Kā novērst pakta Kodi nedarbojas kļūdas

Neviens nevar noliegt faktu, ka Covenant Kodi papildinājums ir viens no populārākajiem Kodi papildinājumiem visā pasaulē. Tās popularitātes iemesls ir pārsteidzošā un mūsdienīgā satura bibliotēka un tās funkcijas, kas ir līdzīgas Exodus. Šī līdzība šajos divos papildinājumos ir saistīta ar to, ka vieni un tie paši izstrādātāji, kas izmanto to pašu kodu, izstrādāja Paktu.


Tomēr pēdējā laikā esmu novērojis, ka lietotāji sūdzas par Covenant Kodi nedarbošanos, kas ir diezgan satraucoši. Pēc dažiem pētījumiem es sapratu, ka izstrādātāji vairs neatjaunina šo papildinājumu, bet papildinājuma bibliotēka attēlo citādi. Man bija iespēja piekļūt jaunākajām filmām un TV šoviem, neskatoties uz nozarē izplatītajām baumām.

Es apskatīju dažādas kļūdas, par kurām ziņojuši lietotāji dažādās platformās un forumos, un pārrunāju tās ar attiecīgajiem labojumiem šajā rokasgrāmatā.

Pakts Kodi Nav pieejama straume

Viena no biežākajām kļūdām, par kuru ziņo lietotāji, nav straumju. Šī kļūda tiek parādīta, mēģinot piekļūt noteiktam TV šovam vai filmai no pievienojumprogrammas bibliotēkas. Tas attiecas arī uz paktu, kad mēģināt atskaņot satura nosaukumu, parādās kļūda. Tam nav nekā kopīga ar papildinājumu krātuvi, un tas notiek tikai tāpēc, ka papildinājums nespēj atrast pakalpojumu sniedzējus.

Labot

 1. Atvērt Kodi un dodieties uz Pievienotons izvēlne
 2. Iet uz Video papildinājumi un noklikšķiniet uz derība
 3. Jūs redzēsit Rīki iespēju, noklikšķiniet uz tā
 4. Tagad noklikšķiniet uz Iestatījumi: vispārīgi
 5. Jūs redzēsit iespēju: Pakalpojumu sniedzēja noildze > Iestatiet to uz 30
 6. Ja nē, mainiet to uz “30”
 7. Tagad noklikšķiniet uz Atskaņošana cilni no kreisās kolonnas.
 8. Ritiniet sarakstu uz leju un iespējojiet “Saimnieki ar captchas
 9. Jūs redzēsit opciju ar nosaukumu “Maksimālā kvalitāte”, Dodieties uz to un iestatiet to uz“1080p”. Parasti tas pēc noklusējuma ir iestatīts uz 4k, tas ir jāpazemina.
 10. Tagad noklikšķiniet uz Labi lai saglabātu šos iestatījumus
 11. Ritiniet sarakstu uz leju un noklikšķiniet uz “Paktā ir iztīrīta kešatmiņa”Opcija > Klikšķis
 12. Tagad atlasiet opciju Pakts: skaidri nodrošinātāji > Klikšķis

Restartējiet papildinājumu un mēģiniet straumēt vēlamo satura nosaukumu; jums vairs nebūs jāsaskaras ar šo jautājumu.

Pakta Kodi straumēšanas kļūda

Problēma ar papildinājumiem, kuriem ir straumēšanas kļūdas, galvenokārt ir saistīta ar to, ka straumēm, kuras no pakalpojumu sniedzēja nodod papildinājumi, ir ģeogrāfiski ierobežota vai novecojusi. Ja nevarat straumēt kādu no jaunākajiem satura nosaukumiem, ir acīmredzams, ka tā ir ģeogrāfiski ierobežota straume, nevis novecojusi. Ik pa laikam lietotāji turpina paklupt uz šādām straumēm, un tas nav nekas jauns.

Labot

Jūs varat viegli apiet šos ģeogrāfiskos ierobežojumus un straumēt iecienītā satura nosaukumu, izmantojot VPN.

Jā!

VPN maskēs jūsu IP un DNS, kā arī šifrēs jūsu datus, nodrošinot jums neierobežotu piekļuvi bibliotēkā pieejamajam saturam. Izvēlieties labāko Kodi VPN un abonējiet to paketi, kas jums ir vispiemērotākā. Pēc tam lejupielādējiet lietotni vai klientu, izveidojiet savienojumu ar attiecīgo serveri un piekļūstiet jebkurai ierobežotai straumei, un tas noteikti darbosies.

Turklāt VPN pasargās jūs no hakeru un iestāžu spiegošanas par jūsu darbībām. Daudzi cilvēki nezina par riskiem, ko viņi uzņem, straumējot tiešsaistē, paliekot neaizsargāti pret kiberuzbrukumiem.

Kodi pakta instalēšanas kļūda

Kodi pakta instalēšanas kļūda attiecas uz kļūdu, kas uznirst, mēģinot instalēt papildinājumu, parādās paziņojums, kurā teikts: “instalēšana neizdevās”. Pakts Kodi ir populārs Kodi papildinājums, kas pieejams vairākās Kodi krātuvēs. Jums jāsaprot, ka ne katram repozitorijam ir atjaunināta papildinājuma versija, tāpēc jūs varētu saskarties ar Kodi Covenant instalēšanas kļūdu.

Labot

Labākais veids, kā novērst šo kļūdu, ir izvēlēties krātuvi, kurai ir atjaunināta papildinājuma versija. Atsaucoties uz pakta Kodi papildinājumu, tā atjaunināto un darba versiju varat atrast Kodi Israel krātuvē. Šajā apbrīnojamajā krātuvē varat atrast ļoti daudz atjauninātu un populāru Kodi papildinājumu.

Kodi pakta lejupielādes kļūda

Nesen daudzi Kodi lietotāji sāka sūdzēties par Kodi Covenant Download kļūdu, kuras iemesls bija novecojušā krātuve. Daudzi lietotāji mēģināja instalēt Covenant Kodi papildinājumu no novecojušiem repozitorija zip failiem.

Labot

Lietotāji var viegli lejupielādēt un instalēt Kodi Covenant papildinājumu no Kodi Israel krātuves. Tas ir atjaunināts repozitorijs, un mapē Video papildinājumi ir pieejama Covenant Kodi versija.

Ja arī jūs nevarat lejupielādēt papildinājumu no šīs krātuves, notīriet Kodi kešatmiņu un pēc tam mēģiniet vēlreiz. Tam vajadzētu atrisināt problēmu, jo dažreiz kešatmiņa tiek sakrauta un papildinājumu neizdodas lejupielādēt vai instalēt.

Kodi pakta aizstāšana

Ir daudzi citi Kodi papildinājumi, izņemot Covenant Kodi, kurus var izmantot filmu un TV šovu skatīšanai Kodi. Šeit ir daži labākie ieteikumi tieši jums:

 1. Exodus 8.0
 2. Joda
 3. Gurzil
 4. Placenta
 5. Gaia

Secinājums

Ne daudzi papildinājumi ir spējuši atstāt tādu atzīmi, kā gadu gaitā ir darījis Kovents Kodi. Pēc tam, kad Exodus Kodi papildinājums pārstāja darboties, pakts pārņēma vietu un kļuva par papildinājumu visiem iedzeršanas novērotājiem. Mūsdienās grūti izveidot tik uzticamu papildinājumu, kas nodrošina visas jaunākās izrādes un filmas.

Es ceru, ka kļūdas un labojumi, kas aprakstīti šajā rokasgrāmatā, jums būs noderīgi problēmu risināšanā. Neskatoties uz to, es augstu vērtēju lietotāju atsauksmes un ja kaut kas, jūsuprāt, šajā rokasgrāmatā trūkst, lūdzu, komentējiet un dariet man zināmu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map