriju, jo šī kļūda parādās, kad repozitorijā trūkst dažu failu vai ja repozitorijs ir novecojis. Atkārtoti instalējot krātuvi, krātuve tiks atjaunināta, un jūs varēsit viegli instalēt papildinājumu.

Nav pieejama neviena straume

Šī kļūda parādās, mēģinot atvērt satura virsrakstu no papildinājumu bibliotēkas. Šīs kļūdas iemesls ir tas, ka saišu sadalītāji nespēj satvert straumēšanas saites no pakalpojumu sniedzējiem attiecībā uz konkrēto satura virsrakstu. Vai nu pakalpojumu sniedzējiem nebūs straumēšanas saišu attiecīgajam satura nosaukumam, vai arī jūsu sistēmas kešatmiņa var būt pārslogota.

Labot

Daudzos šādos gadījumos tika atzīmēts, ka kešatmiņas notīrīšana ir palīdzējusi lietotājiem. Tātad, ja vēlaties iztīrīt Kodi kešatmiņu, skatiet mūsu ceļvedi “Kā iztīrīt video kešatmiņu Kodi”.

Nobeiguma vārdi

Exodus dakšas turpina ienākt tiešsaistē un pēc tam pazūd, taču tikai retajam ir iespējas apmesties apkārt un nopelnīt reputāciju.

Yoda Kodi ir viena no tām dakšām, uz kuru lietotāji var paļauties. Tam ir labas kvalitātes straumēšanas saites, un tas nenotiek bieži, piemēram, citās Exodus dakšās.

Yoda Kodi papildinājums ir lieliska izvēle Kodi lietotājiem, kuri vēlas baudīt straumēšanas filmas un TV pārraides bez grūtībām un sarežģījumiem. Yoda Kodi saskarne ir tieši tāda pati kā Exodus Kodi, tāpēc tieši tā ir diezgan vienkārša un ērti lietojama.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me