Piezīme: 2018. gada ziemas olimpiskās spēles ir beigušās ar to, ka Norvēģija ir visvairāk zelta medaļu ieguvēja, savukārt gaidāms nākamais ziemas olimpisko spēļu notikums, kuru jūs varat skatīties FIFA tiešraidē tiešsaistē, kā arī skatīties FIFA atklāšanas ceremoniju.

Ziemas olimpiskās spēles sākas 2018. gada 9. februārī, un hype jau ir gaisā. Labākie sportisti no gandrīz jebkuras pasaules valsts pulcēsies Pjongčangā, Dienvidkorejā, lai sacenstos savā starpā. Visu sportistu acis tiks iezīmētas tajās zelta medaļās, par kurām viņi būtu tik smagi trenējušies. Skatieties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles Kodi tiešsaistē tiešsaistē bez maksas, lai kur jūs atrastos, jo nevarat palaist garām šīs atvēsinošās un aizraujošās 16 dienu intensīvās sacensības.

Ziemas olimpisko spēļu 2018 Kodi oficiālie papildinājumi

Mēs esam uzskaitījuši dažus no labākajiem ziemas olimpisko spēļu 2018 Kodi oficiālajiem papildinājumiem jums:

 1. iPlayer WWW
 2. SportsNet tagad
 3. Zattoo kaste
 4. Sports ilustrēts
 5. Sportube

Svarīga piezīme! Ja straumējat Ziemas Olimpiskās spēles 2018 ar kādu no papildinājumiem, nepieslēdzot VPN, tad esiet piesardzīgs! Jūs kompromitējat savu privātumu un drošību. Šajā vietā a Kodi VPN aizsargā jūsu identitāti & pasargā jūs no paziņojumiem par autortiesību pārkāpumiem un DMCA, vienlaikus atbloķējot ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

 CTA

2018. gada ziemas olimpisko spēļu Kodi neoficiālie papildinājumi

Jūsu ērtībai ir arī daži neoficiāli (trešo pušu papildinājumi):

 1. Straumēšanas dzinējs
 2. Live Mix
 3. SportsMania
 4. Cilpa
 5. Boom papildinājums

Ja jūs meklējat vairāk papildinājumu, tad šis ir labākais Kodi papildinājumu ceļvedis!

Ziemas olimpisko spēļu 2018 Kodi krātuve

No visiem šiem papildinājumiem mēs esam izvēlējušies The Boom Repository kvalitātes straumju un ātrā ātruma dēļ. Šī krātuve ir uzticama un darbojas labi, atšķirībā no dažām citām krātuvēm, kas turpina samazināties. Boom repository ir viens no labākajiem kodi repozitorijs.

Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles Kodi Krypton versijā 17.6 vai vecākā versijā

Jūs varat skatīties Ziemas Olimpiskās spēles 2018 tiešraidē vietnē Kodi Krypton, veicot šādas darbības:

 1. Palaist Kodi pieteikums > Noklikšķiniet uz Pārnesuma ikona (Iestatījumu ikona) atrodas augšējā kreisajā rindā.Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles vietnē Kodi Live Online Free
 2. Kad logs atveras, atveriet Failu menedžeris > Kreisās puses kolonnā veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu > viņa pamudinās jaunu logu.Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles Kodi kriptona versijā 17.6 vai vecākā versijā
 3. Noklikšķiniet uz adreses joslas ar uzrakstu “Nav ” > Tad ievadiet šo URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Klikšķis labi > Tagad nosauciet šo multivides avotu par “Boom Repo ”> Klikšķis Labi > Pārbaudiet abus URL un Vārds un pēc tam noklikšķiniet uz Labi vēlreiz.kā skatīties ziemas olimpiskās spēles 2018 kodi jarvis versijā 16 vai jaunākā versijā
 4. Atgriešanās Kodi galvenā izvēlne > Noklikšķiniet uz Papildinājumi sadaļu no izvēlnes > Noklikšķiniet uz Kastes formas ikona iepriekš iestatīts augšējā kreisajā stūrī.ziemas olimpidas 2018 kodi papildinjums
 5. Klikšķiniet uz Instalēt no ZIP faila > Atvērt Bumu krātuve > Klikšķiniet uz repository.boom-1.5.zip > Gaidiet paziņojumu.ziemas olimpisko spēļu 2018 kodi krātuve
 6. Tagad noklikšķiniet uz Uzstādīt no plkst Repozitorijs un atvērt ”Bums! Repozitorijs‘ > Atvērt Video pievienotons > Tagad jums būs trīs iespējas, izvēlieties “BĒMA!’> Klikšķis Uzstādīt un pagaidiet, kamēr papildinājums tiks instalēts.kā skatīties ziemas olimpiādi 2018 uz kodi ugunskura
 7. Lai piekļūtu šim papildinājumam, dodieties uz vietni Papildinājumi sadaļa > Noklikšķiniet uz Video Pievienotons > Sarakstā atlasiet Boom un straumējiet iecienītos sporta pasākumus bez problēmām.

kā pievienot ziemas olimpiskās spēles 2018 kodi

Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles Kodi Jarvis 16. vai jaunākā versijā

Jūs varat skatīties Ziemas Olimpiskās spēles 2018 tiešraidē vietnē Kodi Krypton, veicot šādas darbības:

 1. Atvērt Kodi.
 2. Klikšķis Sistēma.
 3. Klikšķiniet uz Failu menedžeris.
 4. Veiciet dubultklikšķi uz Pievienot avotu.
 5. Klikšķis ‘Nav ” > Ierakstiet šo URL http://burrtv.tech/boom/repo/ > Klikšķis Gatavs.
 6. Nosauciet šo multivides avotu “Boom Repo ”> Klikšķis Gatavs > Klikšķis Labi.
 7. Atgriezties galvenā izvēlne > Klikšķiniet uz Sistēma > Klikšķis Papildinājumi.
 8. Klikšķis Instalēt no ZIP faila > Klikšķiniet uz Bumu krātuve > Klikšķiniet uz repository.boom-1.5.zip > Gaidiet paziņojumu.
 9. Izvēlieties Uzstādīt no plkst Repozitorijs > Atvērt Bums! Repozitorijs > Klikšķis Video pievienotons > Atlasiet “BĒMA!’> Sist Uzstādīt > pagaidiet paziņojumu.

Pro padoms: Ja tiešraides laikā saskaraties ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, izmantojiet a VPN lai atbloķētu pievienojumus, lai straumētu bez problēmām.

CTA

Kā skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles uz Fire Stick

PyeongChang, Dienvidkorejas ziemas olimpiskās spēles var arī straumēt Fire Stick. Viss, kas jums jādara, vispirms ir jāinstalē Kodi un pēc tam The Boom papildinājums. Instalējiet Kodi uz Fire Stick, izmantojot mūsu ceļvedi.

Kad Kodi ir instalēts, atveriet Izstrādātāja iespējas > Ieslēdz ADB atkļūdošana un lietotnes no nezināmiem avotiem.

Tagad atveriet Kodi un izpildiet iepriekš minētās darbības, lai instalētu šo papildinājumu Kodi Krypton. Procedūra ir pilnīgi līdzīga.

2018. gada ziemas olimpisko spēļu oficiālās raidorganizācijas / kanāli

Oficiālās televīzijas raidorganizācijas Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Eiropā un Austrālijā ir:

 1. Kanāda: CBC / Radio-Canada Bell Media Rogers Media
 2. Eiropa: Discovery Communications Eurosport
 3. Lielbritānija: BBC Eurosport
 4. Amerikas Savienotās Valstis: NBCUniversal

Tomēr šeit ir daži no Ziemas Olimpisko spēļu 2018 tiešsaistes raidītājiem:

 1. BBC iPlayer (Lielbritānija)
 2. 7. kanāls (Austrālija)
 3. CBC (Kanāda)
 4. ARD (Vācija)
 5. ZDF (Vācija)
 6. RTVE (Spānija)
 7. Star Sports (Indija)
 8. NBC Sports (ASV)
 9. BeIN Sports (Tuvie Austrumi)
 10. Sky Sports (Jaunzēlande)

Piezīme: Ja atrodaties ārpus Lielbritānijas, ASV, Kanādas, Eiropas un Austrālijas, lai straumētu iepriekšminētajos kanālos, izmantojiet a VPN apiet Geo ierobežojumu & Straumējiet ar speciāliem straumēšanas serveriem

Spēles, kuras jāmeklē ziemas olimpiskajās spēlēs 2018

Ziemas olimpiskās spēles, protams, piepildīs daudz aizraujošu sporta notikumu un konkurences. Kad mēs runājam par ziemas olimpiskajām spēlēm, kā mēs varam aizmirst divas no visvairāk uzmundrinošajām ziemas olimpisko spēļu spēlēm – hokeju un kalnu slēpošanu? Tomēr šī gada ziemas olimpiskajās spēlēs ir pievienotas arī četras jaunas spēles:

 1. Kērlings jauktajās dubultspēlēs
 2. Ātrslidošanas masu starts
 3. Kalnu slēpošanas tautu komandas pasākums
 4. Snovborda lielais gaiss

Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc šī gada ziemas olimpiskās spēles ir īpašas.

Kur notiks nākamās ziemas spēles?

Nākamās ziemas olimpiskās spēles notiks 2022. gadā Ķīnā. Tas būs trešais olimpiādes pasākums, kas tiks rīkots Austrumāzijā pēc 2018. gada Pjongčangas ziemas olimpiskajām spēlēm un Tokijas vasaras olimpiskajām spēlēm 2020. gadā..

2018. gada ziemas olimpisko spēļu grafiks

Vai esat sajūsmā par ziemas olimpiskajām spēlēm? Noklikšķiniet šeit, lai redzētu grafiku.

Pārliecinieties, ka nepalaidīsit garām nevienu spēli, palieciet atjaunināti un skatieties Ziemas Olimpiskās spēles 2018 tiešraidē vietnē Kodi.

Nobeiguma vārdi

Ziemas spēles ir klāt, un šogad tās ir lielākas nekā iepriekš. Pats labākais šī gada ziemas spēlēs ir tas, ka spēļu skaits ir palielinājies, un jūs visi zināt, ko tas nozīmē; jo vairāk spēļu, jo lielāks prieks!

Straumēšana XXIII Olimpiskajā kanālā Kodi ir tas, kas būs jautri visiem sporta straumēšanas geeks. Tāpēc mēs jums visiem esam snieguši detalizētu ieskatu. Mēs ceram, ka tagad Olimpisko spēļu tiešraide XBMC neradīs problēmas nevienam lietotājam. Pat ja rodas kādas problēmas, paziņojiet mums komentāros un mēs ar jums sazināsimies. Mēs esam jums nodrošinājuši ceļvedi par to, kā Kodi skatīties 2018. gada ziemas olimpiskās spēles.

Neskatoties uz to, ja plānojat izmantot neoficiālos papildinājumus, izmantojiet labu Kodi VPN pakalpojumu, lai aizsargātu savu privātumu un piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotām straumēm. Esiet gudri, esiet droši!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me