Kā iztīrīt / noņemt video kešatmiņu Kodi XBMC (Leia / Krypton / Jarvis)

Kas ir Kodi kešatmiņa ?

Kad jūs spēlējat filmas, televīzijas šovus un citus videoklipus, izmantojot Kodi papildinājumus, viņi parasti spēlē izcili. Tomēr visiem papildinājumiem ir nepieciešams iepriekš izveidots datu apjoms, lai pārliecinātos, ka videoklipi netiek pārtraukti katru sekundi. Kodi saglabā šo video buferi RAM, izmantojot 20 MB, kas pēc noklusējuma tiek piešķirts visiem tā papildinājumiem.


Dažreiz, lai segtu augstas kvalitātes buferizācijas papildinājumus, tiek ignorēti noklusējuma iestatījumi un saglabāti buferētie dati cietajā diskā. Labi un labi ierīcēm ar augstu specifikāciju, taču zema līmeņa ierīcēm ir tendence parādīt ziņojumus, piemēram “Kešatmiņa ir pilna, iztukšojiet kešatmiņu.” Tas noved pie lēnas video atskaņošanas un buferizācijas, atskaņojot augstas kvalitātes video.

Tīrot noklusējuma kešatmiņu, lai novērstu kodi nedarbošanos, nav nekāda kaitējuma, jo tas atbrīvo vietu, ļaujot citiem papildinājumiem to izmantot, lai izveidotu buferi video atskaņošanai, nodrošinot izcilu straumēšanas veiktspēju. Kodi vienā brīdī automātiski iztīrīs video kešatmiņu, ja tai būs nepieciešama vieta tā papildinājumiem.

Dosimies tālāk un izpētīsim, kā Kodi noņemt (notīrīt) kešatmiņu. Es demonstrēšu metodi kešatmiņas notīrīšanai Kodi XBMC Krypton un Jarvis, izmantojot labāko Kodi VPN.

Kā automātiski notīrīt kešatmiņu Kodi Krypton 17, izmantojot superrepo (pilnīgas buferizācijas problēmu novēršana, ko rada pilna krātuve)

Atjaunināt: Merlin vednis vairs nedarbojas, izmantojot savu veco avotu, un visi lietotāji acīmredzot ir mazliet noraizējušies. Nu, visiem ir skaidrs risinājums! Jūs varat izmantot Super Repo; slavenā repo pakete, lai instalētu Merlin Wizard vai pārlūkotu labāko kodi burvju sadaļu.

Lai notīrītu kešatmiņu, Kodi lietotāji var pilnībā paļauties uz Super Repo. Tālāk ir sniegts soli pa solim Super Repo instalēšanas un kešatmiņas notīrīšanas process.

 1. Atvērt Kodi > Klikšķiniet uz Iestatījumu ikona (atrodas augšpusē) > Iet uz Failu menedžeris > Pēc tam veiciet dubultklikšķi Pievienot avotu.kā noņemt kešatmiņu kodi, izmantojot merlin
 2. Noklikšķiniet uz vietas, kur teikts “Nav” > Ierakstiet URL > Klikšķis labi > Ierakstiet multivides avota nosaukumu ‘Superrepo’ > Klikšķis labi.
  skaidrs cache kodi
 3. Klikšķis “Backspace” taustiņu vairākas reizes, lai atgrieztos Kodi galvenā izvēlne > Tagad noklikšķiniet uz Papildinājumi > Pēc tam noklikšķiniet uz Iepakojuma uzstādītājs ikona (atrodas kreisajā augšējā stūrī) .addon noņemšanas kodi
 4. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Klikšķis superrepo > Pēc tam noklikšķiniet uz Kriptona > Repozitoriji > Superrepo. 
  superrepo zip faila instalēšana
 5. Klikšķis ‘superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zipUn pagaidiet, līdz tiek instalēts zip fails.Kā automātiski notīrīt kešatmiņu Kodi
 6. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves > Izvēlieties SuperRepo krātuves [Kriptona] [V7]  > Papildinājumu krātuve > Izvēlieties SuperRepo All [Krypton [V7]  > Klikšķis Uzstādīt > Pagaidiet, līdz papildinājums ir iespējots.iztīrīt kešatmiņu kodi startējot
 7. Atgriezties pie Papildinājumi> Noklikšķiniet uz Kastes ikona> Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves> Klikšķis SuperRepo All [Krypton] [v7] > Programmu papildinājumi >Noklikšķiniet uz Merlin Repository > Tagad noklikšķiniet uz Merlin Wizard (Dažreiz lodziņš Merlin Wizard parādās pats, jums vienkārši jānoklikšķina no šī lodziņa uz Open Merlin Wiard).iztīrīt kešatmiņu kodi startējot
 8. Iet uz Instrumentu kaste opcija, kas atrodas iepriekš minētajā izvēlnē > Apakšā redzēsit dažādas iespējas, bet vissvarīgākās no tām ir 3 opcijas, t.i.. Notīrīt kešatmiņas, Dzēst pakotnes, un Dzēsiet sīktēlus. Zem katras no šīm iespējām būs atstarpe, kuru katra aizpilda. Noklikšķiniet uz visām šīm 3 iespējām, lai atbrīvotu nevajadzīgo vietu.veikts tīrīt kešatmiņu kodi
 9. Kad esat iztīrījis kešatmiņu, izdzēsis pakotnes un izdzēsis sīktēlus, noklikšķiniet uz Iziet.

Apsveicam, ka esat veiksmīgi iztīrījis Kodi kešatmiņu, baudiet bezmaksas video atskaņošanas pauzi. Atcerieties, ka video straumēšana ir atkarīga arī no vairākiem faktoriem, ieskaitot interneta savienojumu, WI-FI savienojumu, ISP droseles iestatīšanu utt..

Kā notīrīt Kodi kešatmiņu, izmantojot Ares vedni (nedarbojas)

Vēl viena uzticama repozitorija, kuru varat izmantot Kodi kešatmiņas notīrīšanai, ir Ares vednis. Šis papildinājums ir viens no nedaudzajiem ļoti ieteiktajiem trešo pušu papildinājumiem. Lai instalētu un notīrītu Kodi kešatmiņu, rīkojieties šādi:

 1. Atvērt Kodi pieteikums> Noklikšķiniet uz Zobrata (iestatījumi) ikona atrodas augšējā izvēlnē> Klikšķiniet uz Failu menedžeris.
 2. Klikšķis Pievienot avotu> Klikšķis . Ievadiet URL http://areswizard.uk/ un noklikšķiniet uz labi.
 3. Nosauciet šo avotu “Ares‘> klikšķis labi> Klikšķis labi atkal.
 4. Klikšķis Papildinājumi> Noklikšķiniet uz Kastes ikona kreisās puses kolonnas augšdaļa.
 5. Klikšķiniet uz Instalēt no zip faila> Klikšķiniet uz Ares> Klikšķiniet uz “repository.aresproject-0.1.0.zip
 6. Gaidiet paziņojumu> Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves.
 7. Klikšķiniet uz Ares projekts .
 8. Tagad dodieties uz Programmu papildinājumi> Izvēlieties Ares vednis > Nospiediet Uzstādīt.
 9. Atvērt Ares vednis pēc instalēšanas.
 10. Iet uz Apkope opcija augšējā izvēlnē> Tagad noklikšķiniet uz Dzēst kešatmiņu \ Dzēst pakotnes / Dzēst sīktēlus > Kešatmiņa tiks izdzēsta.

Tieši tā! Vienkārši, ne tik sarežģīti.

Kā notīrīt kešatmiņu – Video ceļveža apmācība

Kā notīrīt kešatmiņu Kodi Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atvērt Kodi Jarvis > Pēc tam noklikšķiniet uz Sistēma izvēlne ekrāna priekšā > Tagad atlasiet Failu menedžeris > Dubultklikšķi Pievienot avotu opcija apakšā.
 2. Kad esat noklikšķinājis uz Pievienot avotu, drīz parādīsies lodziņš, kurā jums jānoklikšķina uz opcijas “Nav” un jāievada http://srp.nu/  > Klikšķis Gatavs > Veids URL Vārds zemāk ‘Super repo’ > Klikšķis Gatavs > Pēc tam noklikšķiniet uz labi.
 3. Kad esat pabeidzis, dodieties atpakaļ uz Kodi galvenā izvēlne nospiežot ‘Esc’ pogu uz tastatūras > Iet uz Sistēma > Pēc tam atlasiet Papildinājumi > Pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Superrepo > Pēc tam atlasiet Jarvis > Klikšķiniet uz Repozitoriji > Superrepo > superrepo.repo.0704.zip
 4. Tagad atlasiet Instalējiet no krātuves > Tad superrepo Krātuve [Jarvis] [v6] > Iet uz Papildinājumu krātuve > Izvēlieties SuperRepo visu krātuve [Jarvis] [v6] > Sist Uzstādīt  
 5.  Dodieties atpakaļ divas darbības un noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > SuperRepo visu krātuve [Jarvis] [v6]> Programmu papildinājumi > Merlinas vednis > Uzstādīt
 6. Atveriet Merlin Wizard, dodieties uz Instrumentu kaste opcija > Šeit jums tiks parādītas 3 iespējas, t.i.. Notīrīt kešatmiņas, izdzēst pakotnes, un Dzēsiet sīktēlus. Vietas, kuras patērē katra no šīm iespējām, ir norādītas arī zem šīm iespējām.

Kā notīrīt kešatmiņu kodā uz paktu

Pakts, tā saucamā Exodus dakša, parasti Kodi lietotājiem ir priekšroka filmu un TV šovu straumēšanai. Kopš Exodus novecošanās, pakts ir iemūžinājis uzmanības centrā. Neskatoties uz šo faktu, kešatmiņas notīrīšanai Kodi lietotāji var uz to paļauties.

Ja vēlaties iztīrīt Kodi kešatmiņu, lietotājiem, iespējams, vispirms būs jāinstalē Covenant papildinājums. Par pakta instalēšanu Kodi skatiet šo instalēšanas rokasgrāmatu.

Šeit ir ietverta soli pa solim caurspīdīgā kešatmiņas tīrīšana, kad esat uzstādījis paktu:

 1. Atvērt Kodi> Doties uz papildinājumiem> Iet uz Video papildinājumi> Atvērt derība.
 2. Iet uz Galvenā izvēlne> Atvērt Rīki.
 3. Tagad noklikšķiniet uz Iztīrīt kešatmiņu un Skaidrs nodrošinātājs> Klikšķis > Paziņojums “Process pabeigts‘ parādīsies.

Kodi lietotājiem vienkāršs kešatmiņas tīrīšanas veids. Izbaudi.

Kā Kodi notīrīt kešatmiņu, izmantojot tiešo metodi manuāli

Lai Kodi notīrītu kešatmiņu, jums būs nepieciešams krātuve. Pretējā gadījumā Kodi nevar iztīrīt kešatmiņu. Ja vēlaties tiešu metodi, šeit jums ir īss ceļvedis:

Veiciet šīs darbības Kodi, lai notīrītu kešatmiņu:

 1. Ierīcē lejupielādējiet Super Repo ZIP failu.
 2. Atvērt Kodi > Klikšķis Papildinājumi> Noklikšķiniet uz lodziņa formas ikonas augšējā kreisajā stūrī.
 3. Izvēlieties Instalēt no ZIP faila > Šeit jums ir nepieciešams Virzīties lejupielādētais ZIP fails > Instalēšana prasīs nedaudz laika.
 4. Klikšķis Instalējiet no krātuves> Izvēlieties SuperRepo krātuves [Kriptona] [V7].
 5. Klikšķis Papildinājumu krātuve.
 6. Klikšķis SuperRepo All [Krypton [V7] .
 7. Klikšķiniet uz Uzstādīt > Pagaidiet, kamēr papildinājums tiks instalēts.
 8. Atvērt Papildinājumi izvēlne> Noklikšķiniet uz Kastes ikona.
 9. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves> Klikšķis SuperRepo All [Krypton] [v7] > Klikšķis Programmu papildinājumi.
 10. Klikšķis Merlin krātuve > Izvēlieties Merlinas vednis no saraksta> Klikšķis Uzstādīt.
 11. Atvērt Programmas pievienošana-ons > Izvēlieties Merlinas vednis> Iet uz Instrumentu kaste > Klikšķis Iztīrīt kešatmiņu.

Tagad jūs varat baudīt ātru straumi bez kavēšanās. Izbaudi!

Kā notīrīt kešatmiņu Exodus Kodi Addon

Video buferizēšana Exodus papildinājumā dažreiz var aizņemt vecumu, kas varētu būt ļoti neapmierinošs. Jūs varat justies mazāk ieinteresēts skatīties filmas un TV šovus, kad tā buferizācija prasa daudz laika. Tomēr jūs varat pārvarēt šos šķēršļus, iztīrot kešatmiņu vietnē Kodi Exodus. Šīs ir veicamās darbības:

 1. Kad esat instalējis Exodus Kodi, dodieties uz Kodi galvenā izvēlne
 2. Iet uz Papildinājums > Video papildinājumi > Noklikšķiniet uz Exodus.
 3. Šeit jūs redzēsit daudzas iespējas, ieskaitot filmas, TV šovus, taču jums ir jānoklikšķina uz Rīki opcija.
 4. Tagad apskatiet apakšā jūs atradīsit divas iespējas, ti. Exodus: skaidri pakalpojumu sniedzēji un Izceļošana: Notīrīt kešatmiņu. Noklikšķiniet uz abām šīm iespējām un notīriet visu. Tagad varat skatīties videoklipus bez buferiem.

Šis risinājums lieliski darbosies jūsu Exodus papildinājumā. Tomēr Exodus drīz izzudīs, jo tā aizstāšana jau ir ieviesta, t.i., pakts. Šeit ir process, lai instalētu paktu Kodi.

Kā notīrīt kešatmiņu Kodi FireStick

Līdzīgi kā Windows, Mac un Android versijās, tās pašas soli pa solim varat izmantot arī iepriekš uzskaitītās metodes, lai iztīrītu kešatmiņu arī Kodi for FireStick. Tā kā Amazon FireStick ir ierobežota krātuve, ir labi regulāri notīrīt ierīces kešatmiņu.

Tikai pārliecinieties, ka pārbaudiet arī FireStick savienojamību ar maršrutētāju un pēc tam notīriet kešatmiņu FireStick, veicot tās pašas darbības, kas norādītas iepriekš..

Tiekamies drīz

Es ceru, ka Kodi ceļvedī atradāt noderīgu informāciju par to, kā noņemt kešatmiņu & jūsu straumēšanas problēmas strādāja lieliski. Apskatiet mūsu emuāru un ceļvežu sadaļas, lai iegūtu vairāk interesantu Kodi papildinājumu, konfigurācijas rokasgrāmatu, problēmu novēršanas un atbloķēšanas risinājumus..

Attiecībā uz lietotājiem, kas izmanto Kodi Firestick, mēģiniet izmantot bezmaksas VPN Kodi Fire nūjai, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotas straumes un aizsargātu jūsu privātumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map