Kā mazāk nekā 5 minūtēs instalēt F4MTester Kodi papildinājumu uz Leia, Krypton un Jarvis

F4MTester Kodi ir Kodi papildinājums, kas kalpo par galveno spēlētāju daudziem Live TV straumēšanas papildinājumiem, jo ​​tas nodrošina dekodēšanas protokola pakalpojumu. Tas faktiski ir papildinājums, kas nodrošina pakalpojumu Kodi lietotājiem, darbojoties fonā kā atbalsta pakalpojums citiem Kodi papildinājumiem..


Viena lieta, kas katram lietotājam būtu jāzina, ka, lietojot Live TV papildinājumus vai ar tiem saistītos pakalpojumus, ir nepieciešams VPN pakalpojums. Šie pakalpojumi darbojas labāk, ja nesaskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem un var piekļūt dažādiem piekļuves punktiem, kas ir gandrīz neiespējami bez Kodi VPN..

Jūs, iespējams, redzējāt, ka tas ir instalēts jūsu Kodi automātiski, jo tas atbalsta tiešraides TV papildinājumus. Tomēr, ja vēlaties veikt straumēšanu, sekojiet mūsu ceļvedim, lai redzētu, kā instalēt F4MTester Kodi papildinājumu.

F4MTester Zip repozitorija fails

F4MTester pievienojums nesen bija pieejams lielākajās krātuvēs, piemēram, Noobs un Nerds un Smash Repo. Kopš tā laika, kad viņi gāja uz leju, lietotāji tika šķērsoti, jo viņiem nebija avota, lai lejupielādētu šo papildinājumu.

Par laimi šis papildinājums tagad ir pieejams caur Kodi Israel jeb Kodil Repository un darbojas lieliski. Šajā rokasgrāmatā mēs esam izstrādājuši pilnīgu papildinājuma instalēšanas procedūru.

Kā instalēt F4MTester Kodi Addon vietnē Leia un Krypton Versijas

 1. Atveriet Kodi > Noklikšķiniet uz Pārnesuma ikona > Atvērt Failu menedžeris > Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.Kā instalēt F4MTester Kodi
 2. Tagad parādīsies dialoglodziņš, noklikšķiniet uz tā, kur teikts adreses joslā > Ievadiet šo URL lvtvv.com/repo/ un noklikšķiniet uz Labi > Nosauciet šo avotu Kodils Repo > Klikšķis labi > Klikšķis labi vēlreiz, lai aizvērtu dialoglodziņu.kā instalēt f4m tester kodi addon kriptoņa versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Atgriezties Sākuma ekrāns > Klikšķiniet uz Papildinājumi cilne.kā instalēt f4mtester kodi papildinājumu jarvis versijai 16 vai jaunākai
 4. Tagad noklikšķiniet uz Kastes ikona > Klikšķis Instalēt no ZIP faila.f4mtester kodi lejupielādēt zip faila URL
 5. Ritiniet un atlasiet Kodils Repo > Klikšķiniet uz Kodil.zip > Gaidiet paziņojumu.kā pievienot f4m testera kodi
 6. Tagad noklikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Izvēlieties Kodi Israel Repository (Kodil Repository).f4mtester kodi iestatīšana
 7. Atvērt Video papildinājumi > Ritiniet un atlasiet F4MTester > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

Kā instalēt F4MTester Kodi papildinājumu Jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā

 1. Atklāts Kodi Jarvis V16.
 2. Klikšķis Sistēma > Atvērt Failu menedžeris.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > Klikšķis ‘Nav ” > ievadiet URL lvtvv.com/repo/ > Klikšķis Gatavs.
 4. Nosauciet avotu URLKodils Repo > Klikšķis Gatavs > Klikšķis labi.
 5. Atgriezties Kodi mājas > Klikšķiniet uz Sistēma > Klikšķiniet uz Papildinājumi.
 6. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz Kodils Repo > Izvēlieties Kodil.zip.
 7. Tagad noklikšķiniet Instalējiet no krātuves > Izvēlieties Kodi Israel (Kodil) krātuve.
 8. Atvērt Video papildinājumi.
 9. Izvēlieties F4MTester no saraksta > Klikšķis Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

F4MTester Kodi Addon lejupielāde

 1. Lejupielādējiet ZIP fails ierīcē > Atvērt Kodi > Iet uz Papildinājumi izvēlne.
 2. Tagad noklikšķiniet uz Kastes ikona > Klikšķis Instalēt no ZIP faila.
 3. Pārlūkojiet un atveriet lejupielādēts zip fails (Kodil.zip) > Gaidiet paziņojumu.
 4. Klikšķiniet uz Instalējiet no krātuves > Atvērt Kodi Israel Repository (Kodil Repository).
 5. Atvērt Video papildinājumi > Izvēlieties F4MTester > Sist Uzstādīt > Gaidiet paziņojumu.

F4MTester Kodi kļūdas / nedarbojas / problēmas

F4MTester neizdevās instalēt atkarību

Neizdevās instalēt atkarības kļūdu, mēģinot instalēt papildinājumu no novecojuša repozitorija vai ja krātuvē trūkst kādu failu.

Labot

Papildinājumu instalēšanai vienmēr izmantojiet atjauninātu krātuvi. Pirms pārejat pie instalēšanas procedūras, mēģiniet pārbaudīt, vai krātuve darbojas un ir pieejama. Krātuve, kuru mēs esam pieminējuši mūsu emuārā, ir atjaunināta krātuve, un tajā darbojas visi papildinājumi.

F4MTester instalēšana neizdevās 2018. gadā

Galvenais iemesls, kāpēc lietotāji sastopas ar šo kļūdu, ir tāpēc, ka nesen tika slēgtas dažas galvenās krātuves, kurās ir šis papildinājums. Lietotāji mēģina instalēt šo reklāmu caur šīm krātuvēm un zip failiem, kā rezultātā instalēšana neizdodas.

Labot

Kodi lietotājiem vienmēr jāpārliecinās, ka papildinājumu instalēšanai viņi izmanto uzticamas un funkcionālas krātuves. Šo trešo personu papildinformācijas krātuvju problēma ir tā, ka tās turpina slēgt darbību, tāpēc lietotājiem jābūt uzmanīgiem.

F4MTester Kodi alternatīvas

Kopienā nav šādu šī papildinājuma alternatīvu, tāpēc šim papildinājumam ir pievērsta visa lietotāju uzmanība.

Nobeiguma vārdi

F4MTester ir unikāls papildinājums, kas nodrošina atbalstu straumēšanas papildinājumiem uz aizmugures, lai lietotāju straumēšanas pieredze būtu bez traucējumiem. Šāds papildinājums ir reti redzams, taču arī ļoti novērtējams!

Kodi patiešām ir brīnumu vieta! Tomēr pārliecinieties, ka neveicat pārāk tālu šos brīnumus, neveicot pienācīgus privātuma pasākumus. Pārliecinieties, ka izmantojat uzticamu un labi apkalpojošu Kodi VPN pakalpojumu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map